>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.04.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny, Super League
Godzina: 13:35
Spotkanie: Jiangsu Suning - Chongqing Lifan
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dla obu zespołów będzie to czwarty w tym sezonie mecz w Super League. Oba nie odniosły dotąd zwycięstwa. Jiangsu zanotowało remis i dwie porażki a Chongqing porażkę i dwa remisy. Poprzez to obie drużyny okopują dolną część tabeli.
Na over w dzisiejszym spotkaniu stawiam głównie poprzez ich mecze bezpośrednie. Ostatnie sześć z nich kończyło się przynajmniej overem 2.5 (ostatnie ich cztery mecze były w latach 2015-2016).
Jeśli chodzi ogólnie o mecze domowe Jiangsu to jeśli nie liczyć ostatniego z nich to przed nim mieli serię czternastu meczów z rzędu ze strzeloną bramką.
Chongqing nie ma aż tak imponującej serii, ale w ostatnich czterech na pięć meczów wyjazdowych strzelali co najmniej jedną bramkę.
Poprzez powyższe rzeczy stawiam dzisiaj na over bramkowy, oby był to traf celny.
✅100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Śląsk Wrocław
Typ: over 4,5 celnych strzałów Śląska Wrocław
Kurs: 1.9
Bukmacher:Totolotek
Bukmacherzy konsekwentnie faworyzują ekipę Pasów, chociaż nie dają ku temu żadnych powodów.Cracovia 3 kolejki przed końcem rundy zasadniczej zajmuje przedostatnie miejsce, być może się zdarzyć że po tej kolejce będą ostatni.Tegoroczna forma ekipy z Kałuży jest katastrofalna, rok dobrze zaczęli ogrywając Ruchem w Chorzowie (dosyć szczęśliwie w ostatnich minutach) jednak od tego momentu w 7 kolejnych meczach nie wygrali ani razu remisując w domu 3 spotkania rezultatem 1-1, ich dzisiejszy rywal też nie zaczął dobrze wiosny, ale widać tam ostatnio progres wygrana w Niecieczy i Koroną.Śląsk zajmuje 11 pozycję z 32pkt, jest to 5pkt przewagi nad przedostatnią drużyną (po podziale ta różnica będzie nikła) także ekipa Śląska na fali wznoszącej nie będzie chciał polepszać sytuacji rywala, pogarszając w tym też swoją, Śląsk teoretycznie ma realną szansę na Top8 chociaż konkurencja jest tam bardzo duża.Cracovia jest zdesperowana i można się tutaj spodziewać dosyć ofensywnych Pasów, w takiej grze Śląsk powinien czuć się dobrze i myślę że okazji bramkowych z ich strony nie braknie.
⛔100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille-Nice
Typ: Nice wygra
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym meczu ligi francuskiej zmierzy się 13 Lille z 3 Niceą. W tym meczu widzę zdecydowanego faworyta po stronie Nicei. Lille w obecnym momencie nie potrzebuje już cisnąć bo ich szanse na zagranie w pucharach są już praktycznie niemożliwe, spaść tęz będzie im ciężko. Jest to mecz bo mecz. Nicea natomiast jak już wspominałem zajmuje 3 miejsce i wciąż ma szanse na zdobycia mistrzostwa choć moim zdaniem Monaco sobie poradzi z paryżanami i niceą ale mniejsza o to. Nicea ostatnio nieco opadła z lotów ale myślę że poradzi sobie w tym meczu z przeciętnym Lille.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eintracht - Werder
Typ: 2 + over 1,5
Kurs: 4,25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jak widzę większość ludzi stawia dziś na zwycięstwo Bremy i ja wcale nie będę odstawał od reszty. Od połowy lutego są nie do zatrzymania, 7 zwycięstw i remis, a w każdym meczu padały przynajmniej 2 bramki. Nie sądzę, żeby tak rozpędzony Werder mógłby zostać zatrzymany przez będący w dołku Eintracht który w tym samym czasie rozegrał 9 meczy, 1 wygrał, 2 zremisował i 6 przegrał. Stosunek bramek w tym czasie obu zespołów to odpowiednio: 24-4 i 2-10!!! Mam nadzieję, że brak Delaneya i prawdopodobnie Januzovica nie będzie miał większego znaczenia dla gry Bremy i uda im się osiągnąć wynik chociaż 2-0. Braki w obu zespołach są duże ale Werder nauczył się z tym grać. Frankurt przegrał u siebie tylko 2 razy (6-5-2), ale obie porażki miały miejsce w ostatnim czasie, a więc jak drużyna jest w dołku. Brema na wyjeździe ma stosunek 4-4-5, ale ostatnie mecze to 3 zwycięstwa i remis.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lubin - Jagiellonia
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.66
Bukmacher: Unibet
Analiza:
28 kolejka rodzimej ligi. 5 w tabeli Zagłębie podejmuje lidera z Białegostoku, Lubin z 38 punktami, Jaga-52.
Jedni wyniki underowe głównie, Zagłębie ostatnie mecze:
0:1 z Lechią
0:1 z Ruchem
1:1 z Cracovia
1:0 z Łęczna
1:3 z Legią
1:2 z Płockiem
1:0 z Arką
na 7 wiosennych kolejek tylko dwa razy mieli overy, a 5 underów!
Jaga natomiast odwrotnie, ale po kolei, wyniki jej wiosenne to:
1:0 z Bruk-Betem
0:0 z Pogonią
4:1 z Koroną
4:1 ze Śląskiem
1:3 z Wisłą
5:0 z Łęczną
0:3 z Lechią
Sytuacja odwrotna, 2 undery i 5 overów, lecz, to dwa ostatnie kolejki mieli underowe, w jednym jeden gol (po karnym), w drugim zero.
Widać lekkie zacięcie, a stawiam dodatkowo na under, bo najprawdopodobodobniej w tym spotkaniu nie zagra najlepszy piłkarz ich, mózg drużyny Kosta Vasilliev, widac bylo jak ostatnio zszedł i gra sie Jadze nie kleiła, i gol po kontrowersyjnym karnym.
Obie drużyny skupią się na defensywie i myślę że tu zadecyduję jedna bramka nawet.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - Davis Cup
16:00
Goffin - Seppi
Seppi A. +2,5 seta
1,88
Unibet
Analiza:
H2H 2:0 dla Goffina, ale tutaj uważam, że warto skusić się chociaż na jednego seta dla doświadczonego Seppiego. Kto jak kto, ale Andreas bardzo często w meczach do 5 setów potrafi urwać set. Jego chyba najlepszym wyczynem było pokonanie na Australian Open Rogera Federera gdzie Seppi zagrał naprawdę świetny mecz.
Kto jak kto, ale Goffin tuż obok NIshikoriego potrafią często zawieść swoich kibiców w najmniej oczekiwanym momencie. Davida na pewno nie cechuje mocne uderzenie, więc na korcie możemy spodziewać się ciekawych rozwiązań.
Pozostałe typy na dzisiaj:
https://forum.bukmacherskie.com/f35/analizy-meczow-pecunia-non-olet-darmowe-typy-124797-25.html#post6382894
⛔100
 
M 12

mikigorbi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille-Nice
Typ: x2
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, wczorajszy mecz Eibaru wszedł, aż miło ???? Na dziś bezpieczniej x2 na Nicea. Ma tylko 2 przegrane w lidze więc dla mnie pewniak. Lille tylko z matematycznymi szansami na puchary za to goście walczą i nawet o wygranie ligi. Opadli trochę z formy więc asekuracyjnie podpieram się remisem. Lille u siebie ostatnio 2 remisy i mają nawet dobrą passę w ostatnich meczach. Ostatnie 4 mecze tych drużyn to remisy. Wiadomo, że Nicea gra w tym sezonie rewelacyjnie ale historia lubi się powtarzać ;)
Powtórzony typ
⛔100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille-Nice
Typ: 2+NoBTS
Kurs: 4,35
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Witam,
Podobnie jak moi przedmówcy nie do końca rozumiem tak wysoki kurs na gości, choć domyślam sie czym został spowodowany - otóż Nice ma u siebie szpital, a Lille prawie pełny skład - ale tym nie mniej wola walki jest po stronie gości i to oni powinni dziś zwycieżyć - sadzę jednak, że nastąpi to w II połowie, gdy Lille bedzie zmęczone - padnie wówczas 1 gol i będzie po meczu.
Gdyby nie ten szpital stawiał bym na BTS - kurs na to jest 6.50, ale jak pisałem kontuzje wymusza zmiane taktyki. Nice bedzie mocno pilnować swojej bramki i mało atakować. A to wiadomo jak sie skończy.
Lille pomimo wściekłych ataków, nie dojdzie do brami, samo sie zmęczy i wówczas w II połowie wejdzie do gry Nice i strzeli - no i po zawodach !
Powodzenia ????
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eintracht - Werder
Typ: 1/+2,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Witam, ja dzis gram na rzekór wszystkim, widze masówkę na Werder więc zagram odwrotnie, pewnie mecz skończy się remisem ;)
Ja jednak stawiam na drużynę z Frankfurtu, po pierwsze że w końcu musza przerwać swoją złą passę, no i tym samym przerwać dobrą passę Werderu, po drugie Frankfurt sobie z Werderem nieźle u siebie radzi, więc może to będzie akurat dobry mecz na przełamanie. myślę jednak że Werder coś strzeli dlatego też gram 1 i over brmkowy, powodzenia
⛔100
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Orleans - Bourg Peronnas
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: b win
Analiza:
Typ troszkę ryzykowany, ponieważ można by się spodziewać się tutaj remisu, jednak ja zwróciłem uwagę na grę drużynę gości na wyjazdach i oto w ostaniach 5 meczach zaliczyli over 2,5 mając średnio 2,8 na mecz więc bardzo wysoką. Gospodarze muszą walczyć tutaj o punkty aby się utrzymać więc też będą atakować. Gospodarze na 5 ostaniach meczy u siebie 2 overy.
Jedynie przeciwko jest fakt iż w ostatnich 5 pojedynkach między tymi drużynami nie padł over 2,5 więc może czas na przełamanie ? Zobaczymy, typ ryzykowany ale realny więc za drobne.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
M 95

makaron87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: Bundesliga 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Frankfurt - Bremen
Typ: Bremen DNB
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bremeńczycy grają ostatnio znakomicie, a z kolei Eintracht od wielu tygodni prezentuje się z kolejki na kolejkę coraz gorzej. Werder mimo nieobecności Delaneya powinien to spotkanie wygrać.
Za Werderem przemawia również niesamowita forma, niepokonani od 7 meczów natomiast drużyna z Frankfurtu nie zdołała wygrać żadnego z ostatnich 8 meczów. Mało tego ponieważ w ostatnich 5 meczach u siebie zdobyli tylko 2 gole i nic nie wskazuje na to by dzisiaj jakiegoś strzelili. Inaczej sprawa ma się z Werderem który w ostatnich 5 meczach u siebie strzelił .. UWAGA … 16 bramek!!!
W ostatnich ostatnich ośmiu spotkaniach w lidze Frankfurt zdobył tylko 2 punkty natomiast Werder w ostatnich wyjazdowych zdobył aż 10 punktów. Wnioski nasuwają się same zresztą jeśli ktoś widział ostatnio jakiś mecz Werderu przyzna że drużyna stanowi monolit i gra przyjemnie dla oka nie popełniając głupich błędów i co najważniejsze skutecznie w przeciwieństwie do drużyny z Frankfurtu.
Tak więc biorą po uwagę formę, statystykę, braki kadrowe Werder wygra to spotkanie prawdopodobnie nie tracąc przy tym ani jednej bramki.
Powtórzony typ (odsyłam do Regulaminu)
⛔100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cork City - Derry City
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Już w tym momencie patrząc na drużynę Cork śmiało mogę stwierdzić, że w tym sezonie zdominują ligę, futbol który obecnie grają jest o klasę wyżej niż w przypadku pozostałych drużyn z ligi. Póki co na 7 meczy mają bilans 7 wygranych z 18-nastoma bramkami strzelonymi i tylko 4-ema straconymi. Ich najlepszy strzelec Sean Maguire (napastnik) strzelił do tej pory 7 bramek co daje średnią jednej bramki na mecz. Na prawdę ta drużyna bardzo mi imponuje w obecnym sezonie, grają ofensywny futbol i strzelają dużo bramek. Goście też wystartowali nieźle, obecnie zagrali 5 meczy, 4 z nich wygrali oraz zanotowali jedną porażkę na własnym obiekcie z drużyną Bray (2:3). 14 bramek strzelonych i 5 straconych to ich obecny bilans bramkowy a ich najskuteczniejszym graczem jest pomocnik Barry McNamee z 4 bramkami na koncie. Warto zauważyć, że napastnicy drużyny gości nie błyszczą skutecznością, bowiem strzelili tylko jedną bramkę z piętnastu zdobytych przez drużynę. Myślę, że dziś zatriumfują gospodarze, są w znakomitej formie, potrafią grać z czołowymi drużynami ligi co pokazało zwycięstwo nad zeszłorocznym mistrzem ekipą Dundalk dwie kolejki temu (2:1). Alternatywnymi typami mogą być BTS, 1/BTS, over 2,5 lecz ja postawię po prostu na zwycięstwo gospodarzy.
✅60
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
17:00
Tatran Presov - Senica
Typ: Senica over 1,5 gola
Kurs: 2,95
Buk: Unibet
Już za moment w słowackiej lidze Presov zagra z Senicą. Stawiam na dwie brameczki gości, bo Presov to najsłabszą drużyna w lidze i traci mnóstwo goli. W ostatnich pięciu meczach za każdym razem dostawali conajmniej dwie bramki. U siebie jedynie remis z Zemplinem 2-2, a tak dwie piątki zaliczyli z Dunajską Stredą i Ruzomberokiem, ostatnio i tak tylko trójkę ze Zliną, a wcześniej też dwójkę z Trencinem. Senica nie jest jakąś ofensywną drużyną lecz Tatranowi powinni strzelić conajmniej dwie po bardzo dobrym kursie. Zaryzykowalbym nawet over 2,5 gola na Senicę pewnie coś ponad 6,00 bo Presov jestl po prostu fatalny i co mecz obrywa sporo w defensywie dlatego i dziś nie powinno być wyjątku.
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia - Śląsk
Typ: Śląsk wygra do zera
Kurs: 6.4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj próbuję grubszy bet. Zdecydowanie faworyzowanie przez buki Cracovii jest dziwne. Stracili przed meczem z powodu kontuzji Piątka, natomiast wrócili Dąbrowski i Budziński. Co prawda dojdzie tym samym trochę jakości w środku, ale jednak bramki tej ekipie daje właśnie Piątek, który jest najlepszym strzelcem Cracovii.
Śląsk rozkręca się z meczu na mecz, w ofensywie wygląda nadspodziewanie dobrze. Dobrą robotę robią Juan Roman, Morioka czy Pich. W destrukcji też się poprawili. Zdecydowanie widzę tu zwycięstwo przyjezdnych, którzy rozpoczeli marsz po górną ósemkę. Natomiast Cracovii brakuje sporo w grze, ale przede wszystkim kilku kluczowych zawodników. Spodziewam się underowego meczu z 1 bądź 2 bramkami dla przyjezdnych.
⛔100
 
rafgames 0

rafgames

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania La Liga
Godzinna:
Spotkanie: Villareal-Atlethic Bilbao
Typ: 2
Kurs: 3.45
Bukmacher: :fortuna:
Analiza: Pojedynek między dość solidnymi ekipami.Gospodarze z 51 pkt na miejscu 5 Vs goście posiadający 1 oczko mniej czyli plasujacy się w chwili obecnej na 6 pozycji.
Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip Villareal 5 ostatnich meczy 9 oczek z czego u siebie zapunktowal za komplet 1 raz w pojedynku z Espanyolem.Goście 5 ostatnich spotkań=12 pkt porażka tylko z realem Madryt 2:1 gdzie naprawdę wykonali kawał dobrej roboty.
Na wyjazdach pokonali ostatnio Real socciedad oraz Osasuna.
Może nie jest to najlepszy wynik na wyjazdach ale sądząc po ogólnej formie myślę ze to oni są bardziej w gazie aniżeli Gospodarze.
Wynik tego meczu jest ważny dla obu ekip zwycięstwo gospodarzy oznacza odskocznie na 4 pkt od ekipy bilbao przypomnę ze 5 miejsce oznacza zapewniony awans do fazy grupowej ligi Europy.Remis jest lepszy dla villarealu ponieważ nic się nie zmienia natomiast zwycięstwo przyjezdnych znaczy objęcie 5 lokaty przez nich w tabeli.
Obserwując grę obu ekip sklonilem sie na zagranie na ekipy z bilbao.
Myślę ze ich dyspozycja zaangażowanie i forma doprowadzą do zdobycia 3 oczek na swoje konto.
Powodzenia ????
⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska
Godzina: 17:00
Mecz: Cracovia - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław DNB
Kurs: 2,27
Buk: Fortuna
Analiza:
Po ostatnich meczach obydwu drużyn, sytuacji w tabeli i szansy na pierwszą 8 nie wiem dlaczego aż tak buki faworyzują Cracovię. W ostatnim meczu przegranym 1:4 z Wisłą Płock grali taką katastrofę że szkoda gadać. Z Korona porażka 3:0 która właśnie ostatni mecz przegrała ze Śląskiem czyli dzisiejszym rywalem drużyny z Krakowa też 3:0. Odkąd przyszedł Urban do drużyny z Wrocławia widać według mnie lekką poprawę. Po trzech porażkach z rzędu w których Śląsk grał momentami na prawdę dobrze wreszcie przyszedł smak zwycięstwa. 2:1 z Termalicą na pewno dał kopa i możliwość chociażby minimalną na pierwszą ósemkę. Następnie mecz z Koroną poszedł Śląskowi idealnie. 3 gole strzelone i zero straconych. Roman szczególnie na duży plus który wywalczył karne i po jego strzale Dejmek strzelił gola samobójczego. Cracovia od 6 spotkań nie potrafi zwyciężyć. U siebie ostatnie 5 meczów to remisy 1:1. Ich sytuacja jest na prawdę fatalna. Przedostatnie miejsce i z Górnikiem Łęczną jest w strefie spadkowej z przewagą 1 punktu. Śląsk ma w tej chwili 32 punkty i różnica z 8 miejscem to 3 pkt. Zostały tylko trzy mecze i jeżeli drużyny ze środka tabeli tabeli przegrają lub będą remisowały najbliższe mecze a Śląsk wygra 2 mecze to mogą być właśnie w górze tabeli i grać o najwyższe miejsce a nie chronić się przed spadkiem. Dzisiaj nie może być innego wyniku niż zwycięstwa drużyny z Wrocławia jeżeli pozwolą na utratę chociażby 2 punktów w tym meczu to szanse będą znikome na 2 kolejki przed końcem tej fazy rozgrywek. Grałbym również czysty win Śląska, ale widziałem już ten typ więc zagram spokojnie zwycięstwo Śląska w razie remisu zwrot. Myślę że jest to duża okazja żeby DNB na drużynę która gra ostatnio lepiej był po kursie ok 2,30. Tylko brać i stawiać, Cracovia dzisiaj żadnych argumentów na zwycięstwo, bronić pozostanie się w strefie spadkowej.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: FRANCJA: Ligue 1 - Kolejka 32
Spotkanie: Lille - Nice
07.04.2017 20:45
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w Ligue1 w 32 kolejce pomiędzy drużynami Lille i Nice . Gospodarze z dorobkiem 37 punktów zajmują 13 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 67 punktów plasują się na 3 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna gospodarzy zaliczyła dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażke, natomiast goście trzy zwycięstwa i dwa remisy. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to cztery remisy i jedno zwycięstwo Nicei. Oby dwa zespoły mają świetne passe dlatego spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkania w wykonaniu obu zespołów.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane, gospodarze, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj strzelić kilka bramek. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się remisem. Mój typ to 2:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria - liga regionalna zachód
Godzina: 19:00
Spotkanie: Seekirchen - Saalfelden
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Dzisiaj znalazłem ciekawy mecz w dalszej lidze austriackiej z dobrym kursem. Seekirchen to zespół który dobrze spisuje się u siebie. Cechuje się dobrą obroną która traci ledwie 0,8 gola na mecz i aż w 7 na 10 meczy miała czyste konto! To bardzo duża regularność pokazująca, że ich obrona w domu jest naprawdę solidna. Do tego dokładają dobry atak który strzela ponad 2 gole na mecz. U siebie bardzo regularnie strzelając w 8 na 10 meczy z czego wszystkie minimum 2 bramki jest to bardzo dobra statystyka. Zespół regularnie strzela do tego regularnie mało traci. Przyjdzie im zagrać z najgorszym zespołem na wyjazdach. Saalfelden wygrało na wyjezdzie 1 na 10 meczów i aż 7x przegrywając. Tracili w 9 na 10 meczy regularnie z czego w 6 minimum 2 gole a czesto i 3,4 czy nawet 5. Zespół którego obrona jest dziurawa wiec tutaj Seekirchen napewno powinno coś strzelić. Do tego Saalfelden jest słabe w ofensywie, gdzie w 4 na 10 meczy nie strzelili gola to prawie połowa meczy bez bramki do tego tylko 3 na 10 meczy strzelali 2 gole i to 2x na początku sezonu. Minus ze nie znam sytuacji kadrowych zespół gdyż jest to odległa liga ale kierując się samą statystyką i kursem jaki bukmacherzy wystawili, wydaje się to bardzo atrakcyjne do grania.
✅95
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgium Âť Proximus League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leuven - Cercle Brugge
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Baraże o utrzymanie: Wszystkie 4 drużyny mają szansę ocalić się przed spadkiem i jest to silna konkurencja, w której zespoły walczą o pozostanie w drugiej lidze. Wszystko może się zdarzyć, ale patrząc na ostatnie wyniki myślę, że Leuven mają największe szanse aby wygrać tę grę. Leuven wygrał 5 na 1 w ciągu ostatnich 6 gier z Cercle Brugge, dodatkowo dziś mają atut własnego boiska i presję trenera po ostatnich niepowodzeniach. Co prawda Leuven mają małe braki kadrowe ale ich gra w ostatnim meczu pokazała, że przewyższają jakością dzisiejszego rywala.
✅110
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Holandia2
Godzina: 20.00
Spotkanie: DeGraafschap-Waalwijk
Typ; De Graafschap + 2,5 bramki w meczu
Kurs: 2.00
bukmacher;Expekt
Analiza:
Gospodarze daleko w tabeli, fatalnie zaczeli ten sezon, jednak od dwoch miesiacy graja swietnie. U siebie wygrywaja wszystko, demonstrujac odwazna ofensywna gra. Duzo bramek pada w ich meczach, Goscie walcza o baraze, jednak z rozpedzonymi gospodarzami maja dzisiaj nikle szanse. Jestem pewny, ze De Graafschap dzisiaj stworzy multum sytuacji bramkowych, co wpadnie zobaczymy. Troche bramek padnie i wygraja gospodarze.
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom