>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.09.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 7. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rafkes 3

rafkes

Użytkownik
Dyscyplina: hokej na lodzie, Szwajcaria National League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Servette - Lausanne
Typ: 1 bez dogrywki
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 7 września 2017 r. przenosimy się do neutralnej Szwajcarii by przyglądać się zmaganiom sportu określanym mianem zimnego. Pojedynek w najwyższej klasie rozgrywkowej szwajcarskiego hokeja pomiędzy Servette a Lausanne. Faworytem tego spotkania jest zespół Servette i na nich stawiam a dlaczego ? To po kolei ;)
Z ostatnich 8 spotkań pomiędzy tymi zespołami 5 zakończyło się zwycięstwem Servette. Na własnej tafli przegrali w ostatnich 2 latach tylko raz i to dopiero po dogrywce. Jedynie na co mogę zwrócić uwagę to, że jest to 1 mecz w sezonie i ze stawkowaniem należy być ostrożnym.
Tutaj mamy link z oficjalnej strony Servette odnośnie zapowiedzi spotkania: http://www.gshc.ch/News/L-avant-match-GSHC-vs-LHC.html
Servette to zespół trochę przebudowany, ale posiadających dobrych graczy m.in. ze szwedzkiej Frolundy. Największym brakiem jest brak Vukovica na obronie ale sądzę że zwycięstwo u siebie są w ostatnie osiągnąć. Jak będzie przekonamy się jutro o 19:45.
✅105
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka-eurobasket
Godzina: 13:30
Spotkanie: rosja-wielka brytania
Typ: kurbanov +7,5pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: unibet
Analiza:
typuje znowu eurobasket bo jest duzo ciekawych ofert- stawiam na zawodnika nie na druzyne.jutro ostatnia kolejka fazy grupowej,rosja awansowala dalej,wyspiarze zas moga sie juz pakowac.rosja spokojnie poradzi sobie w tym meczu i bedzie grac calym skladem oszczedzajac graczy przed dalszymi meczami.kurbanov gral srednio 20minut i dwa razy przekroczyl prog ktory typuje-serbia 11pkt,belgia 10pkt,z turcja i lotwa sie nie udalo zawodnikowi zdobyc duzo punktow.wielka brytania to nie jest zespol takiej klasy co wyzej wymienieni,obrone maja duzo slabsza i latwiej bedzie o zdobycze punktowe.rosja wygra pewnie i bedzie w meczu duzo zawodnikow ktorzy przekrocza 10 oczek-jednym z nich bedzie kurbanov.zycze trafnych typow-pozdrawiam
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina PIłka nożna Brazylia
Godz: 00:30
Spotkanie Goias-Parana
Typ: over 2.5
Kurs 2.30
Buk Forbet
Analiza: Spotkanie w którym ekipa Goias na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Parany , gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu , obecnie zajmują jednak znacznie niższą pozycję w ligowej klasyfikacji bowiem są zaraz przed strefą spadkową na 16 pozycji, goście natomiast którzy mają tych punktów o 9 więcej są na miejscu 5. Faktem jest jednak że goście zdecydowaną większość swoich punktów zdobyli na swoim stadionie, na wyjazdach ich gra wygląda bardzo słabo, bowiem zanotowali 5 porażek 5 podziałów punktów oraz zaledwie 1 zwycięstwo, tu na pewno również o ligowe punkty będzie im nie łatwo, ja jednakże postanowiłem pójśc tutaj nie w kierunku zwycięstwa którejkolwiek z drużyn ,ale w kierunku bramek, bowiem myślę że warto jest w tym spotkaniu pograć over w golach, gospodarze na swoim stadionie tak potrafią strzelać jak i tracić bramki , goście natomiast również gole strzelać potrafią, ogólnie w spotkaniach pomiędzy tymi ekipami padały praktycznie zawsze 2 bramki lub więcej , liczę że w tym meczu będzie podobnie,ale stawiam na 3 bramki oraz wygraną zespołu gospodarzy wynikiem 2:1.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 Liga Gwatemala
Godz: 04:00
Spotkanie Petapa - Suchitepequez
Typ: 1
Kurs 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rzuciło mi się w oczy ciekawe spotkanie w Gwatemali a więc Gospodarze po 7 kolejkach są liderami i z tego co widać grają nieźle do tego grają u siebie 2-2-0 co w tej lidze jest okropnie ważne natomiast przejdę do gości kompletna tragedia na wyjazdach totalnie nic nie grają przegrane 3 mecze 0 strzelonych bramek i 7 straconych. Petapa nie przegrała z rywalem ani razu w ich ostatnich meczach u siebie i myślę, że gospodarze w dobrej formie u siebie rozgromią nic nie grających na wyjeździe przeciwników a kurs przyjemny do wrzucenia na kupon. Powodzenia.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka ME - M
Godzina: 19:45
Spotkanie: Łotwa - Turcja
Typ: handicap razem z dogrywką Łotwa (-5,5 ) 1
Kurs:
1,84
Bukmacher: Fortuna

Witam. Nic nie wychodzi - zagrajmy w kosza. Interesujący mecz, można powiedzieć klasyk. Zawsze w Europie jak gra Łotwa czy Litwa to jest faworytem. Szukam dobrego kursu przy stosunkowo małym ryzyku i tak myślę, że to może być to. Trzy ostatnie mecze a zwłaszcza ten z Rosją pokazały, że Łotwa jest w wybornej formie. Typowy turniejowy, solidny team. Co ciekawe doskonale rozgrywa 3 i 4 kwartę. Z Rosją wyszła z poważnych opresji. Turcja - porażki z Rosją i Serbią. Moim zdaniem pozostaje tylko jedo pytanie, w jakim stosunku wygra Łotwa?
Jak grać to wygrywać.
✅84
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - USA Mls
Godz: 1:30
Spotkanie New York city - sporting kansas city
Typ: pierwsza połowa ilość bramek + 1.5
Kurs 2.62
Bukmacher: Fortuna
Analiza
Typ z hokeja bramka tarasova wszedł na luzie. Jutro słaba oferta więc postanowiłem spróbować nocny mecz ligi mls
W lidze Mls ogólnie często pada dużo goli dziś mecz 2 mocnych drużyn , choć możliwe ,że obie ekipy będą osłabione kilkoma podstawowymi graczami (new yourk city najprawdopodobniej brak Dawida Villi) to i tak liczę na dobry mecz i sporo goli . Obie drużyny lubią grę ofensywna oraz strzelają sporo bramek , obie drużyny mają kim grać i ma kto strzelać . W konferencji estern new york city zajmuje 2 miejsce z 47pkt bramki 48-35 a ich przeciwnik w konferencji western 3 miejsce z 40pkt bramki 31-19 ,dzisiaj myślę że padnie kilka bramek ,kurs na powyzej 2.5 gola trochę mały do gry dlatego wybrałem kurs na pierwszą połowę.
Polecam
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:05
Spotkanie: Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs (Gerrit Cole i Jose Quintana)
Typ: Pittsburgh Pirates wygrają i będzie ponad 7,5 runów w meczu
Kurs: 3,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niedawno podałem bardzo podobny typ na mecz pomiędzy Pittsburgh Pirates a Chicago Cubs i wtedy Pirates wygrali aż 12:0. Po tym spotkaniu był jeszcze jeden mecz pomiędzy nimi i wtedy po zaciętym meczu Pittsburgh wygrał 4:3. Chicago Cubs znowu zalicza spadek formy i możliwe, że znowu przegrają. Jose Quintana nie rzuca jakoś wybitnie dobrze, więc Pirates znowu mogą trochę poszaleć. Gerrit Cole według mnie jest trochę lepszy, choć i tutaj nie ma się co jakichś cudów spodziewać, więc Chicago Cubs kilka runów powinni zdobyć, dlatego jestem dośc spokojny o to, że zobaczymy tu ponad 7,5 runów. Faworyta do zwycięstwa upatruję w gospodarzach, czyli Pittsburghu. W dwóch ostatnich meczach byli lepsi, zwłaszcza w tym pierwszym, gdzie wręcz ośmieszyli aktualnych mistrzów ogrywając ich bardzo wysoko i do zera, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby znowu odnieśli zwycięstwo.
⛔100
 
romezo 14

romezo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MLS USA
Godz: 01:30
Spotkanie New York City Sporting Kansas City
Typ: over 2,5
Kurs 1,87
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie jest to mega ciekawe dla mnie ze względu na to iż gospodarze są na swoim boisku mega over stosunek bramek 29-16 przy 13 rozegranych meczach na własnych śmieciach daje średnią 3,46 na mecz. Goście pod tym względem są mega under na wyjazdach, ze stosunkiem bramek 6-11 przy rozegranych 12 spotkaniach w delegacji daje średnią zaledwie 1,4 na mecz. Gospodarze oprócz tego iż strzelają dużo tracą zawsze przynajmniej 1 bramkę, co świadczy że kładą duży nacisk na linie ofensywną co zostawia dziury w defensywie i owocuje bramkami z obydwu stron. Goście pomimo iż są bardzo under na wyjazdach to na ostatnie 10 spotkań w delegacji jedynie w dwóch spotkaniach potrafili zachować czyste konto. Wydaje mi się że gospodarze wygrają 2-1, ale jak w każdy meczu istnieje ryzyko że nie pyknie. Dla bardzie przezornych polecam over 2 po kursie 1,36 w sam raz na podbicie kuponu AKO
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - FINLANDIA: Veikkausliiga
Godz: 17:30
Spotkanie :Rovaniemi - Kemi
Typ: 1- wygrana Rovaniemi
Kurs 1,85
Bukmacher: forBET
Analiza:

Witam,
na czwartek wybieram spotkanie w Finlandii pomiędzy drużynami z drugiej połowy tabeli. Analizując spotkania w domu gospodarzy wydaję mi się ,że nie powinni mieć problemu ze słabiutko spisującym się na wyjazdach zespołem gości.
Poza tym wydaje się ,że zespół Rovaniemi jest ostatnio w lepszej formie.
Wysokich wygranych.
kiepska analiza
 
T 14

triatlonic

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ME 2017
Godzina: 13:30
Spotkanie: Czechy-Chorwacja
Typ: (hand +10,5) 1
Kurs: 2.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ciekawe co na to moj ulubiony forumowicz Manipulation ???? Uwaga! Chorwacja ma juz zapewnione 2 miejsce w grupie.Nie wyprzedzi Hiszpanow ani nikt ich juz nie wyprzedzi wiec graja dla grania ???? Czechy-tez nie maja juz szans na awans ,maja gwarantowane 5 miejsce. Mecz dla zabawy ???? zatem czyz nie moze byc przypadkiem ustawka panie Manipulation ???? ? Chorwacja z nikim w grupie sie nie forsowala ,z najslabszymi Rumunami wygrali 16pkt a Czesi z nimi wygrali 15pkt ???? z tego widac ze Chorwaci nie lubia sie przemeczac.Wniosek -moga odpuscic mecz przed runda finalowa? Ja uwazam ze hand +`14,5 na Czechow za 1,84 to promocja. Jest hand+8,5pkt za 3.3 ???? Warto uderzyc w niespodzianke za kurs 9.1 co ciekawe w ForBet juz jest tylko za 7.5 ???? pozdrawiam
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Eurobasket
Godzina: 13:30
Spotkanie: Wielka Brytania-Rosja
Typ: Powyżej 163.5 Punktów
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na jutro widzę wiele overowych spotkań,jednak nie byłbym sobą gdybym nie zagrał tego spotkania i jestem na 90% pewien,ze będzie ono mocno overowe. Dlaczego?
A no nie będę się długo rozpisywać,ale Wielka Brytania nie walczy już o nic. A więc zagrają ofensywnie,do przodu,aby ewentualnie pokazać się skautom klubów. Pisałem już o nich wiele razy-drużyna ultra ofensywna i anty defensywna. Nie będą bronić,będą atakować. Sporo jak na swoje możliwości rzucają i mało tracą.
Rosja natomiast to niestety drużyna mocno defensywna i nie za bardzo ofensywna,jednak jestem pewien,że w tym spotkaniu rzucą jak do tej pory swoją największą ilość punktów na tym Eurobaskecie. Może jestem marzycielem,ale czuję 84-90 oczek Ruskich. Prezentuja sie na tym turnieju na prawdę bardzo,bardzo dobrze. Jutro mogą to tylko potwierdzić. Szanse na pewno dostaną zmiennicy,a jak wemy zmiennicy czyli luki w obronie-szanse na punkty będą więc mieli Brytyjczycy.
Nie widzę powodów dlaczego obie drużyny miały by jutro bronić.
Moja stawka na linie startową ( 155.5 ) to 8/10. Na tą linie przyjmuję stawkę 5-6/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym zyczę Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia Dywizja 1
Godzina: 19:30
Spotkanie: Fylkir vs Throttur
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 2,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Znowu uboga oferta meczow . Bralem pod uwage jeszcze handi w Gwatemali ,ale wybralem ten mecz .Jest to typ warty pogrania , ale za stawkę 1-2/10 .
Mecz na szczycie 1 Dywizji ligi islandzkiej ! Jest to wazny mecz dla obu zespolow , ktore walcza o awans.
Oba zespoly to druzyny o najlepszych defensywach w lidze. Oba tez są spadkowiczami z najwyzszej klasy rozgrywkowej.
Typ jest warty pogrania , bo kurs jest za duzy - powinien oscylowac w granicach 1,75~1,83. Bukmacherzy zapewne kierowali sie bezposrednimi pojedynkami obu zespolow z ekstraklasy inslandzkiej oraz meczami w pucharach , a takze duza liczba goli strzelanych przez Fylkir zespolom , ktore sa slabe i nie warto na nie zwracac uwagi !
Fylkir - ma dobra ofensywe , ale lubie przede wszystkim strzelac zespolom z dolnych rejonow tabeli - Leikinir F. Selfoss ,fRAMM , Grotta. Wynik 3-3 z Keflavikiem robi wrazenie , ale KEflavik oraz Fylkir to zespoly lubiace atak , a Throttur skupia sie na defensywie.
Throttur tydzien temu pokonal outsidera Leiknir F 2-0 . Wygral zdecydowanie , Leiknir przez moment im nie zagrozil , ale i nie zostal zdominowany i rozbity jak przez inne klasowe druzyny. Throttur na wyjazdach gra ostroznie , czeka na swoja szanse itp . Z zespolami podobnymi do Fylkir np , KEflavik , Haukar czy Kopavogur na wyjazdach osiagal underowe wyniki.
Throttur traci 3 pkt do Fylkira . Nikt tutaj nie powinien rzucic sie od razu do ataku .Po golu druzyna powinna cofnac sie i skupic na defensywie, ale tak jak mowilem stawka na ten mecz 1~2 / 10
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, Liga MLS
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York City vs Sporting Kansas City
Typ: podwójna szansa 1-1
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Oferta z piłki nożnej jest bardzo skromna w dniu jutrzejszym, a że koszykówka dzień wcześniej nie wyszła mi zbyt dobrze, to od dzisiaj skupiam się wyłącznie na nożnej ????
Pojedynek obecnego wicelidera tabeli z 7 miejscem - New York sporo bramek strzela, natomiast Kansas mało traci. Bezpośrednie pojedynki na korzyść gości, ale 2 wygrane były w 2015 roku, dlatego nie są zbyt wiarygodnym źródłem. Ostatnio wygrał zespół NYC 1-0 na własnym boisku - pod koniec lutego 2017.
Według mnie faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy, który powinien sobie poradzić najprawdopodobniej bez kontuzjowanego Davida Villi. U siebie grają dobrze (9 ostatnich meczy bez porażki), ale należy brać w ciemno przynajmniej 1 straconego gola, gdyż w ostatnich 10 meczach - przeciwnicy zawsze zdobywali gola na ich stadionie, co wynika z niezbyt dobrej defensywy.
Zespół Kansas słynie z dobrej defensywy, ale ich wyjazdowe mecze są nienajlepsze - w ostatnich 10 meczach wyjazdowych wygrali zaledwie 2 mecze, do tego dołożyli 3 remisy.
Jeśli chodzi o zestawienie bramkowe w 10 ostatnich meczach DOMOWYCH NYC/WYJAZDOWYCH Kansas
NYC: 22 gole zdobyte / 14 straconych
Kansas: 7 gole zdobyte / 11 straconych
Moja propozycja to podwójna szansa 1-1 (zakładam, że w pierwszej połowie może paść jakaś bramka, która spełni ów typ) - w przypadku 0-0 / 1-1, druga połowa powinna rozwiać wątpliwości.
Pomogłem? Zapropsuj
✅87
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - FINLANDIA: Veikkausliiga
Godz: 17:30
Spotkanie :Rovaniemi - Kemi
Typ: BTS
Kurs 1,66
Bukmacher: LVBET
Analiza: Dzisiaj szybko bo mało czasu. Spotkanie 8 i 10 drużyny w tabeli. Oba zespoły ostatnio w miarę regularnie strzelają bramki stąd dość duża liczba goli dotąd strzelonych - ROPS ma 31 a Kemi 29. Dużo jednak też tracą - odpowiednio 37 i 38. Mecz ten będzie walką o punkty umożliwiające umocnienie się na miejscach ponad strefą spadkową. Szczerze mówiąc nie jestem do końca przekonany co do tego typu bo tutaj równie dobrze 0:0 byłoby zadowalające dla obu drużyn jednak liczę na to że któraś zacznie od gola więc mecz powinien się otworzyć i wtedy jest szansa na dalsze bramki. Tym Bardziej że ostatnie 4 mecze to BTS więc próbujemy.
⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia - Veikkausliiga
Godz: 17:30
Spotkanie :Rovaniemi - Kemi
Typ: over 3.5 gola
Kurs 3.20
Bukmacher: Unibet
Kolega wyżej już wspomniał o tym spotkaniu i tutaj się z nim zgodzę że to raczej 3 pkt powinny zostać u Rovaniemi , patrząc też na ostatnie mecze gospodarzy u siebie to typ na bramki w tym meczu powinien być całkiem realny bo np w ostatnim spotkaniu Gospodarze pokonują Inter Turku 4:2 a wcześniej 3:0 Mariehamn , ogólnie u siebie 7-1-4 i br 22:17 , teraz goście a ci ostatnio zaskoczyli chyba swoich fanów i wygrali wyjazdowy mecz pokonując wicelidera Lahti 1:0 , ogólnie w 4 ostatnich wyjazdach w każdym zdobywali przynajmniej jedną bramkę a nawet zremisowali 3:3 z VPS dlatego też liczę na przynajmniej jednego gola i dzisiaj a że gospodarze dosyć skuteczni u siebie stąd over 3.5 gola na to spotkanie !
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja, Dywizja 2 Wschód
Godz: 13:30
Spotkanie : Dynamo Barnauł - Zenit Irkuck
Typ: under 2.5
Kurs 1.70
Bukmacher: forBet
6 kolejka niższej ligi rosyjskiej. Na Syberii nie strzela się zbyt dużo. w 31 meczach strzelono 25 bramek, co daje średnią 0.81 gola na mecz. Współczynnik u/o -2.5 to 28/31 dotychczas rozegranych spotkań. Pozostałe trzy mecze to dwa wyniki po 2:1 i szałowy remis 2:2. Przed chwilą skończył się pierwszy mecz tej kolejki, Komsomolsk - Sachalin, wynik 1:0.
Dynamo do tej pory miało 5/5 meczów under 2.5 (1:0, 1:0, 0:0, 1:1, 0:0). Zenit 4/5 (2:0, 1:2, 1:0, 1:0, 0:0). Zenit to lider po 5 kolejkach, Dynamo na 3. miejscu z dwupunktową stratą, więc poziom zbliżony. Jeśli ktoś strzeli pierwszy, zapewne będzie bronił wyniku. Albo mu się uda, albo nie, czyli 2:0, 1:0, 1:1 lub 0:0. 9/10, że typ wejdzie.
⛔100
 
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie:
JJK Jyvaskyla - Lahti
Typ: 2
Kurs:
1.58
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dziś zabieram Was do Skandynawii. Wicelider na wyjeździe podejmować będzie czerwoną latarnie ligi. Lahti obecnie zajmuje 2 miejsce w lidze i jeśli chce zachować tą pozycję to musi wygrać dzisiejszy mecz. Tuż za nimi plasuje się drużyna Ilves z 38. pkt na koncie i na 3. miejscu Kups - 36. oczek. Goście po złej passie dwóch przegranych z rzędu będą chcieli dziś wrócić jako drużyna wygrana a kiedy jak nie dziś ? JJK ma najgorszą obronę w lidze, straconych 50 bramek po 24. rozegranych kolejkach, co daje średnio 2.08 bramek straconych na mecz. Gospodarze dziś ponadto bez swoich dwóch podstawowych zawodników. Myślę, że Lahti powinno spokojnie sobie poradzić z tym przeciwnikiem zważywszy na to, że ostatnie dwa spotkania na tym terenie padały łupem właśnie drużyny z Lahti, kolejno 3:1 (2 miesiące temu) i 3:2 (2013r.). Dla odważnych 2 i over 1.5 po kursie (1.80).
✅58
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Mistrzostwa Niemiec
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kiel - Hannover Burdgorf
Typ: +4,5 (Hannover)
Kurs: 2,05
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Witam. Dzisiaj sprobouje piłki recznej. Zagladamy to najlepszej ligi handballu na świecie. W dniu dzisiejszym Kolonia podejmuje Hanover. Zdecydowanymi faworytami tego spotkania sa gospodarze ale jest kilka małych lecz istotnych kwesti. Pierwsza taka ze od bodajze pieciu ostatnich spotkach miedzy tymi zespolami Kolonia nigdy nie wygrala wieksza roznica niz 4 bramki. Ostatnie 3 spotkania to roznica zaledwie 1 bramki w tym tez pojawil sie remis. Druga sprawa taka ze jest tez poczatek sezonu a co za tym idzie do forma nie najwyzsza. Trzeci i ostatni aspekt jest taki ze goscie zrobili ogromny postep i nie sa to chlopcy do bicia. Pokonali w tym sezonie chocby zawsze mocny Flensburg pierwsza polowa 20-13!! Na pewno nie bedzie to ladna przeprawa dla gospodarzy a kto wie byc moze dojdzie do niespodzianki? Polecam rowniez meczy w lidze Francuskiej Creteil - Chambery Soviue zaklad ze zakwalifikuje sie gospodarze po kursie 3,00zl .Cos z tych dwoch spotkan powinno wejsc. Powodzenia i wysokich wygranych!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kuchar Król - Hiszpania
Godzina: 22:00
Spotkanie: Osasuna - Albacete
Typ: BTS
Kurs: 2.10
Bukmacher: STS
Albacete to obecnie drużyna która walczy co roku o utrzymanie w LL2, i co jakiś czas spadają niżej, by za rok znów wrócić poziom wyżej. Taka drużyna szuka swojej szansy wszędzie gdzie się da, na każdym froncie. Sezon zaczęli słabiutko, więc może to świadczyć o kolejnym sezonie walki o pozostanie w La Liga 2. Puchar Króla to dla takiej ekipy szansa na pokazanie się szerszej publiczności w kolejnych rundach pucharu, oczywiście w przypadku awansu. Myślę, że na takie spotkania cała ekipa jest jeszcze bardziej zmotywowana, niż na zwykłe spotkania ligowe, więc powinni tutaj powalczyć jak równy z równym, gdyż gospodarzom dzisiejszego meczu zapewne bardziej zależy na powrocie do LL, więc oszczędzi kilku piłkarzy na kolejny mecz ligowy. Ten fakt nieco wyrówna szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu.
Co do gospodarzy, mimo tego że spadli poziom niżej, w poprzednim sezonie strzelali bramki w meczach domowych takim zespołom jak Real, Villareal, czy Athletic Bilbao. Inną sprawą są mecze wyjazdowe, w których grali totalną klapę. Ale dziś grają u siebie, i tak jak mówiłem wcześniej, u siebie grają na poziomie, a fakt iż zagra dziś pewnie paru zmienników doda całej ekipie motywacji i młodzi będą chcieli się dobrze zaprezentować, więc 1 bramka jest jak najbardziej w ich zasięgu. Lecz tak jak mówię, priorytetem Osasuny nie jest pokazanie się w pucharach, lecz powrót do La Liga, co wyrównuje nieco szansę na zwycięzcę tego spotkania.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom