>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.10.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina;kosz Grecja
godz;16,00
sporkanie ;larisa -Panonios
typ2/2 Panonios wygra do połowy i cały mecz
kurs;5,9
bukm;Fortuna
Analiza;
Kolega Kamil mnie ubiegł,chciałem grać gołą 2kę.Bez powtarzania Larisa 8 meczów w łeb.Panonios 6w-2p.. W bezpośrednich 2 spotkaniach lepszy Panonios...nie ma czasu na więcej.
Polecam grubiej handi Panonios -7,5/9,5 kursy ok2.
Bardzo możliwe ,ze jest coś o czym my nie wiemy ,tylko buki,ale oni też się czasami mylą
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Holandia
Typ: Holandia ha -1,5 rzutu rożnego w 1 połowie
Kurs: 1,97
Buk: LVBet
Analiza:
Bardzo mocny typ kolegi wyżej który typuje dzisiejsze zwycięstwo Tura Turek. Tak się składa że mieszkam 8 km od Turku i na znacznej większości domowych meczy (jeżeli nie kolidują z meczami mojej drużyny) jestem, więc mogę potwierdzić słuszność Twojego typu. Tur grał słabo od początku bo brakowało zawodnika, który by zrobił różnicę w środku pola, dopiero po wypożyczeniu z 3 ligowego Górnika Konin Bartka Kowalskiego Tur zaczął grać na miarę oczekiwań i od tamtej pory wygrał wszystkie 4 mecze.
Ale do rzeczy. Wczoraj pierwsza moja pomyłka w tym miesiącu i mam nadzieję że ostatnia. Dzisiaj stawiam na całkowitą dominację w meczu Holendrów w meczu ostatniej szansy na awans na mundial w spotkaniu z Białorusią. Dick Advocaat to trener bardzo doświadczony, genialny mówca, psycholog ale myślę że nie tak doskonały pod względem czysto piłkarskim, bez własnego pomysłu na drużynę. Dlatego stawiam właśnie na takie rozwiązanie. Jestem pewien że Holendrzy wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowani i od pierwszej minuty rozpoczną szturm na bramkę Białoruską. To powinno przynieść już w pierwszej połowie sporą ilosć rzutów rożnych. Do zespołu wrócił Arjen Robben, zawodnik który jest specjalistą od nabijania rzutów rożnych. Bardzo dużo strzałów na bramkę z dystansu, dużo pojedynków jeden na jeden. Po drugiej stronie boiska zagrają albo Memphis Depay albo Quinsi Promes czyli zawodnicy również bardzo szybcy, zwrotni i lubiący grę 1 vs 1. Kolejny aspekt to powrót do gry Wesleya Snejdera, który gwarantuje doskonałe rozrzucanie gry i wiele podań przeszywających linie defensywną naszych wschodnich sąsiadów. Holendrzy traca 3 punkty do Szwedów i 4 do Francuzów ale jeszcze nie jest sprawa do końca przegrana. Co prawda jeżeli Holendrzy dziś ograją Białoruś to ta przewaga się utrzyma bowiem Szwedzi podejmą u siebie Luksemburg, ale w ostatniej kolejce w Amsterdamie dojdzie do spotkania dwóch głównych zainteresowanych, czyli przyjadą Szwedzi. A wtedy wystarczy wygrać ze Skandynawami, ponieważ w Sztokholmie padł remis 1-1, więc przy zwycięstwie Holendrów miejsce barażowe zdobędą Oranje. Wniosek jeden: dzisiaj Holendrzy muszą wyjść i po prostu jak najszybciej zapewnić sobie 3 punkty i nie stracić za dużo sił, aby za 3 dni wyjść i powalczyć o Mundial ze Szwecją. Wszystkie te czynniki powinny wpłynąć na sporą liczbę cornerów już w pierwszej części spotkania. Powodzenia!
✅97
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Superliga Polska mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stal Mielec vs Kwidzyn
Typ: 1
Kurs:
5.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś ciekawy mecz w Mielcu.. Miejscowa Stal podejmuje Kwidzyn który w tym sezonie chce walczyć o medale.. raczej o medal brązowy bo o złoto i srebro nie mają zadnych szans.. no cóż przejdzmy do druzyny gospodarzy..Bramkarze doświadczeni, najlepszym chyba na ten moment jest Lipka.. Skrzydłowych jakic mozna wyroznic to Janyst i Krupa i Chodara..Przede wszystkim w tym seoznie zachwyca Krupa swoją skutecznością.. Rozegranie? Kawka ten sezon zaczał kapitalnie.. rzuca jak na zawołanie.. obok niego doświadczony tomek Mochocki.. Dwóch zagraniczych gra przyzwoicie także..jeszcze potrzeba im stablizacji formy.. na kole Krępa który rzuca srednio co mecz 3-4 bramki.. o kadrze Kwidzynu nie będe pisał bo oni mają pelno dobrych graczy i jest to druzyna a nie &quot;gwiadeczki pojedyncze&quot;... skłoniło mnie do tego meczu jeszcze jedno.. co sezon dwie druzyny graja 2x wygrana gospodarzy pozniej 2x gosci pozniej 2x gospodarzy i tak w kołko.. niby to teoria spiskowa ale rok temu postawiłem to kurs 11 wszedł na stal dlatego nie odpuszcze takze w tym seoznie..
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-austria
Godzina: 18:00
Spotkanie: schwaz-alpla hard
Typ: alpla hard

Kurs: 1.90
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,wracam do typowania szczypiorniaka-wybralem najciekawsze spotkanie ligi austryjackiej.schwaz jak dla mnie to duze zaskoczenie poczatku rozgrywek-graja bardzo dobrze,na szesc spotkan przegrali tylko dwa na wyjezdzie i to minimalnie z czolowka tej ligi.schwaz podejmnie mistrza,ktory tez na dwie porazki tylko graja w gorszym stylu,na razie nie graja jak na mistrza przystaje.uwazam ze dzisiaj bedzie przelamanie i goscie pokaza gdzie jest prawdziwe miejsce schwaz,musza wygrac bo ich najwieksi rywale odjada w tabeli.historia miedzy zespolami pokazuje dlaczego dalem ten typ,ostatnio u siebie schwaz wygral ale wczesniej byla dluga seria zwycienstw gosci,ogolnie wyglada to jeszce gorzej dla gospodarzy.uwazam ze mistrz po ciezkim boju wygra ten mecz i podgonia w tabeli.pozdrawiam
✅90
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina Hokej na lodzie Francja 1 liga
Godz: 20:00
Sptkanie: Grenoble - Strasbourg
Typ: over 6,5
Kurs 1,91
Buk 1xbet
Analiza: Hokejek z ligi francuskiej. Gra 4 z ostatnim. Rożnica klas bardzo widoczna a w golach to już w ogóle. Grenoble 40 strzelonych a Strasbourg jedynie 19 i aż 45 straconych - gospodarze tez jednak sporo bo aż 28. Czuję nosem sporo bramek w tym meczu i to nie tylko dla Grenoble. Analizując ostatnie 5 meczów h2h tylko raz wszedłby mój dzisiejszy typ ale teraz są inne okoliczności. Goście na wyjedzie tragedia - co mecz praktycznie baty a Grenoble całkiem całkiem i do tego ładuje lepszym drużynom sporo tych goli. Nie - dzisiaj nie będzie undera idę w liczbę bramek a kurs ładny - biorę patrząc między innymi na obecną formę gospodarzy.
⛔100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: hokej khl
Godzina:
17:00
Spotkanie: Slovan Bratysława-dynamo ryga
Typ:
1 (slovan wygra mecz )
Kurs: 1.9
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Krótko i na temat gdyż jestem w trasie, mecz pomiędzy dwoma najgorszymi zespołami z zachodniej konferencji khl. Celuje w gospodarzy po dość ładnym kursie gdyż Ryga do tej pory wygrała tylko dwa mecze w tym jeden po dogrywce, ostatnio dostali od Podolska 1:4 co typowalem i kto śledził ten pamięta. Drużyna z Rygi będzie musiala się kiedyś odbić ale to jeszcze nie ten czas skoro nie są w stanie zrobić tego z przecietnym podolskiem. Slovan potrafił z nimi wygrać u siebie więc myślę że z łotyszami nie będzie miał problemu. Powodzonka
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ, kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szwecja - Luksemburg
Typ: powyżej 8,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,55
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ciąg dalszy typów na rzuty rożne w ostatniej serii gier o awans na mundial. Co prawda wczoraj sytuacja była odwrotna od tej, którą zakładałem ale 2 szybko strzelone bramki przez Irlandię miały duży na to wpływ. To już nieistotne, ważne że typ okazał się trafiony.
Z dzisiejszej kolejki wybieram rożne w meczu pomiędzy Szwecją a Luksemburgiem. Faworyt jest tutaj oczywisty ale wszyscy zapewne pamiętają jakim wynikiem zakończył się mecz Francja - Luksemburg 0-0.
Dzięki remisowi w tamtym meczu Szwedzi nadal mają szanse nawet na 1 miejsce.
Zakładając, że dzisiaj Holendrzy wygrywają z Białorusią a Szwecja z Luksemburgiem to sytuacja w tej grupie robi się bardzo ciekawa. W ostatniej kolejce Holandia gra ze Szwecją, załóżmy że Francuzi wygrywają 2 mecze i bezpośrednio z 1 miejsca awansują na mundial. Przy takim układzie wyników mecz Holandia - Szwecja będzie meczem o 2 miejsce i awans do baraży.
Holendrzy będą mieli 16 pkt, zaś Szwedzi 19pkt. Tylko wygrana Holendrów da im zrównanie się punktami ze Szwedami i wtedy liczy się bilans bramkowy. Obecnie Szwedzi mają o wiele korzystniejszy bilans na plusie niż Holendrzy. Nie pozostaje Szwedom więc nic innego jak dołożyć dzisiaj parę bramek (Holandia raczej nie wygra na wyjeździe wysoko) i spokojnie jechać na mecz z Holendrami, wtedy nawet porażka paroma bramkami im nie zaszkodzi.
Także Szwedzi już dzisiaj mogą sobie zapewnić co najmniej 2 miejsce w grupie. A więc od początku powinni mocno zaatakować ekipę z Luksemburga, która zepchnięta do głębokiej defensywy będzie ratować się wybijaniem piłki chociażby na rzuty rożne.
Statystyki wyglądają następująco:
Szwecja dom:
2-6 Francja
5-4 Białoruś
8-3 Bułgaria
4-5 Holandia
Luksemburg wyjazd:
10-4 Francja
5-2 Holandia
6-0 Białoruś
6-2 Bułgaria
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina Hokej na lodzie, Czech 2 liga
Godz: 17:30
Sptkanie: Havirov - Karlove Vary
Typ: Karlove Vary (-1,5)
Kurs : 2.08
Bukmacher: fortuna
Karlove Vary to spadkowicz z extraligi i obecny lider (34-12). Drużyna złożona z doświadczonych graczy i dla mnie są zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Beranek ma już 7 goli, Podlipnik 6+5,bramkarz skuteczność obrony 95,21%. Prezentują solidną formę i pewnie kroczą w stronę powrotu do extraligi.
Havirov po początkowych dobrych wynikach ,obecnie ma już 3 przegrane z rzędu. Ostanti mecz u siebie z Usti prowadzili 4-1 po 30 min i ostatecznie przegrali 4-8! Wydaje mi się,że możemy dzisiaj zobaczyć otwarte spotkanie pod publikę. Przyjeżdza lider,a klub dla zdegustowanych kibiców zrobił akce na hali. Vstupenky zdarma a dla posiadaczy karnetu kiełba i piwo gratis! Można więc się spodziewać pełnych trybun. Będzie festynowo i nawet jak Havirov dostanie baty to lany Radegast załagodzi gorycz porażki ;) Czesi to potrafią zrobić promo hokeja????
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MS Europa
Godz: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Łotwa
Typ: 1/-2,5
Kurs 3,8
Bukmacher: Fortuna
Dzisiejszy mecz w którym raczej wielu bramek nie zobaczymy, Wyspy Owcze podejmują Łotwę w 1 spotkaniu Wyspy wygrały 2:0 na wyjeździe a dzisiaj mają dodatkowy atut własnego boiska. Łotwa nie ma o co grać na gospodarze chcieli by wygrać przed własną publicznością obie ekipy nie strzelają jakoś zbyt wielu bramek, Wyspy strzeliły 4 bramki do tej pory w tych kwalifikacjach a goście tylko 3. Stawiam na skromne 1:0
⛔100
 
matti200 0

matti200

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwajcaria - Węgry
Typ: 1/-3,5 gola w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Szwajcaria póki co jest liderem grupy. Mają trzy punkty przewagi , a ostatni mecz grają z Portugalią na wyjeździe. Myślę, że zwycięstwo w tym meczu jest kluczowe dla utrzymania pierwszego miejsca w grupie. Szwajcaria gra równo. Póki co wygrywa wszystko . Węgry natomiast grają w kratkę . Na wyjazdach nie czarują. Dodatkowo przemawia za mną fakt, iż bardzo dawno Szwajcarzy nie przegrali z Węgrami meczu.
Swój typ uzupełniam o -3,5, ponieważ Szwajcaria gra solidnie , ale nie jest to drużyna, która strzela grad goli w meczach.
Powodzenia ????
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, Superliga Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Handball Kielce - Pogoń Szczecin
Typ: Korona Handball
Kurs: 11.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na kielczanki trzeba próbować stawiać prawie w każdym meczu. Buki postrzegają je tylko z perspektywy końcowych wyników, a to moim zdaniem nie pokazuje realnej siły beniaminka. Dziewczyny potrafiły powalczyć w Gdynii, gdzie co prawda poległy ostatecznie -8, ale do przerwy potrafiły bodajże nawet prowadzić. Wcześniej też miały mecze, gdzie mogły zrobić lepszy wynik, ale ostatecznie czegoś zabrakło. Już po meczu inauguracyjnym dziewczyny z Lublina mówiły, że Korona urwie punkty innym, lepszym ekipom. Na razie to w ogóle się nie udało, ale to kwestia czasu. Dlaczego nie z Pogonią i dlaczego nie w Kielcach? Szczecinianki słabsze niż w ostatnich sezonach. Początek tego też niewyraźny, nie ma takiego polotu w grze jak kiedyś. Potrafiły miewać gorsze mecze, więc jak najbardziej taki może im się przydarzyć tutaj. Ekipa z województwa świętokrzyskiego ma indywidualności, które mogą przechylić szalę zwycięstwa, więc uważam, że tak wysoki kurs, czy to na czyste zwycięstwo, czy na zakład bez remisu jest warty ryzyka. Handicap na linii 6.5 też nie wygląda źle, ale w obliczu takiej oferty wolę zaryzykować bardziej i wziąć o wiele wyższy kurs.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKI RĘCZNEJ!!!

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - GP
Godzina: 19:00
Spotkanie: GP W Toruniu (Najlepszy w grupie polskiej)
Typ: B. Zmarzlik
Kurs: 2,55
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Niebawem rozpocznie się przedostatnia odsłona cyklu Grand Prix w Toruniu. Faworytem turnieju wg bukmacherów jest, mający na wyciągnięcie ręki - Doyle. Sporo w tym turnieju powinni również namieszać Polacy, którzy włączą się do walki o triumf w turnieju. Sądzę, iż najlepszym Polakiem w tej imprezie będzie Zmarzlik. Dziką kartę w tym turnieju otrzymał Przedpełski. Pawełek jest jednak daleki od ubiegłorocznej formy i spisuje się dość przeciętnie. Do tego ma jutro bardzo ważny mecz barażowy w Gdańsku, dlatego też myślę iż w sytuacjach stykowych będzie odpuszczał. Wydaje się, iż Pawlicki pogodził się iż nie otrzyma w top 8 - odpuścił wczorajszy trening. O ile w fazie play-off w Extralidze imponował formą, to w GP spisywał się bardzo słabo. Janowski też pod koniec sezonu mocno spuścił z tonu. Nie tak dawno szedł łeb w łeb z tegorocznym liderem, by później zaliczyć kilka słabszych występów. Dudek dopiero w tym roku przełamał się na Moto Arenie, bo w zeszłym roku zanotował bardzo słabe występy. Zmarzlik przed rokiem w Toruniu zajął czwarte miejsce. Uważam, że na tle rodaków Zmarzlik prezentuje najrówniejszą formę.
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Europa, Kwalifikacje MS 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cypr - Grecja
Typ: Grecja
Kurs: 1.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Bośnia przed chwilą uległa Belgom na własnym stadionie, tracąc tym samym - w przypadku ewentualnego zwycięstwa Greków - szanse na baraże. To bardzo dobra szansa dla Greków. Greków, którzy w swojej historii meczów z Cyprem przegrali tylko raz, wszystkie inne mecze wygrywając. Pokonali ich też w pierwszym meczu 2:0, gdzie dobitnie zaznaczyli przewagę w pierwszej połowie, potem tylko dowożąc wynik. Teraz już nie ma marginesu błędu. To spotkanie jest najważneisjze spośród wszystkich eliminacyjnych, bowiem następne mecze Bośnia i Grecja grają z outsiderami, czyli Estonią oraz Gibraltarem. Nikt sobie nie wyobraża potknięcia na tych ekipach, także dzisiaj rozstrzygną się losy awansu. Grecy jeśli są poważnymi facetami, powinni dać z siebie 200% w dzisiejszym meczu.
✅70
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: E-sport CS:GO
godzina: 21:00
spotkanie: Heroic - Godsent
typ: Godsent (+0,5) handicap meczowy
kurs: 1,42
bukmacher: LVbet
analiza:
Typ taki jak wczoraj, kto nie rozumie odsyłam do mojego wczorajszego postu. W skrócie o godzinie 21:00 i 22:00 będą rozegrane dwa spotkania pomiędzy tymi ekipami, mianowicie na swojej mapie i mapie przeciwnika, a do pokrycia typu potrzebuję jednej wygranej mapy przez drużynę Godsent. Rozegrany będzie mirage i overpass. Typ głównie przeciwko drużynie Heoric, którzy delikatnie mówiąc nie znajdują się w najlepszej formie. Godsent wczoraj przeciwko Envy ugrane 27 rund w sumie w całym spotkaniu, a wynik 0-2, Dennis 60 zabójstw, fenomalna forma, ale brak wsparcia od pozostałych członków zespołu. Dzisiaj spodziewam się przede wszystkim więcej od snajpera Godsent czyli Twista, wczoraj był nieobecny, ale to dzisiaj są rozgrywane mapy bardziej pod snajperów. Szanse na obu mapach jak dla mnie kształtują się 50/50 więc gram na spokojnie wygraną jedną z dwóch przez ekipę ze Szwecji. Jak wcześniej wspomniałem duńska formacja jest pod formą, brak lidera, top fragera, czyli osoby która ciągnęła by całą grę i w trudnych momentach brała ciężar gry na swoje barki. W Godsent Dennis wyraźnie przerasta resztę kolegów i dzięki temu reszcie gra się łatwiej. Twist w dobrej formie i aktualna forma dennisa powinna zapewnić zwycięstwo na conajmniej jednej mapie.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia Seria C
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sampaio Correa - Fortaleza
Typ: I połowa over 0,5
Kurs: 1.50
Bukmacher: forBet
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek rewanżowy spotkania na szczeblu Brazylijskiej Serii C, w którym to zmierza się gospodarze ekipa Sampaio Correa z Fortaleza. Gospodarze tego pojedynku w ostatnim czasie prezentują się słabo a w 5 ostatnich ligowych występach zdołali 2x odnieść zwycięstwo, 1x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 6 bramek a stracili również 6. Goście tego pojedynku w 5 ostatnich występach ligowych zdołali 3x zwyciężyć 1x zremisowali a 1x doznali porażki strzelając przy tym 4 bramki a stracili 2. Bardzo trudno tutaj wskazać faworyta, którymi wydają się być gospodarze z racji atutu własnego boiskach. Nie będzie to jednak dla nich łatwa przeprawa, ponieważ kiepsko prezentują się w ostatnim czasie. Wszystko to sprawia, że postanowiłem pobrać tutaj over 05, bramki po I połowie spotknia.
✅50
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 23:30
Spotkanie: Washington Nationals - Chicago Cubs (Gio Gonzalez i Jon Lester)
Typ: Gospodarze (Washington Nationals) wygrają i będzie ponad 8,5 runów w meczu
Kurs: 3,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwszy mecz był mocno underowy i Chicago Cubs wygrali 3:0. Dla Washington Nationals jest to mecz, który koniecznie muszą wygrać, bo po dwóch porażkach u siebie ciężko im będzie awansować. Jon Lester nie spisuje się dobrze w tym sezonie, o czym świadczy jego ERA powyżej 4,00. Gio Gonzalez spisuje się dużo lepiej, ale z drugiej strony ońcówkę sezonu miał dość słabą, więc też nie jest jakimś mocnym punktem. Wobec tego bardzo możliwe, że będzie tu ponad 8,5 runów. Te playoffy są bardzo overowe, mało jest niskich wyników. Trudno sobie wyobrazić, żeby Chicago Cubs mieli łatwo wygrać tą serię. Washington Nationals w trakcie sezonu regularnego byli lepsi. Mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się różnie, raz wygrywali jedni a raz drudzy. Wobec tego 3:0 czy choćby 3:1 dla Cubs być nie powinno i nie wierzę w to, że uda im się wywieźć z Waszyngtonu dwa zwycięstwa.
✅230
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom