>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7 sierpnia 2010r. (sobota)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Reading FC - Scunthorpe United

Typ: 1
Kurs: 1,55

unibet

Już w sobotę startuje na Wyspach angielska Championschips. Ja z pierwszej kolejki wybrałem pojedynek Reading ze Scunthorpe. Scunthorpe w poprzednim sezonie prawie do końca drżała o utrzymanie w lidze. Wygrali ledwie cztery spotkania z dwudziestu trzech rozegranych na wyjazdach. Dali se strzelić najwięcej bramek w tych wyjazdowych spotkań w lidze bo aż pięćdziesiąt dwie. Ogólnie w lidze zasłynęli z najgorszej obrony do utraty stu bramek zabrakło tylko szesnaście. Obecnie moim zdaniem to murowany kandydat do spadku. Mają oni ogromne kłopoty finansowe jak i problemy kadrowe. Z drużyny odeszli czołowi gracze. Napastnik Paul Hayes i pomocnik Grant McCann przenieśli się do Peterborough a król strzelców z poprzedniego sezonu Gary Hoope przeszedł do Celticu Glasgow. wszyscy ci gracze odeszli na zasadzie wolnego transferu. Klub nie wziął za nich nawet złamanego funta. Zatem gospodarze sa moim kandydatem do zwycięstwa w tym meczu. Z tego co zdarzyłem wyczytać do Reading został zakupiony młody dwudziestoletni pomocnik z Southampton Michail Antonio który to rozegrał dwadzieścia osiem spotkań w poprzednim sezonie. Ja namawiam do jedynki w tym spotkaniu można też pokusić się o handicap.

⛔ 100
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:Dundee FC - Queen of the South
Typ:1
Kurs:1,85
Bukmacher:Expekt
Analiza: Dundee tak jak w zeszłym roku i teraz jest jednym z głównych faworytów do awansu. Jutro zadebiutuje w ich barwach napastnik Mickael Antoine-Curier sprowadzony z Hamilton
Sprowadzono jeszcze kilku innych zawodników ale najważniejsze jest chyba to, szkielet drużyny pozostał bardzo mocny, a dodatkowo poparte to jest dość mocnymi podstawami ekonomicznymi.
Mocniej i solidniej jutro wygląda drużyna gospodarzy i dla tego jestem dość zdziwiony i zaskoczony zaproponowanym, kursem na ich zwycięstwo. Biorę go w ciemna , gdyż nawet bez tych kłopotów gości Dundee jest mocniejszą drużyna.

✅ 85
 
R 0

rexion

Użytkownik
Spotkanie: Kyoto Purple Sanga - Niigata Albirex
Typ: 2
Kurs: 2,60
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Jest to 6 kolejka w rundzie rewanżowej japońskiej J-league (rozgrywki w Japonii toczą się system wiosna-jesień a nie jak w Polsce Jesień-Wiosna). Kyoto w rundzie jesiennej przegrało 5 meczy i 1 zremisowało. Albirex 2 mecze wygrał i 2 zremisował (ma jedną kolejkę zaległą). Kyoto ostatni raz wygrało u siebie w J-league 20 marca z Vegaltą. Albirex w ostatnich 6 ligowych meczach na wyjeździe wygrało 4 zremisowało 1 i przegrało 1. Co do pozycji w lidze: Kyoto jest na ostatnim 18 miejscu i jest murowanym kandydatem do spadku zaś Albirex znajduje się na pozycji 7.
Wszystko tak więc wskazuje na zwycięstwo gości.

✅ 160
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
spotkanie: Widzew Lodz - Lech Poznań (Poniżej/powyżej: 2.5)
typ: powyżej 2,5
kurs: 2,25
buk: Tobet
analiza:
Witam.Dziś o godz.15.45 rozpocznie sie mecz Widzew Lodz - Lech Poznań.Spotkanie zapowiada sie interesująco ???? dlaczego over??? Widzew wreszcie wrócił do ekstraklasy,w zeszlym sezonie grał znakomicie w 1 lidze,gwiazda tego zespołu jest napastnik Robak ???? Czy Widzew stać na niespodziankę?myśle ze tak,jest to zespół poukładany i zgrany,ale ich czeka ciężkie zadanie dziś.Co do Lecha przegrana u siebie ze Sparta troszku namieszała w drużynie,czy Lecha stać bedzie dziś na szczelanie goli??? myśle że tak beda chcieli zmazać slabsza dyspozycje w pucharach i nieskutecznosc w polu karnym ???? dlatego wlasnie over 2,5 powodzenia !!!!!

⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: USA-Niemcy (Siatkówka - World Grand Prix)
Typ: Niemcy +1,5 seta
Kurs: 1,72
Buk: Unibet

Analiza: Druga kolejka w pierwszym weekendzie World Grand Prix. Amerykanki mnie wczoraj nie zachwyciły. Tak naprawdę powinny po dwóch setach przegrywać 0:2 z przecietną Dominikaną i tylko nieporadności przeciwniczek zawdzięczają to, że wygrały pierwszą partię. Później już Dominikana pękła i było 3:1 dla USA. Niemki także wczoraj nie zagrały bardzo dobrze, ale był to poziom całkiem niezły. Wygrały drugiego seta z Polkami, a trzecim i czwartym była zacięta walka. Naprzeciwko stały Polki, które są bez wątpienia najlepszym teamem spośród całej czwórki, która gra w tym turnieju. Myślę, że Niemki wygrają spokojnie przynajmniej dwa sety z Amerykankami.

✅ 72
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Dawid Stachyra-Maciej Kuciapa H2H
Typ: 2
Kurs: 1,90
Buk: Tobet

Ja nie wiem skąd ten kurs, ale Kuciapa już w ubiegłym sezonie był w finale, więc te doświadczenia mogą okazać się bardzo przydatne. Ktoś chyba zapomniał, że kojarzony bardziej ze Stalą Rzeszów zawodnik miał również dwuletni epizod na torze zielonogórskich myszek. Jeśli dodamy do tego aktualną formę obu zawodników, czy też ich doświadczenie zbierane w kolejnych latach można tutaj śmiało postawić 2. Kurs moim zdaniem godny polecenia i - o ile nie zdarzą się jakieś defekty i inne sytuacje losowe, Maciek powinien uciułać te kilka oczek, a może nawet pokusić się o niespodzianke a&#39;la Daniel Jeleniewski.

0

Redwitz // Zawody zostały przełożone na 18.09.2010r.
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
X.Malisse - M.Baghdatis

Typ: 2
Kurs: 1.72
bukmacher: Bet365


Już dziś przed nami pierwsze pólfinałowe spotkanie turnieju ATP w Waszyngtonie. 30-letni Belg Xavier Malisse zmierzy się w nim z Cypryjczykiem Marcosem Baghdatisem. W statystykach H2H Cypryjczyk prowadzi 2-0, oba zwycięstwa odeniosione w ubiegłym roku, bez straty seta na tej samej nawierzchni- na której rozgrywany jest ten turniej. W drodze do półfinału Belg musiał rozegrać bagatela aż 11 setów- dla porównania popularny &quot;Bagieta&quot; 7. Dodatkowo różnica wieku- 5 lat młodszy Cypryjczyk, oraz spora częstotliwość rozgrywania spotkań turniejowych w ostatnim czasie Xaviera- to atuty reprezenatnta Cypru. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Marcos, oddsmakerzy jednak wystawiając w miarę wyrównane kursy sugeują się niezłą dyspozycją Belga- a mianowicie ograniem Isnera na jego terenie oraz mocnego w tym sezonie Czecha Berdycha. Dodam, że w spotkaniu z Malisse Isnerowi nie siadał należycie 1srv, a i z Czechem miał sporo szczęścia. Dziś &quot;Bagieta&quot; powinien potwierdzić swoją wyższość nad rywalem, dla odważnych polecam dw. 0-2 po kursie 3,20.

✅ 72
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Spotkanie: Hobro - AB
Typ: połowa czasu 1
Kurs: 4.45
Buk: Expekt

Dziś o 15.00 mecz inaugurujący rozgrywki w duńskiej Viasat Divisionen pomiędzy beniaminkiem z Hobro a zespołem z Kopenchagi AB. Hobro przebojem wdarło się do tej klasy rozgrywek, wykazując sie znakomitą skutecznośćią w ostatnich swoich spotkaniach w ramach niższej klasy rozgrywek. Odnieśli oni tam w końcowej fazie rozgrywek 6 kolejnych zwycięstw w rzędu i w play offach odprawili rywala nie dająć żadnych szans w dwumeczu z B.93 Copenhagen (3:1, 0:2) i tym samym przypieczętowali awans. AB mimo, że etatowy zespół drugiej w kraju ligi, to jakimś potentatem sportowym nie jest, raczej drużyna plasująca się na środku tabeli, która nie poraża skutecznościa ofensywną na wyjazdach. Dziś Hobro będzie chciało z impetem wejść w początek sezonu i myśle na na swoim terenie będa na tyle groźni aby po walce na boisku zdobyć swoje pierwsze punkty. Co prawda trudno przewidzieć jednoznacznie kto może tu być siłą napierającą ale atut własnego boiska będzie miał wpływ na przebieg spotkania. Myślę, że będą odpowiednio zmotywowani aby ruszyć na rywala z ofensywną presją i może udać im się wyjść na prowadzenie już w pierwszej połowie.:cool:.

⛔ 100
 
yogus 0

yogus

Użytkownik
Niemcy - 3.Bundesliga
07.08.2010 14:00
⚽SV Sandhausen vs Carl Zeiss Jena [1.87]
Bukmacher: Pinnacle


Sandhausen jest jednym z faworytów do awansu.
Lecz 3 ostatnie mecze nie napawają do optymizmu.Wygrali tylko jeden mecz , ponadto w domu nawet nie strzelili. Jednak po drodze miał zespoły , które także są postrzegani jako rywalizacja do awansu do 2 ligi - Offenbach i Braunschweig.
Nie wierzę , żeby taki zespół jak Sandhausen okazał się tym razem słabszy od słabej Jeny.
Kurs jest przyzwoity więc polecam ten typ.

⛔ 100
 
K 0

krzysiek_oth

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Łódź - Lech Poznań (Poł./Koniec spotkania)
Typ: Widzew Łódź/Widzew Łódź
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Sporo na temat tego spotkania zostało napisane już wcześniej. Drużyna Lecha jest rozbita porażkami w el. LM, wydaje się, iż zupełnie bez formy są najważniejsze ogniwa Lecha w ofensywie (Peszko, Stilić, Kriwiec). Dodatkowo mam wrażenie, że atmosferze nie sprzyja konfliktowość Wichniarka, który zresztą za ostatnie występy także wini wszystkich oprócz siebie. Lech może i przyjedzie do Łodzi z chęcią zmazania plamy, ale tak fatalnej dyspozycji w ofensywie nie da się naprawić z dnia na dzień.
Widzew w końcu wraca do Ekstraklasy, takie mecze dodają piłkarzom dodatkowego powera. Atmosfera w zespole wydaje się być bardzo dobra, poza tym w Widzewie jest prawdziwa rywalizacja o miejsce w składzie, nowy trener i to również powinno zmotywować piłkarzy z Łodzi. Piłkarze ofensywni Widzewa jeszcze nie są dobrze znani na naszym podwórku, ale ich potencjał w stosunku do poziomu Ekstraklasy jest naprawdę duży. Szczególnie zwróciłbym uwagę na reprezentanta Litwy - Sernasa, skrzydłowego Grischoka i jednego z lepszych graczy 1 ligi - Nakoulmę. Atutów tych zawodników nie znają także piłkarze z Poznania (sam Bosacki w wywiadzie powiedział, że nie interesuje go kto gra z przodu w Widzewie). Myślę, że Widzew rozpocznie ten mecz z animuszem i jeszcze w pierwszej połowie wyjdzie na prowadzenie. Później będzie szukał okazji do kontr, a szybkość wysuniętego w ataku Sernasa okaże się decydująca.

⛔ 100
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
bukmacher: Bet365
Redwitz // Masz odpowiedni temat, w którym należy zgłaszać takie rzeczy. Następnym razem nie będzie taryfy ulgowej.
 
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
mecz: Stade Rennes - OSC Lille
typ: OSC Lille
kurs: 3.00
bukmacher: Bah

Nie rozumiem tego kursu. Lille w tamtym sezonie fenomenalne. W składzie prawdziwe gwiazdy takie jak Gervinho i Hazard. Do tego kilku naprawdę przyzwoitych kopaczy np Mavuba, Cabaye, Rami czy Debuchy. Rennes to nie jest słaba ekipa ale ich siła ognia została osłabiona o Sowa i Brianda. Uważać będzie trzeba na Gyana. Lille klasowo jest drużyną lepszą.

⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa – Arsenal Londyn
Typ: Ilość goli : Powyżej 2.75
Kurs: 1.78
Buk: Pinnacle
Analiza: Witam . Dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie na otwarcie stadionu w Warszawie . Zagrają ze sobą Angielska drużyna z Londynu a mianowicie Arsenal ze stołeczną Legią . Faworytem w tym meczu jest Arsenal . Ale sądząc po kursach na czystą 2 mecz może być nie boję się tego powiedzieć : Ustawiony na dużo bramek i nie wysoką porażkę Legi . . Wszyscy wiedzą jaki poziom, jest polskiej piłki . Na Wisłę w meczu z Azerami kurs był 2.4 a na Legie w Meczu z 3 drużyną ligi ANGIELSKIEJ jest tylko 4.5 ? Dziwne trochę . A wracając do mojego typu . Trzy bramki na mecz to nie jest dużo . Zwłaszcza w meczu towarzyskim . Buki trochę w tej kwestii nie są do końca zgodni ponieważ na mój typ w Pinnacle kurs wynosi 1.78 a w Interwetten tylko 1.45 . Zapraszam na mecz do n Sport transmisja od godziny 17:00 życzę , miłego meczu z dużą ilością goli , bo przecież po to się ogląda mecze aby oglądać gole . PozdrAwiem .

✅ 78
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Svetlana Kuznetsova - Flavia Pennetta
Typ: Kuznetsova
Kurs: 2,23
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Ileż było już takich turniejów, w których Kuznetsova nie zachwycała i męczyła się ze słabszymi rywalkami, a w decydującej fazie wygrywała lub dochodziła do finałów. Teraz kolejna szansa na to, a Svetlana choć nie przypomina zawodniczki sprzed jakiegoś czasu, to radzi sobie tutaj nieźle - pokonała przecież mocną Wickmayer, potem męczyła się strasznie z nie mającą wielu atutów na hardzie Sarą Errani, by szczęślwie wygrać. Wczoraj wygrana z Coco Vandeweghe, rewelacją turnieju, która miała pierwszego seta z Kuznetsovą w kieszeni, ale ostatecznie to Rosjanka wygrała 7-5, 6-2. Na pewno Svetlana jest nierówna, ma momenty, gdy gra świetnie, by potem psuć na potęgę. Tak było z Wickmayer (6-3, 2-6, 6-1), tak z Errani, gdzie wygrała pierwszego seta 6-1, a potem zaczęła grać dużo słabiej. Wczoraj początek był słaby, ale potem to wszystko się ustabilizowało. Kuznetsova to turniejowa zawodniczka i wygląda na to, że już się rozkręciła. Pennetta gra bardzo dobrze, ograła Bondarenko, Kirilenko i Stosur, wszystko w dwóch setach. Były to jednak zacięte pojedynki, przede wszystkim ten z Kirilenko czy nawet ze Stosur, Flavia jakoś rozstrzygała je na swoją korzyść, ale dziś może jej się nie udać. W moim odczuciu to Svetlana ma większą szansę na wygraną od swojej rywalki, a kilka dobrych wyników nie może zaciemnić tego, że Pennetta ma mniejsze doświadczenie w takich grach, a także jest chyba nieco słabszą zawodniczką na hardzie, niż Kuznetsova. I wcale nie zachwyca tak, jak sugerują to wyniki 2:0 z mocnymi zawodniczkami.

✅ 123
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Siatkówka, el. World Grand Prix, 16:15
Polska - Dominikana
Typ: Handicap Punktowy H(0 - 10.5) 1
Kurs: 1.85
Tobet

Drugi dzień eliminacyjnego turnieju World Grand Prix odbywającego się w Gdyni. Wczoraj oba spotkania zakończyły się zwycięstwami faworytek w stosunku 3:1, Amerykanki pokonały Dominikanę (26:24 22:25 25:14 25:19) a Polki wygrały z Niemkami (25:18 16:25 25:22 26:24). Dzisiaj pierwsze na parkiet wybiegną Polki które o 16:15 zmierzą się z Dominikaną. Polki wczoraj popełniały jeszcze masę błędów, gra była nierówna, jednak co powiedzieć o Dominikankach, które w pierwszym secie prowadziły 24:20 by przegrać kolejnych 6 punktów z rzędu co oznaczało przegranie całego seta. W trzeciej partii zupełnie nie istniały na parkiecie, jedynie w czwartym secie Amerykanki pozwoliły im na zbliżenie się jednak nie wykorzystały sytuacji i ostatecznie przegrały do 19. Dzisiaj Polki powinny zagrać odważniej zagrywką, Dominikanki przyjmowały we wczorajszym meczu słabo i trzeba to wykorzystać. Polki w turnieju tym występują praktycznie w najsilniejszym składzie, brakuje tylko Jagiełło. Dominikanki mają kilka kontuzji w składzie przez co w składzie mają kilka niedoświadczonych zawodniczek. Jeśli Polki faktycznie chcą zagrać w finale Grand Prix bez dwóch zdań muszą ten mecz wygrać, myślę że u siebie są w stanie wygrać bez starty seta a przynajmniej jednego wygrać co najmniej 8-9 punktami co by pokryć także handi punktowe na to spotkanie.

✅ 85
 
R 0

romek2306

Użytkownik
Spotkanie: Heart of Midlothian - Blackburn Rovers
Typ: 2
Kurs: 2.15
Buk: bwin

Analiza:
Dziś pokusiłem si eo obstawienie meczu towarzyskiego pomiędzy Heart of Midlothian a Blackburn Rover. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 16. Wiem z różnych doświadczeń że obstawianie meczy bez stawki typowo sparingowych jest ryzykiem, gdyż drużyną nie zależy na korzystnym wyniku lecz na sprawdzeniu formy. poszczególnych graczy, znalezieniu bądź przetrenowaniu odpowiedniej i optymalnej formacji na zbliżający się sezon.
W dzisiejszym meczu postanowiłem wytypować jako zwycięzce drużynę z Angli. Uważam ją za zdecydowanie lepsza od rywali i drużynę bardzo doświadczoną. Sam poziom ligi angielskiej w porównaniu do szkockiej jest diametralnie różny.
W ostatnich meczach sparingowych drużyna Blackburn wydaje się spisywać trochę lepiej, zdecydowanie widać że pomimo porażki z Rangersami czy AEK jest drużyną bardzo poukładaną przed sezonem. Wspomnieć trzeba ze porażki te były minimalne a drużyna Balckburn w każdym z tych spotkań strzelała bramkę. Drużyna Hearts przegrała natomiast 0-2 z Wolverhampton Wanderers, a wiec niezbyt radzą sobie z footballem angielskim. Uważam po takiej analizie że dziś wygra drużyna angielska.

⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:Bohemians 1905 vs Slovacko UH
Typ: Under 1,5 bramki
Kurs: 2,70
Buk: Unibet
Godzina rozpoczęcia: 17-00
Analiza:
Na ten mój typ składa się wiele czynników, jak choćby to, że we wczorajszym meczu druzyn z ligi czeskiej padł bardzo wysoki wynik. Byliśmy świadkami 5 bramek co moim zdaniem jest dość sporym zaskoczeniem w takiej lidze jak liga czeska. Następnym czynnikiem decydującym o underze jest to, że gospodarze znajdują się po 3 trzech kolejkach w strefie spadkowej i z pewnością nie mogą sobie pozwolić na wpadkę z wyżej notowanym rywalem zajmującym obecnie 2 miejsce w lidze. W takich analizach zbyt dużo nie można napisać o formie zespołów ze względu na rozegrane tylko 3 kolejki spotkań. Dla drużyny gospodarzy będzie to drugi mecz na własnym stadionie po dwóch wcześniej rozegranych meczach wyjazdowych, ale wróćmy pamięcią do pierwszego meczu na własnym stadionie, który zakończył się bramkowym remisem po jeden. Ten dzisiejszy mecz z pewnością będzie bardzo zacięty, gra będzie opierała się w środku pola. Obserwująć uważnie ligę czeską można zauważyć, że po meczu overowych często przychodzą mecze underowe. Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie. Bardzo prawdopodobnym typem jest under 2,5 bramek gdyż ciekawe statystyki pokazują, że w meczach h2h pomiędzy tymi drużynami ani razu nie padł over 2,5 bramek. W ostatnim meczu:
17/04/2010 Gambrinus Liga FC Slovacko - Bohemians 1905 1:1
padł taki wynik choć blisko było underu 1,5 bramek gdyż druga bramka padła 5 minut przed zakończeniem spotkania. Dla lubiących ryzyko under 1,5 bramki-powodzenia

✅ 170
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Łódź - Lech Poznań
Typ: W której połowie Lech zdobędzie więcej goli? W Drugiej
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Na dziś wybrałem bardzo ciężki mecz do opisania ale możliwe że się powiedzie. Typuje że Lech Poznań w drugiej połowie meczu strzeli więcej bramek niż w pierwszej. Zaczne od tego że Lechowi bardzo ciężko gra się w ostatnich meczach, ale myśle że niema co porównywać ligi do pucharów. W Łodzi Lechowi nigdy nie było łatwo grać z Widzewem. Oto ostatnie 10 spotkań między tymi drużynami:

Fri 07/03/08 EKS Widzew Lódz 1 - 1 Lech Poznań
Fri 24/08/07 EKS Lech Poznań 1 - 0 Widzew Lódz
Wed 09/05/07 EKS Lech Poznań 6 - 1 Widzew Lódz
Fri 20/10/06 EKS Widzew Lódz 3 - 2 Lech Poznań
Sun 18/04/04 EKS Lech Poznań 1 - 1 Widzew Lódz
Sun 21/09/03 EKS Widzew Lódz 1 - 1 Lech Poznań
Sat 12/04/03 EKS Lech Poznań 2 - 1 Widzew Lódz
Fri 13/09/02 EKS Widzew Lódz 2 - 2 Lech Poznań
Sat 06/05/00 EKS Lech Poznań 3 - 5 Widzew Lódz
Sun 03/10/99 EKS Widzew Lódz 2 - 2 Lech Poznań

Na 20 rozegranych spotkań między tymi zespołami Widzew wygrał 6 spotkań, 8 zremisował i 6 przegrał i taki sam bilans mają piłkarze z Bułgarskiej. Widzew zdobył 35 bramek a 36 stracił, natomiast Kolejorz 36 zdobył a 35 stracił. W Łodzi Lech wygrał tylko raz, 6 razy zremisował i 3 razy przegrał zdobywając 17 bramek a 21 tracąc. W poprzednim sezonie Lech zdobył więcej bramek w drugiej połowie i mam nadzieje że dzisiaj też piłkarze Lecha strzelą dopiero pierwszą bramkę w drugiej połowie. W meczach pucharowyh Lech miał kilka świetnych okazji na strzelenie bramki ale zabrakło skuteczności i według mnie pechowo odpadli z LM. Mam nadzieje że na ligowych boiskach Lokomotywa rozpędzi się po kolejne Mistrzostwo Polski.

✅ 170
 
M 0

mafiozo

Użytkownik
07.08.2010 16:00-Piłka nożna ANGLIA: Championship-Reading-Scunthrope
Spotkanie: Reading-Scunthrope
Typ: 1(-1AH)
Kurs: 1,80
Buk: Pinnacle Sports

Analiza:
Dziś odbędą się pierwsze mecze nowego sezonu w Championship. Ja wybrałem mecz pomiędzy 9, a 20 zespołem z poprzedniego sezonu.
Stawiam tu na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy, którzy są o wiele lepszym zespołem. W poprzednim sezonie ich bilans w meczach u siebie wyglądał następująco:10 zwycięstw, 7 remisów i 6 porażek, a w bramkach 39:22, więc widać, że bilans może nie jest powalający, jednak jeśli chodzi o bramko to aż 17 na plusie, ponieważ ze słabymi zespołami Readnig radził sobie bez większego problemu. Dodatkowo rozegrane sparingi przez ten zespół na pewno są bardzo obiecujące, bowiem potrafili oni pokonać zespół z pierwszej ligi Wolverhampton 2:1, czy Southampton 3:0.
Z kolei goście w poprzednim sezonie ledwo uniknęli degradacji. Zakończyli sezon na 20 miejscu bardzo słabym bilansem w meczach wyjazdowych: 4 zwycięstwa, 3 remis i 16 porażek, a w bramkach 22:52. Dodam jeszcze, że w swoim ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem tego sezonu przegrali z drużyna w 5 ligi York 0:1.

⛔ 100
 
rossi 0

rossi

Użytkownik
Spotkanie:USA-Niemcy
Typ:1
Kurs:1.60
Bukmacher:Tobet
Analiza:
Dziś o godz. 19.15 w Gdyni odbędzie się mecz USA-Niemcy z cyklu Word Grand Prix.USA to vice mistrz olimpijski, wczoraj pokonali reprezentacje Dominiany 3-1 26-24,22-25,25-14,25-19, Niemki zostały pokonane przez reprezentacje Polski 3-1 25-18,16-25,25-22,26-24.Ostatni raz te drużyny spotkały się 09-06-2010 w Montreux Volley Masters i górą były zawodniczki USA wygrywając 3-1,więc i tym razem nie powinno być problemów z pokonaniem reprezentacji Niemiec.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom