>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.07.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 8. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Portoryko
Godzina: 02:00
Spotkanie: Indios de Mayaguez - Aguada Santeros
Typ: Indios de Mayaguez
Kurs: 1.84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Mayaguez są już 1-2 i teraz bardzo ważny, chyba kluczowy mecz dla nich.Nie mogą jutro pozwolić by Aguada urwała wygraną na ich parkiecie.Skazywany na pożarcie w tej serii Mayaguez walczy dzielnie jak na razie.Może nie jest to zespół tej klasy co Aguada ale poskładali się do kupy chłopaki i na koniec regulara zaczeli grać.Mają w składzie przecieź doświadczonego Clemente, jest Young, Mitchell czy Duran Cliff.Już w nie jednym meczu pokazali, że są w stanie walczyć z lepszymi kadrowo ekipami.Co ciekawe w tej serii dwa razy wygrała Aguada mając dzień konia.Przecież pierwszy mecz skończył się niewielką porażką, Aguada rzuciła 11 trójek.W drugim meczu Mayaguez zagrał bardzo zespołowo, zmiażdzyli na tablicach zbierając 50piłek przy 33 rywali, Aguada trafia tylko 6 trójek.I dosyć łatwa wygrana Mayaguez, kontrola praktycznie przez cały mecz.Dzisiaj w nocy ponownie wyrównany mecz do przerwy, no powiedzmy do połowy 3Q i nagle Aguada właczą strzelby i zaczyna się miazga rzutami z dystansu.Szesnaście trójek przy skuteczności 52%.Odpalili prawie wszyscy, nawet Rafa Hetsheimer który jest największą gwiazdą zespołu ale do tej pory zawodził.Świetnie zagrał Patterson i Gaston.To jest dobry zespół, mają naprawde kim odpalić na dystansie.Zostali praktycznie posklejani w połowie sezonu bo roszady były tam częste.Jednak czy stać ich na kolejny dzień konia i to jeszcze dzień po dniu??? Czy Mayaguez powtórzy tak słabą kwarte w której Aguada zdobyła chyba 16pkt z rzędu waląc same trójki? Nie sądze, Mayaguez wraca do siebie i jak pozbierają się po dzisiejszym meczu do kupy tą są w stanie kolejny raz się postawić.
Mayaguez +6
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka Australia SEABL kobiety
Godz: 10:00
Spotkanie Kilsyth Cobras - Launceston Tornadoes
Typ: over 149,5
Kurs: 2,65
Bukmacher: Forbet
Analiza.Zdecydowanym faworytem tego spotkania są koszykarki Kilsyth Cobras które są głównym kandydatem do wywalczenia tytułu mistrzowskiego.Aktualnie zajmują 1 miejsce w swojej grupie z 14 spotkaniami wygranymi i przegrały tylko 2 spotkania.w ostatnim swoim pojedynku pokonały na swoim parkiecie Albury 76-67.Teraz ich przeciwniczkami jest drużyna Launceston Tornadoes która obecnie zajmuje 3 miejsce w tej grupie.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowały one 10 zwycięstw w tym 2 po dogrywce i przegrały 6 pojedynków.w ostatniej kolejce przegrały wysoko na swoim parkiecie z Geelong K 65-84.W tym spotkaniu spodziewam się zawodniczki obu zespołów zagrają radosną koszykówke i padnie bardzo dużo punktów.Absolutnie over 149,5 punkta zostanie znacznie przekroczony.
03/09/16 SKP
Kilsyth Cobras - Launceston Tornadoes 57:53
20/08/16 SKP
Kilsyth Cobras - Launceston Tornadoes 81:71
09/07/16 SK
Launceston Tornadoes - Kilsyth Cobras 81:71
23/04/16 SK
Kilsyth Cobras - Launceston Tornadoes 83:74
⛔100
 
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP - Wimbledon
Godzina : 12.30 ( może ulec zmianie )
Spotkanie : A.Zverev - S.Ofner
Typ : S.Ofner powyżej 11.5 gemów
Kurs : 2.0
Bukmacher :Fortuna
Analiza :
Witam, na sobotni dzień wybieram po raz kolejny tenis Wimbledon, tym razem w wydaniu męskim.
Sebastian Ofner ( 21 lat) rewelacja jak do tej pory tego turnieju, zaczynał od eliminacji, jest już w 3 rundzie.
Pokonał w 1 rundzie gładko 3:0 w setach Belucciego, w drugiej natomiast po pięcio setowym boju zwyciężył Amerykanina Socka.
A.Zverev w pierwszej rundzie wygral z Donskojem 3:0 , a w drugiej również 3:0 z Tiafoe.
Ofner ( trenowany przez ojca Dominika Thiema ) , opromieniony udanymi występami, bez presji, mam nadzieje będzie w stanie powalczyć ze Zverevem.
Donskoj zdobył w spotkaniu z Niemcem 13 gemów.
Ofnera tez stać na przynajmniej taka liczbe , mimo , że w rankingu dzieli ich przepaść.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!
⛔100
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Wimbledon
Godz: 11:00
Spotkanie Agnieszka Radwanska v Timea Bacsinszky
Typ: Timea Bacsinszky
Kurs: 1,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Polka gra swój najlepszy tenis w tym sezonie, szacunek za walkę w końcówce drugiego seta z McHale. To jednak za mało aby pokonać Szwajcarkę, półfinalistkę tegorocznego Rollanda. Obie grają bardzo urozmaicony tenis, co zniweluje sztuczki techniczne Radwańskiej, skuteczne przeciw szablonowo grajacym rywalkom. Na potwierdzenie H2H 2:0 dla Bacsinsky.
12/2016 R16 Miami Masters Hard Timea Bacsinszky Agnieszka Radwanska 2-6 6-4 6-2
16/2015 Poland v Switzerland - FC WG - PO Hard Timea Bacsinszky Agnieszka Radwanska 6-1 6-1
Bacsinsky poza 1 przegranym setem z Puig wygrała pozostałe 6:0 lub 6:1, wygląda bardzo dobrze fizycznie, a delikatna Agnieszka na pewno odczuwa ciężki, 3 setowy bój z McHale
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon WTA
Godzina: 14:00 (na pewno ulegnie zmianie)
Spotkanie: Radwańska - Bacsinszky
Typ: Bacsinszky wygra 2:0 DW
Kurs: 2.33 (spadły od wczoraj ???? )
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Musiałem czekać aż do 3 rundy aby w końcu ogłosić, że Agnieszka przegra. Kusiło mnie już to wcześniej ale uznałem (zresztą trafnie), że poprzednie rywalki były w jeszcze gorszej formie od naszej &quot;chluby narodowej&quot; . Najpierw w meczu z bardzo kiepską w tym roku Jankovic (8 porażek w 10 ostatnich meczach) była w dużych opałach w 1 secie, a następnie z równie słabiutką w tym roku McHale była już pod koniec 2 seta jedną nogą poza turniejem. Wyszła z tych opałów obronną ręką, jednak tym razem spotka się z zawodniczką która nie przyjechała do Londynu tylko na truskawki. Timea Bacsinszky to 28 letnia szwajcarska tenisistka plasująca się obecnie na 20 pozycji w rankingu WTA. Na trawie nie grywa za dużo, w roku jest to zawsze Wimbledon i jeden turniej poprzedzający (zwykle Eastburne). Największy jej sukces na Wimbledonie to ćwierćfinał w 2015 roku (odpadła z Muguruzą) oraz 1/32 w 2014 i 1/16 w 2016 roku.
Agnieszka od początku roku jest w słabej formie a do tego boryka się z różnymi kontuzjami i ostatnio z tajemniczym wirusem. Do tego dodam jeszcze, że ze Szwajcarką grała dotychczas dwukrotnie (w 2015 i w 2016 roku na nawierzchni twardej) i oba mecze przegrała. Co prawda oglądając ją widać w jej grze jakieś przebłyski geniuszu, jednak ogólnie wygląda to nie za ciekawie. Swoje 2 mecze na tym turnieju wygrała głównie dzięki nie wymuszonym błędom swoich przeciwniczek, niż swojej dobrej grze. Dlatego stawiam na zdecydowane zwycięstwo Szwajcarki i wszystkim życzę powodzenia!
⛔100
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Japonia-J League
Godzina: 12:00
Spotkanie: FC Tokyo - Kashima
Typ: Kashima / over 1.5 w meczu
Kurs: 2.60
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Spotkanie J - League w którym lider rozgrywek wyjeżdża do 6 drużyny ligi i jest dla mnie faworytem do zwycięstwa. Kashima legitymuje sie 6 zwycięstwami z rzędu wliczając 3 szczeble rozgrywek ( Liga, Puchar Imperatora , AFC), aplikujac rywalom19 goli w tym czasie.
Jak widać forma wzrostowa i duża szansa na utrzymanie tego trendu.
Gospodarze z kolei nie najlepiej sie prezentują ostatnio i w lidze przegrali 3 razy z rzędu . Biorąc pod uwagę ze przyjdzie im gościć lidera , zadanie przed nimi trudne. Uważam ze Kashima wykorzysta te czasowa słabość rywala i siegnie po 3 pkt choc niekoniecznie bedzie łatwo i przyjemnie patrząc na h2h z ostatnich 2-3 lat.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Gold Cup
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Gujana Francuska-Kanada
Typ: over 2.5
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkania w ramach turnieju Gold Cup, pomiędzy ekipami Gujany Francuskiej oraz Kanady, goście są stawiani w tym spotkaniu w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów. Gospodarze jednak ostatnio znajdują się w niezłej formie bowiem na 5 poprzednich meczy byli w stanie wygrać aż w 4 , przegrali w 1 ,ale dopiero po rzutach karnych z zespołem Jamajki, Kanada natomiast w ostatnich 3 spotkań nie poniosła porażki,ale nie potrafi ta reprezentacja utrzymać równej formy i dlatego tez moim zdaniem w tym spotkaniu goście nie będą mieli łatwego zadania , w tej grupie znajdują się jeszcze ekipy Hondurasu oraz Kostaryki , ja myślę że w tym meczu zobaczymy bramki, co najmniej 2 bowiem liczę że ofensywnie grająca Kanada zdoła strzelić , Gujana natomiast również bramki strzelała w swoich poprzednich 8 spotkaniach więc jest spora szansa że w tym meczu bramkę również zdoła strzelić. Ja na to spotkanie wybrałem 2 typy , jeden to over 1.5 gola po kursie 1.40 , drugi to że obie ekipy strzelą bramki po kursie około 2.05, myślę że oba powinny wejśc , stawiam na dokładny wynik 1:2 dla Kanady po 90 minutach tej rywalizacji.
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Australia SEABL kobiety
Godz: 10:00
Spotkanie: Frankston Blues - Sandringham Sabres
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: forBet
Analiza:
Na sobotnie rano wybieram mecz koszykowki pan z ligi australijskiej ponmiedzy zespolomami Frankston Blues a Sandringham Sabres. Czyli zespolami slabo sie spisujacymi w SEABL kobiet. Obie ekipy maja taki sam bilans na 10 ostanich meczy czyli 3 wygrane i 7 porazek. Lekim faworytem wydaje sie jednak zespol gospodarzy i ide wich strone , poniewaz w dwuch spotkaniach z zespolem gosci wygrywali dosc pewnie. Licze ze teraz tez wygraja dosc wyraznie. Powodzenia
04.06.17
SEASandringham KFrankston K96 : 9002.07.16SEAFrankston KSandringham K70 : 5917.04.16SEASandringham KFrankston K72 : 8518.07.15SEASandringham KFrankston K75 : 7727.06.15SEAFrankston KSandringham K90 : 62
✅70
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball- USA, MLB
Godzina: 01:05
Spotkanie: Washington Nationals - Atlanta Braves
Typ: Nationals zdobędą punkty jako pierwsi i zwyciężą
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Max Scherzer - pitcher gospodarzy w 17 startach w tym sezonie pozwolił swoim przeciwnikom na 32 runy, co daje świetną średnią poniżej 2 wpuszczonych na mecz. Jest on bezsprzecznie w Top 3 całej ligi. R.A. Dickey - 43 letni pitcher gości ma już najlepsze lata za sobą. Miewa on przebłyski, ale należą do zdecydowanej rzadkości. Oficjalne składy meczowe nie pokazują żadnych kontuzji, lub dni wolnych u kluczowych graczy, także mam nadzieję, że Natsi szybko odskoczą i nie pozwolą sobie wydrzeć zwycięstwa. Jedyne co mnie martwi to forma ich miotaczy rezerwowych. Z reguły lubią oni stracić prowadzenie w końcówce, co zdarzało im się już 14 razy w tym sezonie. Jeśli Scherzer wytrwa te 7 inningów, to wszystko powinno pójść dobrze. Wszystkim typującym i grającym życzę powodzenia!
⛔100
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon debel
Godz: 12:30
Spotkanie Bryan B./Bryan M. - Matkowski M./Mirnyi M.
Typ: 3-1 (dokładny wynik w setach)
Kurs: 3.15
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Ryzykowny zakład, gdyż stawiam na dokładny wynik spotkania. Bracia w doskonałej formie, zwycięstwo w Eastbourne myślę, że to przyszli finaliści Wimbledonu. Myślę, że jednego z dwóch pierwszych setów Polak z Białorusinem są w stanie urwać, gdyż spodziewam się TB. Cała 4 świetnie podaje. Pary w ubiegłym roku grały w Toronto, gdzie 6-4 6-4 dla braci. Są faworytami jak dla mnie, ale nie spodziewam się, żeby &quot;starego wyjadacza&quot; Mirnyia ograli 3:0.
⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Japonia-J League
Godzina: 11:00
Spotkanie: Shimizu : Gamba Osaka
Typ: Gamba Osaka over 2.5 w meczu
Kurs: 4.30
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Gamba po ostatniej porażce u siebie z Kashimą zapewne będzie chciała się zrewanżować swoim fanom i dziś powinna odnieść zwycięstwo na to przynajmniej liczę , tak się złożyło iż stawiałem też typ na mecz Gamby z Kashimą i liczyłem na worek bramek a skończyło się skromnym 0:1 za to dziś liczę na więcej , Gamba w 8 meczach wyjazdowych już 3 razy potrafiła zdobyć 3 bramki ( z Kashiwą 1:3 , Albirex Niigata 2:3 i ostatni wyjazd z Vegalta Sendai także 2:3 ) Shimizu natomiast u siebie nie gra nic nadzwyczajnego 1-2-5 i br. 6:14 stąd liczę że i dziś mogą mieć spory problem z pokonaniem Gamby , w pierwszym meczu tego sezonu na Gambie padł remis 1:1 , w ubiegłym sezonie także na Gambie padł remis 1:1 jednak w Shimizu wygrała Gamba 3:2 dlatego też jak pisałem na początku Gamba będzie chciała zmazać plamę po porażce z Kashimą i dziś powinni nastrzelać parę bramek !
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna , Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rovaniemi - IFK Helsinki
Typ: 1
Kurs: 2.47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś mamy sporo ciekawych spotkań. Można trochę zarobić. Ja zapraszam Was do Finlandii, na spotkanie pomiędzy Rovaniemi a HIFK.
Można powiedzieć, że obie drużyny spisują się słabo. Zespół z Helsinek znajduje się obecnie w strefie spadkowej, 11. miejsce(2-6-7)
br. 12-20, a gospodarze tuż nad tą strefą(6-1-8) przy bilansie br. 18-25. Można zatem uznać ich za ligowych autsajderów,
ja jednak idę w kierunku ekipy Rovaniemi, ponieważ przemawia do mnie bardziej zdobycz punktowa na własnym obiekcie.
Na 8 spotkań mają 5 zwycięstw i 3 porażki i dziś grając z jeszcze słabszą drużyną od siebie, powinni dołożyć 3 pkt.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Japonia-J League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Yokohama - Hiroshima
Typ: Yokohama
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W południe będziemy świadkami pojedynku 6 drużyny z tabeli z ekipą z 17 miejsca.
Szczerze mówiąc to dziwią mnie trochę kursy na obie drużyny. Być może jest coś o czym nie wiem, ale Yokohama znajduje się aktualnie w świetnej formie, kontynuuje serię 5 wygranych spotkań z rzędu (4 liga + 1 puchar ) i to z takimi drużynami jak Tokyo czy Kawasaki.
Hiroshima dosyć mocno pod kreską. 3 porażki z rzędu i nie najlepsze sprawowanie się w meczach wyjazdowych (2-0-6). Yokohama natomiast solidnie wykorzystuje swój obiekt (6-2-1).
Co prawda 31.05 w pucharze Yokohama przegrała właśnie z Hiroshimą i być może to jest powodem dosyć wysokiego kursu na gospodarzy. Dziś jednak okoliczności i przede wszystkim forma są różne. Choć ostatnio typy idą jak po gruzie, to liczę tutaj na zwycięstwo Yokohamy a jak będzie – standardowo – czas pokaże ;)
Powodzenia i pozdrawiam. ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie ???? avid Ferrer - Tomas Berdych
Typ: David Ferrer +6,5 gemów
Kurs: 1,83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie dwóch bardzo doświadczonych zawodników, którzy przez ostatnie lata we dwójkę walczyli o miejsce za czołówką (Nadal, Federer, Djokovic i Murray). Oczywiście David Ferrer jest po długiej i ciężkiej kontuzji i nie gra rewelacyjnie, ale i tak wygląda lepiej niż się spodziewałem. Na pewno jest w stanie ograć Czecha, który jest w bardzo słabej formie ostatnio. Na kortach Wimbledonu również gra stosunkowo słabo. W poprzednich dwóch rundach męczył się i tracił sety z takimi tenisistami jak Harrison czy Chardy. Natomiast Ferrer ograł w stosunku 3:1 faworyzowanego Richarda Gasqueta a w drugiej rundzie przy prowadzeniu Hiszpana 3:0 w pierwszym secie Darcis skreczował. Jako że obaj rywalizują ze sobą na najwyższym poziomie od długiego czasu mieli okazję już grać ze sobą bardzo dużo razy, jednak na grassie tylko raz, w Stutgarcie w stosunku 2:0 lepszy był David Ferrer. Dziś nie wskazuję jako faworyta Hiszpana, ale moim zdaniem forma obu zawodników jest zbliżona i poziom gry podobny, więc gram handicap, który moim zdaniem jest zbyt mocno przesadzony. Aby go spełnić to Berdych może nawet wygrać w 3 setach, w każdym do 4. Powodzenia!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, klubowy
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Werder Brema – Ajax
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo dobre kursy na bramki w takim meczu takich ekipa. Werder to ekipa mega ofensywna, która w defensywie potrafi seriami popełniać juniorskie błędy, momentami totalnie zapominają o tym że trzeba też bronić a nie tylko strzelać. W Bundeslidze mieć taki bilans bramkowych 61:64 to kosmos to jest średnia na poziomie 3.6 bramki na mecz. Co ciekawe doskonale zdają sobie sprawę z problemów w defensywie ale jak na razie nie widać wzmocnień w postaci kogoś doświadczonego. Dla nich to pierwszy test i zagra sporo młodzieży również w defensywie a jak oni w podstawowym składzie potrafi grać tak piach to rezerwa jakości też nie będzie miała. Ofensywa to jest ich moc w kontrach są świetni pamiętam ostatni mecz z Borussią w lidze na wyjeździe gdzie genialnie wychodzili z piłkę po odbiorze. Werder od kilku lat nie potrafi bronić i nic w tym aspekcie się nie zmieni. Ajax bardzo dobry sezon chociaż brak mistrzostwa to wielkie niezadowolenia, ale występy w Europie pokazały że w tej młodzieży drzemie wielkie potencjał. Mają nowego trenera Keizera, który prowadził drugą ekipą na zapleczu z którą zajął drugie miejsce ale z racji przepisów awansu nie było. Wie jak pracować z młodzieżą i wie jak grać ofensywną piłkę, jego młodzieży Ajax miał średnią prawie cztery bramki na mecz, a warto o tym wspomnieć bo dziś kilku tych panów na pewno zobaczymy. Ekipa z Amsterdamu zawsze słynęła z popędu do ofensywy, gdzieś to moim zdaniem trochę i tak zatracili ale ten trener został zatrudniony po tą by to był ofensywniejszy Ajax szczególnie na swoim podwórku bo może właśnie tego brakuje by zdobyć mistrza. Tutaj też będzie wiele testowania, mało jakości i doświadczenia w defensywie – to sparing który musi się skończyć bramki i to właśnie musi jest też chyba największym zagrożeniem w niepowodzeniu tego typu.
ZWROT
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Gold Cup
Godzina: 22:30
Spotkanie: USA - Panama
Typ: USA + over 1,5
Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tegorocznej edycji Gold Cup USA zmierzy się z Panamą. To spotkanie będzie inaugurującym dla obu drużyn. Sądzę, że USA pokona dziś Panamę a w dodatku w meczu padnie powyżej 1,5 gola.
USA jest w znakomitej formie, nie przegrali kolejnych 8 meczów z rzędu. Ostatniej porażki doznali 16 listopada w spotkaniu z Kostaryką. Panama natomiast ma zupełnie odwrotną sytuację jeśli chodzi o formę - nie odnieśli oni zwycięstwa w 4 ostatnich meczach.
Mecze bezpośrednie również przemawiają za USA. Panama nie pokonała ich w ostatnich 9 meczach, wprawdzie wygrali w meczu o 3 miejsce w Gold Cup 2015, lecz dopiero po rzutach karnych.
Jeśli chodzi o dorzucenie do tego typu granicy over 1,5 bramki, to również statystyki za tym przemawiają. W ostatnich 6 meczach USA ta granica została przekroczona. W meczach Panamy jest z tym ostatnio różnie, lecz ostatnio zremisowali oni 2:2 z Hondurasem. Myślę, że z mocną drużyną jaką jest USA też stracą minimum 2 bramki.
W pięciu bezpośrednich meczach między tymi ekipami również granica over 1,5 bramki została przekroczona. Także sądzę, że ten typ jest jak najbardziej warty uwagi, USA powinna na początek turnieju pokonać Panamę.
⛔100
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Counter-Strike : Global Offensive, ESL ONE Cologne, półfinał
Godzina : 19:50 (może ulec zmianie)
Spotkanie : FaZe Clan - SK Gaming
Typ: Over 2,5 mapy
Kurs: 1,88
Bukmacher : Fortuna
Zagrają ze sobą dwie topowe drużyny w ramach półfinału turnieju w Kolonii. W poprzednim meczu FaZe jako faworyt gładko, bez żadnych problemów rozjechał Liquid, SK natomiast po problemach na pierwszej mapie z Optic, łatwo ograło ich na dwóch następnych, wygrywając 2:1. Drużyny te w rankingu HLTV, który przede wszystkim pod uwagę bierze teraźniejszą formę, drużyny okupują odpowiednio drugie i pierwsze miejsce. Obydwie dysponują rewelacyjnymi zawodnikami takimi jak cold, Fallen, Niko czy rain. Ciężko wytypować zwycięzce, jednak można się spodziewać wyrównanej gry. Być może będą stompy na poszczególnych mapach, jednak spodziewam się wyniku 1:2,2:1. Drużyny od maja grały ze sobą aż 8 razy. 6-krotnie wygrwało SK, jednak tylko raz wynik był poniżej 16-10. Można spodziewać się świetnej i wyrównanej gry, stąd mój typ na over 2,5 map.
⛔100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Wimbledon
Godz: 11:00
Spotkanie Agnieszka Radwanska v Timea Bacsinszky
Typ: Bacsinszky - 1.5 handicap setów
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moim zdaniem niestety to koniec Radwańskiej. Właściwie to ledwo wygrała swój poprzedni mecz, a musimy pamiętać, że jest w tym sezonie w kiepskiej formie i że niedawno miała kontuzję. Jej dzisiejsza rywalka jest po prostu za mocna. Gładko pokonała rywalkę w poprzednim meczu 6-1 6-0 i teraz powinna gładko pokonać Radwańską. Obstawiam handi 0 1.5 na Szwajcarkę.
Pozdrawiam
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Szwecja - Allsvenskan
Godzina. 18:00
Spotkanie. Hacken - Malmo FF
Typ. over 2.5 bramki w meczu
Kurs. 1.88
Bukmacher. Fortuna
Analiza;
Na dzisiejszy wieczór proponuje wam wszystkim, zagrać over goli w spotkaniu szwedkiej &quot;ekstraklasy&quot;,gdzie lider tabeli Malmo zagra na wyjeździe z zespołem Hacken. Gospodarze po 13 kolejkach zajmują 7 pozycję z bilansem bramek 14/9 i ostatnimi czasy widać że coś się w i grze przycięło. W pięciu poprzedzających potyczkach odnieśli tylko jedno zwycięstwo raz remisując, oraz trzykrotnie schodząc z boiska pokonani. W delegację dziś przyjeżdża drużyna ktòra z dorobkiem 30punktów przewodzi w tych rozgrywkach a także zajmuje pierwszą lokatę pod kątem meczy wyjazdowych. Ekipa z Malmo na 7 wyjazdów zdobyła 15pkt bilans goli 10/4.
Patrząc na bezpośrednie pojedynki obu ekip,ewidentnie widać iż często pokrywają one proponowany klasyczny over bramkowy. Popatrzmy w 5ciu ostatnich meczach padał on 4razy tak więc liczę że w dzisiejszym dniu będzie podobnie, co pozwoli pokryć mój bet.
(ciekawie również wygląda zakład Malmo over 1.5 bramki @ 2.15)
&quot;jeśli moja analiza pomogła ci w czymkolwiek-kliknij dzięki&quot;
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom