>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.01.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 9. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna Kostaryka
Godz: 01:15
Spotkanie : Heradino-Zeldon
Typ: Heradino -1
Kurs 3.00 ------&gt; w typach kurs niższy,ale do konkursu daje ten bowiem idzie ciągle w górę.
Buk Unibet
Analiza: Pierwsza kolejka w Lidze Kostaryki, Ekipa Heradino podejmowała na swoim stadionie ekipę Zeldon, Heradino jest faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie , Heradino na swoim boisku nie przegrało 10 kolejnych spotkań na własnym stadionie z tego co zanotowało aż 9 wygranych oraz tylko 1 podział punktów, gości radzą sobie na wyjazdach znacznie słabiej nie wygrali 19 kolejnych spotkań wyjazdowych , przegrali aż 16 krotnie więc nie jest dziwne że mało kto daje im jakiekolwiek szanse na zdobycie chociażby jednego punktu również w starciu z drużyną Heradino. Starcia pomiędzy tymi zespołami gospodarze praktycznie zawsze wygrywali , od roku 2007 na stadionie tych pierwszych grali ze sobą 19 razy , gospodarze wygrali 13 spotkań 4 podziały punktów oraz 2 porażki. Mój typ na to spotkanie to pewne zwycięstwo zespołu Heradino, myślę że powinni wygrać po pierwszych 4 minutach tak jak na koniec spotkania, stawiam na wynik 2:0 do przerwy oraz 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska - Orlen Liga Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Budowlani Toruń - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
Typ: Budowlani
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro w Toruniu spotkają się dwie najsłabsze drużyny bieżącego sezonu Orlen Ligi. Torunianki są ostatnie a Bielszczanki przedostatnie w tabeli. Kursy są dość wyrównane, lecz minimalnym faworytem u bukmacherów jest ekipa z Bielska-Białej. Ja jednak myślę, że to Torunianki wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.
Drużyna z Torunia przegrała wprawdzie 4 ostatnie mecze w lidze, lecz wszystkie rozgrywała na wyjeździe. Ostatni pojedynek u siebie zawodniczki z Torunia stoczyły 7 grudnia i pokonały wówczas 3:1 dobrze spisującą się w tym sezonie drużynę Pałacu Bydgoszcz.
Bielszczanki fatalnie spisują się w tym sezonie na wyjazdach. Zdobyły tylko jeden punkt w meczach wyjazdowych a ich bilans to 0-6.
W pierwszym meczu rozegranym w Bielsku Białej to zawodniczki Budowlanych zwyciężyły 3:1, więc myślę, że i na własnej hali sobie poradzą. Tym bardziej, że BKS gra fatalnie na wyjazdach i przegrywa wszystkie mecze.
✅110
 
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, VHL
Spotkanie: SKA Neva- Ural Orsk
Godz : 17:00
Typ : 1
Kurs : 1,55
Bukmacher: bet 365
Witam, jutro zdecydowanie mniej spotkań, ale zawsze coś znaleźć można. Ja proponuję niezbyt ryzykowny typ,dlatego też kurs nie jest powalający, ale zawsze czymś można wesprzeć. SKA Neva to zespół z Petersburga 3 w tabeli choć ma tyle samo punktów co drugi tver. Grają jak w transie, na 36 meczy wygrali w sumie 27, niezależnie czy w domu,czy na wyjeździe. Strzelają dużo, tracą mało. Ural Orsk na odwrót,22 miejsce gdzieś na szarym końcu, nie wiedzie im sie, 8 meczy wygranych, 18 przegranych. SKA Neva jutro ma super szanse, by przypieczetowac swoje 2 miejsce w tabeli i zacząć bić się o pierwsze. Typ bardziej ryzykowny to 1/+4,5 . Powodzenia !!
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: NBA koszykówka
Spotkanie: Raptors - Rockets
Godz : 00:00
Typ : Raptors + 6,5
Kurs : 1,50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Raptorsi to drużyna bardzo dobrze grająca na swoim parkiecie i najczęściej jak przegrywa przed własną publicznością to niewielką ilością punktów w tym sezonie najwięcej było to 6 punktów z drużyną Golden State Warriors więc faworytem do wygrania całej ligi, więc dlaczego tak wysoki kurs przy tak wysokim handi na drużynę grającą u siebie ? hmmm nie mam pojęcia wydaję mi się że buki biorą pod uwagę to że Rakiety bardzo dobrze radzą sobie na wyjazdach mnie to jednach nie zniechęca.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Cambridge Utd. - Leeds
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.0
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Jutro kolejne zmagania w Pucharze Anglii. Otóż do czwartoligowego Cambridge przyjeżdża ekipa Leeds Utd. Buki upatrują tu faworyta w postaci gości i nie ma się czemu dziwić. Jakby nie było grają dwa poziomy wyżej zajmując świetną pozycję pozwalającą mieć duże nadzieje na awans do PL. Początkowo miałem grać na przyjezdnych ale zniechęciła mnie do tego świetna dyspozycja drużyny Cambridge.
Cambridge u siebie:
4:0 z Notts,
2:1 z Crewe,
4:0 z Coventry,
113:1 z Cheltenham,
1:2 z Wycombe,
Ostatnie pięć pojedynków na swoim terenie przyniosły aż cztery zwycięstwa. Wiadomo to jest czwarta liga ale wyniki jak i skuteczność muszą dać do myślenia.
Leeds jak już wspominałem jest faworytem jednak na pewno nie będzie to łatwy pojedynek. Cambridge strzeliło 9 goli w obecnych rozgrywkach FA Cup co daje im drugie miejsce po Wimbledonie jeśli chodzi o skuteczność. Mają w swoich szeregach bardzo groźnego pomocnika. Luke Berry strzelił w tym sezonie 15 bramek z czego 4 w FA Cup. Dodajmy do tego atmosferę na stadionie i możemy zobaczyć kilka składnych akcji zakończonych strzałami na bramkę rywala.
Garry Monk zapowiadał rotacje w składzie, jednak wszyscy zawodnicy jednogłośnie podkreślają, że potraktują ten Puchar bardzo poważnie. Postaram się im zaufać i mam nadzieję, że zobaczymy otwarty pojedynek. Obstawiam 1:2 dla gości. Pozdrawiam
✅100

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Tenis, Auckland, 1. round, hard
Godzina: 04:00
Spotkanie: Malek Jaziri (TUN) - Diego Schwartzman (ARG)
Typ: Kto wygra najwięcej gemów w meczu? (zawodnik - handicap)
Diego Schwartzman -2,5 (ARG)
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Diego pokazał bardzo dobry tenis na twardych nawierzchniach w końcówce poprzedniego sezonu.Niespodziewanie doszedł do finału turnieju w Antwerpi gdzie po drodze ograł Goffina,Fritza,Mahuta i Cuevasa.Widać,że utrzymał formę.W tym sezonie przekonywujące zwycięstwo z Querrwyem i nie przynosząca wstydu porażka z Raonicem.
Jaziri dla mnie obecnie poziom bliżej challenger niż ATP. Końcówka zeszłego sezonu w kratkę a i przeciwnicy przeciętni.W tym roku przegrał w dwóch setach mecz z Kohlschreiberem w Doha i nie wyglądał na zawodnika będącego w solidnej formie.Serwis nie porywa,ruch na korcie tez jakoś nie zachwyca.W mojej opini Diego obecnie prezentuje dużo wyższy poziom tenisa
⛔100
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Rozrywka - Golden Globe Awards 2017
Godzina: 02:00 CET
Spotkanie: Kategoria - Najlepszy Serial Dramatyczny
Typ: “This Is Us”
Kurs: 5,00
Bukmacher: betano
Analiza:

&quot; This Is Us&quot; to chyba największe zaskoczenie sezonu, co już z miejsca daje mu +10pkt do punktacji. Po pierwsze jest to serial NBC czyli jednej z telewizji narodowych (oprócz tego ABC i CBS), a to raczej miejsce nudnych procedurali i sitcomów, rzadko coś ciekawego stamtąd wychodzi głównie przez prawne obostrzenia (zero seksu i przemocy), które nie obowiązują w telewizjach płatnych jak HBO, Showtime czy ostatnio Netfliksie, Amazonie itp. A mimo to udało się zrobić świetny serial o nietypowej rodzinie, dodatkowo w zaskakującej formie płynnie przenikających się planów czasowych (pierwszy odcinek klasa), a przy tym mądry i jednocześnie zabawny i wzruszający. Ciekawe postaci i dobre aktorstwo (tu też przynajmniej jedna spora szansa na Globa, ale nie ma tego w ofercie). I myślę, że właśnie to zaskoczenie będzie miał kluczowe znaczenie plus to że dziennikarze zagraniczni nie lubią chodzić utartymi ścieżkami czemu corocznie dają wyraz. Dla mnie typ wart ryzyka, a kto jeszcze nie oglądał to polecam.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU ZAKŁADY SPECJALNE
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Osasuna - Valencia
Typ: 1 połowa over 1,5
Kurs:2.85
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Skoro tak ładnie mi siadają 1 połowy to spróbuję i tutaj. Tym razem mecz na dnie tabeli, między ostatnią Osasuną i znajdującą się nad kreską Valencią. Obie drużyny w opłakanym stanie i obie potrzebujące punktów jak powietrza. Nietoperze w chaosie, w ostatnim czasie zwolnienie Prandelliego nie wróży nic dobrego.
Czemu taki typ? Osasuna co prawda u siebie tragiczny bilans bramkowy 4:15, natomiast coś ustrzelą bo obrona Valenci bez Abdenoura, Garaya, Cancelo. Ale nawet z nimi Valencia przeważnie szła na wymianę ciosów, bo bądź co bądź ich siłą jest atak. Możemy się spodziewać mocno overowego spotkania, ja idę troszkę bezpieczniej i gram na over 1,5 w pierwszej połowie.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Anglia FA Cup
Godzina. 20:45
Spotkanie. Cambridge Utd - Leeds
Typ. Leeds wygra i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 3.20
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Na jutro z ubogiej oferty piłki kopanej wybrałem spotkanie w Pucharze FA Cup pomiędzy druzynami Cambridge United oraz Leeds. Gospodarze to obecnie 9 drużyna League Two,w obecnym sezonie spisują się całkiem dobrze przede wszystkim na swoim podwórku gdzie w ostatnich 5 pojedynkach odnieśli 4 wygrane oraz 1 porażkę. Widać ostatnio w ich grze spory postep ponieważ wcześniej mieli passę kilku porażek,ale widać ze gorszy okres gry mają już za sobą. W tych pięciu spotkaniach zdołali trafić do bramki rywali 14 razy samemu tracąc tylko 4. Wydaje mi się iż jutro na niewielkim (bo niewiele ponad 10000 miejsc) stadionie miejscowi będą chcieli się pokazać i zdołają choć raz trafic do bramki przyjezdnych choć zapewne nie będzie to łatwe...
Goście to obecnie 5 drużyna Championship, która w tym sezonie zapewne będzie chciala walczyć o bezposredni awans do PL.
Piłkarze z wyższej klasy rozgrywkowej w wybornej formie jeśli chodzi o wyjazdy. Uwazam iż porażka w 1/4 EFL Cup z The Reds
wstydu im raczej nie przynosi po za nią dwie ligowe z liderem Brighton oraz solidnym Derby. Uważam iż jutro goście strzela dwie moze nawet trzy bramki zdobywajac komplet punktów tym samym awansując do kolejnej rundy. ( dw: 1:3 dla Leeds ).
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga.
Godzina: 20:45.
Spotkanie: Osasuna - Valencia.
Typ: Valencia i over 2,5.
Kurs: 3.00.
Bukmacher: Bet365.
Analiza:
Witam. Kilka słów tytułem wstępu. Po dzisiejszym trafionym typie po kursie 2,7 czas na kolejny typ. Pod lupę bierzemy kolejne spotkanie mojej ulubionej ligi Hiszpańskiej, które kończy 17 kolejkę ligowych zmagań. Zostanie ono rozegrane na terenie tegorocznego beniaminka La Liga - Osasuny. W meczu tym spotkają się drużyny Valencii, oraz Osasuny Pampeluny, które zajmują miejsca w dole tabeli (kolejno 17 i 20). Arbitrem tego spotkania będzie pan Alfonso Alvarez. Popularnie Nietoperze w swoim dorobku mają 12 pkt (5 zdobytych u siebie, 7 na wyjazdach, więc ich boisko nie jest dla nich atutem), a Los Rojillos z dorobkiem 7 pkt (2 zdobyte u siebie, 5 na delegacjach) są outsiderem ligi. Bardzo dziwi mnie pozycja Valencii w lidze w ostatnich latach. Tę drużynę z pewnością stać na więcej, powinni znajdywać się w czołówce, jednak w grze czegoś brakuje, coś się nie zazębia. Moim zdaniem brakuje im też szczęścia. Liczę, że w ciągu tej rundy będziemy świadkami odrodzenia feniksa z popiołu.
#Dlaczego typ na Valencię?
- O ile gra Valencii momentami potrafi wyglądać całkiem obiecująco i dobrze pod względem jakościowym i potrafią nawiązać równorzędną walkę z dobrym przeciwnikiem, o tyle gra Osasuny już nie. Powód jest najprawdopodobniej prozaiczny: Klubowi z Pampeluny brak argumentów, jakości, co jest zależne od kadry. Piłkarze nie są na poziomie Primera Division i mimo ambicji i starań nie przeskoczą wymagań tej ligi, nie są już w stanie podnieść swoich umiejętności. Budżetu klubu nie da się jednak oszukać.
- Mają mocną kadrę i każdy z piłkarzy może nagle doznać olśnienia i zdobyć bramki na wagę zwycięstwa. Myślę, że wszyscy interesujący się choć trochę La Ligą z pewnością kojarzą takie nazwiska jak Nani, Munir El Haddadi, Santi Mina, czy Rodrigo. Myślę, że nie trzeba przedstawiać. Każdy z nich jest na naprawdę wysokim poziomie i prezentuje wysoką jakość, potrzeba tylko przełamania drużyny, które miejmy nadzieję nadejdzie już jutro. W defensywie również występuje kilku zawodników, którzy są znaną marką w Europie: Joan Cancelo (o którego zabiega obecnie FC Barcelona, co jest znakomitą rekomendacją dla zawodnika), Eliaqium Mangala (który niestety nie zagra w tym meczu), Jose Gaya i Martin Montoya, czy też Aymen Abdennour.
- Trener Valencii, pan Gonzalez Marco na przedmeczowej konferencji wypowiadał się, że jutrzejsze zwycięstwo jest rzeczą bardzo istotną dla klubu. Oznacza wielki krok do przodu dla Los Che, gdyż drużyna zdobędzie pewność siebie. Był wiarygodny, ja mu wierzę - kibice Nietoperzy również liczą, że jego słowa nie są rzucane na wiatr. Zapowiada się więc zagorzała walka. Jeśli piłkarze podejdą do meczu odpowiednio przygotowani i zmotywowani, to o rezultat spotkania jestem spokojny.
#Dlaczego typ na over?
- Obie drużyny nie mają nic do stracenia, nikogo nie zadowoli tu podział oczek, bo punktów potrzebują jak tlenu,
- Obie drużyny tracą sporo bramek, bramkarz Valencii do tej pory musiał wyciągać piłkę z siatki 29 razy, a portero klubu z Pampeluny 34,
- W szeregach graczy gości zobaczymy bardzo ofensywnie usposobionych zawodników. W dodatku formacja drużyny to 4-3-3 lub 3-5-2 z oskrzydlającymi pomocnikami, co zapewnia sporo akcji ofensywnych.
#Absencje:
W ekipie gospodarzy nie wystąpią bracia Flano, którzy występują w bloku defensywnym, Digard oraz Fran Merida, którzy wybiegają na murawę w roli centrocampistas (pomocnicy).
W ekipie gości wykluczeni z gry z powodu kontuzji są Ezequiel Garay, Eliaquim Mangala (obaj to zawodnicy o usposobieniu defensywnym) , oraz Matthew Ryan, strzegący świątyni klubu z Mestalla.
#Ostatnie mecze:
Ostatnie spotkania zespoły rozegrały w ramach Pucharu Króla i tradycyjnie doznały porażek. Valencia uległa świetnie dysponowanej Celcie 1-4, a Osasuna doznała sromotnej porażki 3-0 z Eibarem.
Podsumowanie: Liczę, że w tym spotkaniu bukmacherzy odpowiednio ustalili kursy i za faworyta uważają ekipę z Walencji. Mają oni więcej argumentów czysto piłkarskich, co powinno zaowocować powrotem z Estadio Reyno de Navarro z tarczą. Komplet punktów jest bardzo ważny, gdyż humory biało - pomarańczowo - czarnych nie są wyśmienite, ale nie uważam tego jako stronę ujemną typu. Piłkarze świadomi ich położenia w ligowej tabeli oraz potencjału drzemiącego w drużynie powinni pokazać na boisku sportową złość i odnieść okazałe zwycięstwo. Czekam na partidazo w wykonaniu klubu z Mestalla.
Życzę powodzenia wszystkim grającym!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga.
Godzina: 20:45.
Spotkanie: Osasuna - Valencia.
Typ: X
Kurs: 3.74
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kurs na Valencie zbyt niski, ta druzyna nie gra kompletnie nic ostatnio zostala upokorzona przez Celte u siebie i nawet Prandelli nie mogl ogarnac tego burdelu i nie chcial trenowac tych przeplaconych leniwych pilkarzykow. Do tego meczu goscie beda oslabieni brakiem wielu swoich kluczowych pilkarzy jak Garay, Cancelo, Abdennour do tego wielu jest watpliwych jak Gaya,Mangala czy Santos. Gospodarze to czerwona latarnia ligi ale nawet dla czerwonej latarni porazka z Valencia u siebie to prostu wstyd i Valencia na pewno nie bedzie miec latwego meczu. W El Relegato i spotkaniu dwoch dennych ekip i pseudo grajkow jak Rodrigo czy Parejo stawiam na remis.
✅274
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Club Brugge - Bremen
Typ: over 2.5
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj oferta bardzo uboga więc można zajrzeć w takim razie do meczy towarzyskich. Naprzeciw siebie zagrają belgijska drużyna aspirująca do mistrzostwa kraju Club Brugge i niemiecki średniak Werder Brema plątający się na razie w dolnej części tabeli Bundesligi. Jeśli chodzi o Club Brugge lubią bardzo bramki, strzelać i trochę mniej tracić ale też im się to zdarza. W tym momencie lider Jupiler League. Co do drużyny niemieckiej wyraźnie nie idzie im w tym sezonie. Werder prezentuję jak na razie bardzo średni poziom i nie jest drużyną bramko strzelną lecz mecze towarzyskie są po to żeby coś zmienić i żeby sprawdzić czy wszystko dobrze funkcjonuje. Co za tym idzie daje się pograć młodszym dokonuje sie dużo zmian i błędy przy tylu zmianach w drużynie są nieuniknione stąd szansa na obfity w bramki mecz. Club Brugge na pewno wyjdzie zmotywowane bo gra jakby nie było z drużyną z Bundesligi więc myślę że prezentując poziom jaki prezentują w lidze i grając na własnym stadionie pokażą swoją siłę ofensywną. Myślę że typ jest prawdopodobny i warty zagrania. Powodzenia ????
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:35
Spotkanie: Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers
Typ: Phoenix Suns (ML)
Kurs: 4,330
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dla Cleveland Cavaliers jest to mecz, który niezbyt ich emocjonuje i trudno oczekiwać, by zagrali z pełnym zaangażowaniem. Cleveland jak wiadomo w sezonie zasadniczym nie pokazuje pełni swoich możliwości. Szczególnie na wyjeździe z ich zaangażowaniem bywa różnie. Zupełnie inaczej podejdą do tego meczu koszykarze gospodarzy, czyli Phoenix Suns. Phoenix Suns, podobnie jak każda inna drużyna, zmotywuje się maksymalnie na aktualnych mistrzów. Możemy się spodziewać wyższej frekwencji na trybunach niż to ma miejsce zazwyczaj, więc doping dla gospodarzy będzie duży. Phoenix Suns nie mają obecnie żadnych problemów z kontuzjami, zagrają swoim najmocniejszym składem. Ostatnie trzy mecze w swojej hali wygrali. Jedno z tych zwycięstw było z Toronto Raptors, a wtedy kurs był podobny jak teraz, więc może znowu sprawią niespodziankę i pokonają kolejną drużynę z czołówki wschodu.
⛔100
 
happybet 0

happybet

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/USA/NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Detroit Pistons
Typ: ortland Trail Blazers
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moja propozycja na ten mecz,to wygrana Portland.Z ostatnich 5 meczy wygrali 3,a porażki notowali jedynie z SA Spurs oraz GSW (minimalną z tymi drugimi),Natomiast Pistons 2 zwycięstwa 3 porażki w ostatnich 5 meczach.Trail Blazers jest na coraz lepszej serii,a do tego dzisiaj zagrają mecz u siebie ze średnimi Detroit.Do zespołu wrócił w meczu ostatnim Damina Lilliard,który wraz CJ McCollumem robią ogień porządny z przodu,Pistons znowu zagrają bez wysokiego i silnego Baynesa najprawdopodobniej,co utrudni im walkę na tablicach.Przewiduje na ten mecz wygraną Blazers bez niespodzianek zbytnich.Dobra offensywa Blaizers powinna spokojnie pokryć typ.
✅62
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Anglia FA Cup
Godzina. 20:45
Spotkanie. Cambridge Utd - Leeds
Typ: Cambridge wygra dowolną połowę
Kurs: 2,37
Bukmacher. Bet365
Witam, w FA CUP spotykają się dwie drużyny które nieźle radzą sobie w ligach, Cambridge jako gospodarz ostatnio 4 zwycięstwa z rzędu Leeds na wyjazdach także dobrze sobie radzi, zapowiada się ciekawe spotkanie i myślę że typ który dał kolega wcześniej też ma szanse wejść, bo Leeds to drużyna która w pucharach i nie tylko lubią pokombinować i nie zdziwił by mnie tutaj jakiś typ 1/2 lub 2/1 a kurs na takie zdarzenia są wysokie. Wiadomo ze przy remisie spotkanie zostaje powtórzone, a przy tylu meczach w Anglii wydaje mi się że tutaj wyłoni się zwycięzca i może gospodarze wygrają przynajmniej połówkę lub cały mecz co wiąże się także z typem .......powodzenia
✅137
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
14:00
Werder Brema -Karlsruher
Typ: Karlsruher over 1,5 gola
Kurs: 2,38
Buk: unibet
Dziś Werder Brema gra dwa mecze sparingowe. O 14:00 grają z drugoligowym Karlsruher,natomiast o 18:00 grają z belgijskim Club Brugge. Zatem oba te mecze zagrają zupełnie inne jedenastki. Myślę że Brema bardziej poważnie potraktuje mecz z Brugge i w tym meczu wystawi znacznie mocniejszy skład. Natomiast w meczu z Karlshruerem na boisko wyjdą nominalnie zawodnicy którzy najczęściej grzeją ławę w lidze uzupełnieni zawodnikami z rezerw i juniorami. Nie jest bowiem raczej możliwe, aby w tym meczu grali zawodnicy przewidziano na mecz z Brugge, ponieważ dwie godziny dzieli koniec meczu z Karlshruerem i początkiem z Brugge. Karlsruher to drużyna nr 15 w drugiej Bundeslidze. Druga Bundesliga to pewnie liga lepsza od wielu pierwszych w Europie, pewnie lepsza od naszej Ekstraklasy. Zatem myślę że jest spora szansa na powodzenie tego typu, dwa mecze tego samego dnia Werderu, który moim zdaniem nastawia się bardziej na mecz z Brugge. Super kurs jest na handikap -1 na Karlsruher bo aż 5,70 co przy założeniu że na ten mecz Brema wychodzi rezerwami i juniorami jest bardzo kuszący. Poza tym mez na terenie neutralnym.
⛔100
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Piłka nożna
14:00
Werder Brema - Karlsruher S.C.
Typ: Karlsruher win - 2.95
Kurs: 2,38
Buk:betsson
Jak colega pablo89 zauwazyl, zawodnicy z Bremen rozegraja w ciagu jednego dnia 2 spotkania. Na oficjalniej stronie druzyny Werder;u jest tylko lakoiczna zmianka o sparungi z drugoligowcem. Wszyscy skupiaja sie na mecze z belgijskim Club Brugge. Dodatkowa informacja jaka znajduje sie na oficjalnej stronie klubu jest taka ze drugi sparing bedzie rozgrywany na boisku oddalonym o 30km, wiec nie spodziewam sie aby do tego spotaknia przystapili zawodnicy z pierwszej jedenastki. wiec nie rozpisujac sie zbyt obszernie proponuje zagrac na zespol Karlsruher .... powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Bandirma Kirmizi vs Pertevniyal
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 09.01.2017/13:30
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/YiyTqOoD/#szczegoly-meczu
Analiza:
Łapać, jeśli nie czyste zwycięstwa gości, to jakieś dodatnie handicapy, bo warto. Zespół gospodarzy zajmuje 12 miejsce w tabeli. PO piętnastu rozegranych spotkaniach ma bilans siedmiu wygranych i ośmiu porażek. Pomimo faktu, że w tabeli zajmują dwunaste miejsce, natomiast goście przedostatnie to jest 17, dzieli ich zaledwie jeden punkt. W ostatniej kolejce Bandirma po dość wyrównanym spotkaniu w pierwszych dwóch kwartach musiała później oddać przewagę Yalova Bld, która wygrała drugą połowę różnicą 17 pkt-ów. Tak przedstawia się wyjściowa piątak gospodarzy: Akyuz, Oncel, Jekiri, Altunbey, Yilmaz. O sile świadczą przede wszystkim tureccy zawodnicy, których jest czterech w wyjściowym składzie. Zespół gości notował serię dwóch wygranych z rzędu, jednak została ona przerwana w ostatnim meczu, jeszcze w 2016r. przez Samsun, którzy wygrali znacznie 65-91. Pertevniyal jest oparty na tureckich zawodnikach: Erdogan, Gursu, Arar, Oren, Yucel. W rozgrywkach muszą gromadzić punkt po punkcie jeśli nadal chcą grać w TBL. W bezpośrednich spotkaniach jest remis 1-1, jednak zachowując prawo serii dziś daję szanse na zwycięstwo gościom, zwłaszcza, że spadki kursów chociażby z 5,75 na 3,30 daję do myślenia. W chwili obecnej najwyższy kurs proponuję bwin, a jeśli chodzi o handicap można zagrać chociażby +8,5 pkt-a-powodzenia
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Katar
Godzina. 14:15
Spotkanie. Lekhwiya SC- Al-Gharafa
Typ: 1/1
Kurs: 2,40
Bukmacher. Bet365
Witam. Po wczorajszym sukcesie Celty zostaje przy ht/ft. Dzis wybralem mecz ligi Kataru. Gospodarze to lider ligi i jest w wybornej formie. W 5 ostatnich meczach u siebie odniesli 4 zwycięstwa i jeden remis. Wyniki: 10:0, 2:1, 3:0, 2:2, 4:1. Goscie natomiast na 5 miejscu lecz przegladajac h2h to gospodarze powinni ten mecz spokojnie wygrac. Wyniki w h2h gdzie gospodarzem jest Lekhwiya to : 4:0, 1:0, 3:0, 1:0, 2:0. Wg mnie spokojnie nawet handi-1,5 ale ht/ ft wg mnie rowniez powinien zakonczyc sie sukcesem. Powodzenia!
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom