>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.01.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Towarzyskie
Godzina. 16:00
Spotkanie. Maroko - Finlandia
Typ: Maroko handi -2.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher bet365
Dzisiaj będzie to samo z Marokiem.... co wczoraj z Słowacją przez Ugandę i z Szwecją przez Wybrzeże... Kraje Afrykańskie na ostatniej prostej do przygotowań do Pucharu Narodów Afryki !!! A zespoły z europy krajowymi składami... jak wiemy Liga Fińska pół-amatorska
Finlandia krajowi gracze czyli total dno (podstawowa Finladnia wyceniana na jakies 10 mln euro)
a Maroko wyceniane na jakies 75mln euro ma takie nazwiska jak:
- Benatia Juventus
- da Costa Olympiakos
- Sais Wolverhampton
- El Ahmadi Feyenoord
- Bennasser Nancy
- Obbadi Lillie
- Boufal Southampton
- El Kauddori Napoli
- Fajr Deportivo
- Dirar Monaco
- Carcela Gonzalez Granada
- El Arabi teraz Katar były piłkarz Granady z tego co pamiętam
Pozwoli to w odniesieniu fajnego zwycięstwa... można delikatniej handi -1.5 kurs około 2.10 bet365 powinno leciutko wejśc nawet jak trener zdecyduje się na jakieś rotacje !
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina. koszykówka Izrael Superliga
Godzina. 18:45
Spotkanie. Hapoel Eliat - Maccabi Tel Aviv
Typ: Maccabi T.A. -5,5 pkt handi
Kurs: 1,52
Bukmacher. Bet365
Dziś koszykarska oferta skromna, ale ostatecznie zdecydowałem się na wybór tego meczu. Porównując potencjał obydwu zespołów to jest przepaść. Maccabi naszpikowane gwiazdami...Goudellock, Weems, Selley, Iverson, Rudd. Dodatkowo dość duża głębia składu, możliwość częstych rotacji i wybierania najlepszych mecz-upów. Pomimo takiego potncjału delikatnie &quot;olewaja&quot; oni mecze w swojej lidze i ich zwycięstwa nie są mocno przekonujące...najczęsciej mieszczą się w granicach 5-12 punktów, stąd na dziś gram taki niski handi.
Hapoel...to jeden ze słabszych kadrowo teamów w Izraelu. ich największym problemem jest dość wąska kadra. Ich główna siłą napędową jest rozgrywający P. Henry (bardzo wszechstronny gracz), a także nieźli strzelcy R. Buckner i L. Milbourne. Ta trójak to chyba jednak trochę za mało na Maccabi.
W tym sezonie już grali ze sobą: w październiku Maccabi wybrało u siebie 95-77
⛔100
 
M 3

mefiooo

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Portugalia: Primeira Liga
Godzina. 21:00
Spotkanie. Moreirense - Belenenses
Typ. Moreirense
Kurs. 2.30
Bukmacher. Bet365
Analiza:
Dzisiaj zapraszam na spotkanie w ramach rozgrywek Primeria Liga w Portugalii. Spotkają się drużyny Moreirense i Belenenses. Typ swój opieram na coraz lepszej dyspozycji Moreirense. Takie mecze jak dzisiaj Moreirense muszą wygrywać, tym bardziej iż grają na swoim boisku przeciwko nie za dobrze spisującym się zawodnikom z Belenenses. W ostatnim meczu z Bragą drużyna z Moreirense stworzyła sobie na prawde kilka dogodnych okazji jednak brakowało szczęścia, na dodatek stracili bramkę w końcówce spotkania i tym samym przegrali 2:1. Czuję, że zawodnicy Moreirense wyjdą dziś mocno zmobilizowani do tego spotkania i właśnie w nich upatruje zwycięzców.
Dodatkowo:
Myślę że over +2,5 po kursie @2.30 również powinien zostać pokryty dlatego warto zagrać jakies drobne na ten typ ;)
✅130
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna : LaLiga
Godzina. 20:45
Spotkanie. Osasuna - Valencia
Typ. 2
Kurs. 1,87
Bukmacher. Betsson
Analiza:
Osasuna - fatalne wyniki, mnóstwo kontuzji. 10 spotkań to aż 8 porażek i 2 wygrane. Aktualnie zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Valencia nie wiele lepiej. 17 miejsce czyli ostatnie które chroni przed spadkiem. Kto się spodziewał że drużyna która 2, 3 lata temu walczyła o podium, grała w kwalifikacjach do LM teraz będzie miała po 15 meczach tylko 12 punktów. Jeżeli chodzi o ich ostatnie spotkania to lepiej wygląda niż drużyna Osasuny. Na 10 spotkań wygrali 2 i zremisowali 3 razy. Ostatni mecz w lidze zagrali z Realem Sociedad, w którym grali bardzo fajną piłkę i przegrali ostatecznie 2:3. H2H od lat wygrywa Valencia, zdarzały się remisy. Biorąc pod uwagę te aspekty to dzisiaj drużyna Valencii powinna na luzie zremisować. Jednak mają szansę na wygraną co przydało by się żeby odbić się od dołu tabeli. Myślę że tu będą walczyli o 3 punkty.

⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mecz Towarzyski
Godzina : 19:00
Spotkanie: Niemcy - Austria
Typ: under 55.5 bramki
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś ostatnie mecze towarzyskie przed mistrzostwami świata rozpoczynającymi się w środę. Niemcy obecny mistrz Europy, stawiany przez buki do walki o medale kontra Austriacy, którzy mistrzostwa będą oglądali w tv. Niemcy wybrali takiego sparingopartera, aby można go było łatwo pokonać i z dobrymi nastrojami przystąpić w piątek do pierwszego meczu mistrzostw z Węgrami. Myślę, że będą tu chcieli stracić jak najmniej goli i będą zwracali bardziej uwagę na defensywę niż na nabicie jak największej ilości goli. Niecały tydzień temu grali z drużyną o podobnym potencjale jaką jest Rumunia i wygrali 30:21, wygrywając do przerwy aż 8 golami, żeby 2. połowe wygrać tylko 1 golem. Uważam, że dziś wieczorem mecz będzie miał podobny przebieg. Niemcy szybko stworzą sobie bezpieczną przewagę 5-7 goli i będą kontrolować wynik spotkania. Nie będą się ścigali w ilości jak największej strzelonych goli, tylko zadowolą się 28-31 golami , a Austriacy dołożą swoje 22-24 bramki. Na 7 ostatnich pojedynków między tymi drużynami 5 razy mój dzisiejszy typ wszedł.
Stawiam dzisiaj 31:23 dla mistrzów Europy.
Powodzenia
✅100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Pilka Nozna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Osasuna - Valencia
Typ: under 8 rożnych
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Osasuna i Valencia zamykaja 17 kolejke. Oba zespoły ponizej oczekiwan w tym sezonie. Osasuna zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 7pkt, zaś Valencia na 17 miejscu z dorobkiem 12 pkt. Decyduje sie zagrac na under roznych ze wzgledu na to, ze gospodarze grając u siebie zdobywaja mało rzutów roznych. Osasuna(2) - Eibar(4), Osasuna(2) - Barcelona(5), Osasuna(3) - Alaves(4). Na pewno Valencia jest zespołem zdecydowanie lepszym co nie do konca pokazuje nam tabela. Gospodarze wyjda na to spotkanie defensywnie ich glownym celem bedzie nie stracenie bramki. Więc mecz bedzie rozgrywal sie glownie w srodku pola co jest duzym + pod ten typ. Valencia w ostatnich 5 mecach grajac na wyjazdach zdobywa srednio 4-5 rozne na mecz. Mysle, ze patrzac na okolicznosci i statystki warto pokusic sie o taki typ. Po takim kursie polecam za drobne.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Czechy, NBL
Godzina: 20:15
Spotkanie: BK Lions Jindrichuv Hradec - BC Kolin
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj typ z czeskiej koszykówki, z najwyższej klasy rozgrywkowej. Tabela wygląda tak:

Gospodarze u siebie mają bilans 5 zwycięstw i 4 porażek, natomiast Kolin na wyjazdach ma 4 zwycięstwa, 3 porażki i 1 porażkę po dogrywce. Kadrowo mocniejszym zespołem są goście, którzy mają bardzo ciekawy i doświadczony zespół i są w tym sezonie faworytem do zdobycia medalu. Bez wątpienia zespół ten będzie w tym sezonie mierzył w pierwszą trójkę a jeżeli o tym marzą to taki mecz jak ten dzisiejszy z takim przeciwnikiem po prostu mają obowiązek wygrać, jeżeli chcą te marzenia spełnić. BK Lions dzisiaj zagra w najmocniejszym składzie natomiast u gości nie zagra Ličartovský a niepewne są występy Bakicia i Horaka, którzy są dopiero co po kontuzji i wątpię aby trener zdecydował się ich dzisiaj nadmiernie eksploatować. Z pewnością największa stratą może być nieobecność Bakicia, który jest najlepszym punktującym w zespole Kolin. Jednak goście mają bardzo dobrą ławkę i myślę, że z tym przeciwnikiem uda im się go zastąpić. Są przecież Amerykanie Nixon, Hunt, Kerr i Skinner, czy Czesi Adam Číž i Michał Vocetka także skład jest bardzo wyrównany, ławka mocna i z tym przeciwnikiem powinni sobie dziś poradzić. Lions Jindrichuv Hradec to przede wszystkim
Amerykanin Terrell Lee Lipkins, który jest najlepszym punktującym i ma najwięcej asyst na koncie, do tego jest motorem napędowym w drużynie, zawodnik bardzo kreatywny i wszechstronny. Jeżeli go goście odetną od podań i dobrze pokryją to gospodarze nie mają wogóle czego tutaj szukać. Jeżeli chodzi o całą kadrę w obu zespołach to tu Kolin bije zdecydowanie swojego rywala. Jednak Lipkins nie będzie przez cały czas na parkiecie i przy takiej kadrze jaką goście dysponują tylko jednym zawodnikiem Lions tutaj nie wygra. Dla mnie jak i dla buków zdecydowanym faworytem sa goście i polecam tutaj grać na ich wygraną.
✅50
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mecz Towarzyski
Godzina : 19:15
Spotkanie: Szwecja - Chile
Typ: Szwecja (-9,5)
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, dzisiejsza oferta jest bardzo uboga, mimo to udało się znaleźć jeden bardzo ciekawy mecz moim zdaniem. Jest to ostatni mecz towarzyski reprezentacji Szwecji, która w ostatnich dwóch spotkaniach pokazała swoją bardzo mocną siłę i dyspozycje między innymi tym,że dwa razy wygrali bardzo wysoko z reprezentacja Norwegii, która nie jest nowicjuszem, a jedną z wiodących reprezentacji na świecie. Pierwszy mecz zakończył się totalnym rozbiciem Norwegów 37:29, w drugim wygrana mniej okazalsza bo zaledwie dwoma bramkami 27:25. Warto podkreślić że Szwedzi mają na koncie znakomitą passę pięciu zwycięstw z rzędu i zapewne dzisiaj ona będzie przedłużona, teraz tylko pozostaje jedno pytanie, jaką różnicą bramkową. Trzeba powiedzieć sobie jasno że Chile to jeden z nasłabszych zespołów jeśli chodzi o reprezentacje Ameryki łacińskiej. Sądzę, że dzisiejszy mecz bez większych problemów wygrają Szwedzi, nawet jeśli wystawią rezerwowy skład to ławka jest na tyle silna, że też poradzi sobie z Chilijczykami. Linia na ten mecz jest dość wysoka, ale moim zdaniem do pokrycia nawet z nawiązka.
✅100
 
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Grecja Superliga
Godzina : 18:30
Spotkanie : Panathinaikos : Kerkyra
Typ : poniżej 2.5 gola
Kurs : 2.07
Bukmacher : Bet365
Dziś zaglądam do Grecji i pojedynek Panathinaikosu z Kerkyrą , w/g statystyk obu drużyn z tego sezonu liczę że tu nie powinno paść za wiele bramek , wyniki gospodarzy to przeważnie jedna bramka zdobyta i 0 po stronie straconych a ogólnie ich bilans po 13 meczach to 17 bramek zdobytych i 9 straconych czyli nic nadzwyczajnego , goście 9 zdobytych i 16 straconych , w meczach wyjazdowych 1 zdobyta i 7 straconych tak wiec w/g tego również wynika że gradobicia tutaj nie powinno być , no i H2H również parę sezonów był under 2.5 gola a kurs nawet do zaryzykowania !
✅107
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Anglia FA Cup
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Cambridge Utd-Leeds
Typ:
over 1,5 bramki Leeds
Kurs: 1.87
Bukmacher:
Bet-At-Home
Analiza:
Witam.Dzisiaj zaglądam do Cambridge na mecz pucharowy z Leeds.Miałem przyjemność oglądać 2 ostatnie meczy wyjazdowe&quot;Pawi&quot; i bardzo mi się ta drużyna podobała.Rozbite Preston 4:1 i stracone w ostatnich chwilach zwycięstwo z Aston Villą(ręka w polu karnym w 85minucie)Leeds miało jeszcze kilka szans na zwycięstwo,a The Villans byli i są u siebie niepokonani.Zresztą po za wspomnianym remisem z Aston Villą&quot;Pawie&quot; z pozostałych 5 wyjazdów przywieźli 4 zwycięstwa.Ulegli tylko świetnemu Brighton.Co do Cambridge,hmmm...przeglądając statystyki ostatnie 6 spotkań,5 zwycięstw.Ostatnie 3 zwycięsta u siebie,patrząc jednak na tabelę były to odpowiednio 18,22 i 23 drużyna ligi.Mimo wszystko świetna ostatnio forma podbuduje gospodarzy,którzy będą chcieli za wszelką cenę zrobić niespodziankę(raczej nie będzie autobusu,co akurat jest dobre dla typu bo Leeds z kontry gra świetnie).Zapowiada się otwarte spotkanie.Nie wiem jak trener Gary Monk zarotuje składem ale 2 bramki dla Leeds moim zdaniem powinny paść.Pozdrawiam.

✅87
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Premier League 2 - młodzieżowe rozgrywki U23
Godzina:20:00
Spotkanie: West Ham U23 - Norwich U23
Typ: 1
Kurs:1,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Spotkanie 5 z 10 druzyną. West Ham ma 21 pkt i bilans 21-16 , a Norwich 11pkt i bilans 10-21. W ostatnim meczu miedzy tymi druzynami górą byl West Ham U23 - wygral z Norwich 0:2. Ostatnio Norwich jest w slabszej formie , przegrywa swoje mecze . Natomiast West Ham wygral swoj ostatni mecz 0:4 z Wolves, ktory jest wysoko w tabeli. West Ham ma widocznie slabsza dyspozycję za soba, gdyz tez mial kilka meczow , ktore chluby nie przyniosa tej ekipie. Ale analizujac ten mecz jestem przekonany do prawidlowosci mojego typu . West Ham mial trzy mecze niedawno przegrane , pozniej wygral jeden - czesto ta druzyna ma wahania formy , ale dzis wygra . Powodzenia
✅50
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka Nozna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Osasuna - Valencia
Typ: 1
Kurs:4.25
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Valencia dla mnie od zawsze była ekipą nieobliczalną, której wyniki w meczu mogły być naprawdę różne, w tle ostatnich ,cyrków, jakie unoszą się nad tym klubem postanowiłem zaryzykować na ich porażkę z drużyną w której dobrze także nie jest.
Osasuna plasuje się na ostatniej pozycji z 7pkt wygrywając w lidze dopiero jedno spotkanie z ekipą która znajduje się jedynie o pozycje wyżej, mając o 2pkt więcej, no ale to jest sport, kiepskie wyniki ciągnące się kolejkami nie oznaczają takiego ciągu do finiszu ligi i ja tutaj delikatnie postawie że właśnie dzisiaj znowu zapunktują.
Osasuna doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej pozycji, są głównym kandydatem do spadku, ale myślę że dzisiaj zagrają jak najlepiej potrafią i postarają wykorzystać unoszący się syf nad Valencią, który z pewnością przekładać się będzie na boisko.Typ bardziej 4fun zobaczymy jak będzie.
⛔100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Osasuna - Valencia
Typ: I połowa Valencia rzuty rożne over 1,5
Kurs: 1.48
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dobra linia do pokrycia, 2 rożne to nie jest wymagająca sprawa dla takiego meczu, a bynajmniej nie spodziewam się mniej rożnych niż 2 dla Valencii W I połowie, która jest dziś faworytem, gra z najgorszą drużyną ligi, muszą wygrać ten mecz bo są niebezpiecznie nisko w tabeli, są drużyną lepszą, mają lepsze wyniki w ostatnim czasie, nie wspominając o sile tej drużyny przed nagłym obniżeniem poziomu. Uważam, że mimo wszystko mają potencjał na znacznie wyższe miejsce niż obecnie zajmują. Przewiduję, że w tym meczu będą dominować, atakować zaczną od początku meczu, Osasuna powinna się bronić i liczyć na gola z kontry i przede wszystkim zagrają na 0 z tyłu. Kurs nie duży, ale adekwatny do ryzyka, świetny jak dla mnie do dubla. Statystyki Valencii na wyjeździe w I połowie dla rr: z mocnymi Real Sociedad 3, z Sevilla 4, Celta Vigo 2, La Coruna 2, Gijon 3, Leganes 2, Ath. Bilbao 0, Eibar 7. Więc tylko raz typ by nie wszedł, a dziś rywalem jest najsłabsza drużyna ligi, taka linia to okazja, bo prawidłowa była by 2,5. Valencia gra zacięte mecze z drużynami pierwszej 10 i gra ofensywną piłkę. Polecam
✅48
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cambridge - Leeds
Typ: over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Leeds na zapleczu Premier League radzi sobie całkiem nieźle, widać że coś tam ruszyło po zatrudnieniu G.Monka, miałem okazje oglądać kilka spotkań w ich wykonaniu i grają przede wszystkim solidnie w defensywie, bodajże 4 ekipa która ma najmniej straconych bramek w lidze (24). Oglądałem również ich ostatnie spotkanie z AV na wyjeździe i ten mecz w wykonaniu Leeds był naprawdę dobrze rozegrany taktycznie przede wszystkim w obronie grali pewnie.
LUFC jest obecnie na fali wznoszącej, nie wiem jak oni traktują rozgrywki pucharowe, ale FA Cup to prestiżowe rozgrywki w Anglii i mało która ekipa je odpuszcza. Cambridge, co by tu o nich powiedzieć, w lidze lepiej grają na wyjazdach, ich ostatnie 5 spotkań na własnym terenie czterokrotnie kończyło się overem 2.5, u siebie mają bilans mocno przeciętny 5-2-5. Ogólnie jeśli ktoś chce grać czysty win Leeds to ja bym poczekał na składy, a od siebie proponuje over 2.5.
⛔100 powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom