>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy - ATP i WTA 11.02-17.02

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Turnieje ATP - Marsylia, Delrey Beach, Costa do Sauipe
Turnieje WTA - Vina Del Mar, Antwerpia

ATP

Marsylia,Francja
Nawierzchnia: Hard /hala/
Pula: €534,000
strona: http://www.open13.org

Singiel final 2007:
Gilles Simon - Marcos Baghdatis 6/4 7/6

Debel final 2007:
Clement/Llodra - Knowles/Nestor 7/5 4/6 10/8

Delray Beach, Florida USA
Nawierzchnia: Hard
Pula: US $436,000
strona: http://www.yellowtennisBall.com

Singiel final 2007:
Xavier Malisse - James Blake 5/7 6/4 6/4

Debel final 2007:
Armando/Malisse - Auckland/Huss 6/3 6/7 10/5

Costa do Sauipe, Bahia Brazylia
Nawierzchnia: cegla
Pula: $485,000
strona: www.tenisbrasil.com.br/brasilopen

Singiel final 2007:
Willy Canas - Juan Carlos Ferrero 7/6 6/2

Debel final:
Dlouhy/Vizner - Montanes/Ramirez Hidalgo 6/2 7/6

WTA

Antwerpia, Belgia
Tier II
Pula: $600,000
Nawierznia: Decoturf (twarda/hala)
strona: http://www.proximusdiamondgames.be

Singles final 2007:
Amelie Mauresmo - Kim Clijsters 6/4 7/6(4)

Debel final 2007:
Black/Huber - Likhovtseva/Vesnina 7/5 4/6 6/1

Viña del Mar, Chile
Tier III
Pula: $200,000
Naiwerzchnia: Red Clay/Outdoors
strona: http://www.cachantuncup.cl

W Vina del Mar panie graja po raz pierwszy ????
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Peng S. - Wickmayer Y. @ 2 2.24 BWIN

Wickmayer to młoda zdolna zawodniczka z Belgii, a więc tutaj w Antwerpii zagra u siebie. Obie nie lubią atakować, ale grają z linii końcowej, gdzie minimalną przewagę ma dokładniejsza Wickmayer. Peng w minionym tygodniu nie dała rady w pierwszej rundzie w Paryżu słabej Dechy, natomiast Wickmayer odpuściła turniej w Pattaya, żeby lepiej przygotować się do występu tu u sieibie. Ściany na pewno pomogą, a poza tym solidniejsza gra też nie będzie przeszkadzać. Peng psuje niemal każdą piłkę, która szybciej leci w jej kierunku. Kursy lecą na łeb na szyję, w GB to już tylko 1.83. Trzyma się jedynie BWIN ze swoim 2.24.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zdecydowanie zgadzam się z typem na Wickmayer, młoda Belgijka będzie chciała się pokazać z pewnością przed własną publicznością. Talent nawet jakiś tam ma, na Peng wystarczy ???? A kursy lecą, dlatego jak grać to jak najszybciej:p Ja pochwalę się, że wczoraj na bet365 złapałem 2.62:|
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Peng umiejetnosciami bije ja na glowe ale jest baaaardzo nerwowa i mozeprzegrac tak jak z Dechy, nie wiem jak Wickmayer jest przygotowana TAKTYCZNIE na ten mecz bo slowo jest kluczowe, Peng zabija swietnym i regulranym BH, Belgijka musi zagrac inaczej, wiecej na FH, musi grac plasko nie podbijac, mnostwo elementow jest istotnych a o niej wiem niewiele takze dla mnie no bet ze wskazaniem na Chinke.

W zasadzie to nic na dzis ciekawego nie ma, nie ruszam malutkich kursow, mysle, ze powalczyc moze Boris Pashanski z Vassallo i Weyne Odesnik z Garcia Lopezem. Pierwszy mecz powinien byc wyrownany, mnie MVA do swojego grania nigdy nie przekonal, Pashanski jest solidny, reguralny to nie zawsze starcza, w tym meczu szanse sa rowne a kurs 2.58, Odesnik zrywami gra niezle w tamtym sezonie to udowodnil ale jest nerwowy i psychika slabiutka, widzialam Garcie Lopeza ostatnio to jest tenis na niskim poziomie gdyby nie kontuzja Zovko to szybko odpadlby z challengera.

Pashanski - MVA 2.58 (1/10)
Odesnik - GGL 2.30 (1/10)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jeden typ z WTA to raczej delikatnie Dechy z Karin Knapp 1.70 takze tutaj odwortnie niz Hammer. Dla mnie Knapp srednia, czasem na tylko przeblyski formy na cegle, Dechy mam w avatarze ale nie dlatego to gram ???? Mnie sie jej mecz z Peng podobal wyciagnela ze stanu 0:6 w tb, czy to sygnalizuje az tak zla forme? Niekoniecznie. Wloszka slaba na sztucznych kortach i dziwie sie, ze poleciala do Chile ale moze po prostu woli grac w Europie 1/10
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Peng umiejetnosciami bije ja na glowe ale jest baaaardzo nerwowa i mozeprzegrac tak jak z Dechy, nie wiem jak Wickmayer jest przygotowana TAKTYCZNIE na ten mecz bo slowo jest kluczowe, Peng zabija swietnym i regulranym BH
Co do przygotowania Wickmayer to na pewno jest ono bardzo dobre, jako że Belgijka zrezygnowała z występu w turnieju w Pattaya, żeby jak najlepiej przygotować się do turnieju w Antwerpii. Co do umiejętności Peng, to owszem, jest solidnym tłuczkiem, ale popełnia czasem banalne błędy, co na pewno nie pomaga. To, że w TB z Dechy dała się ograć prowadząc 6-0 świadczy tylko o tym, że Chinka może mieć wszystkiego dość. Agresywnie grająca Wickmayer na swoich śmieciach powinna zmieść Chinkę z kortu :spokodfhgfh:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dzis tak sobie, wszedl Pashanski ale generalnie slaby dzien.

Brzezicki - Patience 1.67 2/10

Jakos mnie Francuz nieprzekonuje ale dwa rayz juz ogral Polacco wiec tutaj bez szalenstw, rok swietnie zaczal Juan w przeciwienstwie do Olivera dlatego licze na wygrana Argentynczyka, mala stawka.

Koukalova - Bychkova 1.64 3/10

Klara chyba chce wrocic do gry, na razie nie wychodzi do dobrze, zawsze wolala wolne korty wiec dobrze, ze gra w Chile a nie w Antwerpii. Bychkova bazuje na mocnym serwisie, na clayu nie powinna odgrywac znaczacej roli. Kookie kiedys grala na cegle bardzo dobrze, licze na powrot do formy Czeszki.

Mysle ze wygra tez Spadea i debel Melo/Sa ale to za niskie kursy.

Jeszcze zapomnialam o jednej niespodziance, Lee powinien proadzic sobie z Ferrero 3.70 kurs na Koreanczyka mocno zawyzony czego nie rozumiem. HT Lee to czlowiek od niespodzianek, wygrywal juz z Canasem czy Juznym, 1.20 na Ferrero to zart.
 
eric 0

eric

Użytkownik
Mecz :A.Calleri - S.Roitman
Typ:1 Calleri
Kurs:1.62
Buk:bwin

W Brazylii rozgrywany jest turniej tenisa ziemnego na nawierzchni ziemnej ATP Costa do Sauipe. W 1/32 turnieju spotkają się dziś o 19.45 czasu polskiego dwaj Argentyńczycy Augustin Calleri i Sergio Roitman .Calleri jest bardziej utytułowanym zawodnikiem , zajmuje 42 lokatę w rankingu ATP a Roitman 76 miejsce. W tym turnieju edycji 2007 calleri doszedł do ćwierćfinału , w którym przegrał 0:2 z późniejszym zwycięzcą ATP Costa do Suipe 2007 Guillermo Canasem . Calleri i Roitman spotkali się tylko raz w oficjalnych rozgrywkach ATP w 2001 w chalengerze w Santiago de Chile .Zwyciężcą pojedynku na korcie ziemnym /red clay/ został Calleri , który wygrał w setach 6:4 7:6. Broniąc punktów zdobytych przed rokiem w Costa do Suipe Augustyn wygra z Sergio spokojnie 2:0. Nie będą sobie nawzajem szkodzić ,koledzy z reprezentacji .:-D
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Co myślicie o jutrzejszym meczu Hantuchowej...?? Z tego co słyszałem to ma lekka kontuzje, a jej przeciwniczka jest dobrze przygotowana do tego turnieju a kurs 3.00. Chciałbym poznać wasze opinie!!
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Hanti nabawila sie kontuzji nadgarstka w przegranym meczu z Szavay. Nie jest moze zbyt powazna, ale Szavay z tego skorzystala. Ogladalem mecz Shvedovej i Knapp i z moich obserwacji wynika ze kort w Belgii jest dosyc wolny, co faworyzuje zawodniczki grajace dobrze w defensywie i wytrzymujace dlugie wymiany. Nie widzialem mlodej Belgijki w akcji, ale moim zdaniem szanse na wygranie tego meczu ma, jesli Hanti nie bedzie w pelni sprawna.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na pewno chodzi o nadgarstek? Plasty miala zdecydowanie wyzej, problem byl z trzymaniem mocno rakiety i wydawalo sie, ze problem jest przy palcu wskazujacym, generalnie chodiz o trudnosc z serwisem i mocnym uchwytem. Mozna chyba zaryzykowac +1.5 seta na Yanine, neistety nigdy w zyciu jej nie wiedzialam wiec ciezko mi ocenic.

Jeszcze jedno, trzeba grac tam gdzie za krecz nie ma zwrotu bo jest mozliwosc, ze Slowaczka podda mecz.
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
A ja widziałem Wickmayer w tym roku w akcji, a konkretnie w meczu Fed Cup z siostrami Bondarenko. I w zasadzie można było zauważyć 2 zupełnie inne oblicza zawodniczki... W 1 meczu wygrała z Alona 6-3 6-4. Grała bardzo dobrze, solidnie każdą akcję, a przede wszystkim cierpliwie. Bondarenko w końcu próbowała przyspieszyć i błąd. Belgijka grała tak konsekwentnie, widać że taka była taktyka na to spotkanie. Alona coraz więcej wyrzucała i młoda Belgijka odniosła zwycięstwo. Jednak w kolejnym spotkaniu z Katerina już nie było tak kolorowo... Jedynie w 1 secie Wickmayer walczyła. W tym meczu bardziej atakowała, dużo ryzykowała i nie zawsze wszystko wchodziło. W TB niestety nie wytrzymała presji i popełniła parę głupich błędów, które Bonda wykorzystała. 2 set to już w zasadzie formalność. Trzeba jednak zaznaczyć, że mecze rozgrywane były na clayu, a jutro przyjdzie jej się zmierzyć z Hantuchova na hardzie. Plus jest taki, że jak już kolega Manafluid zauważył hard w Belgii należy do tych wolniejszych i to z pewnością zwiększa szanse 18-letniej Belgijki. Tutaj pokonała jak na razie Peng 6-4 6-0, więc widać, że dobrze przygotowała się do tego turnieju. Myślę, że wobec rzekomej kontuzji Danki można postawić na Wickmayer. U siebie z pewnością będzie starała się walczyć do końca, i jeśli tylko nie podpali się za bardzo i konsekwentnie będzie stosować założenia taktyczne to powinno być dobrze. W Betgun kurs na Wickmayer @3.65, i krecz = porażka. Pozdro
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Na jutro proponuje meczyk: Karlovic - Lopez - 2 kurs: 2,5
Na przeciwko popularnego wieżowca stanie jutro Feliciano Lopez. Karlovic może ratowac się jedynie serwisem...jak wiadomo Lopez serwis także posiada, oprócz tego potrafi również grać ???? . Obaj panowie spotkali się juz 6 razy, ich dotychczasowy bilans 3:3...grali już także w Marsylii, wówcza Lopez okazal się lepszy, wygral 2:0.
Mysle ze i tym razem ma spore szanse na zwycięstwo...chociaz ostatecznie moze o tym rozstrzygnąc dopiero tie-break.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Dominquez Lino - G. Dulko
Typ: 2
Kurs: 1,65
W 1wszej rundzie Gisele pokonała mało znana Camilę Silvę, natomiast Hiszpanka Dominiquez Lino rozprawila sie ze slabiutka Ivetą Benesovą. Ostatnio obie zawodniczki nie zachwycają nas swoją formą, jednak analizujac ich mecze większe szanse daje Gisele...może potrzebuje jeszcze troszkę czasu aby się rozkręcic więc nie wukluczam wyniku 2:1, myslę jednak że to Argentynka odniesie kolejne zwycięstwo.
 
G 0

gieeenek

Użytkownik
Ciężko komukolwiek coś napisać, a na dziś są np. takie oto dwa mecze:
Tsonga - Ancic 1 za 1.35 (proponuję nawet 2:0 za 1.85)
Cilic - Youzhny 2 za 1.50
Czegóż chcieć więcej? Obaj faworyci w znakomitej formie, co potwierdzili chyba wiadomo gdzie. Ancic nie grał nic poważnego od października zeszłego roku, a Cilic = serwis. Youzhny umie przyjmować, więc zero problemu. Zagrałem to coś za 400 zł. Przyszpanuje! ..., żeby potem można się było śmiać, że tyle przegrałem ;]
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Na Li - Cibulkova Dominika ✅
Typ 2:0 @1,7
Jakze podobne przeciwniczki mialy te zawodniczki w pierwszych swoich meczach. Chinka zmierzyla sie z Elena Likhotseva, majaca juz swoje lata i jak mozna bylo sie przekonac zawodniczka bez formy. Tak samo Cibulkova wygrala majaca bodajze 34 lata Izraelka. Na Li nie dala zadnych szans rywalce, za to Dominika miala duze problemy szczegolnie przy swoim servisie. Typowy kobiecy tenis, duzo przemlaman. Skoro Obziler umiala wykorzystac slaba forme servisowa rywalki, to mysle ze Na Li wykorzysta ta slabosc Cibulkovej, a sama nie powinna miec problemow z utrzymaniem wlasnego podania.
 
profit 0

profit

Użytkownik
Spotkanie: Zakopalova-Bychkova
Data: 13.02.2008
Nazwa turnieju:Vina del Mar
Typ: 1
Kurs: 1.5 Fortuna
Analiza: Głównym powodem dla ktorego zdecydowalem sie zagrac ten typ jest fatalny bilans Bychkowej na clayu 2 - 12 . Ostatnio zawodniczka ta grala dlugi turniej w Pattaya gdzie odpadla dopiero z Aga w pólfinale wiec napewno nie bedzie super wypoczeta a podroz z Pattaya do Vina del Mar plus zmiana strefy czasowej robi swoje.Zakopalova na clayu ma bilans 7 - 5 wiec ta nawierzchnia jej bardzo sluzy. Miala duzo czasu zeby przygotowac sie do tego turnieju dlatego stawiam na zwyciestwo Czeszki.

7 - 6 (4) , 2 - 6 , 6 - 3
 
profit 0

profit

Użytkownik
Spotkanie: Parmentier-De Los Rios
Data: 13.02.2008
Nazwa turnieju:Vina del Mar
Typ: 1
Kurs: 1.46 Fortuna
Analiza: Francuzka po pierwszym dosyc zacietym pojedynku z Salerni ktora jest dosyc solidna zawodniczka na clayu trafia na przedstawicielke Paragwaju Rosana DeLos Rios ktora nie powinna stawiac az tak duzego oporu jak Salerni. Bilans Pauline na clayu to 3 - 4
wiec jest duza szansa na podreperowanie tej statystyki poniewaz Rosana swoimi wynikami mnie totalnie nie przekonuje a do tego bukmacherzy zdecydowanie faworyzuja francuske bwin 1.2 na Pauline.

6 - 7 (0) , 6 - 1 , 6 - 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom