>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy - ATP i WTA 11.02-17.02

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
wie ktos moze co jest z meczem Vincent Spadea - Denis Gremelmayr bo niby mieli grac wczoraj a do tej pory nie ma ani wyniku i kupon tez nie rozliczony

jest 3:0 dla Spadeii i dokonczenie dzis - Rox
 
O 0

opciu

Użytkownik
wie ktos moze co jest z meczem Vincent Spadea - Denis Gremelmayr bo niby mieli grac wczoraj a do tej pory nie ma ani wyniku i kupon tez nie rozliczony

jest 3:0 dla Spadeii i dokonczenie dzis - Rox

spadea gra dzisiaj.

a wie ktoś jak jest liczony w tenisie krecz??konkretnie tipsarevic dzisiaj????
 
profit 0

profit

Użytkownik
Jak grasz w naziemnym buku jezeli zawodnik wyszedl na kort i rozegral chociaz 1 gema w przypadku kiedy skreczuje liczy sie jakby przegral z tego co wiem to gamebookers zwraca chyba tylko stawke w przypadku kiedy wystapi w meczu krecz.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Murray Andy - Wawrinka Stanislas 1.32-3.22
Szkot w tym sezonie gra jak narazie bardzo dobrze, wygrana w Doha(finał z Wawrinka w 3 setach) w AO porazka w 1r z finalista Tsonga w 4 setach gdzie potrafił wygrac seta 6-0. Narazie w Marsyli 1r 6-4 6-4 z mało znanym Huta Galung. Na pierwszy rzut oka widac ze pewniejsza 1. Wawrinka narazie gra srednio(poza tym finalem w Doha) ale wierze ze stac go na wiele wiecej jak narazie w Marsyli pokonał Gascueta w 3 setach i chyba zaczyna grac swoje, do tego pewnie dojdzie chec rewanzu za przegrany finał. Stawiałbym tu na 3 sety ale niestety w expekcie nie ma takiej opcji. Mysle ze albo bedzie zaciety mecz i wygrana po walce Wawrinki albo łatwa wygrana Murreya. Wszystko bedzie zalezec od formy Wawrinki, bo watpie zeby Murray nagle zaczał grac popeline.
MUR-WAW - 3 sety 8/10✅ | 2 7/10⛔| 1-2 sety 6/10⛔
EDIT: szkoda ze nie miałem jak obstawic:-|
Poniewaz w expekcie nie ma opcji 3 sety zagrałem dwa inne mecze:
Bondarenko Kateryna - Kleybanova Alisa 1
Llodra Michael - Mathieu Paul Henri 2
 
profit 0

profit

Użytkownik
No to Tsonga popłynął.. wtopiłem kupe kasy???? Sam nie wiem dlaczego to postawiłem bo od poczatku nie bylem pewien tego spotkania i od zawsze ten zawodnik to dla mnie tylko taki mocny sredniak, i wystep w finale AO to jakis chyba przypadek byl. Przegrac na wlasnych kortach z kiepsko grajacym ostatnio Anciciem to jakis niesmaczny zart chyba. Juz tyle razy wtapialem na meskim tenisie, ze przestaje wierzyc, ze kieruje sie on wylacznie wzgledami czysto sportowymi, jak dla mnie odpuszczam obstawianie tej dyscypliny za kase wieksza niz 1 zl, bo po prostu zupelnie sie to nie oplaca.
Moim zdaniem mylisz sie i to bardzo na tenisie mozna najlepiej zarobic jezeli chodzi o bukmacherke a twoj typ na Tsonge wynika z braku jakichkolwiek informacji i wiedzy o tej dyscyplinie. Kazdy kto chociaz troche interesuje sie tenisem wie ze Ancic to bardzo solidny zawodnik z miazdzacym serwisem i szanse przed meczem byly 50% - 50% a Tsonga coz podobno przed turniejem czesto widziano go w restauracjach i pubach wiec tak lekcewazacy tryb zycia musial wczoraj dac znac o sobie. Zawsze po duzej imprezie jezeli ktos odnosi sukces a taki odniosl swoja rewelacyjna gra Tsonga w Australian przychodzi rozluznienie i jest to czesty stereotyp ze nastepny turniej pierwsza runda i faworyt na papierze odpada . Mam nadzieje ze sie do tenisa nie zrazisz i wyciagniesz tylko z tej porazki wnioski. Powodzenia
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To nie jest temat bo pisanie bzdur kto na kim wtopil, jesli ktos gra mocno 1 runde i to po nazwiskach to bakrut murowany, wywalam kilka wpisow a naastepnym razem beda ostrzezenia.

Zostawiam tylko wpis PROFITA moze komus najdzie ochota na przemyslenia.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Bondarenko Kateryna - Kleybanova Alisa 1
Akurat tego typu bym nie poparł. Alisa jest w dobrej formie. Patrząc na wyniki przegrywała ze Schnyder i Chakvetadze w ostatnich 3 turniejach. Warto zwrócić uwagę na zwycięstwo w poprzedniej rundzie z Agnes Shavay bardzo gładko, przegrała bowiem tylko 5 gemów. Co prawda Agnes grała swoje spotkanie po finale z Chaki, gdzie pod koniec spotkania nie miała siły. Osiągnięcia Kateriny są takie sobie w ostatnich czasach... porażka z Lepushchenkovą do 0, również do 0 z Rezai. W pojedynczych spotkaniach Wickmayer ograła Ukrainkę 7:6 6:1. Przyszedł turniej we Francji. I bądź co bądź zaskakujące zwycięstwo z Nadią Petrovą, w następnej rundzie pokanała Fedak. Już w III rundzie musiała się zmierzyć z Dementievą. Wynik był do przewidzenia bowiem Elena wygrała 7:5 6:2. W tym turnieju wygrała z Perebiynis po tie-breaku i do 3. Typowanie zawodniczki która ma wygrać w tym spotkaniu jest trudne. Wg mnie po kursie 1.6 nie warto ryzykować i stawiać na Ukrainkę, prędzej grałbym Kleybanovą za 2.10. Jak dla mnie spotkanie NB lub jakiś handicap na Alise.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Polecam dzisiaj granie na Gasqueta.Buki chyba zgupiały dając mu kurs rzędu 1.5.Rywal coprawda zaskoczył z Nieminenem ale francuz to tenisista z innej półki grający dodatkowo u siebie w kraju.Soderling może być niebezpieczny ale nie sądze żeby przeszedł światową siódemke.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
A co Ty gadasz, jaki to pewniak??? Oni sie ostatni raz spotkali.... rok temy własnie w tym turnieju w cwierćfinale i Soda zniszczył Francuza! Lubie Gasqueta i mam nadzieje, ze wygra ale nie gram go Szwed jest nieobliczalny na pewno moz z nim wygrac a w moim buku na Francuza jest kurs 1.35...
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Na expekcie jest równe 1.5.Pewniaków nie ma więc nie wiem do czego bijesz,nie znam historii ich pojedynków ale wiem na co stać obecnie francuza.Przyznam że nieoglądałem w akcji szweda ale to co mówisz świadczy tylko o jego nierówności w grze,gasquet gra bardzo wyrafinowany tenis i dzisiaj będzie odwrotnie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jeszcze 2/10 z Marsylii, Karlovic - Baghadatis 2.51, Ivo wczoraj 33 asy i 90% winnerow po 1 serwisie, to mowi wszystko, jest w formie a wtedy nie latwo go pokonac. Marcos ma duze problemy z wlasna psychika, do historii ATP przeszlo juz jego dziwacznego zachowanie w koncowkach meczow, szczegolnie w tb ktore slabo rozgrywa a pewnie tb z Chorwatem beda. Lekkim faworytem jest Karlovic a kurs 2.51!
 
beau 1

beau

Forum VIP
Luczak - Schwank 1 2,25 Bwin⛔
Dziś wyczaiłem w sieci typ na Luczaka, który gra z Shwankiem.Luczak dobrze gra w tym turnieju.Pokonał Marcosa Daniela w dobrym stylu.Schwank jest utalentowany pokonał nawet Andreeva. Luczak jest o wiele bardziej doświadczony od Schwanka, który przegrał 2 tygodnie temu z tenisistą będącym daleko w rankingu. Luczak jest w lepszej formie od swojego rywala i przemawia za nim doświadczenie.Kurs 2,25 w BWIN wygląda okazale.Zaryzykować można ????
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Spadea-Muller 1 |Delray Beach✅
Ciekawe spotkanie, jak dla mnie kurs zdecydowanie zawyzony na Spadae, chociaz ostatnio pare razy sie na takixh typach przejechałem. Amerykanin ma juz swoje lata (34) ale w tym sezonie gra naprawde niezle:
wygrane m in z: Udomchoke, Ginepri, Gremelmayr(3X AO, Waikoloa i Delray Beach), Stepanek, Grosjean, Zverev.....do tego gra na swoim terenie. Muller to mało znany zawodnik. W tym roku udało mu sie tylko wygrac ze SLuiterem i to na Carpecie. JAk dla mnie pewne zwyciestwo amerykanina. Kurs 1.45 nie powala ale do dubla jest w sam raz:spokodfhgfh:
 
marcin225 0

marcin225

Użytkownik
Ancic Mario - Soderling Robin 1 1.87
Buk: Expekt

Jeden z bardziej ciekawych meczy dziesiejszego dnia. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Ancic który tylko pprzez kontuzję jest zawodnikiem niżej notowanym w rankingu ATP niż przeciwnik. W przypadku innej nawierzchni może i miałbym pewne wątpliwości ale jak wiadomo ta w Marsylii jest na tyle specyficzna że zdecydowanie preferuje zawodników z potężnym serwisem a Mario gdy tylko nie jest poniewierany przez kontuzje taki ma. Do tego dochodzi bardzo dobry forehand i calkiem przyzwoity backhand. Oczywiście można się spierać czy doszedł do pełni dyspozycji ale myśle że mecze z Tsonga i Gabashvilim w których to nie stracił nawet seta w pełni to udowodniły. Co do Soderlinga to prawdę mówiąc nigdy mnie nie przekonywał w szczególności po tym jak w zeszłym roku odpadal w pierwszych rundach AO i RG. Potem Mu się wiodło trochę lepiej ale też bez żadnych rewelacji. Po 2 setach wygra Ancic bo wątpię aby Soderling zdołał Go przełamać.
 
profit 0

profit

Użytkownik
Spotkanie: Mario Ancic - Robin Soderling
Data: 15.02.2008
Nazwa turnieju: Marseille
Typ: 1
Kurs: 1.921 Pinnacle

Analiza: Obaj panowie wrocili do wielkiego tenisa po przerwach spowodowanych kontuzjami . Powrot jak najbardziej udany dla Mario ktory ogral Tsonge i wczoraj Gabashviliego . Szwed rowniez pokazal sie z bardzo dobrej strony odprawil Nieminena i Gasqueta w trzech setach . Poziom jaki prezentuja obaj zawodnicy jest bardzo zblizony , napewno o koncowym sukcesie bedzie miedzy innymi decydowala dyspozycja dnia. Co mnie sklonilo do zagrania na Ancica przede wszystkim moim zdaniem Chorwat lepiej prezentuje sie z głebi kortu , lepiej rozprowadza pilki i tutaj moze szukac swojej przewagi nad Robinem . Jezeli chodzi o serwis obaj panowie dysponuja silnym uderzeniem . Licze rowniez na duza mobilizacje z strony Ancica poniewaz punkty do rankingu sa mu potrzebne i widac ze po kontuzji w Marsylii czuje sie bardzo dobrze jezeli uda mu sie utrzymac swoj serwis napewno bedzie mial szanse przelamac Robina dlatego dzisiaj zdecydowalem sie na zwyciestwo Mario Ancica.

6 - 3 , 6 - 7 , 6 - 2 ✅✅✅
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Nie mnie tu podważać twoje typy ani sie spierać,tylko mysle że nie widziałeś Soderlinga wczoraj skoro twierdzisz że z głębi kortu prezentuje sie lepiej &quot;super mario&quot;.Mecz wg. mnie bardzo trudny do wytypowania i każde rozstrzygnięcie możliwe z lekkim wskazaniem na szweda.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na dzis zdecydowanie jeden mecz Na Li pokona Karin Knapp, Wloszka powinna rpzegrac z Patty ale Szwajcarka przy stnaie *6-5 30-15 postanowila zrezygnowac z gry i oddala wszystkie punkty rywalke, Karin wygrala tego gema do 30 po bledach Patty oraz tb do 1 ale ten jeden punkt to siatka wlasnie Wloszki. Na Li jest lepsza we wszystkim, moze jedynie serwis maja zblizony, reszta elementow Chinka zdecydowanie lepsza, 4/10

ale padaka na li, w 2 secie ma *5-2 i przegrywa :/
 
profit 0

profit

Użytkownik
Spotkanie: Sam Querry - Kei Nishikori
Data: 16.02.2008
Nazwa turnieju: Delray Beach
Typ: 1
Kurs: 1.41 Fortuna
Analiza : Dzisiaj na kortach w Delray Beach dojdzie do pólfinalowego pojedynku pomiedzy Amerykaninem Sam Querry a Japonczykiem Kei Nishikori . Sam napewno wiekszosci osoba sledzacym poczynania tenisitow jest znany zwlaszcza z dobrych wynikow w turnejach na swoim kontynencie . Dysponuje on dobrym serwisem i od poczatku roku prezentuje rowna forme gdzie ogral juz w Australian Rochusa i Tursunova a takze w obecnym turnieju Schukina , Garcia- Lopeza i Spadea. W tym roku ulegl jedynie Djokovicowi ktory wygral caly Australian Open. Jego dzisiejszy rywal to 18 letni japonczyk Kei Nishikori ktory stal sie rewelacja tego turnieju i bedzie to dla niego pierwszy pólfinal w zawodowej karierze. Dla Keia bedzie to juz szosty pojedynek poniewaz musial przedzierac sie przez kwalifikacje , rowniez droge do pólfinalu mial ulatwiona z wzgledu na krecz Mayera potem z malymi problemami uporal sie z Delicem i gladko ogral Reynoldsa . Jak wiadomo nie sa to wielkie nazwiska i moim zdaniem zyciowy test na korcie dla Japonca bedzie pojedynek z Samem Querry ktory jest solidnym zawodnikiem na tej nawierzchni .Czemu zdecydowalem sie postawic na Sama ? Po pierwsze to ogromna szansa dla Amerykanina na zagranie po raz pierwszy w zyciu w finale turnieju ATP jak sie nie myle to jego drugi pólfinal , przemawia za nim napewno wieksze doswiadczenie na tej nawierzchni oraz mniejsza liczba rozegranych spotkan co rowniez moze miec znaczenie w koncowym wyniku. Nie bede ukrywal ze Japonczyk nie jest bez szans bo prezentuje sie na tym turnieju naprawde dobrze i wroze mu szybki awans do pierwszej 150 listy ATP ale wydaje mi sie ze bagaz rozegranych 6 meczy oraz wizja szansy awansu do finalu tak dobrze obsadzonego turnieju moze troche sparalizowac Japonca i w koncowym rozrachunku ten pólfinal dla niego tez bedzie ogromnym sukcesem. Szanse na zwyciestwo Sama oceniam na 60 % a na zwyciestwo Keia 40 %. Zobaczymy co wygra doswiadzczenie czy młodosc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom