>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy - ATP i WTA 25.02-2.03.2008

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
WTA:

Memphis, Stany zj.
Nawierzchnia: Hard /hala/
Pula: $175,000
strona: www.cellularsouthcup.com
Singiel final 2007:
Venus Williams - Shahar Peer 6/1 6/1
Debel final 2007:
Pratt/Stewart - Gajdosova/Morigami 7/5 4/6 10/5
Acapulco, Meksyk
Nawierzchnia: Cegla
Pula: $180,000
strona: www.abiertomextenis.com
Singiel final 2007:
Emilie Loit - Flavia Pennetta 7/6 6/4
Debel final 2007:
Dominguez Lino/Parra - Loit/Pratt 6/3 6/3
Dubai, ZEA
Nawierzchnia: Hard
Pula: $1,500,000
www.dubaitennischampionships.com
Singiel final 2007:
Justine Henin - Amélie Mauresmo 6/4 7/5
Debel final 2007:
Black/Huber - Kuznetsova/Molik 7/6 6/4


ATP:

Zagrzeb, Chorwacja
Nawierzchnia: Syntetyczna /hala/
Pula: €370,000
strona: www.zagrebindoors.com

Singiel Final 2007:
Baghdatis - Ljubicic 7/6 4/6 6/4

Debel Final 2007:
Kohlmann/Waske - Cermak/Levinsky 7/6 4/6 10/5

Memphis, Tennessee Stany Zj.
Nawierzchnia: Hard
Pula: $769,000
strona: www.RMKChampionships.com

Singiel final 2007:
Haas - Roddick 6/3 6/2

Debel final 2007:
Butorac/J.Murray - Knowle/Melzer 7/5 6/3

Acapulco, Meksyk
Nawierzchnia: Cegla
Pula: $794,000
strona: http://abiertomextenis.com.mx

Singiel final 2007:
Chela - Moya 6/3 7/6

Debel final 2007:
Starace/Vassallo Arguello - Dlouhy/Vizner 6/0 6/2
 
capone 0

capone

Użytkownik
(1) Ivan LJUBIČIĆ - Ernests GULBIS
Lovro ZOVKO - Marc GICQUEL
Tajmuraz GABAŠVILI - Florian MAYER
Rik DE VOEST - Andreas SEPPI (7)

(3) Gilles SIMON - kvalifikant
Michael BERRER - Robin HAASE
Dennis GREMELMAYR - kvalifikant
Mario ANČIĆ - Nicolas MAHUT

Marin ČILIĆ - GARCIA-LOPEZ
Rainer SCHUETTLER - Simone BOLLELI
Franko ŠKUGOR - Stefan KOUBEK
Olivier ROCHUS - (4) Fabrice SANTORO

Janko TIPSAREVIĆ - Mischa ZVEREV
Roko KARANUŠIĆ - kvalifikant
Viktor TROICKI - Michael LLODRA
kvalifikant - Ivo KARLOVIĆ (2)

Na pierwszy rzut oka bardzo dobrze wyglada mecz
czarodzieja Santoro z Oli Rochusem.
Filigranowy Oliver jest w totalnym dołku w tym sezonie
i jeżeli ten turniej nie bedzie przelomem w jego grze to
powinien Santoro to spotkanie wygrac bez problemow.

Po za tym Ivan , ktorego juz sam nie wiem jak mam
oceniac , ale w zyciu nie postawie na Ljubo po 1,30 nawet
w Zagrzebiu z mloda strzelba z Lotwy Ernestem Gulbisem.
Biore w ciemno handicap gemowy na Gulbisa.
Dobry serwis , niezla gra pod siatka , jak strzelba bedzie
naladowana to Ivan bedzie mial sporo klopotow.
To na razie tyle z tych wyzszych kursow.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
WTA Memphis
Govortsova O. - Washington M.

Mecz napewno nie bedzie stał na światowym poziomie, mimo tego, że Govortsova znajduje sie w pierwszej 50 światowego rankingu. Olga przechodzi kryzys. W tych turniejach w których startuje, odpada w pierwszej rundzie. W AO również tak sie stało. Przegrała z Pironkovą i to dośc gładko. W ostatnim turnieju w Katarze wyeliminowała ją Ivanovic. Teraz zmierzy się z zawodniczką z 9 setki rankingu, która sukcesów nie odniosła rzadnych. Jeżeli Białorusinka przegra z reprezentantką USA to już nie ma co szukac w zawodowym tenisie.

Typ:2-0✅
Kursy: 1.53 @
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Spotkanie: Rochus Olivier - Santoro Fabrice
Typ: Rochus ✅
Kurs: 2.25
Bukmacher: bwin
Analiza:
Pierwsza runda turnieju ATP w Memphis. Pojedynek 27-letniego Belga Oliviera Rochusa z 35-letnim Francuzem Fabrice&#39;m Santoro. Obaj zawodnicy nie rozpoczęli roku zbyt dobrze. Nie powalczyli na AO, Rochus (1 runda) a Santoro (2 runda). W tym roku lepszy bilans meczów ma Francuz ale to dlatego że gra głównie w challengerach. Zawodnicy do tej pory spotkali się 3 razy i w każdym meczu górą był Belg. To głównie przemawia za tym żeby postawić na niego. Myśle że pojedynek zakończy sie po trzech setach i Rochus pokona wieloletniego Francuza(kondycja).
Rochus wygrał 6:3 2:0 (krecz)... Francuz nie podjął dalszej walki, spodziewałem się trudniejszej przeprawy Belga.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Co sądzicie o pojedynku :
Almagro N. - Vanek J.Wie ktoś może dlaczego Almargo ostatnio skreczował z Chela ? Jeśli to jakaś kontuzja to ten krecz miał miejsce dwa dni temu więc można zaryzykować na Vanka, który wcale aż tak źle nie gra.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Maria Sharapova (RUS) - Agnes Szavay (HUN)

Typ:2
kurs:5,20

biorac pod uwage silowy styl gry sharapovej i 14 wygranych meczow z rzedu, w tym 3 setowy final z przed 2 dni, kurs na wegierke jest naprawde kuszacy.co prawda szavay ostatnio 2 dosc wyrazne przegrane z nizej notowanymi rywalkami ale potencjal ma spory i w takim mecz jak dzisiejszy zagra na 100% mozliwosci.

EDIT:

sharapova wycofala sie z turnieju
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ancic - Mahut 1 1.35 8/10

Nie mam powodow aby sie tego meczu obawiac, Ancic wrocil w dobrym stylu, jest w formie za to Mahuta nie ma za co cenic, ustawia mecze slabo gra nie ma sensu tracic czasu na pisania o tym graczu, niech szybko ucieka z rozgrywek ATP bo takich szkodnikow tenis nie potrzebuje.

Rowniez Ljubicic powinien wygrac u siebie z Gulbisem ale tutaj mam watpliwosci bo kurs taki jak u Ancica a duzo wieksze szanse na Super-Mario.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
WTA Memphis
Govortsova O. - Voracova R.

Wczoraj Białorusinka bez problemów pokonała Washington na jej własnym terenie oddając jej tylko 6 gemów. W porównaniu z ostatnimi wynikami osiąganymi przez Olge mozna stwierdzic, że to dobry rezultat, mimo tego, że przeciwniczka nie była wymagającą. Voracova wysoką formą nie błyszczy. W AO odpadła w pierwszej rundzie z Peer. W Memphis pokonała Estonke- Ani. Mecz był bardzo ciekawy, wyrównany. Mało brakowało, a Czeszka pożegnała by sie z turniejem już w pierwszej rundzie, bo w tiebreaku wygrała 7-6. Govortsova &amp; Voracova
już sie spotkały w październiku zeszłego roku i górą była oczywiście Białorusinka i mysle, że tak bedzie i teraz.

Typ:2-0
Kursy: 1.90 @
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gremelmayr - de Chaunac 2.30

Stawiam na Francuza, kwale 3 mecze wygrane a w czym ten Denis Gremelmayr jest lepszy? Niezle serwuje ale nie umie skonczyc po serwisie stad sie biora ciagle breaki przy jego gemach sewisowych, dobrze rotuje jednoczesnie bardoz duzo psuje, Sebastien nie jest duzo slabszy kursy powinny byc wyrownane po 1.80 szanse sa rowne dlatego biore de Chaunaca.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Gremelmayr - ScoreOnLine 2.30
Stawiam na Francuza, kwale 3 mecze wygrane a w czym ten Denis Gremelmayr jest lepszy? Niezle serwuje ale nie umie skonczyc po serwisie stad sie biora ciagle breaki przy jego gemach sewisowych, dobrze rotuje jednoczesnie bardoz duzo psuje, Sebastien nie jest duzo slabszy kursy powinny byc wyrownane po 1.80 szanse sa rowne dlatego biore de Chaunaca.
juz milem staiwac 2 w tym meczu , ale pomyslem sobie zoabacze ostatnie mecze tych zawodnikow i zaszokowalo mnie jedno jak mozna postawic na zawodnika ktory jest kompletnie bez formy , w przeciwienstwie do Gremelmayr ktorego forma rosnie . mialem szczescie ze sprawdzilem te statystyki i postawilem na Gremelmayr po kursie 1.70:-D a jescze okolo 14.00 wynosil 1.50 . widac zatem ze duzo oso stawialo na de Chaunaca i sie na nim przejechalo
Po meczu kazdy madry - Rox
moge wkleic screena z kuponem dla niedowiarkow
 
G 0

gieeenek

Użytkownik
Ohhh, anapolon jesteś takim dobrym typerem! Umiałeś &#39;obstawić&#39; i pochwalić się tym po zakończeniu meczu...

Chakvetadze - Safina 2 (w przedziale od 2.20 bah do 2.60 bwin)
Ranking i wszystko jasne. Pierwsza wygrała śmieszny turniej w Paryżu, ogrywając taką elitę tenisa jak Mauresmo, Shavay, Bertoli, Dechy... :&#39;) Kto widział Safinę w meczu ze Srebotnik, ten wie, że idzie ku lepszemu. Przerżnęła z Vierą, ale tamta faktycznie zagrała dobry turniej i tylko szał macicy przeszkodził jej w pokonaniu Szarapowej. Chakvetadze wczoraj mordowała się z naszą Agą, jeszcze bardziej zmordowaną.. ????

Koubek - Rochus 1 za 1.65 bah

Rochus ładnie wygrał kreczem z Santoro..., ale jakoś mnie to nie przekonuje :&#39;D Koubek ma wystarczające umiejętności i backhand, żeby wygrać z tym małym byle czym.

Ivanovic A. - Vaidisova N. 2 za 1.80

Chyba oczywiste, nie? Skręcona kosta nie leczy się w jeden dzień. Minęło 6 dni, a już musi grać z b. dobrą Vaidisovą. I bez skręcenia można byłoby grać 2, a co dopiero po... Brak treningu pewnie i wszystko wyjdzie na wierzch.

Schiavone F. - Bammer S. (+1.5 seta) 2 za 1.3 lub sama 2 za 1.85

Wczoraj Schiavone zachowała się jak typowa dziewczynka. Wygrałam z tłustą Bartoli, oddając jej 2 piłki przy własnym serwisie w pierwszym secie (z dwóch double fauli!), więc oczywiście musiałam żenująco przegrać drugiego seta, oddając jej ze 20 piłek przy własnym serwisie.. Kalectwo i dzisiaj przegra mam nadzieję z solidą Bammer.


Jak ktoś zasugerował się typem na safinę, to już chciałbym za nią przeprosić przed końcem pierwszego seta, bo nie umieć wykorzystać 6ciu piłek setowych, to trzeba być tłustą, tępą świnią...


Nie wyzywaj zawodnikow/zawodniczek ok? - Rox
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Tipsarevic J. - Stakhovsky S. typ 2 , kurs 3,40✅
Tipsarevic J. - Stakhovsky S. (-1.5/+1.5) typ2 kurs 1,95
✅

Stakhovsky S jest w w bardzo dobrej formie co pokazaly ostatnie mecze !
krore wygral nie z byle kim :
27/02-08 R16 Stakhovsky, Sergiy vs. Troicki, Viktor 2:1 76 36 64
26/02-08 R32 Stakhovsky, Sergiy vs. Karlovic, Ivo 2:1 46 76 62

dla odwazynch typ na wygrana Stakhovsky S w calym meczu dla mniej odwaznych proponuje zaklad z hendicapem +1,5
:spokodfhgfh:

i mecz wygral Stakhovsky, Sergiy tak jak przypuszczalem typu na hendicap +1,5 bylem pewny na 100%
zas typy ze mecz wygra Stakhovsky, Sergiy na 95%
zaluje tylko ze zagralem za 100zl na Stakhovsky, Sergiy
ale jest jescze drugi kupon na ktorym byl Sergiy tez za 100zl ale zostal tam jescze mecz Falli ktory tez powinien spokojnie wygrac i dzieki niemu wciagne 500zl


tak wygladaj profesjonalne typy osby ktora intersuje sie tenisem od 3 lat
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Anapolon ale Ty jestes niekumaty, co nam po Twoim screenie, chodzi o to, ze analize pisze sie PRZED MECZEM a po mecuz daruj sobie pisanie co i za ile grales bo to nikogo nie interesuje ok?

Dzis bardzo krotko, nie mam czasu na szczegolowe analizy.

ATP

Falla - Young 1 1.60 3/10
Bolelli - O.Rochus 1 1.85 2/10
T.Johansson - Guccione 1 1.50 2/10

Falla bardzo dobry serwis, to gracz leworeczny technicznie duzo lepszy od mlodego Amerykanina. Donald bardzo nerwowy, nie pasuje nad soba i emocjami na korcie stad biora sie jego porazki bo talent ma ogromny, byl najlepszym juniorem. Bolelli bardzo solidnie gra z glebi kortu, powinien w wymianach okazac sie lepszy niz karlowaty Belg. Johansson zawsze dobrze gral przeciw bombardierom serwisowym, Guccione bardzo slabe statystyki z Kendrickiem uratowaly go rozgrywki TB.

WTA

Jankovic - Chakvetadze 1 1.75 1/10
Benesova - Craybas 1 1.85 3/10

Nie wiem jakim cudem Craybas mogla wygrac z Zakopalova, w mojej glowie takie cos sie nie miesci, Jill nigdy nie grala dobrze na wolnych kortach, Benesoba powinna sobie poradzic chociaz ona tez nie ma super formy.To samo tyczy sie pierwszje pary, obie zawodniczki w slabszej formie, licze na wieksza regularnosc Serbki, ogladalam Chakvetadze z Radwanska nie zachwycila Rosjanka.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
ATS - Regions Morgan Keegan Championships, Memphis, USA
godzina 20:30
Falla Alejandro - Young Donald
Mój typ: Falla Alejandro wynik 1:2 ⛔⛔⛔:kwasny4565:
kurs: 1.51
bukmacher: expekt

W tym spotkaniu upatruję zwycięstwo Kolumbijczyka. Gracze ci spotkali się już ze sobą niecały rok temu w Miami i wtedy górą był Falla wygrywając w dwóch setach 7:6 6:1. Myślę że i w tym spotkaniu lepszy okaże się gracz z Kolumbii.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Kuznetsova S. - Jankovic J.

To juz jeden z meczów półfinałowych. Jankovic juz od 1/16 meczyła sie z Mirzą pokonując ją dopiero w tie breaku. W 1/4 spotkała sie z Anną Chakvetadze, która jednak wycofała sie z turnieju z powodu uda, a kto wie może gdyby Anna była w pełni zdrowa powalczyła by o zwycięstwo. Kuznetsowa takiego szcześcia nie miała i gra od początku w pełnych meczach, jednak bez żadnych zarzutów. W pierwszej rundzie pokonała Safarovą oddając jej tylko 3 gemy, a w 1/4 z Mauresmo- zeszłoroczną finalistką. Postawiłem na Rosjanke, bo myśle, ze jest w dobrej formie i ma bardzo duże szanse na zwycięstwo w tym meczu.

Typ: Kuznetsova
Kursy : 1.84 @
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Tipsarevic J. - Stakhovsky S. typ 2 , kurs 3,40✅
Tipsarevic J. - Stakhovsky S. (-1.5/+1.5) typ2 kurs 1,95 ✅

Stakhovsky S jest w w bardzo dobrej formie co pokazaly ostatnie mecze !
krore wygral nie z byle kim :
27/02-08 R16 Stakhovsky, Sergiy vs. Troicki, Viktor 2:1 76 36 64
26/02-08 R32 Stakhovsky, Sergiy vs. Karlovic, Ivo 2:1 46 76 62

dla odwazynch typ na wygrana Stakhovsky S w calym meczu dla mniej odwaznych proponuje zaklad z hendicapem +1,5
:spokodfhgfh:

i mecz wygral Stakhovsky, Sergiy tak jak przypuszczalem typu na hendicap +1,5 bylem pewny na 100%
zas typy ze mecz wygra Stakhovsky, Sergiy na 95%
zaluje tylko ze zagralem za 100zl na Stakhovsky, Sergiy
ale jest jescze drugi kupon na ktorym byl Sergiy tez za 100zl ale zostal tam jescze mecz Falli ktory tez powinien spokojnie wygrac i dzieki niemu wciagne 500zl

tak wygladaj profesjonalne typy osby ktora intersuje sie tenisem od 3 lat


Cooooo??Ale piszesz pierdoły....ja gdybym był pewien jakiegoś typu na 100 % zagrałbym za 1000 albo i więcej, a Ty taki pewny i marne 100 zyli. postawiłeś a i wątpię że taką kasę postawiłeś, po co po meczu tak się wymądrzasz, tutaj nie jest forum żeby sie dowartościowywać, wystarczył ✅ przy typie.

PS: A jeśli twierdzisz że w tenisie jest chociasz jedno 100 % zdarzenie to sie gruuuubo mylisz, dochodza kontuzje zawodników i wiele innych czynników, więc po Twojej wypowiedzi wnioskuje że tenisem interesujesz sie od 3 dni a nie od 3 lat.

Dobra dość tego offa...

S.Bolelli-S.Stakhovsky - 2 @ 2,22 Betgun ✅


Obaj gracze już spotkali sie w tym roku w turnieju we Wrocławiu, gdzie wygrał Bolleli, ale był to bardzo zacięty mecz o czym świadczy sam wynik
6-7(1) 6-4 7-6(1) na korzyść Włocha.
Dzis jednak sądze że Ukrainiec weżmie rewanż za tamtą porażkę, naprawdę świetnie gra w tym turnieju, pieknie trafił formą, przedewszystkim serwisową oczywiście Simone również dobrze radzi sobie w tym turnieju, uważam że ten mecz również bedzie bardzo zacięty a w wymianach z głębi kortu wieksze szanse ma Włoch, więc Siergyi będzie kładł głowny nacisk na serwisie i grze serv &amp; voley co w tym turnieju swietnie mu wychodzi, w poprzedniej rundzie pokonał faworyzowanego Tipsarevica oc wywarło na mnie dobre wrażenie.
Pewnie po tym turnieju Ukrainiec powróci w szarość tenisowych zawodników, lecz dziś on uniescie ręce w geście tryumfu :spokodfhgfh:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bolelli - Stakhovsky 1 1.60 3/10

Zdecydowanie warto grac na Wlocha, ogladalam ich pojedynek we Wroclawiu i pomimo ze ultra wszysbko nawierzchnia byla zdecydwanie pod Ukrainca to nie poradzil sobie z bardzo dobrze grajacym Wlochem. Bolelli jest lepszy pod wieloma wzgledami i dzisiejszy mecz powinien byc duzo latwiejszy niz ten z Wroclawia bo na nawierzchni syntetycznej lepiej spisuje sie wlasnie Simone. Jedenie serwis jest troche mocniejszy ukrainca, reszta na korzysc Wlocha.

Almagro 1/10 (1.65) oraz Becker (1.80) 2/10, Hiszpan zagra z Jose Acasuso (Chucho bez odpcozynku kolejny turniej + debel bardzo duzo meczow) Niemiec zagra ze Stevem Darcisem, ktorego cenie ale uwazam, ze Benji jest lepszy. Mocniej serwuje, poonal wczoraj Tommego Haasa i widac, ze forma u niego rosnie. Darcis powinien chyba wrocic do grania an cegle. Alamgro zdecydowanie najmniejsza stawka.
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Elena Dementieva (RUS) - Francesca Schiavone (ITA)
typ- Francesca Schiavone (ITA)
kurs - 2,45

Tenis może nie jest moją specjalnością ale w kursie na włoszkę widzę dużą wartość. Bo po pierwsze szanasę na zwycięstwo rozkładają mi się tu 50-50 %ze wskazaniem na włoszkę H2H na równo prezentowana forma też ale to co mnie bardziej przekonuje do Francesci jest jej sposób gry... ruchliwa waleczna nigdy nie poddająca się i napewno czująca swoją szansę na finał Elena jest trochę bardziej statyczna może nawet za bardzo... i skoro Francesca dała rade pierwszej rakiecie świata to wierzę że w tej dyspozycji da rade i jedenastej.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie ma bardziej ruchliwej zawodniczki w wta jak Elena :spokodfhgfh:

Bolelli jest zapisany na kwalifikacje do Dubaju a Stakhovsky sie wycofal :/ Watpie aby Simon olal 1/2 takiego turnieju ale to jednak zle info i chyba bedzie trzeba kontrowac live.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom