>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy i analizy - ATP i WTA 25.02-2.03.2008

Status
Zamknięty.
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Elena Dementieva (RUS) - Francesca Schiavone (ITA) ⛔⛔⛔
typ- Francesca Schiavone (ITA)
kurs - 2,45

Tenis może nie jest moją specjalnością ale w kursie na włoszkę widzę dużą wartość. Bo po pierwsze szanasę na zwycięstwo rozkładają mi się tu 50-50 %ze wskazaniem na włoszkę H2H na równo prezentowana forma też ale to co mnie bardziej przekonuje do Francesci jest jej sposób gry... ruchliwa waleczna nigdy nie poddająca się i napewno czująca swoją szansę na finał Elena jest trochę bardziej statyczna może nawet za bardzo... i skoro Francesca dała rade pierwszej rakiecie świata to wierzę że w tej dyspozycji da rade i jedenastej.
Niestety mimo że mecz trwa to wyrażnie widać że Francesca ma problemy z nogą i już jest po niej z drugiej strony pewny zakład na live to granie na Elene
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W Acapulco powinna wygrac Flavia Pennetta, Cornet to bardzo utalentowana zawodniczka na nia przyjdzie jeszcze czas. Swietna juniorka, brakuje w jej tenisie mocy, sily uderzen, Flavia jest bardoz doswiadczona, znakomicie pracuje na nogach, wiekszosc pilek odbiera umie ten kontrowac, na clayu bardzo ciezko z nia wygrac jesli nie ma wpadki w ciagu 2 pierwszych rund to potem juz ciezko ja pokonac, kurs 1.46

Jak juz jestesmy przy naiwerzchni clay to tym razem panowie. Nicolas Almagro ma olbryzmia szanse na kolejny sukces w swojej karierze. Jestem pewna, ze powalczy jak rowny z rownym w meczu z Nalbandianem. Argentynczyk nigdy nie mial super sylwetki do gry, czasem pojawialy sie problemy z kondycja a na cegle trzeba biegac i biegac do upadlego. Alamgro swietnie wyszkolony technicznie, swietnie biega, bardzo dobrze serwuje, dynamiczny jednoreczny BH, mocny FH, gracz w zasadzie kompletny. Kurs 2.64
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Ivan Ljubicic (CRO) -Sergiy Stakhovsky (UKR) typ2 kurs 4.57✅

Ile gemów wygra Sergiy Stakhovsky (UKR) w meczu? typ Więcej niż 9,5 kurs kurs 1.57✅
Ile gemów zostanie rozegranych w meczu? 20,5 typ Więcej niż 20,5 kurs 1.54✅

Kto wygra największą ilość gemów w meczu (zakład handicap) -4/+4 typ Sergiy Stakhovsky (UKR) +4 kurs 1.90 ✅

Ivan Ljubicic (CRO) -Sergiy Stakhovsky(+1,5) typ 2 kurs 2.30 ✅

Kto wygra 1. seta? typ Sergiy Stakhovsky (UKR) kurs 2.87✅

Dojdzie w meczu do tie-break&#39;u? tak kurs 1.90⛔


nie bede pisal zbyt dlugiej analizy do tego spotkania poniewaz kazdy wie w jakiej formie jest Sergiy Stakhovsky :

29/02/2008 Semifinals Stakhovsky, Sergiy vs. Bolelli, Simone 2:0 6:4 6:4
28/02/2008 Quarterfinals Stakhovsky, Sergiy vs. Tipsarevic, Janko 2:1 3:6 6:4 6:2
27/02/2008 R16 Stakhovsky, Sergiy vs. Troicki, Viktor 2:1 7:6 3:6 6:4
26/02/2008 R32 Stakhovsky, Sergiy vs. Karlovic, Ivo 2:1 4:6 7:6 6:2


wiec sadze ze po zacietym pojedynku poowinien wygrac Stakhovsky, Sergiy .
Dla odwaznych typ na wygrana w calym meczy dla mniej odwaznych typ z hendicapem (+1,5) na Stakhovsky, Sergiy
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dobry typ to mozliwosc TB, bardzo bardzo realne bo Ljubicic to teraz glownie przy swoich gemach serwisowych dobrze gra, Ukrainiec tez mocno bije, moze byc TB, rowniez 1 set mozna zaryzykowac na Sergieja bo kurs za wysoki wg. mnie. Pozdrawiam.

Jeszcze widze ciekawy mecz z Memphis, Robin Soderling powinien wygrac bez problemow ten turniej, 1.60 dzis ze Stepankiem biore na 100%, wczoraj Szwed ogral Roddicka!

Rowniez Almagro +1.5 seta z bah za 1.50
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
ja bym nie ruszał Sody, w Rotterdamie też był murowanym kandydatem do zwycięstwa w finale, a Llodra wygrał.
I miałem rację Soda dziwnym trafem znowu przegrał w finale;) a może skorzystał z dobrych kursów na przeciwnika hehe?;)
 
capone 0

capone

Użytkownik
Dla kogo byl faworytem? Ja gralam Llodre.
I nie tylko ty wiec sie nie ciesz :jezora::-D

Ale tak na powaznie to dzisiaj Soderling wyglada bardzo
dobrze w konfrontacji z playboyem tenisowych kortow
Radoslavem Stepankiem.

Soda wroci i wida ze jest w wielkiej formie , wczoraj
przejechal sie amerykanskim chlopcu niczym po
autostradzie bez swiatel i dzisiaj wolna droga do finalu ,
a tam tak czy inaczej nie bedzie problemow z wygraniem
tego turnieju.

Almagro - Bundy

David widac nie serwuje sobie juz hamburgerow na
sniadanie i w tym roku na ziemi gra znakomicie.
Ale dzisiaj po drugiej stronie siatki stanie rezydent
Valencji Nicolas Almagro i co mi sie wydaje ze Nalbi
schudnie dzis kilka kilogramow ;)

Dzisiaj gram tylko Soderlinga i Almagro oraz
Soderling 2:0 i Almagro 2:1 ;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Ivan Ljubicic (CRO) -Sergiy Stakhovsky (UKR) typ2 kurs 4.57✅

Ile gemów wygra Sergiy Stakhovsky (UKR) w meczu? typ Więcej niż 9,5 kurs kurs 1.57✅
Ile gemów zostanie rozegranych w meczu? 20,5 typ Więcej niż 20,5 kurs 1.54✅

Kto wygra największą ilość gemów w meczu (zakład handicap) -4/+4 typ Sergiy Stakhovsky (UKR) +4 kurs 1.90 ✅

Ivan Ljubicic (CRO) -Sergiy Stakhovsky(+1,5) typ 2 kurs 2.30 ✅

Kto wygra 1. seta? typ Sergiy Stakhovsky (UKR) kurs 2.87✅

Dojdzie w meczu do tie-break&#39;u? tak kurs 1.90⛔


nie bede pisal zbyt dlugiej analizy do tego spotkania poniewaz kazdy wie w jakiej formie jest Sergiy Stakhovsky :

29/02/2008 Semifinals Stakhovsky, Sergiy vs. Bolelli, Simone 2:0 6:4 6:4
28/02/2008 Quarterfinals Stakhovsky, Sergiy vs. Tipsarevic, Janko 2:1 3:6 6:4 6:2
27/02/2008 R16 Stakhovsky, Sergiy vs. Troicki, Viktor 2:1 7:6 3:6 6:4
26/02/2008 R32 Stakhovsky, Sergiy vs. Karlovic, Ivo 2:1 4:6 7:6 6:2


wiec sadze ze po zacietym pojedynku poowinien wygrac Stakhovsky, Sergiy .
Dla odwaznych typ na wygrana w calym meczy dla mniej odwaznych typ z hendicapem (+1,5) na Stakhovsky, Sergiy

nie sadzilem ze to spotkanie tak latwo wygra Stakhovsky, ale potwierdzil swoja wysoka forme, sadze ze sporo osob skorzystalo z moich typow ne ten mecz poniewaz tylko w tym spotakaniu wytypowalem 6 poprawnych wynikow, pomylilem sie tylko w jednym (jednak w pierwszym secie bylo blisko TB:-D)

chcilem tez sprostowac jeden typ , podalem zly kurs , chodzi dokladniej o typ:
Kto wygra 1. seta? typ Sergiy Stakhovsky (UKR) kurs 2.87 kurs wynosil 4zl
sorry za pomylke..
 
P 15

panasik

Użytkownik
witam! gratuluje bardzo udanych typow, mam tylko pytanie, czy Ty obstawiles te typy przed meczem czy grales live? bo jak przed meczem, mimo tego, ze faktycznie ukrainiec wygral to zawsze jest ryzyka wtopienia 6 kuponow za jednym razem, ja mysle, ze byc moze o porazce w tym dniu luby zadecydowal slabsza dyspozycja dnia, bo zgodzisz sie ze mna ze drabinke mial latwiejsza niz luba, byc moze luba po ograniu anicica mysla, ze turniej zostal wygrany.. oczywiscie jestem pod wrazeniem gry ukrainca, mimo tego, ze nie obstawilaem jego wygranej, ani tez wygranej luby ???? ciekawe jak dalej bedzie rozwijala kariera mlodego ukrainca ???? pozdrawiam i widze, ze z tenisa mamy naprawde 3 dobrych fachowcow, pozdro. Dzisiaj rowniez obstawilem pododbnie jak Wy wygrana almagro w dubelku z panetta, jak sie okazalo to panetta miala duzo wieksze problemy.. ale gry almagro jestem pod duzym wrazeniem, mysle, ze jestescie jednymi z nielicznych fachowcow na tym forum, pozdrooo
 
capone 0

capone

Użytkownik
Flavietta kontrolowala caly mecz ;) jedynie w 2 secie dala pograc
malolacie ale w trzeciem secie podobnie jak w pierwszym dokonala
dziela zniszczenia Cornet i drugi raz wygrala w Meksyku ????
 
P 15

panasik

Użytkownik
no po analizie meczy widac ze faktycznie, pelna kontrola, ostatnio imponuje forma.. almagro i flavia graja bardzo dobry tenis, ostatnie 2 turnieje wygrane, badz doszlo do finalu.. mysle, ze mozemy sie doczekac w najblizszym czasie spadku formy, zalezy jak szybko beda grali nastpeny truniej, ale sadze, ze jak trafia na mocniejszych przeciwniczkow to max 1-2 runda, ale oczywiscie moge sie mylic, zobaczymy jak bedzie ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Spotkanie : Robin Soderling - Steve Darcis
Typ : under 22.5 gema
Kurs : 1.74
Buk : Betsson
Soda po kontuzji gra świetnie, nie daje szans nikomu, nie będę powtarzał się z kim już wygrał w ostatnich dniach, bo wszyscy wiedzą ???? Wczoraj rozprawił się z Radkiem Stepankiem 7:6, 6:3, czyli nawet z nim wyrobił się poniżej 22.5 gema. Ba, nawet z Roddickiem, grającym na swojej ziemi, się zmieścił w takim handicapie! W Rotterdamie przegrał jeszcze finał, ale w Memphis już na to nie pozwoli i bezstresowo wygra z młodym Belgiem. Muszę przyznać, że bardzo lubię Steviego, dał mi w tym turnieju ładnie zarobić wygrywając z Melzerem, Beckerem i z dziadkiem Bjorkmanem. Ale dziś nie daję mu większych szans. Serw ma taki sobie, niewątpliwie słabszy od Sody. Na pewno Szwed będzie miał niejednego break pointa, a mimo sporego talentu Belga nie sądzę, że złamie on Robina więcej niż...nie, nie powinno mu się to udać ani razu. Soderling nie dał przełamać swojego serwu ani razu w tym turnieju, dając w sumie tylko 4 break pointy swoim przeciwnikom w 4 meczach! Granie Soderlinga po 1.16 mija sie z celem, 2:0 po 1.50 też jakoś mnie nie satysfakcjonuje...natomiast ten kursik się prezentuje bardzo ładnie i niewątpliwie kusi.
Stawka 9/10
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Spotkanie : Robin Soderling - Steve Darcis
Typ : under 22.5 gema
Kurs : 1.74 ✅
Buk : Betsson
Soda po kontuzji gra świetnie, nie daje szans nikomu, nie będę powtarzał się z kim już wygrał w ostatnich dniach, bo wszyscy wiedzą ???? Wczoraj rozprawił się z Radkiem Stepankiem 7:6, 6:3, czyli nawet z nim wyrobił się poniżej 22.5 gema. Ba, nawet z Roddickiem, grającym na swojej ziemi, się zmieścił w takim handicapie! W Rotterdamie przegrał jeszcze finał, ale w Memphis już na to nie pozwoli i bezstresowo wygra z młodym Belgiem. Muszę przyznać, że bardzo lubię Steviego, dał mi w tym turnieju ładnie zarobić wygrywając z Melzerem, Beckerem i z dziadkiem Bjorkmanem. Ale dziś nie daję mu większych szans. Serw ma taki sobie, niewątpliwie słabszy od Sody. Na pewno Szwed będzie miał niejednego break pointa, a mimo sporego talentu Belga nie sądzę, że złamie on Robina więcej niż...nie, nie powinno mu się to udać ani razu. Soderling nie dał przełamać swojego serwu ani razu w tym turnieju, dając w sumie tylko 4 break pointy swoim przeciwnikom w 4 meczach! Granie Soderlinga po 1.16 mija sie z celem, 2:0 po 1.50 też jakoś mnie nie satysfakcjonuje...natomiast ten kursik się prezentuje bardzo ładnie i niewątpliwie kusi.
Stawka 9/10
Analiza nie trafiona zupełnie, Steve zaskoczył dziś nie tylko mnie zapewne, ale i większość z nas. Potwierdził swój przeogromny talent...wygrał 6:3, 7:6, dzięki czemu pokryte zostało handi w sposób zupełnie niespodziewany. A ja lubię go teraz jeszcze bardziej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom