>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP,WTA (18-25.02)

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
ATP: Rotterdam, Buenos Aires, San Jose
WTA: Doha, Bogota

ATP

Rotterdam, Holandia
Nawierzchnia: Hard /hala/
Pula: €824,000
strona: www.abnamro.nl/wtt

Singiel final 2007:
Youzhny - Ljubicic 6/2 6/4

Debel final 2007:
Damm/Paes - Pavel/Waske 6/3 6/7 10/7

San Jose, California Stany Zj.
Nawierzchnia: Hard /hala/
Pula: $436,000
strona: http://www.sapopentennis.com

Singiel final 2007:
Murray - Karlovic 6/7 6/4 7/6

Debel final 2007:
Butorac/J.Murray - Haggard/Schuettler 7/5 7/6

Buenos Aires, Argentyna
Nawierzchnia: Cegla
Pula: $466,000
strona: http://www.copatelmex.com

Singiel final 2007:
Monaco - Di Mauro 6/1 6/2

Debel final 2007:
Garcia/Prieto - Montanes/Ramirez Hidalgo 6/4 6/2

WTA

Doha, Katar
Nawierzchnia: Hard
Pula: $2,500,000
strona: http://www.qatartennis.org

Singiel final 2007:
Henin - Kuznetsova 6/4 6/2

Debel final 2007:
Hingis/Kirilenko - Szavay/Uhlirova 6/1 6/1

Bogota, Kolumbia
Nawierzchnia: Cegla
Pula: $185,000
strona: http://www.copacolsanitas.com

Singiel final 2007:
Roberta Vinci - Tathiana Garbin 6/7 6/4 0/3 ret.

Debel final 2007:
Dominguez Lino/Suarez - Pennetta/Vinci 1/6 6/3 11/9
 
M 0

maveer

Użytkownik
No i już dostrzegłem bardzo ładny kursik w San Jose. Kurs 3,2 na Roberta Kendricka w meczu z Tommym Hassem jest jak dla mnie jst dla mnie śmieszny. Dla mnie faworytem jest Kendrick. W Dallas odpadł w półfinale, natomiast w Delray Beach przegrał z Jamesem Blakiem 5:7, 5:7. Tommy Haas w kiepskim stylu przegrał w tym sammym turnieju z Argentyńczykiem Hartfieldem 2:6, 6:3, 2:6. Był to jego pierwszy mecz w tym roku po kontuzji. Według mnie można sie nawet pokusic o typowanie zwyciestwa 2:0 w setach dla Kendricka z kursem 5,50.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Wydaje mi się też, że kurs na Mahuta jest zawyżony. Bah oferuje 2.35.
Mahut gra z Robredo, który w tym sezonie odstawia jak na razie wielką lipę, porażki z Callierim, Stepankiem, Fishem, do tego męczarnie z Zverev w pierszej rundzie AO, już wtedy Tommy powinien przegrać, ale Niemiec nie wytrzymał chyba psychicznie. Fatalna forma jak dotychczas, nie wiem czy przez te kilka tygodni od AO zdołał się odbudować (wygrane z kelnerami w Davisie nic na nie mówią). Co prawda rok temu doszedł tu do ćwierćfinału, ale to był zupełnie inny Tommy. Mahut z kolei jak na razie prezentuje się przyzwoicie. Półfinał Bergamo, 1/4 w Marsylii, dobry mecz z Murrayem przegrany 6:7 5:7. Ciągłe rewelacyjnie serwis, w Bergamo miał po 15-25 asów na mecz, we Francji też świetnie. Bardzo ciężko przełamać jego podanie i jeśli u Robredo nie nastąpiła jakaś ogromna metamorfoza to nie wydaje mi się, żeby mógł wygrać ten mecz. Kurs 2.35 na Nicolasa wydaje mi się bardzo przesadzony tym bardziej, że grają na nawierzchni , która też preferuje Francuza.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
No i już dostrzegłem bardzo ładny kursik w San Jose. Kurs 3,2 na Roberta Kendricka w meczu z Tommym Hassem jest jak dla mnie jst dla mnie śmieszny. Dla mnie faworytem jest Kendrick. W Dallas odpadł w półfinale, natomiast w Delray Beach przegrał z Jamesem Blakiem 5:7, 5:7. Tommy Haas w kiepskim stylu przegrał w tym sammym turnieju z Argentyńczykiem Hartfieldem 2:6, 6:3, 2:6. Był to jego pierwszy mecz w tym roku po kontuzji. Według mnie można sie nawet pokusic o typowanie zwyciestwa 2:0 w setach dla Kendricka z kursem 5,50.

nie dodales ze kendrick w dallas kreczowal.ta sama kontuzja co u haasa.wynik w tym meczu wcale nie jest taki oczywisty
 
profit 0

profit

Użytkownik
Spotkanie:Caroline Wozniacki(DEN) - Yung Jan Chan(TPE)
Data: 18.02.2008
Nazwa turnieju : Doha WTA
Typ: 1
Kurs: 1.38 Fortuna
Analiza: Caroline Wozniacki to ogromny talent tenisa kobiecego poczatek sezonu miala swietny pokonujac w Australian Open Dulko , A.Bondarenko i Lisicki ulegajac dopiero w 1/16 Annie Ivanovic 6 - 1 , 7 - 6(2). Jej dzisiejsza rywalka Yung Jan Chan w tym roku grywa bardzo regularnie w turniejach WTA za sukces mozna uznac dojscie do cwiecfinalu w Pattaya gdzie przegrala z Akgul Amanmuradova 6 - 1 , 7 - 6(5). Poza tym wystepy w Sydney i Gold Coast konczyla na kwalifkacjach przegrywajac z Stephanie Cohen-Aloro Christina Wheeler oraz pierwsza runda Australian porazka z Craybas 6-4 6-2. Miedzy tymi zawodniczkami jest duza róznica klas a Caroline w tak dobrze obsadzonym turnieju w Doha napewno bedzie chiala pokazac sie z najlepszej strony i odpadniecie w pierwszej rundzie z turnieju nie wchodzi w rachube.

3 - 6 , 6 - 2 , 6 - 3 ✅✅✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kilka zdan odemnie na dzisiejsze mecze:

Glowne spotkanie dla mnie to Darcis - Levine i stawiam tu oczywiscie na Belga. Warunki fizyczne podobne, roznica na korte ogromna. Belg jest lepszy o dwie klasy, zrobil w roku 2007 wielki skok, coraz lepiej serwuje i jak widac zaczyna grac tez niezle na kortach twardych. Powinien gladko wygrac z Jesse, zakladam, ze to 1 runda i 1 mecz wiec latwo az tak nie bedzie. Mimo to powinien wygrac, kurs 1.71 4/10

Reszta meczow po 2/10 z ATP

Buens Aires:

Berlocq - Vanek 2.94 szanse sa rozne, Czech gra nie gorzej niz Minar ktory gladko pokonal Charliego, najwidoczniej Berlocq nie ma formy a Jiri juz postraszyl Fogniniego. Ja bym na pewno Czecha nie lekcewazyla.

Minar - De La Nava 1.47 kurs maly ale chyba warto, Czech ma sztywna reke i dlatego nigdy nie odniesie sukcesow wiekszych na korcie ale na cegle przechodzi regularnie 2-3 rundy, Hiszpan poza chall. sie nie wybije

San Jose, Rotterdam

O Darcisie juz pisalam, tutaj wiecej meczow dobrych nie ma, jesli bym miala wskazac zywciezcow to postawilabym na tych panow: Melzer, Isner, Vliegen, Stepanek i Karlovic, ktory zaraz zaczyna.

I jeden z WTA, kwale do Bogoty i tutaj mysle, ze zdecydowanie warto postawic na Llagostere, Nuria wraca do formy i to udowodnila podczas Fed Cup i w Vina del Mar. W FC pokonala Schiavone i to na hardzie, w Chile wygrala kolejno z Duarte, Jozami, Szatmari, Pin i Errani (6:2 6:0!) tracac tylko 1 seta i ulegla dopiero Korrytsevej. Kurs 1.55
 
M 0

maveer

Użytkownik
No i już dostrzegłem bardzo ładny kursik w San Jose. Kurs 3,2 na Roberta Kendricka w meczu z Tommym Hassem jest jak dla mnie jst dla mnie śmieszny. Dla mnie faworytem jest Kendrick. W Dallas odpadł w półfinale, natomiast w Delray Beach przegrał z Jamesem Blakiem 5:7, 5:7. Tommy Haas w kiepskim stylu przegrał w tym sammym turnieju z Argentyńczykiem Hartfieldem 2:6, 6:3, 2:6. Był to jego pierwszy mecz w tym roku po kontuzji. Według mnie można sie nawet pokusic o typowanie zwyciestwa 2:0 w setach dla Kendricka z kursem 5,50.
W pełni się z tobą zgadzam. Na dzisiaj polecam jeszcze Bobby&#39;ego Reynoldsa, który powinien spokojnie sobie poradzić z Bennediktem Dorschem-&gt; kurs 1,7. Bobby gra ostanio dobrze. W Delray Beach odpadł w 1/4 przegrywając z rewelacja turnieju i pozniejszym zwyciezca Nishikorim. O Dorschu nic dobrego nie moge powiedziec. Zazwyczaj odpada w pierwszych rundach amerykanskich challengerow, chociaz czasami 2 runda tez sie trafi:-D Wszystkie atuty w tym pojedynku ma Reynolds.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Typy na 19-02
ATP San Jose
Fish M. - Smyczek T.
Co do tego meczu to nawet nie ma co opisywac. Fish to znany zawodnik z czołówki, może nie gra rewelacyjnego tenisa, ale juz nie raz radził sobie z doświadczonymi graczami. Jest ograny w turniejach, gra regularnie. W AO doszedł do 1/32 i odpadł z Nieminenem, a pokonał takich graczy jak Pashanski i Roberdo. Tim Smyczek to również Amerykanin. Notowany jest jako 739 zawodnik świata i to chyba wystarczy. Dodam jeszcze, że ostatni raz wystąpił w listopadzie 2007 w Knoxville. Jak dla mnie typ na 2-0 jest 10/10, a wynik bedzie pewnie w okolicach 6-1, 6-1.

Typ:2-0✅
=================================================

ATP Buenos Aires
Monaco J. - Calleri A.
Mysle, że innego wskazania w tym meczu byc nie może jak nie na Juana Monaco. Co prawda obaj gracze to zawodnicy z czołówki, ale Monaco jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Ostatnio występował w Chile i zanotował tam bardzo dobry występ tylko, ze poziom nie był tam wysoki. Calleri ostatnio wsytąpił w Brazylii, ale nie pograł długo, bo odpadł w pierwszej rundzie z Roitmanem i przegrał dosc gładko bo 3-6, 2-6. Jedynym plusem dla Augustina może byc bilans bezpośrednich spotkan. Ten prezentuje sie na korzysc Calleriego 3-1. Większośc spotkań była rozgrywana na Hardzie a w Buenos Aires mamy cegłe.

Typ:Monaco⛔
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja wiem Cerber ze Ty mnie nie lubisz bo uwazasz, ze sie czepiam ale naprawde bajke odstawiles, przeciez Monaco ruszac sie nie mogl stad walkower :/
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Wiedziałem ... Jaką bajke :?: W formie był dobrej, bez problemu ograł Venture i Brzezickiego, a że sie mu coś stało w kostke to jeszcze nie koniec świata. To było juz 2 tygodnie temu i ileż mozna leczyc taki uraz.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Andy Murray wielki talent swiatowego tenisa, w tym sezonie spisuje się po prostu
fenomenalnie o czym mogą świadczyć dwa wygrane turnieje u progu nowego roku.
Porażka z Tsongą w pierwszej rundzie hanby nie przynosi bo to jak gral ten zawodnik w
tym turnieju wszyscy widzieli.Najwyrazniej rozstanie z Bradem Gilbertem wyszło na dobre
Murrayowi jego wyniki mówią same za siebie.
Nie rozumiem jednak jaki jest cel Andy Murray&#39;a w Rotterdamie ? po trudnym turnieju
gdzie rozegrał pieć meczów już jutro zagra kolejny z reprezentantem gospodarzy i wielka
nadzieja holenderskiego tenisa Robinem Haase.
Szkot to zawodnik, który nie grzeszy przygotowaniem fizycznym,spotkanie z na pewno
bardzo zdeterminowanym Haase nie bedzie należało do łatwych
W związku z tym pojawią sie pytanie czy Murrayowi bedzie tak bardzo zalezalo na tym
aby wygrac ten mecz ? przypadek Djokovica z Simonem mi mowi ze tutaj moze to odbyc
sie na tych samych zasadach.
W rownej walce na pewno Haase nie jest bez szans na nawiazanie walki ze zmeczonym
juz Murrayem i dlatego po takim kursie stawiam na Robina Hooda holenderskiego tenisa.


Andy Murray - Robin Haase

Pick: 2 -&gt; Odds: 5,70 -&gt; Stake: 10/10 -&gt; Betfair


Andy Murray(-1,5) - Robin Haase(+1,5)

Pick: 2 -&gt; Odds: 2,50 -&gt; Stake: 10/10 -&gt; Bet-at-home

Andy Murray v Robin Haase [Games HC] 0:5

Pick: 2 -&gt; Odds: 1,75 -&gt; Stake: 10/10 -&gt; Gamebookers
 
capone 0

capone

Użytkownik
Ivan Ljubicic to zawodnik,który przez wielu fachowców już został całkowicie pogrzebany
w kontekście walki o czołowe pozycje w rankingu ATP , z czym sie zupełnie nie moge
zgodzić.Podopieczny włoskiego trenera Ricardo Piattiego rozegrał w ubiegłym tygodniu
kilka treningowych meczów w czelendzerze w RPA ktory oczywiscie zakonczyl sie
jego zwyciestwem po finalowym sukcesie nad Thomasem Johanssonem
Ljubo jeszcze powroci do czolowki bardzo w to wierze dzisiaj spotka sie z mieszkancem
Prostejova Tomasem Berdychem,ktory stylem gry przypomina wlasnie Ljubicica.
Bardzo dobry serwis,solidna gra przy siatce to glowne atuty obu tych graczy.
Ivan operuje znakomitym crossowym beckhandem,ktory pozwala mu otwierac wiele
wymian i konczyc wiele z nich efektownym winnerem.
Stawiam w tym pojedynku na doswiadczonego Ivana Ljubicia poniewaz uwazam ze
w tym spotkaniu pokaze ze jeszcze za wczesnie odeslano go na emeryture.
Ljubo bardzo dobrze czuje sie w tym miejscu,rok temu dotarl tutaj do finalu co dobrze
rokuje i Ivan zrobi wszystko co w jego mocy zeby nie opuszczac Rotterdamu po swoim
pierwszym meczu w tym turnieju.


Tomas Berdych - Ivan Ljubicic

Pick: 2-&gt; Odds: 2,60&gt; Stake 10/10 -&gt; Betfair
 
capone 0

capone

Użytkownik
Roxanne gratulacje za dzisiejszy dzien z Buenos Aires oby twoja
seria w tym turnieju trwala dalej ????

Hej milo tu Cie widziec, Capone to wyborny analityk tenisa i wielki fan ???? Fajnie, ze jestes pozdrawiam - Rox
 
profit 0

profit

Użytkownik
Spotkanie:Cirstea Sorana-Mihaela (105) / Rumunia - Pin Camille (79) / Francja
Data: 19.02.2008
Nazwa turnieju : Bogota WTA
Typ: 1
Kurs: 1.7 Pinnacle
Analiza: Sorana to jedna z najlepiej zapowiadajacych sie zawodniczek nowego pokolenia w rozgrywkach WTA w tym roku poczatek moze nie byl imponujacy ale powalczyla w Australian z Ivanovic i do tego dolozyla trzy zwyciestwa w Fed Cup ogrywajac Agnieszke Radwanska , O. Govorstsova oraz Jelene Jankovic co naprawde robi wrazenie . Na jej drodze dzisiaj stanie francuzka Camelin Pin ktorej clay nie jest ulubiona nawierzchnia i widac ze Francuzka nie jest w formie ostatnio przegrala pierwsza runde w Vina del Mar z Llagostera Vives . Atutem Rumunki napewno powinien byc serwis oraz duzy zapal do gry poniewaz od Fed Cup nigdzie nie grala licze na to ze odpowiednio przygotowala sie do tego pojedynku i Camille bedzie pierwsza ofiara tego turnieju po kursie 1,7 nic tylko brac Cristea.

2-6 6-2 6-4 ✅✅✅
 
capone 0

capone

Użytkownik
Leyton Hewitt v Andreas Seppi [Games HC] 0:3.5

Pick : 2

Odds: 1,85

Stake: 10/10

Date : 20.02.08

Leyton Hewitt po zmianie trenera zapowiadał powrót do wielkiej formy,
jednak jedynie na zapowiedziach i obiecankach sie skończyło
ponieważ, jego gra niczym nie różni się od tej która prezentował w
poprzednich latach, solidność bez jakichkolwiek fajerwerków.
Hewitt przyjeżdża do Rotterdamu, po odpoczynku jaki zafundował
sobie od zakończenia Australian Open i już w pierwszej rundzie
czeka na niego przeciwnik bardzo niewygodny, włoch Andreas Seppi
Seppi w ostatnim czasie wygrał m.in niezle obsadzony turniej
czelendzerowy w Bergamo na nawierzchni twardej.
Dysponuje niezlym serwisem,gra bardzo agresywnie i jeżeli danego
dnia jest regularny to może sprawić kłopoty wielu zawodnikom.
Uważam że ten handicap jest dobra propozycją na ten mecz i
dlatego postanowiłem w niego zainwestować
 
capone 0

capone

Użytkownik
2 runda turnieju w Rotterdamie, mecz pomiedzy Mahutem oraz
nieobliczalnym szalonym rosjaninem Gabashvilim.
Obaj zawodnicy w tym turnieju czuja sie dosyc dobrze , zwyciestwa
nad Ferrero oraz Robredo maja swoja wymowe , aczkolwiek nie
przeceniałbym zbytnio sukcesu francuza nad Robredo Garces ,
poniewaz hiszpan od poczatku sezonu jest w fatalnej dyspozycji.
Wracajac do spotkania w Rotterdamie , zarowno Mahut jak i jego
rywal dysponuja bardzo dobrym serwisem , jezeli Gabashvili nie
bedzie popelnial zbyt wiele niewymoszonych bledow ma szanse na
wygranie tego meczu, bardzo prawdopodobna wersja to tb w tym
spotkaniu wiec istnieje szansa na pokrycie tego handicapu.


Mahut N. v Gabashvili T. [Games HC] 0:3.5

Pick : 2

Odds : 1,80

Stake: 10/10
 
capone 0

capone

Użytkownik
Maria Kirilenko - Anabel Medina + Juan Chela - Thomaz Belluci

Kirilenko po zmianie trenera prezentuje zupełnie odmienny styl
gry, jest niesamowicie zdeterminowana, biega do każdej piłki i
walczy jak lew , taka Kirilenko jest naprawde miło oglądać.
Rywalka pokonała co prawda Petrova, ale tak naprawde wygrała
z jej kontuzją lub chora głową z której Nadia niestety od wielu lat
słynie i bynajmniej nie jest to powód do dumy.
Występy Kirilenko w AO to duży powód do optymizu, pomijam już
wyniki , ale sam styl gry Marii bardzo mi imponuje jaki prezentuje
w tym sezonie.W pierwszej rundzie pokonala rewelacje Australian
Open 08 Makarova, rywalke jak na pierwsza runde turnieju bardzo
niewygodna i niebezpieczna.
Uważam że Maria nie powinna miec dzisiaj problemów z wygraniem
tego meczu dlatego na nia stawia.

Drugi mecz, w ktory inwestuje dzisiaj najbardziej to spotkanie w
magicznym Buenos Aires pomiedzy reprezentantem gospodarzy
Juanem Ignacia Chela oraz kwalifikantem z Brazyli Bellucim.
Powiedzmy sobie szczerze, Chela w tym sezonie prezentowal sie
fatalnie , przegrywal w pierwszych rundach ale gdzie znalezc swoja
forme jak nie w turnieju przed swoimi fanatycznymi fanami ?
W pierwszej rundzie Juan już wykonał pierwszy krok ogrywajac w
trzech setach w sposob dosyc przekonywujacy groznego Venture.
Kwalifikant z Brazyli, typowy czelendzerowiec Thomaz Belluci dzis
nie powinien stanowic przeszkody Cheli, dlatego stawiam na jego
zwyciestwo

Kirilenko + Chela

Pick : 1

Odds : 1,95

Stake : 10/10
 
profit 0

profit

Użytkownik
Spotkanie:Nuria Llagostera Vives(ESP) - Rossana de los Rios(PAR)
Data: 20.02.2008
Nazwa turnieju : Bogota WTA
Typ: 1
Kurs: 1.48 Bwin
Analiza: Obie panie do turnieju musialy przebrnac kwalifikacje Hiszpanka zrobila to w imponujacym stylu tracac w trzech pojedynkach tylko siedem gemów , rowniez w pierwszej rundzie gladko uporala sie z Tatiana Malek. Rossana w kwalifikacjach juz nie miala tak latwego zadania gdzie zostala pokonana przez Bettine Jozami po 3 setowej walce. Do turnieju jednak awansowala jako lucky loser i w pierwszej rundzie uporala sie z Emilie Loit. Gram dzisiaj na Hiszpanke poniewaz jej forma jest naprawde wysoka co pokazala juz w Vina del Mar pokonujac C.Pin 6 - 4 , 7 - 6 oraz S. Errani 6 - 2 , 6 - 0 zwlaszcza to drugie zwyciestwo robi naprawde duze wrazenie. W cwiercfinale po walce ulegla Mariya Koryttsevej 6 - 3 , 7 -6. Jak dla mnie Rossana to przecietna zawodniczka bez wiekszych sukcesow jej wyniki rowniez nie wskazuja na to ze jest w zyciowej formie dlatego typuje dzisiaj zwyciestwo Nurii Llagostery Vives po w miare zachecajacym kursie 1.48 .

6 - 2 , 6 - 0 ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom