>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP,WTA (18-25.02)

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Isner ✅ Isner +1.5 ✅ Vanek +1.5 ✅

ATP Rotterdam, Buenos Aires

Simon - Gabashvili 1.40 4/10

Acasuso - Andreev 1.60 3/10

Tak jak pisalam wczoraj Andreev jest bez formy i jakims cudem wygral z Vankiem, pierwszy set 6-1 ale potem 0-6 i to jest caly Andreev nie walczy jesli cos mu nie pasuje, oddaje sety, czasem nawet mecze. Asacuco gra u siebie w Argentynie, nie gra zle 2:0 z Gimeno-Traverem, statystyki slabe z tego meczu ale Andreev tez slabo. Simon lepszy od Rosjanina o klasy, nie wiem nawet o ile tych klas, Gabashvili nerwowy, czesto przegrywa w challendzerach wlasnie ta nerwowoscia, za szybko chce konczyc akcje, robi bledy masowo i nie bardzo nad soba pasuje, chodzi o samo zachowanie. Uwazam, ze Simon wygra w hali zawsze sie dobrze czul.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Zgodze sie co do Acasuso, ale nie co do typu na Francuza. Teimuraz w Rotterdamie wywarl na mnie duzo lepsze wrazenie niz Simon. Francuz wlasciwie w meczu z Janko przebijal pilke przez srodek i to wystarczyo. Okrzkniety krolem TB, ale mysle ze tym razem do TB nie dojdzie. Rosjanin w ostatnim meczu nie dal nawet ani jednej szansy na przelamanie dla Mahuta. Ponadto dochodza klopoty zdrowotne Simona, odczuwa ból w mostku, byl nawet na przeswietleniu w miejscowym szpitalu.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Dzisiaj fatalny dzien , bez zadnych niespodzianek.

W 1/2 interesujący pojedynek pomiędzy Simonem i Soderlingiem.
Osobiscie stawiam na Sode , wy jak to widzicie ?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Simon, Acasuso ✅

Jednak Soderling, z calym szacunkiem i sympatia do Simona ale chyba tej bariery nie przeskoczy, Robin wygrywa pewnie, spokojnie, bez zadnych problemow. Tracil jeden set na poczatku imprezy z Marcosem Baghdatisem, potem gladko 2:0 z kazdym rywalem, to moze byc zaciety set, Simon seta moze urwac ale uwazam, ze wygra Szwed. Znakomity serwis a jednoczensie Gilles nie ma bardzo dobrego returnu, obawiam sie, ze zlamanie Robina moze byc malo realne. Kurs na Szweda 1.44 szkoda ze tylko tyle.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Hmm... no tak również jestem zdania, iż to Soderling będzie górą w tym pojedynku i tak myślę czy jeśli już wygra to ile ? 2:0 ? 2:1
Jak uważacie jaki będzie Dokładny Wynik tego pojedynku ?

A może dzisiaj warto Również zagrać Agnieszkę po dość kuszącym kursie, w Formie jest.?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jasne Agnieszke chyba Cie.... ???? wczoraj grała prawie 3 godziny a Maria niecałą godzine chyba:cry: w dodatko to Maria jest w dobrej formie i wygra ten turniej, Aga jej niepowstrzymac. Maria lubi sie mscic za porazki i dzisiaj to zrobi!

Dzisaj proponuje tez Sode lekko..
 
M 0

michalpa87

Użytkownik
Sharapova - Radwanska
typ: under 18,5 gema ????
kurs:1,83 bwin

Oglądałem wczorajsze mecze obu pań. Isia nie grała źle, ale momentami miała bardzo dziwne przestoje, szczególnie jak przeciwniczka zaczęła ją rozrzucać po liniach. Z całym szacunkiem dla jej trenera - taty Radwańskiego - Isia serwuje tak beznadziejnie jak tylko można. Kilka razy to beznadziejne podanie wykorzystała Cibulkova, przełamując Radwańską. Sharapova również to bezwzględnie wykorzysta, bo jest w formie, nie jest zmęczona (wczoraj miała lekki spacerek w porównaniu do martonu Radwańskiej),no i chce się zrewanżować wreszcie za us open ;D Sharapova gra tutaj perfekcyjnie, potwierdzi to w dzisiejszym meczu - jak dla mnie to skończy się maksymalnie na 6-2,6-2, dlatego ten kurs na under 18,5 gema na bwin biorę od ręki...

Edit:
Heh, no i wyszło to czego się obawiałem 6-3,6-4 czyli 19 :kwasny4565:
Wszystkiemu winne to non stop płaczące dziecko, które rozpraszało Maszę przez całe spotkanie :jezora: A tak na poważnie - całkiem niezły mecz w wykonaiu Isi - spodziewałem się dużo gorszej gry, szczególnie po wczorajszym męczącym pojedynku z Cibulkovą... Kto wie co by było, gdyby Isia wreszcie zafundowała sobie PRAWDZIWEGO trenera i nauczyła się w końcu serwować... W takim wypadku mogłaby już być w finale ;D
 
profit 0

profit

Użytkownik
Spotkanie: Na Li(CHN) - Vera Zvonareva(RUS)
Data: 23.02.2008
Nazwa turnieju : Doha WTA
Typ: 1
Kurs: 1.631 Pinnacle
Analiza : Dzisiaj gram na zwyciestwo Li ktora w turnieju prezentuje sie wrecz rewelacyjnie a drabinke miala naprawde nie latwa pokonala Likhovtseva , Chakvetadze , Peer oraz Jankovic . Zwlaszcza te trzy ostatnie spotkania pokazaly w jakiej formie jest Chinka gdzie zdecydowanie dominowala na korcie pokonujac rywalki bez straty seta. Jej dzisiejsza przeciwniczka droge do półfinalu miala bardziej długa dwie trzy setowe partie z Schavione i Bammer napewno na plus zasluguje zwyciestwo nad niezla Safina ale czy to wystarczy na tak dysponowana Na Li raczej nie. Panie na tej nawierzchni spotkaly sie juz dwukrotnie raz wlasnie tutaj w Doha gdzie gładko 6 - 4 , 6 - 4 wygrala Li oraz w Indian Wells w kwalifikacjach tam równiez gora byla Chinka 7 - 5 , 6 - 4 . Szanse na zwyciestwo Li oceniam w tym pojedynku na 65 % , Rosjance daje 35 % .

6 - 3 , 3 - 6 , 3 - 6 ⛔⛔⛔
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Sharapova - Radwanska
typ: under 18,5 gema
kurs:1,83 bwin
Oglądałem wczorajsze mecze obu pań. Isia nie grała źle, ale momentami miała bardzo dziwne przestoje, szczególnie jak przeciwniczka zaczęła ją rozrzucać po liniach. Z całym szacunkiem dla jej trenera - taty Radwańskiego - Isia serwuje tak beznadziejnie jak tylko można. Kilka razy to beznadziejne podanie wykorzystała Cibulkova, przełamując Radwańską. Sharapova również to bezwzględnie wykorzysta, bo jest w formie, nie jest zmęczona (wczoraj miała lekki spacerek w porównaniu do martonu Radwańskiej),no i chce się zrewanżować wreszcie za us open ;D Sharapova gra tutaj perfekcyjnie, potwierdzi to w dzisiejszym meczu - jak dla mnie to skończy się maksymalnie na 6-2,6-2, dlatego ten kurs na under 18,5 gema na bwin biorę od ręki...
Ja uwazam ze Cibulkova serwuje jeszcze gorzej. Nie bylo takiego servisu ktorego Aga by nie zreturnowala, a Isia miala nawet 3-4 wygrywajace ;)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Oglądałem wczorajsze mecze obu pań. Isia nie grała źle, ale momentami miała bardzo dziwne przestoje, szczególnie jak przeciwniczka zaczęła ją rozrzucać po liniach. Z całym szacunkiem dla jej trenera - taty Radwańskiego - Isia serwuje tak beznadziejnie jak tylko można. Kilka razy to beznadziejne podanie wykorzystała Cibulkova, przełamując Radwańską. Sharapova również to bezwzględnie wykorzysta, bo jest w formie, nie jest zmęczona (wczoraj miała lekki spacerek w porównaniu do martonu Radwańskiej),no i chce się zrewanżować wreszcie za us open ;D Sharapova gra tutaj perfekcyjnie, potwierdzi to w dzisiejszym meczu - jak dla mnie to skończy się maksymalnie na 6-2,6-2, dlatego ten kurs na under 18,5 gema na bwin biorę od ręki...
Noo nie podważam klasy Rosjanki, ale moim zdaniem to co prezentuje w tym turnieju to cieżko nazwć perfekcyjną grą. Ja oglądalem dwa jej mecze i mnie nie zachwyciła. Po prostu bardzo łatwą drabinkę. Mnie zaskoczyła Aga, ponieważ zrobiła bardzo duży postęp w tym sezonie. Gra mądrze, stara się nie psuć, i rozprowadzać przeciwniczke po korcie. Zgadzam się z tym że słabym punktem Polki jest serwis, ale nie zgodze się że Maria gra perfekcyjnie, i mam nadzieje że powalczy ale będzie jej naprawde cieżko.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Panowie nie róbmy sobie żartów wiem że to jest tenis wiem że
to jest WTA czyli wszystko zdarzyć się może ale z tak dysponowanym syberyjskim ekspresem nikt nie jest w stanie sie
zmierzyc i nie jest w stanie go zatrzymac.

Radawnska nie ma konczacego uderzenia , po za tym powiem
szczerze nie lubie Maszy , ale jest jedna rzecz ktora mi w niej
niesamowicie imponuje , i jest nia ogromna chec rewanzu.
Ona doskonale pamieta co zrobila na US OPEN i dzisiaj jestem
pewien na 100 procent ze wyjdzie na kort i przejdzie sie po
Radwanskiej tak jak zrobila to z Davenport. Fajna cecha Maszy
i to mi sie w niej podoba ???? cos w stylu ostatnio mnie upokorzylas
ale pamietaj ze ja mam to w glowie i dzisiaj pokaze ci na co mnie
stac w optymalnej formie , zemsta jest rozkosza Bogow ;)


W San Jose moja uwagę zwrócil dzis tylko jeden typ i pobrałem
go już grubo w Bet-at-home oraz Betgun.

Magiczni bracia Ratiwatana , ktorzy dysponuja znakomitymi
warunkami fizycznymi jak na warunki betonowo - halowe bo na
tych nawierzchniach tylko i wylacznie odnosza sukcesy.

Oto te wspaniale warunki fizyczne mierzac w okolicach 170 cm
spotykaja sie dzis z solidnym deblem z USA Lipsky/Martin.
Panowie juz wczoraj dali ladnie zarobic po kursie 3,5 dzisiaj nadal
sa stawiania w roli doga , super dla mnie nie ma sprawy.
Bo ja nadal gram na ich zwyciestwo, sa soldni graja na tych
amereykanskich betonach juz dlugo mysle ze nie zaprzepaszcza
szansy na final ATP w konfrontacji z nieudana kopia azjatyckich
braci Bryan i wygraj ten mecz .

Ratiwatana/Ratiwatana - Lipsky/Martin

Pick: 2

Odds 1,96✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dwa slowa bo finaly przed nami. Soderling gra fenomenalnie ale mecz z Llodra bedzie wyjatkowo trudny, Francuz gra bardzo dobrze, serwuje i szybko atakuje wolejami a wiec ciezk go zlamac, dlugie wymiany nie wchodza w gre i znow mozliwe TB. Final w Buenos Aires powinien pasc lupem Nalbandiana ale jednak nie zagram teg bo utalentowany Acasuso moze w tym meczu powalczyc, znaja sie swietnie wszystkie swoje mocne i slabe punkty ciezki mecz. Kto zagra w finale San Jose tego jeszcze nie wiemy ale raczej bedzie to Roddick z Stepanek/Ginepri i na pewno zaryzykuje +1.5 seta lub handi gemowe na rywala ale o tym eweutnalnie napisze jutro. Roddick nie gra dobrze od dluzszego czasu, wszyscy widzielismy to podczas Australian Open i na pewno seta moze stracic. Stepanek to bardzo trudny rywal, Ginepriego zna duzo lepiej ale nie ma co dzis spekulowac, zobaczymy.

Super ten tydzien z tenisa:

Gicquel - Kim 1 1.45 ✅
Isner - Haas 1 2.42 ✅
Isner +2 - Haas 1 1.92 ✅
Simon - Gabashvili 1.40 ✅
Acasuso - Andreev 1.60 ✅
Berlocq - Vanek 2.94 ✅
Minar - De La Nava 1.47 ✅
Vanek +4.5 - Andreev 1 1.92 ✅
Soderling - Simon 1 1.44 ✅
Llagostera 1.55 ✅

Vanek - Andreev 1 4.20 ⛔
Muller - Jozami 1.50 ⛔

typow 12
celnych 10
sredni kurs: 1.81
83.3% celnosc

Jesli cos przegapilam to sorry. Ogolnie wszyscy niezle sie spisali w tym tygodniu i niech to bedzie dla nas motywacja do dalszje pracy i dborego typowania, fajnie, ze ten temat kwitnie ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie pisałem cały tydzień to może coś z finałów:

M.E.Salerni-N.Llagostera Vives 2.2 betgun
Obserwowałem wyniki obu pań w całym turnieju i obecnośc tej pierwszej nie jest dla mnie niespodzianką w tym finale, natomiast tej drugije tak. Dziwię się, że to właśnie Hiszpankę faworyzują buki, ale to lepiej dla Nas. Dodam jeszcze, ze na clayu grały 2 razy, jest 1-1, ale dla mnie faworytką jest tu Argentynka.

D.Nalbandian-J.Acasuso 2.88 betgun
Dlaczego nie? Kurs jak dla mnie przesadzony. Moim zdaniem Jose miał trudniejszą drabinkę i to, że doszedł do finału to spory sukces. Moze ten turniej wygrać bo Nalbi też miał w kilku meczach problemy ze zwycięstwem. Na clayu spotkali się dwukrotnie w &#39;99 w challengerach czy futersach i jest 1-1. Jose pokazał wczoraj charakter w drugim i trzecim secie, gdy wygrał obydwa ze stanu 1-3, po 6-4. Widac, że jest mocny, nie skreślałbym go w tym meczu.

R.Soderling-M.Llodra 1.4 betgun
Kurs całekim ładny, bo widziałem Robina w meczu z Seppim. Robił z nim co chciał. Chyba szwedzki talent po mału zaczyna się spełniać i wygrywać. Llodra już wygrał jeden turniej w tym roku, czas aby zrobił to Soderling. Wczoraj Llodra trochę męczył się z drewnianym Chorwatem, natomiast Soda gładziutko z Simonem. Faworyt jest zdecywany, nie powinno tu być niespodzianki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom