>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP&WTA [31.12-5.01.08]

Status
Zamknięty.
G 0

gieeenek

Użytkownik
A ja zagrałem za 200 zł na Wawrinkę i uważam, że jestem fajny. Tym samym dam się obśmiać wszystkim, gdy już przerżnę :* Ljubo coś gra? :&#39;D W bajo-bongo...serwis i koniec, a ganiany, gubi się szybko. Stare, łyse pruchno.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Murray - Davydenko 1.6
Davydenko nawet kiedy jest na szczycie formy nie moze wygrac u Murraya, a co mowic teraz, kidey on gra bardzo efektywno i efektowno
Co ty gadasz..? Jak przecież Rosjanin ma bilans z Szkotem 2-2 więc jak nie może z nim wygrać. Mimo iż Murray pokonuje bardzo łatwo swoich przeciwników to ja bym jednak typował Davydenko. Bardzo doświadczony tenisista, któremu bardzo dobrze się gra W Katarze. Jak dla mnie Andy jest słaby psychicznie i może to być jego udręką. Jak dla mnie to zapowiada się bardzo ciekawy mecz jednak z małym wskazaniem na Rosjanina.
 
V 0

volodia

Użytkownik
2 Kantona

nie jest ????

2 Rooni

Dla mne wazne sa ich dwie ostatnie spotkania z zeszlego roku, kiedy szkot zaczal grac na wyzszym poziomie, jedno z nich skonczylo sie &quot;rozgromem&quot; Dawydenki w tej samej Doszie, a te dawne ich spotkania sie nie licza, wtedy szkot byl nikim. To prawda ze psyhika u Davydenki mocniejsza, ale ja mam wapliwosci codo go formy, po tych aferach z zeszlego roku, on tez sie nie czuje dobrze psyhiczne i u Andiego arsenal uderzen&#39; i technika jest lepsza niz u Dawydenki. Bylby mecz na maczce wtedy ja by nie stawialem na Murraya, a tut mamy hard (Rebound Ace)
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
No no nie powiem ! Wawrinka ,którego do tenisa wprowadza sam Federer na prośbę Mirki Wawriniec przyjaciółki No:1(! rodzina ?) poczynił ogromne postępy .Widocznie obaj chłopcy :-Dtrenują ze sobą i efekty aż nadto widoczne na korcie .✅✅✅
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Ona ma Vavrinec (i tak to było w rankingu, jak jeszcze grała), a on Wawrinka - i tyle.
Proszę o EOT. Każdy kolejny post bez analizy będzie kasowany.
=&gt; a emocje - shoutbox
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Mirka i Stan nie są rodziną, chociaż maja podobne nazwiska.
Mój Alves już wygrał 6-4 4-6 6-1 :spokodfhgfh:
Możliwe ,ale gdzieś kiedyś czytałem ,że Mirka poleciła Wawrinkę Federerowi żeby go nauczył grać w tenisa na światowym poziomie. Wawrinka ,Wawriniec (też tenisistka ale mniej znana )podobnie jak Martina Hingis są pochodzenia słowackiego i mieszkają sobie w piknej Szwajcarii.:-D:spokodfhgfh: A z tym V czy W to nie przesadzałbym .Przecież Viera Zvonarieva na stronach WTA jest przez V a w Maskwu ( b pycckojy Mackby)Wierą Zwonariową przez B. I to by było na tyle.Hej.

Włodek gratuluję trafionego TYPu z Alvesem.
Na jutro proponuję spotkanie pófinałowe mężczyzn w Adelajdzie Llodra -Sirianni.Typuję zwycięstwo Australijczyka .Ranking 22-latka ATP 195 jest tu rzeczą mało ważną jeśli się gra na swoich śmieciach. Llodra jest typowym deblistą i aż dziwne, że w singlu tak daleko dotarł w Adelajdzie ale walczy on o punkty rankingowe aby nie wylecieć z 1 setki. Obecna pozycja Francuza w rankingu ATP to 93 .Zwycięstwa Sirianniego nad Stepankiem, Qeereyem i Mathieu mają swoją wymowę. Llodra pokonał swojego rodaka Simona(!!!),Korolewa i Niemca Beckera . Benjamina oczywiście .
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
A ja zagrałem za 200 zł na Wawrinkę i uważam, że jestem fajny. Tym samym dam się obśmiać wszystkim, gdy już przerżnę :* Ljubo coś gra? :&#39;D W bajo-bongo...serwis i koniec, a ganiany, gubi się szybko. Stare, łyse pruchno.
Kto wygrał mecz Ljubo-Wawrinka &quot;typerzy&quot;? :&quot;DDD sialalalaa..
Dla mnie Ljubo i Karlovic zawsze będą drewnami. Ale trzeba wziąść pod uwagę że jeżeli obaj ci zawodnicy sa w b.dobrej formie serwisowej kaźdemu zawodnikowi jest cieżko ich pokonać. Przypomne chociaż ostatni sezon w którym jak Ivo był w formie serwisowej to na mecz po 20 asów i wygrany np. turniej w Houston czy też finał w San Jose po pokonaniu takich zawodników jak Blake, czy Haas. Dla tego na takich zawodników trzeba uważać chcociaż zgadzam się że sa słabi i tylko ich atutem jest serwis. Ale to co pokazał Wawrinka to było dla mnie miłe zaskoczenie. W końcówce sezonu pokazywał że jest w dobrej formie ale było można podejrzewac że to przejściowe. Jeżeli Szwajcar utrzyma taką formę może dużo zamieszać w tym sezonie.
Dla mne wazne sa ich dwie ostatnie spotkania z zeszlego roku, kiedy szkot zaczal grac na wyzszym poziomie, jedno z nich skonczylo sie &quot;rozgromem&quot; Dawydenki w tej samej Doszie, a te dawne ich spotkania sie nie licza, wtedy szkot byl nikim. To prawda ze psyhika u Davydenki mocniejsza, ale ja mam wapliwosci codo go formy, po tych aferach z zeszlego roku, on tez sie nie czuje dobrze psyhiczne i u Andiego arsenal uderzen&#39; i technika jest lepsza niz u Dawydenki. Bylby mecz na maczce wtedy ja by nie stawialem na Murraya, a tut mamy hard (Rebound Ace)
Murray wygrał i coś udowodnił moim zdaniem. Co do Davydenki czuje że w tym sezonie wypadnie z top 10. Masz racje że ta afera korupcyjna napewno się jakoś odbiła na jego psychice, ale widać że nie jest przygotowany do tego by walczyć z najlepszymi, a Andy jeżeli wytrzyma psychicznie ten sezon, bo jest on jeszcze młody ale brakuje mu takiego spokoju jak u doświadczonych zawodników bo jakaś jedna piłka w gemie może podłamać mu skrzydła. To pokazał w swoim pierwszym meczu w Doha ale miejmy nadzieje że da rade, i pokaże jak się gra dobrego tenisa. Ale finał będzie bardzo ciekawy.
 
V 0

volodia

Użytkownik
Ciekawie jaka wystawia kurs na Andiego, dla mnie nadal on jest faworytem turneju, nie wiem jak bedzie z przyjeciem serwisu Wawrinki, no w wymianach on bedzie napewno lepszy, ostre i mocne uderzenia Stanislasa nie mysle ze beda stwarzac klopoty, poniewaz szkot takze dobrze gra w defensywie.
Codo Llodry, mi tez dziwi go &quot;run&quot; na kortah Adelaidy, ale sadzac z wynikow kort tam szybki i graczy z mocnymy udzerzebiami dobrze tam sie czuja, przed tym Sirriani wygrywal z graczami, ktorze graja solidnie z glebi (no moze oprocz Stepaneka), nie wiem jak australijczyk poradzi sobie z leworecznym serw-wolejistem. Llodra juz wygral dzis z podobnym zawodnikiem do Sirianniego, czyli z Bekkerom. Warto zauwazyc, ze Sirianni ma prawo byc zmeczony, gra bez przerwy od konca listopada, jeszcze w zeszlym tygodniu wygral WC do Aus Open. W nastepnym tygodniu napewno zagra z WC w Sidney, a potem w Melburn, a on juz ma swoje lata, a Australii bardzo goraco teraz
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Kto mi powie na kiedy został przełożony mecz Malisse? ????
Mecz zakończył się wynikiem 6:4, 6:4 dla Youzhny&#39;ego.

Murray - Wawrinka

Jak to już często wspominałem Ci tenisiści to przyszłość męskiego tenisa. Obaj z roku na rok robią co raz to większe postępy a przecież nie w ATP grają od niedawna. Po raz drugi zagrają przeciwko sobie w finale Quatar Open w Doha. Wcześniej grali ze sobą w 1/64 finały NASDAQ Open przed dwoma laty. Tam lepszy był starszy z nich a więc Szwajcar. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem spotkania jest Szkot. Ubiegły rok skończył on bardzo dobrze: zwycięstwo turnieju w St.Petersburgu i ćwierćfinał w Paryżu. Z tego ostatniego turnieju Andy może nie być zadowolony bo wówczas rzutem na taśmę stracił szanse na udział w Mastersie w Szanghaju po porażce z Gasquetem . Wracając do Doha. Tu Murray idzie jak burza. Zwycięstwo z Rochusem, Schuettlerem, Johansonem i ostatnie bardzo przekonujące ze &quot;Sprzedawczykiem&quot;. Pomimo tych zwycięstw z jakże niezłymi graczami jego gra jakoś mnie nie przekonuje. Gra niekiedy brawurowo i zdarzają się głupie błędy. Ale w tym wieku to normalne ???? Nie jest to jeszcze do końca ukształtowany zawodnik. Wawrince jak widać dobrze robi współpraca z Fedem. Nabywa on dzięki temu większe doświadczenie, dojrzałość gry. Posiada bardzo dobry backhand(niczym jego wielki rodak) oraz solidny, kończący forhand. Błędy? Ten turniej pokazuje, iż jest lepiej niż w poprzednim sezonie. Nie ma tyle niewymuszonych błędów co kiedyś. Wyraźnie zmądrzał podczas tej przerwy. Ja postatnowiłem zagrać za niewielkie pieniądze właśnie do Wawrinke. Jego gra jest dla mnie bardziej przekonująca. Myślę, że uda mi się oszukać buków i wejdzie przyzwoity kurs. Na pewno wezmę pod uwagę typ na jakiś over gemowy bo obaj mają mocny serwis.
TYP: Stanislas Wawrinka 3,25 ⛔
TYP: over 22 gemy 1,85 ✅
SPORTINGBET
6:4, 4:6, 6:2
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja zagrałem gładkie 2-0 dla Michała, dlaczego?? Dlatego, że drabinka dla Cilica była łatwa i przyjemna, z zawodnikiem takim jak Youzhny już nie wystarczy dobra gra, on jest bardzo dobry :jezora:
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
ATP Adelaide
Finał

Nieminen J. - Llodra M.

Dosc wysokim poziomem cieszył sie turniej w Adelaide.Wystąpiło tam kilku zawodników z czołówki.Moim zdaniem Llodra dosc niespodziewanie dotarł aż do finału.Wcześniej typowałem, że odpanie już w drugiej rundzie z Korolevem, ale jednak tak sie nie stało.W półfinale szczesliwie trafił na Josepha Sirianniego i nie miał z nim problemów.Swoją drogą myśle, że Joseph musi jeszcze nazbierac troche doswiadczenia.Jarkko miał na swojej drodze dużo bardziej wymagających graczy.Za przykład można podac chociażby Tsonge.Wczesniej pokonał kolejno Klecia,Dancevicia i Spadee i z tym ostatnim miał najwiecej problemów.Podsumowując myśle, że doświadczenie Fina bedzie miało w tym spotkaniu duże znaczenie, a Francuz i tak swoje już w tym turnieju zrobił.

Typ:
Nieminen⛔
Typ:
Nieminen -1.5⛔

=======================================================================

WTA Hobart

Medina Garrigues A. - Dellacqua C.

W pierwszej rundzie tego turnieju spotkają sie zawodniczki z pierwszej setki rankingowej.Australijka-Dellacqua znajduje sie na 86 pozycji.W nowy rok wystąpiła na Gold Coast gdzie odpadła w pierwszej rundzie z Vaidisovą.Wczesniej nie wystepowała 2 miesiące, a jej ostatnim turniejem w 2007 r. był Bangkok.Tam z kolei odpadła w 2 rundzie z Pennettą.Medina w nowym roku występowała już w Nowej Zelandii.Tam dotarła do 2 rundy, ale trzeba przyznac, że poziom turnieju był wysoki.W ostatnim turnieju starego roku zagrała w Linz, ale tam nie dała rady Tamirze Paszek.Obie zawodniczki w ostatnim czasie nie miewają większych sukcesów.Myśle jednak, że umiejętnosci jakie posiada Hiszpanka zdecydowanie wystarczą, aby pokonac Dellacque

Typ:Medina Garrigues ZWROT
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rafael Nadal - Mikhail Youzhny kurs 2.96
Wiecz tak, Rafa ma kontuzje z reka w tym turnieju kilka razy podczas meczy wzywał lekarzy.. dzisiaj z Moy&#39;a grał 4h to w zaleczeniu kontuzji na pewno nie pomogło! Rosjanin lekko w ciagu godzinki odbprawił swojego rywala... Bilanas 3:6 dla Hiszpana. Wiec Rosjanin wie jak wygrywac z nr. 2 na swiecie, mysle ze wykorzysta jego słabości i w dwoch setach odprawi go z kwitkiem

Zapraszam
http://widzu89.blogspot.com/
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Szykuje się piękna tenisowa niedziela. Zaczynają się już turnieje przyszłotygodniowe, kończą się turnieje panów.
Rafael Nadal - Mikhail Youzhny
Przede wszystkim dlatego, że ciągle w pamięci mam mecz sprzed roku, gdzie Czarodziej po prostu rozniósł Rafę z kortu, w tym meczu wszyscy zapomnieli, że Nadal jest Królem Cegły (mimo, że to mecz na hardzie, to przecież pamięta się z reguły o takich rzeczach). Chodzi mi oczywiście o mecz w Dubaju. 3 kolejne Youzhny przegrał, ale żadne na tej nawierzchni (tzn.w Paryżu grali na hardzie na hali, ale ta nawierzchnia mimo wszystko różni się od hardu, na którym aktualnie rozgrywany będzie mecz).
Po drugie i po najważniejsze - Nadal podczas turnieju kilkakrotnie wzywał lekarza. Z Cilicem nie miał Youzhny najmniejszych problemów, a z Malisse zagrał rewelacyjny mecz, a przecież w roli faworyta nie był stawiany ani przez bukmacherów, ani przez typerów. Nadal tu właściwie nie miał z kim grać, dopiero w półfinale mógł pograć z Moyą i w sumie już był jedną nogą w domu, całe szczęście, że Moya nie wytrzymał. Szczęście dla niego i szczęście dla nas, bo kurs na Rosjanina wyższy. Przede wszystkim już serwis nie szwankuje, a przy returnie nie próżnował. Youzhny różni się od Moyi zdecydowanie - może nie jest aż tak doświadczony, ale taktycznie jest lepszy, fizycznie raczej też, a przede wszystkim nie ma problemów zdrowotnych, jak Rafa prawdopodobnie w tej chwili. Poza tym nie oszukujmy się - 4 godziny solidnego biegania + jakaś dolegliwość - nie wierzę, że to się nie odbije w tym spotkaniu.
Dwójka za drobne, proponuję handicapy, bo jeśli Youzhny zagra tak, jak z Malisse, to szkoda nerwów na słabiutki kurs na Nadala, a prawdopodobnie i pieniędzy.
Youzhny win @2.96 [bwin]
Youzhny +3 @2.1 [bwin]
Youzhny [At Least One Set] @1.53 [gamabookers]
Youzhny min.10.5 gemów w meczu @1.52 [bwin]
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Achh jest finał więc i ja muszę coś napisać. Czasami myślimy podobnie Dominiko ???? tak jest i tym razem, jednak ja pójdę dalej w być może szaleństwie :p Widzę tu gładkie zwycięstwo mojego imiennika z mistrzem RG. Dlaczego? Otóż nie będe powtarzał Twoich słów gdyż ze wszystkim się zgadzam, dodam jeszcze coś o Youzhnym. Widziałem go wczoraj w akcji, Cilic był dla niego tylko treningowym partnerem, jestem pod wrażenie backhandu Michała, może dlatego, ze rzadko oglądam jego mecze. Michał wczoraj bawił się grą, tak jak w zeszłym sezonie np. Djoko gdy ogrywał Fedexa. Nadal to specjalista od cegły, jest mimo wszystko utalentowanym graczem dlatego na każdej nawierzchni coś wygrywa, jednak slady kontuzji i zmęczeni po wczorajszym meczu z Moyą muszą dać znac o sobie i cieszę się, ze kurs jest aż taki. Nadal moim zdaniem nie będzie stać w tym meczu nawet na wygranie seta, a kursik jest piękny.

Youzhny 2-0, kurs 4.7 bwin, tylko za ile? :jezora:

Oczywiście mogę się mylić, żaden typ nie jest pewny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom