>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP&WTA [31.12-5.01.08]

Status
Zamknięty.
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Qatar ExxonMobil Open
Doha, Katar
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 1’049’000 $
http://qatartennis.org
Chennai Open
Chennai, Indie
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 436’000 $
http://chennaiopen.org
Next Generation Adelaide International
Adelajda, Australia
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 465’000 $
http://adelaideinternational.com.au
Mondial Australian Women&#39;s Hardcourts
Gold Coast, Australia
Pula nagród: $175,000
Naiwerzchnia: twarda
http://www.australianwomenshardcourts.com.au

ASB Classic

Auckland, New Zealand
Pula nagród: $145,000
Nawierzchnia: twarda
http://www.asbclassic.co.nz
//wyedytowane. proszę o zakładanie tematów na wzór starszych.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Viktoria Azarenka (BLR)(30)-Ai Sugiyama (JPN)(38) 1,45 - 2,20

rewelacyjna 18 letnia bialorusinka zmierzy sie z 32 letnia japonka.azarenka miala swietny ubiegly sezon-pokonala wiele zawodniczek ze scislej czolowki.
sugiyama w ubieglym roku zagrala bardzo slabo-cwiercfinal w tokyo to jaj najwieksze osiagniecie

TYP:1✅ EDIT:wynik 6-2 6-3

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Agnes Szavay (HUN)(20)-Julia Vakulenko (UKR)(32) 1,45 - 2,20

mlodziutka wegierka wraca na korty po rewelacyjnym ubieglym roku-zaszokowala swiat swoja gra i wynikami-zaledwie kilka zawodniczek zdolalo ja pokonac w calym sezonie-w pierwszym meczu zmierzy sie z rownie dobrze grajaca 24 letnia ukrainka.zawodniczki spotkaly sie w 4 rundzie uso-wygrala szavay 6-4 7-6

TYP:1⛔

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Elena Vesnina (RUS)(54)-Monique Adamczak (AUS)(158) 1,25 - 2,90

21 letnia rosjanka w ubieglym roku doszla do cwiercfinalu turnieju gold coast.pierwsze pol roku jednakl slabe w jej wykonaniu az do turnieju we francji gdzie znow zagrala w 1/4.forma zaczela rosnac i efektem:2 polfinaly oraz jeden cwiercfinal.
24 letnia australijka w tenisie jak dotad niczego nie osiagnela.caly ubiegly sezon bardzo przecietny z lepsza koncowka ale wylacznie na wlasnych kortach i ze slabiutkimi przeciwniczkami.

TYP:1⛔

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


Sybille Bammer (AUT)(19)-Na Li (CHN)(29) 1,45 - 2,20

bardzo ciekawy pojedynek 27 letniej austriaczki z powracajaca po kontuzji 25 letniej chinki.na li od 3 sezonow szla w gore rankingu jak burza az do kontuzji ktora wyeliminowala ja na ponad pol roku.
bammer to doswiadczona zawodniczka-poczatek ubieglego sezonu miala bardzo dobry pozniej juz niestety nie zagrala wyzej jak w 3 rundzie.w 3 rundzie rg bammer pokonala li 6-4 6-3
w tym meczu licze ze chinka po tak dlugiej przerwie jeszcze nie zagra na swoim poziomie

TYP:1⛔

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
ATP - Adelaide
Smeets, Robert vs Becker, Benjamin

Wkońcu ruszyły jakies turnieje tenisowe.Jedym z nich jest australijski Adelaide.Becker zakonczył sezon o wiele szybciej od swojego przeciwnika.Smeets natomiast grał jeszcze w chalengerach w Caloundrii, Brisbane i Burnie.Poziom nie był za wysoki bo światowa czołówka miała juz w tym czasie przerwe i dlatego Robertowi udało sie dotrzec nawet do połfinału.Mysle,ze turniej w Burnie już odpuscił bo porazka z niejakim Ebdenem to raczej przypadek.Benjamin jest bardziej ograny na światowych kortach w turniejach o wiele wiekszej rangi.Ostatnio wystapił w Dnepropetrovsku i dotarł tam do 1/4.Trudno mi jest sobie wyobrazic porazke w 1 rundzie Niemca i typuje jego zwyciestwo.

Typ:
Becker✅


===========================================================

Mayer, Florian vs Zverev, Mischa

Bedzie to bardzo ciekawe spotkanie 2 niemców.Zverev zaliczył bardzo dobry sezon .Dużo punktów rankigowych uzbierał w Dnepropetrovsku, gdzie wygrał turniej pokonujac m.in Beckera czy Tursunova w finale.Wystepował regularnie w turniejach. Mayer to dosc dziwna postac.Miewał przerwy w grze,a jak juz powracał na korty to tylko po porażke.Odpadał w pierwszych rundach w większosci turniejów,jedynie pod koniec listopada uratował swój honor występując w Kuala Lumpur.Dotarł tam do 1/4,ale przeciwnicy byli z dolnej półki.Florian jest wyżej notowanym graczem, ale wątpie, żeby w takiej formie dał rady młodziutkiemu Zverevowi.

Typ:
Zverev✅


Poza tym polecam grac jeszcze 3 typ maestra na Vesnine.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Peer Shahar - Ditty Julie
1 1.13

Na początek coś lajtowego, ze znakomitą końcóweczką kursu, bardzo dobrze rokującą na cały sezon ;) O Peer pisać właściwie nie trzeba, jedna z waleczniejszych zawodniczek w tourze, a przede wszystkim lubiąca korty twarde. Ditty - Amerykanka, lat 28 (co mnie niezmiernie zdziwiło), największy sukces - półfinał w Quebec, ale tam generalnie słaba obsada była. Poza tym bez sukcesów, bo brała udział przede wszystkim w challengerach. Porażki z cenionymi (Davenport, Molik), jak i totalnie nieznajomymi (mi) - Blahotova, Perianu. Raczej nie rokuje to dobrze na przebieg tego meczu.
Azarenka Victoria - Sugiyama Ai
1 1.50

I lecimy w troszkę wyższe kursowo rejony. Sugi to chyba już powinna powoli kończyć karierę albo przynajmniej ograniczyć występy tylko do singla. Ale skoro stawia się na korcie, to znaczy, że jest w pełni sił witalnych i ma chęć jeszcze w tenisa grać. Obawiam się, że Azarenka może ostudzić jej zapał. Nie bez powodu mówiono o Białorusince, jako o najlepszej zeszłorocznej debiutantce, bo obok naszej Agnieszki i Agnes Szavay - pokazała ogromny talent, determinację i przede wszystkim to, że jest silna psychicznie i gotowa na to, by wygrywać z najlepszymi. Dobre warunki fizyczne, sprzyjająca nawierzchnia. Azarenka zafunduje Japonce dużo biegania, zapewne dużo piłek kończących i niestety Ai zostanie tylko gra podwójna.
Nakamura A. - Malek T. - 2 - 1.95
Moja ulubiona Niemka rozpoczyna sezon od meczu z japońską tenisistką - Aiko Nakamurą. Z Japonkami gra się ciężko, bo zawsze zdaje się, że one mają niespożyte zasoby sił i że nigdy się nie mylą. Na szczęście Malek preferuje szybkie nawierzchnie, choć warunków fizycznych może nie ma imponujących, to prowadzi na korcie przyzwoitą grę kątową, urozmaica swoją grę - technicznie wszystko dopracowane (no ok, pracuje nad tym ciągle, ale w ciągu roku, bo w takim odstępie czasowym widziałam jej mecze, poprawiła się bardzo mocno). Japonka będzie biegać, biegać i jeszcze raz biegać. Na szczęście Malek jest cierpliwa i dlatego mam nadzieję, że sprawi małą niespodziankę i odeśle Nakamurę na... trening przed AO ????
Vesnina E. - Adamczak M. - 1 - 1.25
Jedna z niespełnionych rosyjskich nadziei - Elena Vesnina zagra w pierwszym meczu sezonu z niemalże anonimową Australijką - Monique Adamczak. Zapewne ta, jak Alicia Molik ma jakieś korzenie polskie. Adamczak właściwie zalicza tylko challengery, a jeśli gdzieś dostanie dziką kartę - przegrywa w pierwszej rundzie i nie sądzę, by tu było inaczej. Vesnina w zeszłym sezonie miała problemy zdrowotne, szczególnie zawaliła tą część sezonu, która odbywa się na kortach ziemnych. Ale potem już jakoś szło, szczególnie właśnie na tej nawierzchni, tzn.twardej. Poza tym broni punktów, bo w zeszłym sezonie doszła aż do ćwierćfinału.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski-Fabrice Santoro/Stanislas Wawrinka

EDIT:jednak zrezygnowalem z gry tego meczu z uwagi na nieobliczalnych rywali

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Hyung-Taik Lee (KOR)(51)-Max Mirnyi (BLR)(152) 1,56 - 2,02

prawie 32 letni koreanczyk zmierzy sie z o rok mlodszym bialorusinem.o ile lee gra jeszcze na przyzwoitym poziomie o tyle max po bardzo slabym ubieglym sezonie chyba juz zmierza ku zasluzonej emeryturze.

TYP: 1✅

$$$$$$$$$$$$$$$$

Tommy Robredo (ESP)(10)-Agustin Calleri (ARG)(42) 1,53 - 2,53

25 letni hiszpan to scisla swiatowa czolowka-ubiegly sezon z kilkoma finalami.
31 letni argentynczyk najchetniej gra na cegle chociaz ubiegly sezon zaczynal w nowej zelandii na hardzie.doszedl tam do polfinalu gdzie ulegl robredo 6-4 6-0

TYP:1⛔

$$$$$$$$$$$$$$$$

Cara Black/Liezel Huber -Patty Schnyder/Nicole Vaidisova 1,38 - 2,43

najlepszy na swiecie zenski debel w ubieglym roku wygral 71 spotkan przegrywajac zaledwie 14.wygral 8 finalow i ani razu nie konczyly zawodow nizej niz w polfinale! przeciwniczki nigdy razem nie graly w parze deblowej.

TYP:1✅
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Korolev, Evgeny vs Llodra, Michael
2 runda turnieju australijskiego.Korolev w pierwszej spotkał sie z reprezentantem Australii Jonesem i nie miał większych problemów z jego pokonaniem-6:2,7:6.Jezeli chodzi o wczesniejsze wystepy Koroleva na swiatowych kortach to wygrywał on w Aachen i potem jeszcze na Słowacji dotarł do 1/4, a miało to miejsce w listopadzie.Llodra to reprezentant Francji.Występował w swoim kraju w Andrezieux.Tam przemeczył pierwszą runde wygrywajac z Haehnelem.W drugiej wycofał sie i zakonczył rozgrywki(najprawdopodobniej z powodu kontuzji).Potem grał w Lyonie i przegrał w 1 rundzie z Oliverem Rochusem.Swoje zeszloroczne rozgrywki zakonczył pod koniec października i to troche wczesnie.Tutaj w Australii w pierwszej rundzie wygrał z Gilesem Simonem, ale myśle, że już Korolevovi nie da rade.


Typ:
Korolev⛔
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Johansson T. - Berrer M​


Już jutro o godzinie 13:30 będziemy mogli być światkami rozgrywanego w Katarze turnieju ATP. Faworytem tego spotkania jest Johansson i w pełni sie z tym zgodzę. Postaram sie przedstawić swoje argumentu i przekonać was, że warto grać ten typ. Po pierwsze szwed jest w bardzo dobrej formie, co pokazał w pierwszej rundzie turnieju. Pokonał on w niej rozstawionego z siódemko w turnieju Igora Andreeva. Nie było by to nic aż tak wielkiego, ponieważ jak wiadomo w tenisie jest różnie jednak świadczy o tym wynik jaki tam padł. Johansson oddał bowiem zaledwie jednego seta, wygrywając 2:0 ( 6:1, 6:0). Robi to na pewno wrażenie. Berrer w rankingu jest wyżej o pięć miejsce jednak wydaje mi się, że nie słusznie. W pierwszej rundzie pokonał on również swojego rywala 2:0 (6:1, 6:1), jednak Abdulla Haji to zdecydowanie słabszy zawodnik i nie można go porównywać do Andreeva. Za szwedem na pewno przemawia doświadczenie. Początek sezonu i tak naprawdę nie wiadomo kto będzie w tym roku mocny, dopiero wszystko się rozkręca, jednak myślę, że Johansson w tym meczy pewnie wygra i powinien zajść dość wysoko w turnieju.


Typ: Johansson 1,40
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Spotkanie : V. Spadea - M.Zwierew (ATP Adelaide)
Bukmacherzy wystawiają w zestawach jako faworyta Zwierewa dając kursy np.w bwinie Spadea-Zwierew 2.05-1,58 .Przecież ci zawodnicy są wg.mnie z różnych klas sportowych.:-DZwierew jest zawodnikiem ,który wskoczył do 100tki pod koniec sezonu 2007 i to po wygraniu turnieju w Dniepropietrowsku .Wygrał ten turniej po zwycięstwach z 2ma zawodnikami z Niemiec (Phau, Becker) oraz nierównym Canasem a także mało znanym Ukraińcem Stachowskim by w finale ulec Tursunowowi 4:6 4:6:jezora::jezora:. Zmęczonym sezonem Tursunowem.:-D:-D Uważam,że Spadea , który w 100 najlepszych tenisistów istnieje od wielu lat jest o wiele lepszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem od Zwierewa .To starcie Amerykanin roztrzygnie na swoją korzyść.:spokodfhgfh:

_______________________________________________

Nie stawiaj żagli póki kotwica na dnie.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
C.Kas/R.Wassen-P.Kohlschreiber/D.Skoch ---2---1.84 ✅✅✅
Patrząc na dzisiejsza oferte deblową, postanowiłem dać dzisiaj na ten debel. Kurs przyzwoity a jak dla mnie typ dość dobry. Kohlschreiber/Skoch pokonali dość dobry debel jak dla mnie jednych z głównych faworytów tego turnieju Damm/Vizner. I jak dla mnie dośc bardzo łatwo 6:4 6:0. Jak dla mnie są oni w bardzo dobrej formie i mogą się pokusić o zwycięstwo w tym turnieju. Ich przeciwnicy pokonali debel Santoro/Wawrinka który jak dla mnie to słaby debel, mimo iż Santoro jest dobrym deblistą ale jak wiemy z innym partnerem a w deblu partnerstwo i zgranie ma duże znaczenie. Tym bardziej że oglądam teraz mecz singlowy Kohlschreibera to widze że jest w dobrej formie i nawet jak by przegrał z Chorwatem to myśle że w deblu zagra bardzo dobrze i razem z swoim partnerem wygrają a kurs warty grania.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Tak jak podejrzewałem debel wygrał i to dość łatwo w dwóch setach. Na jutro taki typ:
Youzhny M.-Malisse X.---2---1.88
Bardzo ciekawy mecz. Rosjanin jak na klasowego zawodnika na początku sezonu pokonał dość słabych tenisistów. Malisse jak dla mnie jest trochę miłym zaskoczeniem na początku sezonu, pokazując dobrą formę. Obaj nie mieli zbyt trudnych przeciwników Jednak Belg w drugiej rundzie spotkał się z Melzerem z którym przed meczem nie był uważany za zdecydowanego faworyta a pokonał go łatwo w dwóch setach. Youzhny jak dla mnie niespodziewanie przegrał łatwo seta z mało znanym Francuzem Vasselinem, który nie często spotykamy na kortach a wynik 7-5 1-6 6-2 pozostawia wiele do zyczenia, ponieważ nawet jak tenisista nie jest w dobrej formie to z takim tenisistą którego mało znam nie powinno się tak męczyć. Jeżeli chodzi o spotkania między tymi zawodnikami to Belg prowadzi 3-1 co świadczy że dobrze mu się gra z Ruskiem. Mimo iż pojedynki były odgrywane dawno, wiem że Malisse jak jest formie to jest w stanie pokonać prawie kaźdego rywala. W tamtym sezonie w niektórych turniejach mile Belg zaskakiwał i myśle że kurs jaki jest na niego jest warty postawienia.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Malisse Xavier - Youzhny Mikhail - 2 - 2.1
Cóż za uroczy kurs zaserwowało nam pinnacle. No to gramy.
O Malisse dawno nie było słychać, gdzieś zaginął w akcji. Z prostego powodu - kontuzja prawego nadgarstka. Zagrał dobry turniej w Chennai (w sumie po drodze bez rewelacji, tylko Santoro i ewentualnie Nadal), potem słabizna w AO, potem wzlot w Delray Beach, ale tam jedynie Blake godny uwagi, a potem wspomniana kontuzja i porażka z Gabashvilim. Próbował powrócić podczas US Open, próbował powrócić w Mons - nie wyszło. W tym sezonie na koncie zwycięstwo nad Mullerem (rewanż za Mons, ale halo, kto to?! O tym panu słuch dawno zaginął, tenisista jednego turnieju) i nad Melzerem (ten pan, to nadaje się do debla jedynie, bynajmniej w aktualnej dyspozycji). Youzek to inna bajka. Poprzedni sezon w kratkę, ale turniej w Dubaju był po prostu mistrzostwem. Nie pamiętam, żeby ktokolwiek tak pomiatał Nadalem na korcie. Zmiótł znakomicie dysponowanego wtedy Soderlinga i chyba brakło psychiki z Federerem, bo grał lepiej, bo grał życiówkę, gdyby to było w drugiej części sezonu, niewątpliwie byłby zwycięzcą.
W czym jest lepszy od Belga? Lepszy jest technicznie, lepiej czaruje piłkę, więcej myśli na korcie, radzi sobie z każdym podaniem.
Statystyki za Belgiem, ale to było dawno i nieprawda. Teraz trafia na lepszego przeciwnika, by jakoś się ogarnąć po powrocie po kontuzji i w tym miejscu się zatrzyma. Youzhny zagrał jakąś dziwną huśtawkę z Vasselinem, ale teraz, z nieco lepszym przeciwnikiem, będzie musiał wznieś się trochę wyżej i mam nadzieję, że kłopoty z podaniem miną. A po drugiej stronie siatki - mam nadzieję, że X-men będzie serwował trochę gorzej niż z Mullerem. Inna sprawa, że Muller mu pozwolił na takie serwowanie, bo nie radził sobie najwyraźniej z odbiorem.
Znalazłam warty uwagi typ na to, czy w meczu dojdzie do tie breaku - kurs 1.98 w bwin niczego sobie.
Dwójeczka za niższą stawkę, za wyższą proponuję over gemowy, o ile taki znajdę gdzieś w sieci.
Jarkko Nieminen - Vincent Spadea - 1 - 1.37
Tym razem expekt. Spadea odpadał już dwukrotnie. Miał odpaść z Grosjeanem, miał odpaść ze Zverevem. Nie odpadł? Odpadnie z Jarkko &#39;jestem na służbie&#39; Nieminenem. Fin gra swoje, nie dał dojść do słowa w ogóle temu rewelacyjnemu Kanadyjczykowi Dancevicovi. No czekam od dwóch dni aż Vincent odpadnie i już nie widzę argumentów, dla których miałby grać dalej.
Erakovic - Rezai - 2 - 1.758
Ładny kursik na najbardziej utalentowaną Francuzkę (obwołaną tak przez Francuzów). Erakovic tylko rok młodsza, ale o ile mniej doświadczona, bo przecież Rezai nie jest nowicjuszką w tourze. Nowozelandka chyba jednak dość szczęśliwie wczoraj, bo Płacząca Vera przegrała na własne życzenie pierwszego seta (serwis), w drugim pokazała klasę, a w trzecim zbyt się rozluźniła i stąd dość niespodziewana porażka. Rezai coraz silniejsza. Daniilidou, Srebotnik... przypomina to nieco turniej w Istambule, miejmy nadzieje, że nie będzie tak pechowo w finale. Bo stawiam, że Francuzka tam się znajdzie!
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Cilic Marin v Haase Robin
Spotkanie 1/4finału Cheenei Open. Na przeciw sibie stanie dwóch młodych perspektywicznych graczy. Bośniak Marin Cilic zagra z Holendrem Robinem Haase. 19-letni Cilic to nadzieja bośniackiego tenisa. W rankingu ATp zajmuje 71 miejsce i ciągle pnie się do góry. Jego rywal 20-letni Holender Haase jest 114. Bukmacherzy jako faworyta uważają Marina. Ja pokusiłbym się w tym spotkaniu o drobną niespodziankę. Holender w tym turnieju gra rewelacyjnie. Potwierdził to pokonując w pierwszej rundzie Marcos Baghdatisa. Potem miał łatwego rywalu jakim był Zovko. Bośniak z kolei rozprawił się z Troickim i Mahutem. Oby dwaj gracze dysponują dobrym serwisem co na szybkich kortach ma duże znaczenie. Patrząc na statystyki z sezonu poprzedniego 195-centymetrowy Bośniak ma trochę więcej od 190-centymetrowego Holendra. Jednak w przeciwieństwie do rywala popełnił aż o ponad 30 więcej podwójnych błedów serwisowych. Co zazwyczaj jest konsekwencją ryzykownego serwisu. Haase swą siłę na hardzie potwierdził w ubiegłym sezonie gdy wówczas jak mało znany tenisista pokonał Tomasa Berdycha. W tym spotkaniu typowanie na 3 sety będą bardzo prawdopodobnym typem
Typ: liczba gemów: over 21,5 1,85 ✅
Typ: Robin Haase 2,40 ⛔
Buk: Sportingbet
4:6, 6:2, 6:3
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Jarkko Nieminen - Vincent Spadea - 1 - 1.37

Tym razem expekt. Spadea odpadał już dwukrotnie. Miał odpaść z Grosjeanem, miał odpaść ze Zverevem. Nie odpadł? Odpadnie z Jarkko &#39;jestem na służbie&#39; Nieminenem. Fin gra swoje, nie dał dojść do słowa w ogóle temu rewelacyjnemu Kanadyjczykowi Dancevicovi. No czekam od dwóch dni aż Vincent odpadnie i już nie widzę argumentów, dla których miałby grać dalej.

Erakovic - Rezai - 2 - 1.758

Ładny kursik na najbardziej utalentowaną Francuzkę (obwołaną tak przez Francuzów). Erakovic tylko rok młodsza, ale o ile mniej doświadczona, bo przecież Rezai nie jest nowicjuszką w tourze. Nowozelandka chyba jednak dość szczęśliwie wczoraj, bo Płacząca Vera przegrała na własne życzenie pierwszego seta (serwis), w drugim pokazała klasę, a w trzecim zbyt się rozluźniła i stąd dość niespodziewana porażka. Rezai coraz silniejsza. Daniilidou, Srebotnik... przypomina to nieco turniej w Istambule, miejmy nadzieje, że nie będzie tak pechowo w finale. Bo stawiam, że Francuzka tam się znajdzie![/quote]

Jeśli chodzi o Spadeę to się z kolegą nie zgodzę. ???? Ten zawodnik amerykański bodajże gruzińskiego czy armeńskiego(były ZSRS) pochodzenia miałby odpaść z niedoświadczonym jak mówi samo nazwisko typowym:jezora: Niemcem(!?) Miszą Zwierewem (były ZSRS). Śmiech na sali.:-D:jezora:To jest zawodnik klasy naszego Kubota . Przecież ten gościu jeszcze trzymał pieluchę w zębach jak Spadea juz pogrywał w turniejach ATP.Tyle o Spadea a teraz coś o Rezai z Erakovic. Srebotnik przegrała z nią do 1 i do 3 .Niemożliwe ale jednak.Słowenka chyba wyszła na piknik a nie na mecz tenisowy tak jak Janković z Golovin w Pucharze Hopmana. Przy stanie 2:0 dla Serbii (singiel men +debel) na kort wyszły panie i Janković zagrała jednego gema i...zeszła sobie z kortu KRECZ. Za pasem AOpen .:kwasny4565:Zrobiła w balona graczy ,nabiła bukom kasy i ona mieni się nazywać sportsmenką Fer Play .!!!Erakovic ,zawodniczka gospodarzy ten mecz z Rezai może spokojnie wygrać i spotkać się z wielką damą tenisa światowego , z Davenport.To będzie święto w New Zeland.:spokodfhgfh::-D
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Jeśli chodzi o Spadeę to się z kolegą nie zgodzę. ???? Ten zawodnik amerykański bodajże gruzińskiego czy armeńskiego(były ZSRS) pochodzenia miałby odpaść z niedoświadczonym jak mówi samo nazwisko typowym:jezora: Niemcem(!?) Miszą Zwierewem (były ZSRS). Śmiech na sali.:-D:jezora:To jest zawodnik klasy naszego Kubota . Przecież ten gościu jeszcze trzymał pieluchę w zębach jak Spadea juz pogrywał w turniejach ATP.
A widziałeś jak on gra? Nie wytrzymał psychicznie i tyle. Spadea ledwo się już rusza.
Srebotnik przegrała z nią do 1 i do 3 .Niemożliwe ale jednak.Słowenka chyba wyszła na piknik a nie na mecz tenisowy tak jak Janković z Golovin w Pucharze Hopmana. Przy stanie 2:0 dla Serbii (singiel men +debel) na kort wyszły panie i Janković zagrała jednego gema i...zeszła sobie z kortu KRECZ. Za pasem AOpen .:kwasny4565:Zrobiła w balona graczy ,nabiła bukom kasy i ona mieni się nazywać sportsmenką Fer Play .!!!Erakovic ,zawodniczka gospodarzy ten mecz z Rezai może spokojnie wygrać i spotkać się z wielką damą tenisa światowego , z Davenport.To będzie święto w New Zeland.:spokodfhgfh::-D
Różnica jest taka, że Jankovic nie zeszła z kortu bez powodu. Zauważ, że w deblu nie porusza się tyle, co w singlu, a z takim partnerem, jak Djoko - szczególnie.
Za Erakovic, poza tym, że jest zawodniczką gospodarzy, nie podałeś argumentu, więc nie ma o czym mówić. Rezai gra naprawdę dobry tenis i nie sądzę, by Katerina wyszła ot tak na kort. Poza tym, co Ty za głupoty opowiadasz. O 2-30 grała Jankovic z Golovin. O 3-30 grał DJoko, a o 5-30 był mikst, więc Jankovic grała swój mecz przy stanie 0-0. Zobacz sobie godziny na http://www.livesports.pl
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Murray - Davydenko 1, 1.65
Ciekawy półfinał. Nie dziwi, że faworytem jest Szkot. Z kilku względów. Po pierwsze świetnie serwuje od początku turnieju. Pomijam oczywiście ten jeden set przegrany do 1 z Schuttlerem bo wtedy Murraya przez 20 minut nie było na korcie. Poza tym praktycznie nie daje przeciwnikom żadnych szans na przełamanie, dorzuca sporo asów i co mnie zaskoczyło bardzo poprawił poruszanie się po korcie. Nogi zaplątać mu niezwykle ciężko a wzrost przecież pokaźny. Z drugiej strony Rosjanin. Wiadomo jak to z nim jest. Trochę sprzedaje, trochę ustawia. Ale mniejsza z tym. Davydenko nie gra tutaj dobrze. Nawet w tak łatwo wygranym spotkaniu jak to w 1 rundzie z Dorschem dał się złamać. Dziś też więcej psuł niż kończył, a słabo grającemu Tursie dał się złamać chyba ze 4 czy 5 razy (nie chce mi się teraz sprawdzać dokładnie). To będzie w jutrzejszym spotkaniu kluczowe. Murray złamie na pewno i to nie raz a wtedy Rosjaninowi odrobić będzie niezwykle ciężko.
BTW: w zeszłym sezonie w H2H dwa razy 2-0 dla Szkota, na hardzie.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Chciałem Dodać jeszcze kilka typów bo dzisiaj ciekawa oferte i krótka analiza bo ne mam czasu.
Coetzee,Moodie-Kohls.,Skoch---2---2.20

Ljubicic I.-Wawrinka S.---1---1.60
Cilic M.-Haase R--1--1.60
Jeżeli chodzi o debel to jak dla mnie faworyt tego turnieju. Pokazali to w dwóch meczach które łatwo wygrali w dwóch setach oba mecze. Widać że są formie dlatego stawiam na nich mimo iż ich rywale grają dobrze, chociaż moim zdaniem dzisiaj pograją a warto stawiać bo wysoki kurs.
Co do Ljubo to jak dla mnie, nie ma w tym turnieju zawodnika który mógłby go pokonać w Doha. Od lat tu gra zwyciężając bodajże trzykrotnie z rzędu i sądze że przy takiej formie Wawrinka mimo dobrej gry przegra. Ljubo jest w formie serwisowej, mimo kłopotów z Niemcem nie podłamał się a moim zdaniem Niemiec był naparwde w dobrej formie, więc dzisiaj na Chorwata.
Co do Cilica to jak dla mnie także pewny typ. Nie ma co oszukiwać że Haase miał słabszych przeciwników, a Cilic mimo mocniejszej drabinki pokonał wszystkich rywali. W meczu z Zovko Haase moim zdaniem nie udowonił że jest w stanie pokonać dzisiejszego rywala ponieważ tamten jest w dobrej formie.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
A widziałeś jak on gra? Nie wytrzymał psychicznie i tyle. Spadea ledwo się już rusza.




Różnica jest taka, że Jankovic nie zeszła z kortu bez powodu. Zauważ, że w deblu nie porusza się tyle, co w singlu, a z takim partnerem, jak Djoko - szczególnie.
Za Erakovic, poza tym, że jest zawodniczką gospodarzy, nie podałeś argumentu, więc nie ma o czym mówić. Rezai gra naprawdę dobry tenis i nie sądzę, by Katerina wyszła ot tak na kort. Poza tym, co Ty za głupoty opowiadasz. O 2-30 grała Jankovic z Golovin. O 3-30 grał DJoko, a o 5-30 był mikst, więc Jankovic grała swój mecz przy stanie 0-0. Zobacz sobie godziny na http://www.livesports.pl
Dobrze .Zgodzę się z Tobą jeśli chodzi o te godziny rozegrania meczów.Tylko mi powiedz jedną rzecz jeśli zajmowałeś się sportem choć trochę ,czy po odniesieniu kontuzji uniemożliwiającej rozegranie meczu (bo to nie może być zwykła sraczka)z zawodniczką klasy światowej jaką jest Golovin raptem po 3 godzinach Janko doznała cudownego uzdrowienia i rozegrała 3 setowy mecz z mixtem galijskim Clement/Golovin.:jezora::jezora::jezora:Mówisz ,że w mixście nie trzeba tak się wysilać jak w singlu. Bajki,bajki,bajki .Leżocha i nic więcej . Widać po wyniku ,że mecz był bardzo wyrównany !!! Za takie posunięcie nie powinni jej dopuścić do tego meczu ,wlepić karę za oszukaństwo i zbadać ją dokładnie w szpitalu jak jest z tą niby kontuzją.:-D Jako kibice jesteśmy oszukiwani i na to się godzimy oraz bronimy tych oszustów typu koksiarze i ustawiacze Kafelnikow(obecnie bywalec turniejów pokera w Monte Carlo),Coria,Canias,Davidienko ,Volandri .

Wracając jeszcze do Spadea .Gdy piszę te słowa na livescore leci mecz ćwierćfinałowy Nieminen -Spadea .Jest po 1szym secie ,w którym Spadea przegrał w teabreku a w 2 gim po taebreku dla Spadea w 3cim 7:6 dla Nieminiena.Nie jest to więc taki DZIADEK jak go określasz cyt:Spadea ledwo się rusza. He he.Każdy by chciał być takim dziadkiem i dojść do 1/4 finału turnieju ATP.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Bajki opowiadasz. Gram w tenisa i akurat podobna sytuacja przydarzyła się mojemu partnerowi. W meczu singlowym odniósł uraz kostki, mimo to rozegraliśmy miksta na normalnym, &#39;codziennym&#39; poziomie.
Poza tym nie pierwszy raz tak się dzieje, a Puchar Hopmana jest bardziej turniejem towarzyskim, niż czymś totalnie oficjalnym, a jak Ty zagrałeś Jankovic za high stake i teraz masz doła, i się wyżywasz, to współczuję. Nie widziałam w sieci, żeby ktokolwiek miał pretensje o to, że Jankovic kreczowała, a potem normalnie grała w grze podwójnej.
A co do Spadei i nawiązania do &#39;dziadka&#39; - radzę nabrać dystansu i trochę poczytać tenisowych analiz w sieci. Nie chodzi mi tu o sam typ, bo Jarkko wyraźnie zawodzi.
 
V 0

volodia

Użytkownik
Bellucci - Alves 2.25

Bellucci jest szybko rozwijajacym graczem, preferuje grac na ziemi, na nawierzhniach twardych gral tylko pare razy. Z kolei Alves bardzo liubi takiego typu nawierzhcni jaka jest ta w Sant-Paulo, byl finalista tego turneju dwa lata temu, w ogole dobrze reprezentowal sie na hardzie w poprzednich latach. Oprocz tego za pare dni Bellucci powinien grac w eliminacjach do Australian Oen, a Alves nie jedzie do Australii przez swoj niezadowalajacy ranking. Motywacja w Alvesa i doswiadczenie na hardzie jest wieksze.

Murray - Davydenko 1.6

Davydenko nawet kiedy jest na szczycie formy nie moze wygrac u Murraya, a co mowic teraz, kidey on gra bardzo efektywno i efektowno

Youzhny - Malisse 1.9

Malissu trzbe obronic punkty z poprzedniego roku, oprocz tego on gra tu rewelacyjnie, dobry serwis, ofensywna gra, nie dal w ogole szans Melzeru i Mulleru. Rosjanin gra bardzo zle, oddawal duzo punktow zadarmo slabym Vanekowi i Roger-Vasselilnowi, sporo mial klopotow z wlasnym serwisem.
 
V 0

volodia

Użytkownik
Chciałem Dodać jeszcze kilka typów bo dzisiaj ciekawa oferte i krótka analiza bo ne mam czasu.

Coetzee,Moodie-Kohls.,Skoch---2---2.20

Ljubicic I.-Wawrinka S.---1---1.60

Cilic M.-Haase R--1--1.60

Jeżeli chodzi o debel to jak dla mnie faworyt tego turnieju. Pokazali to w dwóch meczach które łatwo wygrali w dwóch setach oba mecze. Widać że są formie dlatego stawiam na nich mimo iż ich rywale grają dobrze, chociaż moim zdaniem dzisiaj pograją a warto stawiać bo wysoki kurs.

Co do Ljubo to jak dla mnie, nie ma w tym turnieju zawodnika który mógłby go pokonać w Doha. Od lat tu gra zwyciężając bodajże trzykrotnie z rzędu i sądze że przy takiej formie Wawrinka mimo dobrej gry przegra. Ljubo jest w formie serwisowej, mimo kłopotów z Niemcem nie podłamał się a moim zdaniem Niemiec był naparwde w dobrej formie, więc dzisiaj na Chorwata.

Co do Cilica to jak dla mnie także pewny typ. Nie ma co oszukiwać że Haase miał słabszych przeciwników, a Cilic mimo mocniejszej drabinki pokonał wszystkich rywali. W meczu z Zovko Haase moim zdaniem nie udowonił że jest w stanie pokonać dzisiejszego rywala ponieważ tamten jest w dobrej formie.

To prawda Iwan bardzo liubi tu grac, nawierzhnia kortu bardzo mu pasuje, pilki odbijaja sie wysoko i on moze atakowac z bekhandu, rzadziej z forehandu. Procz tego on dobrze gra na tie-breakach, a Wawrinka ma ujemnyj bilans na tie-breakach, poniewaz Stan dobrze tez serwuje i moze dojsc do takiego scenarjuszu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom