>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP & WTA [6.01-12.01]

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
ATP Auckland

Miejsce: Auckland, Nowa Zelandia
Uczestników: 32
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $464.000
Strona oficjalna: www.heinekenopen.co.nz

ATP Sydney


Miejsce: Sydney, Australia
Uczestników: 32
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $465.000
Strona oficjalna: www.medibankinternational.com

WTA Sydney

Miejsce: Sydney, Australia
Uczestników: 28
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $600,000
Strona oficjalna: www.medibankinternational.com.au

WTA Hobart



Miejsce: Hobart, Australia
Uczestników: 32
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $170,000
Strona oficjalna: www.hobartinternational.com.au
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
ATP Auckland

Querrey S. - Mayer F.

Ruszają kolejne turnieje, ale to już ostatnie przed Australian Open.W Auckland spotkają sie gracze z pierwszej setki.Ostatnim turniejem Querreya była australijska Adelajda.W 2 rundzie trafił na Sirianniego i niestety odpadł.Zapowiadało sie nieźle, bo w pierwszej wygał z Darcisem 2-0.Mayerowi za to tenis już całkowicie nie idzie.W poprzednim roku nie przechodził przeważnie do nastepnych rund.Pod koniec listopada podczas gdy światowa czołówka już odpoczywała, wystąpił w Kuala Lumpur.Poziom tego turnieju był niski, a mimo to odpadł w 1/4.W sylwestra zagrał ze Zverevem w Adelajdzie i widac, ze cos z nim jest nie tak.Przegrał 3-6,3-6.Florian już powoli wypada ze światowego tenisa i myśle, że w tym meczu nie da rady Amerykanowi.

Typ:
Querrey⛔


==================================================


Benneteau J. - Sela D.

Bardzo ciekawe spotkanie sie zapowiada.Patrząc na ostatnie turnieje Seli to całkiem nieźle mu idzie.Trzeba jednak zaznaczyc, że w wiekszosci występował w Chellengerach gdzie poziom był bardzo słaby i dlatego zwyciestwa tak łatwo mu przychodziły.A moje przypuszczenia może potwierdzic ostatni turniej w Adelajdzie, gdzie to Sela odpadł w pierwszej rundzie z Hewittem.Może nie było by w tym nic dziewnego gdyby nie to, że przegrał dosc wyraźnie 6-2,6-2.Dzisiejszej nocy spotka sie z Francuzem, który jest już ograny z graczami z czołówki.Przeważnie dochodził do 1/4 turniejów.W Adelajdzie troche mu nie poszło i odpadł z
Mathieu, ale nieznacznie, bo 6-7,5-7.Myśle, że porażka w 2 turnieju z rzedu w pierwszej rundzie nie wchodzi w gre i Bennetau wygra to spotkanie.

Typ:
Benneteau✅



====================================================


Grosjean S. - Luczak P.

Grosjean-Bardzo doswiadczony zawodnik.Ostatnio jednak nie ma szcześcia.Jeszcze w roku 2007 w turnieju Paryskim odpadł w pierwszej rundzie z Tsongą wynikiem 2-1.Trzeba jednak zaznaczyc, że kilka dni wczesniej wygrał turniej w Lyonie pokonując m.in Tsonge.W Adelajdzie trafił na
Spadee i na nowy rok szczeście mu nie dopisało i znowu 2-1.Z formą Luczaka różnie to bywa.Potrafi czasem sprawic niespodzianke, ale zawodnicy już ograni, doświadczeni raczej są poza jego zasięgiem.Takim właśnie graczem jest Sebastien i w jego przypadku 3 turniej i 3 porażka w 1 rundzie jest wykluczona.

Typ:
Grosjean✅
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Radwańska - Pennetta
Flavia sezon rozpoczęła średnio udanie, w Gold Coast wygrała z nadzieją Szwajcarów - Timeą Bacsinszky, by ulec chimerycznej Dinarze Safinie. Ogólnie hard niekoniecznie jest jej domeną. Poza tym na pewno jest niepocieszona, jeśli zobaczyła nową dziewczynę swojego ex-partnera Carlosa Moyi. Agnieszka w przerwie między sezonami codziennie trenowała (razem z Ulą), a za cel postawiła sobie obronę wszystkich punktów z roku 2007 i ewentualne wejście do pierwszej dwudziestki światowego rankingu. Nie zapominając o wyróżnieniu, które otrzymała od WTA (najlepszy debiut), o wielu pochwałach od trenerów na całym świecie - Agnieszka powinna tym meczem rozpoczynać swój najlepszy sezon w karierze. Oprócz tego znakomity H2H, bo na korzyść Agi 1-0, na clayu (czyli tam Polce było trudniej). Co za Polką? Nawierzchnia, technika, taktyka. Co przeciwko? Pogoda (Włoszka jest bardziej przyzwyczajona do wysokich temperatur), ale Polka już od jakiegoś czasu jest w Australii, więc to nie powinno jej przeszkodzić.
Radwańska win @1.806 [pinnacle]
Cibulkova - Kanepi
O Cibulkovej pisano w zeszłym sezonie w samych superlatywach, zarówno o jej urodzie, jak i o grze. Generalnie zaczęło się od zwycięstwa nad Mediną, a potem już jakoś poszło. Kanepi to niespełniona nadzieja Estoni, taka duża kobieta, która mimo wszystko ma spore problemy z poruszaniem się po korcie, a tenis siłowy składa się przede wszystkim z prób i błędów, gdzie ponad połowa prób kończy się błędami. Jeśli nie będzie miała swojego dnia, to Dominika (oh, jakie ładne imię ;)) nie będzie musiała się męczyć, jeśli Kaia będzie miała lepszy dzień, potrzeba będzie więcej cierpliwości, co nie zmienia faktu, że Cibulkova awansuje dalej.
Cibulkova win @1.556

Dokic - Muller

Wielki powrót serbsko-australijskiej gwiazdy Jeleny Dokic tym razem powinien się udać. W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, gdzie Dokic nie radziła sobie z totalnie żadną przeciwniczką, już teraz, na &#39;dzień dobry&#39; pokonała rozstawioną z numerem 1 w kwalifikacjach - Meusberger, potem Rosjankę Linetskayę, a na koniec rewelacyjną Shvedovą (pamiętacie, jak wygrała z Ivanovic?). Muller aktualnie niby najlepsza z Niemek, po tym jak Groenefeld dostała zapaści związanej z wagą i problemami z psychiką. No ale Muller niczym się nie wyróżnia, taka typowa rzemieślniczka, a do tego w Auckland przegrała z Pin, a tego komentować nie trzeba. Nagłówek na stronie WTA mówi sam za siebie: &#39;Dokic Back On Big Stage&#39;.
Dokic win @1.472
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
sory ze dzisiaj tak delikatnie ale zupelnie nie mam sily ???? )

benneteau-sela

typuje 2⛔.mlody izraelczyk szaleje--od kilku miesiecy atakuje czolowke--ostatni mecz z leytonem coprawda w plecy ale wierze ze to tylko wypadek przy pracy,francuz zazwyczaj piach.kurs na dudi ponad 2
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
wawrinka-tursunow

widzialem staska na zywo---jak dla mnie wariat-jesli fizycznie wytrzyma jest nie do zatrzymania
dmitry-porazka na calosci

kurs na wawrinke 1,6
typ:1

EDIT:pozatym gram na tsonge,ciulkova,dulko i azarenke
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Moya-Koubek
Pierwsze mecze w tym sezonie maja juz za soba. Moya gral w Chennai, gdzie odpadl w polfinale z Nadalem 7-6, 6-7, 6-7 , zas Koubek polegl juz w pierwszej rundzie z obronca tytulu Ljubicicem 4-6, 4-6. Wszyscy wiemy jak morderczy byl hiszpanski polfinal w Chennai, co widac po finale Nadala z Mikhailem. Gram zatem na austriaka, patrzac na h2h widac ze nie jest bez szans. Poza tym mysle, ze Moya odczuwa jeszcze trudy ostatniego spotkania i przed wielkoszlemowym Australian Open bedzie chcial odpoczac.
Typ: Koubek 2,22
Bartoli- Schiavone
Cenie sobie gre francuzki i zaluje ze nie doszlo do pojedynku z Na Li, zwyciezczynia z Gold Coast. Chinka tak to bywa odpuscila sobie ten mecz i Bartoli grala z Karin Knapp 6-0, 6-1. Co zadziwiajace z 41% pierwszym servisem, dala tylko 2 szanse breakpointowe dla rywalki. Bartoli w wymianach jest strasznie regularna i skuteczna. Wloszke ogladalem w tamtym sezonie w LINZ. Nie daje jej wiekszych szans mimo wygranej 6-4,6-4 z Craybas, to mysle ze wiecej mowi 0-6, 0-1 i odziwo wygrana z Meghann S. poprzez krecz.
Typ: Bartoli 2:0 2,65

 
lukashplo 0

lukashplo

Użytkownik
no te mecze to loteria myśle że schiavone i moya też mogą wygrać a co do moyi to myśle że już odpoczął od ostatniego pojedynku z nadalem a po drugie gra się też o premie pieniężne jakby moya chciał odpocząć to by wogóle nie grał a moya rzadko odpada w pierwszej rundzie !
 
J 0

jumfi

Użytkownik
Bartoli jest mocna i powinna wygrac bez problemów, natomiast koubek nie wiem czy poradzi sobie z Carlosem. Widać, że hiszpan jest dobrze przygotowany do sezonu i szczególnie na początku jest naprawdę groźny
 
V 0

volodia

Użytkownik
Czemu wybieracie takie dziwne niepewne mecze. Ja naprzyklad dzis widze: &quot;mosquito&quot; gra przeciwko choremu Ancicowie, ktory nie gral caly tydzien i lezal w lozku (oprocz tego w ich spotkaniach prowadzi hiszpan 3-0), Roitman preciwko Rosolowi, nie wiem czemu bukmacherzy wystawili taki kurs, Rosol gra zawsze na fjuchersach i chalendzerach, Roitman to zupelnie inny poziom, nawet nawierzchnia tu nie jest szybka, a podobna do maczki. Lee przeciwko Llodrze, francuz wygral turnej, a teraz tzeba bedzie grac eszcze oprocz singlu takze w deblu, a za tydzien Australian Open, i najglowniejsza rzecz - tu jest wolniejsza nawierzchnia niz ta w Adelaide.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Cara Black/Liezel Huber -Alicia Molik/Tian-Tian Sun 1,36 - 2,62

najlepszy na swiecie zenski debel w ubieglym sezonie wygral 71 spotkan przegrywajac jedynie 14.w tym roku 3 wygrane i porazka w polfinale z safina/szavay.mysle ze to jedynie wypadek przy pracy i najblizsze kilka spotkan mozna smialo grac na faworytki.

TYP:1

#######################

Tatiana Golovin (FRA) - Jelena Jankovic (SRB) 1,76 - 1,88

serbka w pucharze hopmana doznala kontuzji uda.nie wiem na ile powazna jest to kontuzja ale watpie zeby ryzykowala na kilka dni przed ao powazniejszy uraz-tym bardziej ze francuzka swietnie zaczela sezon -w 2 pierwszych meczach oddala jedynie 9 gemow.

TYP:1

#######################

Marion Bartoli (FRA)-Francesca Schiavone (ITA) 1,63 - 2,07

bartoli swoj 1 mecz w tym roku wygrala 6-1 6-0.widac ze odpoczela po ubieglorocznym sezonie i jest w niezlej formie.wloszka zaczela sezon od wygranej po kreczu Meghann Shaughnessy (USA) ale do tego momentu przegrywala 6-0 1-0.w 2 meczu porazka z Patty Schnyder (SUI) 1-2.

TYP:1

########################

Jo-Wilfried Tsonga (FRA)-Andreas Seppi (ITA) 1,35 - 2,86

francuz rozpoczal sezon od dojscia do polfinalu w adelajdzie pokonujac po drodze faworyta gospodarzy hewitta 6-4 6-2.wloch zagral w tym roku 1 mecz ulegajac w 1 rundzie santoro.

TYP:1
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Czemu wybieracie takie dziwne niepewne mecze. Ja naprzyklad dzis widze: &quot;mosquito&quot; gra przeciwko choremu Ancicowie, ktory nie gral caly tydzien i lezal w lozku (oprocz tego w ich spotkaniach prowadzi hiszpan 3-0), Roitman preciwko Rosolowi, nie wiem czemu bukmacherzy wystawili taki kurs, Rosol gra zawsze na fjuchersach i chalendzerach, Roitman to zupelnie inny poziom, nawet nawierzchnia tu nie jest szybka, a podobna do maczki. Lee przeciwko Llodrze, francuz wygral turnej, a teraz tzeba bedzie grac eszcze oprocz singlu takze w deblu, a za tydzien Australian Open, i najglowniejsza rzecz - tu jest wolniejsza nawierzchnia niz ta w Adelaide.
Oczywiscie ze zagralem Ferrero, tyle ze pewnie i tak bedzie zwrot, bo Ancic nie wyjdzie wogle na kort. Takze Federera zaatakowala grypa zoladkowa ;O
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja zagrałem Ancica, poza tym Jankovic i kilka innych typów, dzisiaj juz nie chce mi sie pisać analiz, ale jutro coś skrobnę. :]
 
lukashplo 0

lukashplo

Użytkownik
no te mecze to loteria myśle że schiavone i moya też mogą wygrać a co do moyi to myśle że już odpoczął od ostatniego pojedynku z nadalem a po drugie gra się też o premie pieniężne jakby moya chciał odpocząć to by wogóle nie grał a moya rzadko odpada w pierwszej rundzie !


mówiłem coś słaby z ciebie typer !
 
soccertipy 0

soccertipy

Użytkownik
soccertipy
Gasquet-Tursunov
Tursunov is overpriced and I&#39;m not saying that only cause of his good win yesterday against Wawrinka. I believe he just took advantage of Wawrinka not adapting to the new conditions, continent... But he still did well to break him 4 times in a match and was very solid in his own service games. Tursunov is always dangerous when he is in at least decent form and giving these kind of odds is I believe a mistake by the bookies. Gasquet finished last year playing pretty well in the Masters Cup but I&#39;m not keen of believing he should automatically become a force on the tour in these kind of matches. He struggled with disposing Andreev who is not in good form right now and there are signs that I see he could lose here. Tursunov beat him already last year in a very important DC match in France. I definitely believe he has a good chance of taking this one as well as long as his serve is working well.
Pick: Dmitry Tursunov
Odds: 2.90
Stake: 5 / 10
Bookmaker:Fonbet
Johansson-Monaco [email protected]
Harkleroad - Gallovits [email protected]
Berdych vs. Simon [email protected]
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Jaki jest sens kopiowania analiz z zagranicznych serwisów?
A kolega volodia już tak się zapędził, bo na tylu forach pisze, że użył nicka usera z innego forum, a wiadomość przekopiował na wszystkie - i po co?
Ja nic nie gram przed AO, chyba że jakaś perełka będzie, ale to pewnie około piątku.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
WTA Hobart

Daniilidou E. - Dellacqua C.

To już cwiercfinał turnieju w Hobarcie.Greczynka do tej pory nie miała większych problemów w tych rozgrywkach.W pierwszej rundzie pokonała Pauline Parmentier 6-3, 6-4.W drugiej trafiła na Alyone Bondarenko i też 2-0(6-3, 6-3).Na nowy rok wystąpiła w Auckland i zapowiadało sie całkiem nieźle po pierwszej rundzie, ale odpadła w 1/16 z Aravane Rezai.Dellacqua moim zdaniem dosc szczesliwie dotarła do tego etapu.W pierwszej rundzie trafiła na Medine, która wycofała sie z turnieju.W drugiej już miała problemy z Anną Lapushchenkovą, ale udało jej sie dotrzec do 1/4.Daniilidou jest wyżej notowaną zawodniczką i w tym spotkaniu mam nadzieje to pokaże.Zawodniczki już raz spotkały sie w Birmingham i tak górą była właśnie Greczynka.

Typ: Daniilidou✅

Oczywiście, że Greczynka sora za błąd.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
A która to Niemka w Twoim poście? Wychodzi z tego, że Daniilidou, tylko że to Greczynka i za cholerę nie widzę, z której strony jej nazwisko przypomina nazwisko niemieckie...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Też właśnie szukałem korzeni niemieckich u którejś z zawodniczek które podałeś, ale żadna chyba nie ma z tym krajem nic wspólnego ???? A Danilidou, na którą stawiasz, to już na pewno;]
 
V 0

volodia

Użytkownik
Jaki jest sens kopiowania analiz z zagranicznych serwisów?
A kolega volodia już tak się zapędził, bo na tylu forach pisze, że użył nicka usera z innego forum, a wiadomość przekopiował na wszystkie - i po co?

Ja nic nie gram przed AO, chyba że jakaś perełka będzie, ale to pewnie około piątku.
Ja chyba zostanę tutaj, tu mi podoba się najbardziej :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom