>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy i analizy ATP & WTA [6.01-12.01]

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
ATP Auckland

Miejsce: Auckland, Nowa Zelandia
Uczestników: 32
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $464.000
Strona oficjalna: www.heinekenopen.co.nz

ATP Sydney


Miejsce: Sydney, Australia
Uczestników: 32
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $465.000
Strona oficjalna: www.medibankinternational.com

WTA Sydney

Miejsce: Sydney, Australia
Uczestników: 28
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $600,000
Strona oficjalna: www.medibankinternational.com.au

WTA Hobart



Miejsce: Hobart, Australia
Uczestników: 32
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $170,000
Strona oficjalna: www.hobartinternational.com.au
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
ATP Auckland

Querrey S. - Mayer F.

Ruszają kolejne turnieje, ale to już ostatnie przed Australian Open.W Auckland spotkają sie gracze z pierwszej setki.Ostatnim turniejem Querreya była australijska Adelajda.W 2 rundzie trafił na Sirianniego i niestety odpadł.Zapowiadało sie nieźle, bo w pierwszej wygał z Darcisem 2-0.Mayerowi za to tenis już całkowicie nie idzie.W poprzednim roku nie przechodził przeważnie do nastepnych rund.Pod koniec listopada podczas gdy światowa czołówka już odpoczywała, wystąpił w Kuala Lumpur.Poziom tego turnieju był niski, a mimo to odpadł w 1/4.W sylwestra zagrał ze Zverevem w Adelajdzie i widac, ze cos z nim jest nie tak.Przegrał 3-6,3-6.Florian już powoli wypada ze światowego tenisa i myśle, że w tym meczu nie da rady Amerykanowi.

Typ:
Querrey⛔


==================================================


Benneteau J. - Sela D.

Bardzo ciekawe spotkanie sie zapowiada.Patrząc na ostatnie turnieje Seli to całkiem nieźle mu idzie.Trzeba jednak zaznaczyc, że w wiekszosci występował w Chellengerach gdzie poziom był bardzo słaby i dlatego zwyciestwa tak łatwo mu przychodziły.A moje przypuszczenia może potwierdzic ostatni turniej w Adelajdzie, gdzie to Sela odpadł w pierwszej rundzie z Hewittem.Może nie było by w tym nic dziewnego gdyby nie to, że przegrał dosc wyraźnie 6-2,6-2.Dzisiejszej nocy spotka sie z Francuzem, który jest już ograny z graczami z czołówki.Przeważnie dochodził do 1/4 turniejów.W Adelajdzie troche mu nie poszło i odpadł z
Mathieu, ale nieznacznie, bo 6-7,5-7.Myśle, że porażka w 2 turnieju z rzedu w pierwszej rundzie nie wchodzi w gre i Bennetau wygra to spotkanie.

Typ:
Benneteau✅



====================================================


Grosjean S. - Luczak P.

Grosjean-Bardzo doswiadczony zawodnik.Ostatnio jednak nie ma szcześcia.Jeszcze w roku 2007 w turnieju Paryskim odpadł w pierwszej rundzie z Tsongą wynikiem 2-1.Trzeba jednak zaznaczyc, że kilka dni wczesniej wygrał turniej w Lyonie pokonując m.in Tsonge.W Adelajdzie trafił na
Spadee i na nowy rok szczeście mu nie dopisało i znowu 2-1.Z formą Luczaka różnie to bywa.Potrafi czasem sprawic niespodzianke, ale zawodnicy już ograni, doświadczeni raczej są poza jego zasięgiem.Takim właśnie graczem jest Sebastien i w jego przypadku 3 turniej i 3 porażka w 1 rundzie jest wykluczona.

Typ:
Grosjean✅
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Radwańska - Pennetta
Flavia sezon rozpoczęła średnio udanie, w Gold Coast wygrała z nadzieją Szwajcarów - Timeą Bacsinszky, by ulec chimerycznej Dinarze Safinie. Ogólnie hard niekoniecznie jest jej domeną. Poza tym na pewno jest niepocieszona, jeśli zobaczyła nową dziewczynę swojego ex-partnera Carlosa Moyi. Agnieszka w przerwie między sezonami codziennie trenowała (razem z Ulą), a za cel postawiła sobie obronę wszystkich punktów z roku 2007 i ewentualne wejście do pierwszej dwudziestki światowego rankingu. Nie zapominając o wyróżnieniu, które otrzymała od WTA (najlepszy debiut), o wielu pochwałach od trenerów na całym świecie - Agnieszka powinna tym meczem rozpoczynać swój najlepszy sezon w karierze. Oprócz tego znakomity H2H, bo na korzyść Agi 1-0, na clayu (czyli tam Polce było trudniej). Co za Polką? Nawierzchnia, technika, taktyka. Co przeciwko? Pogoda (Włoszka jest bardziej przyzwyczajona do wysokich temperatur), ale Polka już od jakiegoś czasu jest w Australii, więc to nie powinno jej przeszkodzić.
Radwańska win @1.806 [pinnacle]
Cibulkova - Kanepi
O Cibulkovej pisano w zeszłym sezonie w samych superlatywach, zarówno o jej urodzie, jak i o grze. Generalnie zaczęło się od zwycięstwa nad Mediną, a potem już jakoś poszło. Kanepi to niespełniona nadzieja Estoni, taka duża kobieta, która mimo wszystko ma spore problemy z poruszaniem się po korcie, a tenis siłowy składa się przede wszystkim z prób i błędów, gdzie ponad połowa prób kończy się błędami. Jeśli nie będzie miała swojego dnia, to Dominika (oh, jakie ładne imię ;)) nie będzie musiała się męczyć, jeśli Kaia będzie miała lepszy dzień, potrzeba będzie więcej cierpliwości, co nie zmienia faktu, że Cibulkova awansuje dalej.
Cibulkova win @1.556

Dokic - Muller

Wielki powrót serbsko-australijskiej gwiazdy Jeleny Dokic tym razem powinien się udać. W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, gdzie Dokic nie radziła sobie z totalnie żadną przeciwniczką, już teraz, na &#39;dzień dobry&#39; pokonała rozstawioną z numerem 1 w kwalifikacjach - Meusberger, potem Rosjankę Linetskayę, a na koniec rewelacyjną Shvedovą (pamiętacie, jak wygrała z Ivanovic?). Muller aktualnie niby najlepsza z Niemek, po tym jak Groenefeld dostała zapaści związanej z wagą i problemami z psychiką. No ale Muller niczym się nie wyróżnia, taka typowa rzemieślniczka, a do tego w Auckland przegrała z Pin, a tego komentować nie trzeba. Nagłówek na stronie WTA mówi sam za siebie: &#39;Dokic Back On Big Stage&#39;.
Dokic win @1.472
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
sory ze dzisiaj tak delikatnie ale zupelnie nie mam sily ???? )

benneteau-sela

typuje 2⛔.mlody izraelczyk szaleje--od kilku miesiecy atakuje czolowke--ostatni mecz z leytonem coprawda w plecy ale wierze ze to tylko wypadek przy pracy,francuz zazwyczaj piach.kurs na dudi ponad 2
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
wawrinka-tursunow

widzialem staska na zywo---jak dla mnie wariat-jesli fizycznie wytrzyma jest nie do zatrzymania
dmitry-porazka na calosci

kurs na wawrinke 1,6
typ:1

EDIT:pozatym gram na tsonge,ciulkova,dulko i azarenke
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Moya-Koubek
Pierwsze mecze w tym sezonie maja juz za soba. Moya gral w Chennai, gdzie odpadl w polfinale z Nadalem 7-6, 6-7, 6-7 , zas Koubek polegl juz w pierwszej rundzie z obronca tytulu Ljubicicem 4-6, 4-6. Wszyscy wiemy jak morderczy byl hiszpanski polfinal w Chennai, co widac po finale Nadala z Mikhailem. Gram zatem na austriaka, patrzac na h2h widac ze nie jest bez szans. Poza tym mysle, ze Moya odczuwa jeszcze trudy ostatniego spotkania i przed wielkoszlemowym Australian Open bedzie chcial odpoczac.
Typ: Koubek 2,22
Bartoli- Schiavone
Cenie sobie gre francuzki i zaluje ze nie doszlo do pojedynku z Na Li, zwyciezczynia z Gold Coast. Chinka tak to bywa odpuscila sobie ten mecz i Bartoli grala z Karin Knapp 6-0, 6-1. Co zadziwiajace z 41% pierwszym servisem, dala tylko 2 szanse breakpointowe dla rywalki. Bartoli w wymianach jest strasznie regularna i skuteczna. Wloszke ogladalem w tamtym sezonie w LINZ. Nie daje jej wiekszych szans mimo wygranej 6-4,6-4 z Craybas, to mysle ze wiecej mowi 0-6, 0-1 i odziwo wygrana z Meghann S. poprzez krecz.
Typ: Bartoli 2:0 2,65

 
lukashplo 0

lukashplo

Użytkownik
no te mecze to loteria myśle że schiavone i moya też mogą wygrać a co do moyi to myśle że już odpoczął od ostatniego pojedynku z nadalem a po drugie gra się też o premie pieniężne jakby moya chciał odpocząć to by wogóle nie grał a moya rzadko odpada w pierwszej rundzie !
 
J 0

jumfi

Użytkownik
Bartoli jest mocna i powinna wygrac bez problemów, natomiast koubek nie wiem czy poradzi sobie z Carlosem. Widać, że hiszpan jest dobrze przygotowany do sezonu i szczególnie na początku jest naprawdę groźny
 
V 0

volodia

Użytkownik
Czemu wybieracie takie dziwne niepewne mecze. Ja naprzyklad dzis widze: &quot;mosquito&quot; gra przeciwko choremu Ancicowie, ktory nie gral caly tydzien i lezal w lozku (oprocz tego w ich spotkaniach prowadzi hiszpan 3-0), Roitman preciwko Rosolowi, nie wiem czemu bukmacherzy wystawili taki kurs, Rosol gra zawsze na fjuchersach i chalendzerach, Roitman to zupelnie inny poziom, nawet nawierzchnia tu nie jest szybka, a podobna do maczki. Lee przeciwko Llodrze, francuz wygral turnej, a teraz tzeba bedzie grac eszcze oprocz singlu takze w deblu, a za tydzien Australian Open, i najglowniejsza rzecz - tu jest wolniejsza nawierzchnia niz ta w Adelaide.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Cara Black/Liezel Huber -Alicia Molik/Tian-Tian Sun 1,36 - 2,62

najlepszy na swiecie zenski debel w ubieglym sezonie wygral 71 spotkan przegrywajac jedynie 14.w tym roku 3 wygrane i porazka w polfinale z safina/szavay.mysle ze to jedynie wypadek przy pracy i najblizsze kilka spotkan mozna smialo grac na faworytki.

TYP:1

#######################

Tatiana Golovin (FRA) - Jelena Jankovic (SRB) 1,76 - 1,88

serbka w pucharze hopmana doznala kontuzji uda.nie wiem na ile powazna jest to kontuzja ale watpie zeby ryzykowala na kilka dni przed ao powazniejszy uraz-tym bardziej ze francuzka swietnie zaczela sezon -w 2 pierwszych meczach oddala jedynie 9 gemow.

TYP:1

#######################

Marion Bartoli (FRA)-Francesca Schiavone (ITA) 1,63 - 2,07

bartoli swoj 1 mecz w tym roku wygrala 6-1 6-0.widac ze odpoczela po ubieglorocznym sezonie i jest w niezlej formie.wloszka zaczela sezon od wygranej po kreczu Meghann Shaughnessy (USA) ale do tego momentu przegrywala 6-0 1-0.w 2 meczu porazka z Patty Schnyder (SUI) 1-2.

TYP:1

########################

Jo-Wilfried Tsonga (FRA)-Andreas Seppi (ITA) 1,35 - 2,86

francuz rozpoczal sezon od dojscia do polfinalu w adelajdzie pokonujac po drodze faworyta gospodarzy hewitta 6-4 6-2.wloch zagral w tym roku 1 mecz ulegajac w 1 rundzie santoro.

TYP:1
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Czemu wybieracie takie dziwne niepewne mecze. Ja naprzyklad dzis widze: &quot;mosquito&quot; gra przeciwko choremu Ancicowie, ktory nie gral caly tydzien i lezal w lozku (oprocz tego w ich spotkaniach prowadzi hiszpan 3-0), Roitman preciwko Rosolowi, nie wiem czemu bukmacherzy wystawili taki kurs, Rosol gra zawsze na fjuchersach i chalendzerach, Roitman to zupelnie inny poziom, nawet nawierzchnia tu nie jest szybka, a podobna do maczki. Lee przeciwko Llodrze, francuz wygral turnej, a teraz tzeba bedzie grac eszcze oprocz singlu takze w deblu, a za tydzien Australian Open, i najglowniejsza rzecz - tu jest wolniejsza nawierzchnia niz ta w Adelaide.
Oczywiscie ze zagralem Ferrero, tyle ze pewnie i tak bedzie zwrot, bo Ancic nie wyjdzie wogle na kort. Takze Federera zaatakowala grypa zoladkowa ;O
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja zagrałem Ancica, poza tym Jankovic i kilka innych typów, dzisiaj juz nie chce mi sie pisać analiz, ale jutro coś skrobnę. :]
 
lukashplo 0

lukashplo

Użytkownik
no te mecze to loteria myśle że schiavone i moya też mogą wygrać a co do moyi to myśle że już odpoczął od ostatniego pojedynku z nadalem a po drugie gra się też o premie pieniężne jakby moya chciał odpocząć to by wogóle nie grał a moya rzadko odpada w pierwszej rundzie !


mówiłem coś słaby z ciebie typer !
 
soccertipy 0

soccertipy

Użytkownik
soccertipy
Gasquet-Tursunov
Tursunov is overpriced and I&#39;m not saying that only cause of his good win yesterday against Wawrinka. I believe he just took advantage of Wawrinka not adapting to the new conditions, continent... But he still did well to break him 4 times in a match and was very solid in his own service games. Tursunov is always dangerous when he is in at least decent form and giving these kind of odds is I believe a mistake by the bookies. Gasquet finished last year playing pretty well in the Masters Cup but I&#39;m not keen of believing he should automatically become a force on the tour in these kind of matches. He struggled with disposing Andreev who is not in good form right now and there are signs that I see he could lose here. Tursunov beat him already last year in a very important DC match in France. I definitely believe he has a good chance of taking this one as well as long as his serve is working well.
Pick: Dmitry Tursunov
Odds: 2.90
Stake: 5 / 10
Bookmaker:Fonbet
Johansson-Monaco [email protected]
Harkleroad - Gallovits [email protected]
Berdych vs. Simon [email protected]
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Jaki jest sens kopiowania analiz z zagranicznych serwisów?
A kolega volodia już tak się zapędził, bo na tylu forach pisze, że użył nicka usera z innego forum, a wiadomość przekopiował na wszystkie - i po co?
Ja nic nie gram przed AO, chyba że jakaś perełka będzie, ale to pewnie około piątku.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
WTA Hobart

Daniilidou E. - Dellacqua C.

To już cwiercfinał turnieju w Hobarcie.Greczynka do tej pory nie miała większych problemów w tych rozgrywkach.W pierwszej rundzie pokonała Pauline Parmentier 6-3, 6-4.W drugiej trafiła na Alyone Bondarenko i też 2-0(6-3, 6-3).Na nowy rok wystąpiła w Auckland i zapowiadało sie całkiem nieźle po pierwszej rundzie, ale odpadła w 1/16 z Aravane Rezai.Dellacqua moim zdaniem dosc szczesliwie dotarła do tego etapu.W pierwszej rundzie trafiła na Medine, która wycofała sie z turnieju.W drugiej już miała problemy z Anną Lapushchenkovą, ale udało jej sie dotrzec do 1/4.Daniilidou jest wyżej notowaną zawodniczką i w tym spotkaniu mam nadzieje to pokaże.Zawodniczki już raz spotkały sie w Birmingham i tak górą była właśnie Greczynka.

Typ: Daniilidou✅

Oczywiście, że Greczynka sora za błąd.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
A która to Niemka w Twoim poście? Wychodzi z tego, że Daniilidou, tylko że to Greczynka i za cholerę nie widzę, z której strony jej nazwisko przypomina nazwisko niemieckie...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Też właśnie szukałem korzeni niemieckich u którejś z zawodniczek które podałeś, ale żadna chyba nie ma z tym krajem nic wspólnego ???? A Danilidou, na którą stawiasz, to już na pewno;]
 
V 0

volodia

Użytkownik
Jaki jest sens kopiowania analiz z zagranicznych serwisów?
A kolega volodia już tak się zapędził, bo na tylu forach pisze, że użył nicka usera z innego forum, a wiadomość przekopiował na wszystkie - i po co?

Ja nic nie gram przed AO, chyba że jakaś perełka będzie, ale to pewnie około piątku.
Ja chyba zostanę tutaj, tu mi podoba się najbardziej :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom