>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP&WTA [6.08-12.08.07]

Status
Zamknięty.
zludna 0

zludna

Forum VIP
East West Bank Classic

Los Angeles, CA, USA
Prize Money: $600,000
Surface: Hardcourt/Outdoors

http://www.eastwestbankclassic.com


2006 Singles Final
(3) Elena Dementieva (RUS) d. (16) Jelena Jankovic (SCG) 63 46 64

2006 Doubles Final
Ruano Pascual/Suárez (ESP/ARG) d. (3) Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) 63 64

Rogers Masters

Montreal, Canada
Surface: Hard
Prize Money: $2,450,000
http://www.rogerscupmen.com

Singles Final:
(1)R Federer (SUI) d R Gasquet (FRA) 26 63 62

Doubles Final:
(1)Bryan/Bryan d (3)Hanley/Ullyett 63 75
 
K 0

krzymak

Użytkownik
Moje typy z Rogers Masters... to moja pierwsza analiza proszę o wyrozumiałość...

J.Blake - J.Melzer typ 1 1,15 milenium

Ten typ wydaję się dość pewny, Blake już w tym sezonie bardzo dobrze zaprezentował się na tej nawierzchni w Los Angeles dochodząc do finału... jak na Amerykanina przystało na twardych kortach grać potrafi, Melzer natomiast dawno nie grał... jego forma jak dla mnie to wielka niewiadoma , uważam że Blake przebrnie przez 1 rundę bez problemów, turniej masters to nie dla Melzera...

A.Murray - R.Ginepri typ 1 1,80 milenium


Murray to bardzo dobry , solidny gracz niestety nękany przez kontuzje, teraz wraca na korty żeby pokazać, że nie zapomniał jak gra się tenis na wysokim poziomie, stawka wysoka, ponieważ wraca do kontuzji, jednak ja wierzę w niego i wiem że będzie walczył, grał już na kortach twardych na początku tego roku (Indian Wells, Miami) i grał tam bardzo dobrze, Ginepri notuje ostatnio wiele porażek, tak więc jak Andy jest chociaż w 70 % swojej normalnej dyspozycji to jest w stanie łatwo poradzić sobie z Robbym. W H2H 2:0 dla murraya...

I.Karlovic - M.Mirnyi typ 1 1,45 milenium

Karlovic naprawdę imponuję mi swoim serwisem, dobrze zaprezentował się w waszyngtonie, przegrywając dopiero w półfinale w zaciętym pojedynku z A-Rodem, Mirnyi ten sezon średni , mało zwycięstw, Karlovic po Waszyngtonie jest na fali i myślę ze poradzi sobie z Mirnyim, w H2H 2:1 dla Karlovica w tym jeden pojedynek na jego korzyść na twardej nawierzchni...

Kohlschreiber P.-Hrbaty D. typ 1 1,22 milenium

Hrbaty ostatnio bardzo, ale to bardzo słaby ale to skutek kontuzji, niedługo przejdzie operację (po us open), jednak na obecną chwilę nie gra nic... Byłem na turniej Challenger Porsche Open w Poznaniu, Hrbaty miał być tam gwiazdą a przegrał w 2 rundzie...a w pierwszym mecz bronił 5 piłek meczowych z Janem Masikem (a kto to ?). Kohlschreiber też ostanio w kratkę, ale już raz pokonał Hrbatego na hardzie , i to w tym roku !

Moze jeszcze coś dopiszę ;-) dziękuję za uwagę
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
[center:d29772749e]Montreal, Canada [/center:d29772749e]

[center:d29772749e] Berdych T. - Haase R. (-1.5/+1.5) [/center:d29772749e]


W wyczerpujace analizy tenisa raczej nie ma sie co bawic.Obaj zawodnicy spotkali sie do tej pory tylko raz i gorą oczywiscie był wtedy Berdych.Tomas w tym turnieju jest rozstawiony a Robin musiał przejsc przez kwalifikacje.W pierwszej rundzie spotkał sie z zawodnikiem o nazwisku Soeda i poszło mu dosc gładko.Nastepnie stanął mu na drodze M. Llodra no i tu juz bylo gorzej.Co prawda zwyciestwo 2:0,ale wymeczone 7:6,7:6.Berdych ostatni swoj turniej rozegrał w Stuttgartcie.W pierwszej rundzie zagrał Nicolasa Lapenttiego i poszło mu bardzo dobrze-zwyciezył 6:1,6:1.Nastepnym jego przeciwnikiem był Feliciano Lopez no i niestety Tomas musiał sie pożegnac z tymi rozgrywkami.Dzisiaj mecz zostanie rozegrany w turnieju ATP w Montrealu i moim zdaniem zmeczony kwalifikacjami Haase nie da rady bardziej renomowanemu przeciwnikowi i przegra to spotkanie nie zdobywajac seta.


[center:d29772749e]Typ:1 ⛔ [/center:d29772749e]
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Ferrer, D - Gulbis, E - 1 - 1.27

Gulbis jest jeszcze za młody, żeby stawić opór doświadczonemu Hiszpanowi. Od dłuższego czasu Hiszpanie spisują się nieźle także na innych nawierzchniach [tzn.poza clayem], poza tym to jest turniej Masters, a nie ukrywajmy, Ferrer to światowa czołówka. Natomiast 4 ostatnie mecze z czołówką Gulbisa [z Bagietą, Monaco] - to mecze przegrane. Tu też niestety [?] bez szans.

Odesnik - Ljubicic - ponad 22 gemy - 1.85

Odesnik to ten człowiek, który w zeszłym tygodniu przegrał 1-2 z Isnerem, w trzech tie breakach. Podanie Ljuby - wiadomo, będzie pewnie gem za gem, szczególnie na tej nawierzchni.

Tyle na razie, bo oferta pań w unibecie niepełna.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Dobra, zaczynamy od drobniaków:

Safarova, L - Poutchkova, O - 1 - 1.12

Jeśli Poutchkova nie potrafiła sobie poradzić z Kerber czy Vesniną, to z Lucie nie ma najmniejszych szans. Safarova trochę zawiodła przegrywając z MaKiri, ale ogólnie jej gra na hardzie jest dosyć skuteczna, kursik już trochę poleciał w dół.

Tanasugarn, T - Golovin, T - 2 - 1.15

Tu Tati jeszcze się prześlizgnie, bo z lepszymi nie ma szans. Tajka tylko u siebie potrafi sprawiać niespodzianki. Tydzień temu szybko uporała się z nią Sharapova, a potem z Golovin dla odmiany uporała się... Sharapova - wzajemne kółeczko adoracji, ale w nim tylko Tamarine pozostanie bez wygranej, bo &quot;formy&quot; Tatianie na nią starczy.

No i lecimy już trochę wyżej...

Kudryavtseva, A - Craybas, J - 1 - 1.86

Craybas już powinna zastanawiać się nad zakończeniem kariery, bo ostatnio nie świeci, w czym wystarczająco powinna przekonać ją zeszłotygodniowa porażka, ale występuje - gra u siebie i pewnie sprawia jej to przyjemność. Tylko pytanie czy przyjemnością będzie porażka z młodziutką Rosjanką? O tej już sporo wcześniej pisałam, dobre wrażenie robi od paru tygodni, w zeszłym tygodniu ładny win nad Vakulenko, potem już nie sprostała Schnyder. Walczyła za to wcześniej ostro z Sharapovą - wniosek prosty - gra Schnyder, mocne rotacje, zmiany tempa, ataki - to jej nie leży, ale Jill nie ma tak bogatego repertuaru, dlatego powinno być w tym miejscu, dość pewne zwycięstwo Rosjanki.

Poza tym zastanawiam się nad Harkleroad [z Jackson] i K.Bondarenko [z Kerber].
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Karlovic vs Mirny 1.40

Ivo w b. wysokiej formie w sobote porazka z samym Roddicem i to po dwóch tiebrakach... Mirny takich duzych wymagac na pewno nie postawic, obaj maja dobry serwis wiec mozna spodziewac sie tiebraka ale tam Chorwat radzi sobie b. dobrze konksekfertnie utrzymuje swoje podanie i czeka na okazje przy podaniu przeciwnika a Max bezbłedny nie jest...

Djokovic vs Kiefer 1.30

Djoko juz dawno na hardzie nie grał, ale jest bezwatpienia rewelacja tego sezonu. W tym sezonie wygrał juz dwa turnieje na hardzie tutaj tez ma charbke na cos duzego... Kiefer niespodziewanie pokonał wczoraj Tursunova - to juz dal niego duzy sukces, moze juz sie zaczac pakowac

Ancic vs Niemeyer 1,40

Nie pamientam kiedy ostatni raz widziałem Chorwata na korcie, ale juz po chorobie nie ma ani sladu i po długich treninach przyszedł czas na zdobywanie punktów do rankingów bo z tym w tym sezonie b. marnie. Gra z zawodnikiem który w niedziele wygrał challangera w Kanadzie w finale po trzech setach niespodziewanie pokonał Quereye&#39;a. Wiec mozna sie go obawiac, ale na pewno odczuwa trudny tego turnieju, Ancic to na pewno mała niewiadoma, ale Niemeyer jest poprostu i conajmniej dwie klasy słabszy.


Z pewniaków jutro proponuje Haasa oraz Roddicka kursy 1.20 wiec nie tak tragicznie a mecze naprawde 99%pewniaki....
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Djoko juz dawno na hardzie nie grał
Pewnie dlatego, że to drugi większy turniej na hardzie.

ale jest bezwatpienia rewelacja tego sezonu
A ja myślę, że prędzej zeszłego, w tym gra na równym poziomie, błysnął w poprzednim.

Nie mam pojęcia co to, ale każdy chce wygrać turniej.

Kiefer niespodziewanie pokonał wczoraj Tursunova - to juz dal niego duzy sukces, moze juz sie zaczac pakowac
To jest sukces dla Kiefera? Ty wiesz kto to jest w ogóle Nicolas Kiefer? Nie stawiam go w żadnym wypadku na przegranej pozycji, dopiero powraca, ale na tej nawierzchni czuje się najlepiej, stąd znakomity wynik z Tursunovem. Kiefer zasługuje, tak samo, jak Santoro, na miano magika i jeśli zagra na tym samym poziomie, jak z Tursunovem, to Djoko będzie się musiał mocno napocić.

Nie pamientam kiedy ostatni raz widziałem Chorwata na korcie, ale juz po chorobie nie ma ani sladu i po długich treninach przyszedł czas na zdobywanie punktów do rankingów bo z tym w tym sezonie b. marnie.
Ancic miał wypadek rok temu na motorówce, miał problemy ze zdrowiem, kontuzja, operacje, ale nie był chory - to fakt. Poza tym trudno grać po tak długiej przerwie [przykład: Myskina w RG] i od razu na najwyższym poziomie. Nie wiadomo, jak kondycyjnie, no i ogólnie na ile trening pozwolił nadrobić zaległości. Proponuję odpuścić to spotkanie, szczególnie po tym, co [jak wspomniałeś] Niemayer pokazał w challengerze.

PS. Karlovic&amp;Haas - jak najbardziej.
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
Stepanek- F.Gonzalez 1 1.80

Kursy w totomixie rozłożone po równo a moim zdaniem to R.Stepanek ma większą szanse za zwycięstwo w tym pojedynku. Dośc niedawno bo 2 tygodnie temu wygrana na hardzie w Los Angeles pokazuje ze Radek jest w dobrej formie, w Montrealu jak narazie łatwa wygrana z bjorkmanem. Natomiast Gonzalez ostatnio nie najlepiej- w tym samym turnieju w LA w którym stepanek wygrał, Fernando odpadł juz w pierwszej rundzie z Fleishmanem. pozatym Stepanek jednak ostatnio ma sporo wiecej meczy za sobą na hardzie wiec lepsze ogranie jest po jego stronie.
Nie jestem jakims znawcą tenisa ale wydaje mi sie ze 1 w tym meczu powinna pasc. pozdro ????
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Moje typy z Rogers Masters... to moja pierwsza analiza proszę o wyrozumiałość...


A.Murray - R.Ginepri typ 1 1,80 milenium


Murray to bardzo dobry , solidny gracz niestety nękany przez kontuzje, teraz wraca na korty żeby pokazać, że nie zapomniał jak gra się tenis na wysokim poziomie, stawka wysoka, ponieważ wraca do kontuzji, jednak ja wierzę w niego i wiem że będzie walczył, grał już na kortach twardych na początku tego roku (Indian Wells, Miami) i grał tam bardzo dobrze, Ginepri notuje ostatnio wiele porażek, tak więc jak Andy jest chociaż w 70 % swojej normalnej dyspozycji to jest w stanie łatwo poradzić sobie z Robbym. W H2H 2:0 dla murraya...

[
Ja bym nie stawial na Murraya, bo w wywiadzie sam powiedzial ze nie oczekuje za wiele, po tym meczu.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
heheh jak zwykle zludna mnie wyprzedzila
Spotkanie Haas - Calieri
typ 1
kurs 1.25
Expekt
Spotkanie zapowiada sie bardzo jedno stronie Tomy pokazal ze jest w dobrej formie juz w Washingtonie , pozatym lubi ta nawierzchnie (czytaj hard). Calieri (moge sie mylic ) ale jest to zawodnik ktory najbardziej lubi grac na cegle. Haas mocny serwis dobry fh mysle ze na przelamanie serwiu Calieri nie ma szans , za to Haas mysle ze nie bedzie sie patyczkowal w pierwszej rundzie i powinnien dosyc gladko pojechac po rywalu.
to tyle pozdro
✅
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Spotkanie Stepanek - F.Gonzalez
typ
kurs 1.8

Bedzie to pierwszy mecz F. Gonzaleza w tym sezonie na hardzie, jak wiemy jest to gracz calyu . H2h zawodnikow wynosi 2-0 dla radka ktory zarowno na clayu jak i hardzie pokonal Fernando. Choc Gonzalez to moj ulubiony tenisista jest w dolku slaba forma ... ostatni sukces to 3 miesiace temu final w Rzymie Radek ostatnio powalczyl w Los Angeles. Dla stepanka nie bedzie to pierwszy mecz na tej nawierzchni.. jezeli Fernando nie zaskoczy jego cudowny FH moze byc to jedno stronne spotkanie.
jak Dla mnie kurs wart ryzyka
✅
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
F. Gonzaleza w tym sezonie na hardzie, jak wiemy jest to gracz calyu .
No, może i ma lepszy rekord na kortach ziemnych, ale na twardych wcale nie jest gorszy. Że o finałe Australian Open nie wspomnę.

F. Gonzaleza w tym sezonie na hardzie
W sumie to już grał w tym sezonie na hardzie w Los Angeles, choć grą tego nazwać nie było można, bo przegrał z Zackiem Fleishmanem...
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Wczoraj mi weszło 5 spotkań z tenisa. Hewitt - Ferrero 1, Krajicek - Bremond 1, Bammer - Granville 1, Bondarenko - Kerber 1, Jużnyi - Grosjean 1. Z dzisiejszych spotkan zagralem Baghdatis - Moya 1, Soderling - Safin 2, Karlovic - Mirnyi 1, Ancic - Niemeyer 1. Troche mnie zdziwiło że na Baghdatisa i Ancica wzrósł kurs. Ktoś może wie dlaczego??
VAMOS RAFA ????
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Troche mnie zdziwiło że na Baghdatisa i Ancica wzrósł kurs. Ktoś może wie dlaczego??
Na Bagietkę - nie mam pojęcia.
Ancic - sam przyznał, że będzie szczęśliwy, jeśli wygra, ale to tak mało optymistycznie zabrzmiało - nikt nie wie, w jakiej formie jest, Niemayer - przeciwnie.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Troche mnie zdziwiło że na Baghdatisa i Ancica wzrósł kurs. Ktoś może wie dlaczego??
Na Ancica być może dlatego, że wraca po bardzo długiej nieobecności (poza chyba dwumeczowym epizodzie w jakimś turnieju w tym roku). Ja na pewno zagram Ancica, a kursik niech sobie jeszcze rośnie. Co z tego, ze Mario długo nie grał, między nim a tym Niemeyerem jest dwuklasowa przepaść (jak już to chyba Widzu wspomniał).

A Bagieta? Hm, nie analizowałem tego spotkania, ale na hardzie powinien poradzić sobie z Moyą.
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
Marion Bartoli - Maria Kirilenko(-2,5gema) typ:1 kurs: 1,85 fonbet stawka 10/10

Oglądałem wczorajszy mecz Kirilenko, właśnie pod kontem dzisiejszego spotkania. I wszystko wyglądało właśnie tak jak sie spodziewałem. Rosjanka jest zmienna jak chorągiewka na wietrze. Nie potrafi rozegrać dwóch równych gemów. Zresztą co tu dużo kryć jej forma jest kiepska. Ostatni turniej w San Diego to był raczej wybryk, niż coś do czego można sie odnieść. Taki wyjątek potwierdzający regułę (Rosjanka zazwyczaj odpada w pierwszych rundach z zawodniczkami słabymi). Wczoraj Bovina w pierwszym secie w tie braku prowadziła 6-3 , ale przegrała. A drugi set, był już konsekwencją tego ,że Bovina podłamana przegraniem pierwszego seta, zaczęła robić masę błędów. Ale szczególnie w pierwszym secie to ona prowadziła grę i lepiej wyglądała na korcie. Oczywiście Bovina to zawodniczka, która do potentatów nie należy, co jeszcze gorszą notkę wystawia Marii.
A tak w kontekście jeszcze Boviny to to Bartoli jest zawodniczka preferującą podobny tenis (oczywiście z zachowaniem odpowiednich proporcji dotyczących ich klasy tenisowej).Tak jak już wiele razy podkreślałem Bartoli, której technika pozostawia trochę do życzenia nadrabia siłą uderzeń. A akurat twarda nawierzchnia preferuje ten styl gry. Jeżeli tylko Bartoli będzie trafiać pierwszym serwisem to o wynik jestem spokojny Mocny, płaski serwis Francuzki, jeżeli tylko będzie trafiać będzie jej ogromnym atutem. A Maria na pewno da Francuzce masę szans na przełamanie i o to jestem spokojny.
Niby ostatnie wyniki obu pań forują Kirilenko, ale nie ma co sie dać na to zwieść. Maria wystrzeliła, ale jestem przekonany,że strzał był o tyle głośny co krótki.
H2h - 2:0 dla Francuzki.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Marion Bartoli - Maria Kirilenko(-2,5gema) typ:1 kurs: 1,85 fonbet stawka 10/10

Ostatni turniej w San Diego to był raczej wybryk, niż coś do czego można sie odnieść. Taki wyjątek potwierdzający regułę (Rosjanka zazwyczaj odpada w pierwszych rundach z zawodniczkami słabymi).
Wygrana z Jelena Jankovic nazywasz wybrykiem?

P.S. I Maria pokonała francuzke ????
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Oto moje pewniaki z tenisa.
Hewitt - Blake 1
Lleyton ostatnio jest w bardzo dobrej formie i Blake nie będzie w stanie go pokonac. Kurs na Hewitta wynosi 1,65 więc opłaca się obstawic jego zwyciestwo.
Gasquet - Verdasco 1
Gasquet gra wspanialy tenis na twardych kortach dlatego Fernando nie ma z nim szans.
Jużnyi - Wawrinka 1
Michail to takze specjalista na twardych kortach, przypomnę zwyciestwo z Nadalem w US Open. Wawrinka gral ostatnio w finale duzego turnieju ale bylo to na kortach ziemnych. Juznyi nie bedzie mial zadnych problemów z odniesieniem zwyciestwa
Dawdidenko - Nieminen 1
Myślę że Dawidenko będzie chciał zmazac plamę na swoim honorze. Ostatnio byl posądzany o ustawienie meczu. Jeżeli nic mu nie będzie dolegac to Nieminen po prostu nie będzie mial najmniejszych szans. Kurs bardzo dobry - 1,65
Ferrer - Nalbandian 1
Tutaj troche ryzykuje. Stawiam na Ferrera bo uważam że Nalbandian prezentuje ostatnio fatalną dyspozycję. Może byc różnie ale myślę ze w 3 setowym pojedynku wygra David Ferrer.
Mathieu - Ancic 1
Mathieu jest w bardzo dobrej formie. W pierwszej rundzie pokonał zawsze groźnego Canasa 4-6 7-5 6-0. Ancic wraca po długiej przerwie do tenisa dlatego jest jeszcze za wczesnie aby pokonywal tak dobrych rywali.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Mathieu - Ancic 1
Mathieu jest w bardzo dobrej formie. W pierwszej rundzie pokonał zawsze groźnego Canasa 4-6 7-5 6-0. Ancic wraca po długiej przerwie do tenisa dlatego jest jeszcze za wczesnie aby pokonywal tak dobrych rywali.

Nie wiem dlaczego większość rywali uważa, że Ancic po kontuzji to jakaś łamaga. Wiadomo, że szczyt jego formy minął, ale on naprawdę dalej potrafi grać w tenisa na bardzo wysokim poziomie. Mathieu ostatnio gra dobrze, ale myślę, że będzie miał ciężką przeprawę z powracającym Anciciem. Nie można jednak nazwać tego spotkania &quot;pewniakiem&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom