>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
super weszło, dzięki Mateo! ????
ale, poleciałem na Lazio przy 0-2, dałem z stanu obecnego azjana -1 i dupa blada
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Średnio mi się widzi TB u Rosenthala po tym co grają w drugim secie.
Dobry Boże może dopomoże
@ 1.50 Bet365
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Witam,
dopiero otwieram stream do Trento-Belgo. Jak wyglądał 1. set?
+1.5 @1.80 chodzi ;)
Proszę podać nazwę bukmachera. //K@mil
jest w sygnaturze... ile razy pisać?
W tym dziale należy podać nazwę bukmachera za KAŻDYM razem gdy podajemy swój typ. //K@mil
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Europa League
Valencia CF - Athletic Bilbao X2 @2,10 Bet365
Taki kurs przeciwko Neville&#39;owi to grzech nie spróbować.
⛔ 2:1. Nie tym razem ;) ;)
Manchester United - Liverpool FC X2 @1,50 Bet365
Na odrobienie strat, to samo co tydzień temu. LvG głęboko wybija na LE, a Jürgen chce w ten sposób wprowadzić LFC do LM. Lepszy skład, lepsza forma, większa motywacja, podpórka na remis. Do tego United jeszcze mają szanse wbić się do Top4 w EPL, ale musieliby ograć w ten weekend Man City i to będzie ich priorytet. Warto mocniej.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
mieć dwie meczowe :-| KO dla mnie. Jułesej grało dobrze przez 15 minut meczu (1 set).
a Brazole mieli z 3/4 meczowe, nie rozumiem Twojego żalu, rozumiem jakby mieli piłkę w powietrzu, ale nic takiego nie miało miejsca. ;)
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
a Brazole mieli z 3/4 meczowe, nie rozumiem Twojego żalu, rozumiem jakby mieli piłkę w powietrzu, ale nic takiego nie miało miejsca. ;)
Żalu...
hmm, nie wiem czy przegrany kupon (dubel Rosenthal + Guto/Saymon) może być powodem do radości. Jeśli Ty masz bekę z tego to gratuluję.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Dzisiaj nagrodę dnia otrzymuję para Brojer/Mouwsen, najpier przegrali z mega słaba sklejka, a potem Lupo się kontuzjował i ledwo co chodził, a Ci jeszcze tego nie wygrali ???? ????
Od siebie dodam, Ricardo 2:0, pewnie z 1.50 i Guto/Saymon @ 1.50 bet365
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Dzisiaj nagrodę dnia otrzymuję para Brojer/Mouwsen, najpier przegrali z mega słaba sklejka, a potem Lupo się kontuzjował i ledwo co chodził, a Ci jeszcze tego nie wygrali ???? ????
Od siebie dodam, Ricardo 2:0, pewnie z 1.50 i Guto/Saymon @ 1.50 bet365
Gutkow popieram bo jak sla mnie oni tu namieszaja i tyle. Dzisiaj sporo niespodzianek. Jutro zacznie sie gra na serio. Lupkow mialem czytke. Holendrzy drewniaki.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ktoś mi powie że Angole to nie patrzą na ligę tylko puchary w osatnich latach to ze świeczką szukać angielskie lub włoskie kluby w play offach .W tym sezonie LM-&gt;Zostało City w LE-&gt;Liverpool ,a włoskiej nie mamy już żadnej za to hiszpanie mają LM-&gt;3 LE-&gt; najprwdopodobniej też 3. Kto rządzi w europie :grin:
over 0,5 Sevilla + over 0,5 Schaktar.
b365
 
D 0

dutra

Gość
Dzisiaj nagrodę dnia otrzymuję para Brojer/Mouwsen, najpier przegrali z mega słaba sklejka, a potem Lupo się kontuzjował i ledwo co chodził, a Ci jeszcze tego nie wygrali ???? ????
Od siebie dodam, Ricardo 2:0, pewnie z 1.50 i Guto/Saymon @ 1.50 bet365
Alison/Bruno under 77.5, co myslisz?
Potrzeba wygranej to napewno ale czy się zepną ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom