>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
super weszło, dzięki Mateo! ????
ale, poleciałem na Lazio przy 0-2, dałem z stanu obecnego azjana -1 i dupa blada
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Średnio mi się widzi TB u Rosenthala po tym co grają w drugim secie.
Dobry Boże może dopomoże
@ 1.50 Bet365
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Witam,
dopiero otwieram stream do Trento-Belgo. Jak wyglądał 1. set?
+1.5 @1.80 chodzi ;)
Proszę podać nazwę bukmachera. //K@mil
jest w sygnaturze... ile razy pisać?
W tym dziale należy podać nazwę bukmachera za KAŻDYM razem gdy podajemy swój typ. //K@mil
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Europa League
Valencia CF - Athletic Bilbao X2 @2,10 Bet365
Taki kurs przeciwko Neville&#39;owi to grzech nie spróbować.
⛔ 2:1. Nie tym razem ;) ;)
Manchester United - Liverpool FC X2 @1,50 Bet365
Na odrobienie strat, to samo co tydzień temu. LvG głęboko wybija na LE, a Jürgen chce w ten sposób wprowadzić LFC do LM. Lepszy skład, lepsza forma, większa motywacja, podpórka na remis. Do tego United jeszcze mają szanse wbić się do Top4 w EPL, ale musieliby ograć w ten weekend Man City i to będzie ich priorytet. Warto mocniej.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
mieć dwie meczowe :-| KO dla mnie. Jułesej grało dobrze przez 15 minut meczu (1 set).
a Brazole mieli z 3/4 meczowe, nie rozumiem Twojego żalu, rozumiem jakby mieli piłkę w powietrzu, ale nic takiego nie miało miejsca. ;)
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
a Brazole mieli z 3/4 meczowe, nie rozumiem Twojego żalu, rozumiem jakby mieli piłkę w powietrzu, ale nic takiego nie miało miejsca. ;)
Żalu...
hmm, nie wiem czy przegrany kupon (dubel Rosenthal + Guto/Saymon) może być powodem do radości. Jeśli Ty masz bekę z tego to gratuluję.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Dzisiaj nagrodę dnia otrzymuję para Brojer/Mouwsen, najpier przegrali z mega słaba sklejka, a potem Lupo się kontuzjował i ledwo co chodził, a Ci jeszcze tego nie wygrali ???? ????
Od siebie dodam, Ricardo 2:0, pewnie z 1.50 i Guto/Saymon @ 1.50 bet365
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Dzisiaj nagrodę dnia otrzymuję para Brojer/Mouwsen, najpier przegrali z mega słaba sklejka, a potem Lupo się kontuzjował i ledwo co chodził, a Ci jeszcze tego nie wygrali ???? ????
Od siebie dodam, Ricardo 2:0, pewnie z 1.50 i Guto/Saymon @ 1.50 bet365
Gutkow popieram bo jak sla mnie oni tu namieszaja i tyle. Dzisiaj sporo niespodzianek. Jutro zacznie sie gra na serio. Lupkow mialem czytke. Holendrzy drewniaki.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ktoś mi powie że Angole to nie patrzą na ligę tylko puchary w osatnich latach to ze świeczką szukać angielskie lub włoskie kluby w play offach .W tym sezonie LM-&gt;Zostało City w LE-&gt;Liverpool ,a włoskiej nie mamy już żadnej za to hiszpanie mają LM-&gt;3 LE-&gt; najprwdopodobniej też 3. Kto rządzi w europie :grin:
over 0,5 Sevilla + over 0,5 Schaktar.
b365
 
D 0

dutra

Gość
Dzisiaj nagrodę dnia otrzymuję para Brojer/Mouwsen, najpier przegrali z mega słaba sklejka, a potem Lupo się kontuzjował i ledwo co chodził, a Ci jeszcze tego nie wygrali ???? ????
Od siebie dodam, Ricardo 2:0, pewnie z 1.50 i Guto/Saymon @ 1.50 bet365
Alison/Bruno under 77.5, co myslisz?
Potrzeba wygranej to napewno ale czy się zepną ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom