>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Zuchman, oglądasz? Ja aktualnie nie mam takiej możliwości. Czy Belgo dostaje, bo nie potrafi sobie przyjąć? Skąd tak wyraźna różnica? Zastanawiam się czy warto wchodzić w 2:3.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Alison/Bruno under 77.5, co myslisz?
Potrzeba wygranej to napewno ale czy się zepną ?
Nie potrzeba, wystarczą równe sety i mają 1 miejsce, ale na pewno nie będą chcieli w Brazylii coś takiego robić. Krou pewnie się zabije na bloku Alisona bo to wariat, ale mnie Brazylijczycy nie przekonują jeszcze under tym bardziej.
 
verno 620,9K

verno

Znawca - Hokej
Belgorod mecz kurs 6.50 bet 365 wiadomo ze wariat ale jak ugrają tego seta to mysle ze się obudza i ugrają mecz
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Zuchman, oglądasz? Ja aktualnie nie mam takiej możliwości. Czy Belgo dostaje, bo nie potrafi sobie przyjąć? Skąd tak wyraźna różnica? Zastanawiam się czy warto wchodzić w 2:3.
mnóstwo błędów i niedokładności ale wyszły dwie akcje i od razu się pobudzili, i mała seria poszła
wg mnie fajne kursy można było łapać na +3.5pkt na 3.set, może w 4 pociągną tą grę lekko +1.5 seta @4.33 (17-17)
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Z kingiem bylo tak samo

Krajicek 1 set 3,00 bet365


mecz 1,5
Mial okazje bo mlody z 40-0 na 40-40, ale potem mu zaladowal 2 jedynki, laduje asy i sam atak, backhand ma tragiczny, ale co z tego jak trafia serwisem, neich skonczy trafiac i zaczna grac akcje to bedzie po nim..
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
???? Panathinaikos - Lokomotiv
Lokomotiv @2.70 bet365
Po raz kolejny bukmachery nie doceniają siły Loko. Gospodarze w ostatnim na pewno poprawili swoją grę ale czy to starczy na mocną rosyjską drużynę? Wątpię. Fajny kurs myślę że można spróbować
⛔Delaney przegrał mecz... Szkoda bo zdecydowaną większość prowadzili
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Saymon/Guto @ 1.50 bet365
edit: no w końcu! Pięknie się układa na finał Larrisy z Aprill, musi w końcu do tego dojść!
 
B 66

brokers

Użytkownik
Cilic kontuzja mózgu jak wczoraj Wawrinka. No nic, trzeba grać 2 seta Goffina bo powinno być łatwo. A taka kasa przeszła kolo nosa ????
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Oglądasz mecz ? Jesli tak to nie wprowadzaj ludzi w błąd. 2 set Goffin to promocja
Nie będę się z Tobą kłócił bo nie ma sensu.
Cilic 12 BP, Goffin 1 BP po prostu jeżeli Cilic zachowa zimną głowe i ogarnie głowe to wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom