>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
B 66

brokers

Użytkownik
No właśnie te staty przeczą Twoim typom bo nic nie potrafi wykorzystać z tego. Goffin wygrał 1 seta i jest na fali, nie wypuści tego i tylu BP już nie będzie
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cilic ogarnie drugiego seta moim zdaniem, ale jak coś to chyba lepiej pograć mecz, bo myślę, że w trzecim secie jeśli do niego dojdzie Chorwat ogarnie na spokojnie
 
B 66

brokers

Użytkownik
Ale co on ma ogarnąć jak już w ogóle przestał trafiać 1 serwisem a jak ma BP to i tak kupa i Goffin wszystko odrabia. Jednak to 1,70 nie był była żadna promocja
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sędzia przekrecił Lube jesli przegraja tb, piłka na 10-7 , kebsy dotykaja siatki i antentki a ten punkt gwizdze gosciom
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Chciałem pograć over 3,5 w Bradze - nie zdążyłem, chciałem teraz po 2,45 zagrać over 4,5 - znowu blokada kursów i bramka :jezora:
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Manchester United - Liverpool FC X2 @1,50 Bet365
Na odrobienie strat, to samo co tydzień temu. LvG głęboko wybija na LE, a Jürgen chce w ten sposób wprowadzić LFC do LM. Lepszy skład, lepsza forma, większa motywacja, podpórka na remis. Do tego United jeszcze mają szanse wbić się do Top4 w EPL, ale musieliby ograć w ten weekend Man City i to będzie ich priorytet. Warto mocniej.
✅✅ Jürgen the Unbreakable. :cool:
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Cearense - Bauru 1 @ 4.40 w Bet365 ✅ 90-86
42-54 HT.
Grałem pre i dołożę na live. Bauru bez pięciu ważnych zawodników, dzisiaj w większości grają ludźmi, którzy nominalnie grają ogony. I co ciekawe do przerwy mają dzień konia 10/16 za 3pkt, 9/17 za 2. Nie chcę mi się wierzyć, że po przerwie również będą tak skuteczni. Dla Cearense bardzo ważny mecz w kontekście walki o TOP4. Powalczą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik

Oddsmakerzy w betssonie się upili najwyraźniej:
NBA, Portland vs Spurs
Aldridge under 1,5 trójek@1,64 ✅- 0/16 w całym sezonie...słownie: ZERO trójek w 62 meczach, w tym 0/1 w poprzednim z Blazers.
Aldridge under 1,5 przechwytu@1,85 ✅ - 6/62 overy na tej linii, ogółem tylko 16 meczów z przechwytem LaMarcusa, 0 stl w poprzednim meczu ze swoją byłą drużyna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Cearense - Bauru 1 @ 4.40 w Bet365

42-54 HT.
Grałem pre i dołożę na live. Bauru bez pięciu ważnych zawodników, dzisiaj w większości grają ludźmi, którzy nominalnie grają ogony. I co ciekawe do przerwy mają dzień konia 10/16 za 3pkt, 9/17 za 2. Nie chcę mi się wierzyć, że po przerwie również będą tak skuteczni. Dla Cearense bardzo ważny mecz w kontekście walki o TOP4. Powalczą.
Dzieki za becik, zlapalem tylko 2.85 , a chodzilo juz po 4.5... Verti do VIPow, konkretne rzeczowe analizy, oparte na sprawdzonych zrodlach, a nie suche typy niektorych VIPow bez oparcia o jakies fakty...
Bet mozna juz zamykac z ponad 90% zyskiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Attenzione!
Adelaide City K - Para Hills K
over 4,5 1,91
over 5,5 3,25
Adelaide -3 1,61
Adelaide -4 2,66
betsafe

Medvedev zaraz seti z 1-5 zrobi :grin: jednak nie 4-6
ta Adelaida miala chyba 20 strzalow do ht, z tego 11 w swiatlo bramki, nie wychodze z polowych Pary, jak minimum 3 gole nie wbija w 2 polowce to naprawde marna skutecznosc maja..
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik


Oddsmakerzy w betssonie się upili najwyraźniej:

NBA, Portland vs Spurs

Aldridge under 1,5 trójek@1,64 ✅- 0/16 w całym sezonie...słownie: ZERO trójek w 62 meczach, w tym 0/1 w poprzednim z Blazers.

Aldridge under 1,5 przechwytu@1,85 ✅ - 6/62 overy na tej linii, ogółem tylko 16 meczów z przechwytem LaMarcusa, 0 stl w poprzednim meczu ze swoją byłą drużyna.
upili to się z linią 24.5 na punkty + asysty Younga
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom