>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Monfils @ 1,80 STS

Chłop wygrał 1 seta i taki kurs...? Według mnie zdecydowanie warto.
Simon także wygrał 1 seta. Od jednego seta do zamknięcia meczu jest bardzo daleko. Zresztą, w przypadku Gillou ta droga była nie do przebycia, no bo jak myśleć o wygranej, gdy gra się z założeniem oddania meczu? To nie idzie ze sobą w parze.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Simon także wygrał 1 seta. Od jednego seta do zamknięcia meczu jest bardzo daleko. Zresztą, w przypadku Gillou ta droga była nie do przebycia, no bo jak myśleć o wygranej, gdy gra się z założeniem oddania meczu? To nie idzie ze sobą w parze.
Trudno się z tym nie zgodzić...pamiętam mecz Simona z Djoko w AO. Pamiętam, że wtedy zacząłem się mocno zastanawiać, czy Nole nie odpadnie.
Wczoraj oglądając Simona widać jak ustawianym sportem jest tenis.
Mam nadzieję, że Monfils ten mecz wygra...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wczoraj oglądając Simona widać jak ustawianym sportem jest tenis.
Nawet nie do końca chodzi o to. Nie można popadać w paranoje, że co piąty mecz jest ustawiony. Bardziej można mieć pretensje o brak ambicji i tyle. Ludzie często mylą pojęcia, bo oddać to nie znaczy sprzedać.

Jak na dobrą sprawę nazwać zachowanie Simona w trzecim secie? Przeszkadzało mu wszystko po kolei, tj. źle zawiązany but, sędzia, kibice, rakieta, piłeczki, bandy reklamowe, ręczniki... Nie widział jednak żadnego problemu w tym, że w ćwierćfinale Mastersa ugrał w kolejnych dwóch setach 3 gemy. Zainkasował potężną kasę i poszedł korzystać z uroków Miami, tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
⛔

Kei strasznie niecierpliwy i bez 1 serwisu bedzie ciezko o win
On widze dziwnie gra, trzymaja pile i co 3-4 robi jakis strzal w aut, potem walczy walczy wygrywa punkt, a potem znowu to samo. Do tego brak jedynki.

Przecenilem Japonca

co za as ;D z 4-2, gdzie Monf srednio na serwisie wygladal, a on niechlujnie returnowal

wyszedl z 0-40, a same drugie serwisy jego mial Monfils
takie mecze nie do gry, tylko over przed meczem i dziekuje...
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Ma Kei takie chwile zwątpienia i stresu podczas meczów czasem, ale jeszcze tak zestresowanego go nigdy nie widziałem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom