>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [27]

Status
Zamknięty.
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Jeden celny strzal Gryzmana i od razu lokata, tera Niemcy po malu przejmuja kontrole i cos wbija w koncu
ja to bym Niemcom proponował podać jeszcze 400 razy zanim zrobia niebezpieczny atak..graja niby tiki take jak barca ale 5 poziomów wolniej bo graczy nie ma kim...i będą podawać i podawać i może kiedys strzela
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
To chyba oglądamy inny mecz bo jak dla mnie to stwarzają groźne sytuacje.
nawet przez chwile majtki mi nie pekly mecz dalej 50/50 ani więcej dla niemcow
ogólnie miał być wielki mecz a gowno jak to cale me..dramat

muller tez mogl jechac 1na1 to kopie sie po czole i strzela tzn turla pilke
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Porównując do wczorajszego meczu to nie wygląda to źle.
weź ten mecz ... Z chłopakami na ligach 6 gramy szybciej no ale 11v11 inna gra dużo wolniejsza ale ***** co te drużyny narodowe grają...przeciez gdybym gral cale życie w piłkę i gral jak oni to zalamka...mam 28 lat a gram 25 lat...wiem co mowie wychowany na tsubasie ???? ale to co te pazdziochy jak wczoraj graly...smiech na sali i ten fart portugalii
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
weź ten mecz ... Z chłopakami na ligach 6 gramy szybciej no ale 11v11 inna gra dużo wolniejsza ale ***** co te drużyny narodowe grają...przeciez gdybym gral cale życie w piłkę i gral jak oni to zalamka...mam 28 lat a gram 25 lat...wiem co mowie wychowany na tsubasie ???? ale to co te pazdziochy jak wczoraj graly...smiech na sali i ten fart portugalii
Ja nie.wiem czy ty Trolujesz i denerwujesz ludzi porównując hale a euro ???? bez spiny ale trochę nie halo
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Ja nie.wiem czy ty Trolujesz i denerwujesz ludzi porównując hale a euro ???? bez spiny ale trochę nie halo
jaka hala...poza tym ja wchodzę w tym momencie do gry do któregoś teamu i zobaczylbys wzmocnienie...no ale jestem no namem może jedynie dla lewego z ktorym gralem w kadrze ???? pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom