>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [27]

Status
Zamknięty.
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Nie dość ze to Euro nie zachwyca to mamy jeden półfinał ze śmiesznymi drużynami a w drugim sędzia zapomniał wziąć tabletek przed meczem....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 176

michal93

Użytkownik
Nie dość ze to Euro nie zachwyca to mamy jeden półfinał ze śmiesznymi drużynami a w drugim sędzia zapomniał wziąć tabletek przed meczem....
sam stawiałem na Niemców ,ale o co ci chodzi ?? Szwajnsztajger zablokował strzał ręką we własnym polu karnym
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
jaka hala...poza tym ja wchodzę w tym momencie do gry do któregoś teamu i zobaczylbys wzmocnienie...no ale jestem no namem może jedynie dla lewego z ktorym gralem w kadrze ???? pozdrawiam
Widać więcej sprzętu niż talentu ;) to forum bukmacherskie a nie trudne sprawy czy dzień który zmienię życie ;) pozdrawiam
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Juz wiesz dlaczego Francuzi zawsze wygrywaja mistrzostwa jak graja u siebie... :p
Nie lubię Niemców mam pograne remis bo dla mnie nadal 50 na 50 w sumie bardziej na Niemców bym stawiał po tym co obejrzałem ale ten karny to jakaś paranoja ehh i nie zagrałem bts ani kartek... przez tego sędziego
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Schweinsteinger dostał piłką w ręke z odległosći 10 cm. Nie miał jak zareagować. Nie ma karnego
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
tak Zablokował , ta piłka mogła zmierzać do bramki , a ta ręka która stanęła jej na drodze , to uniemożliwiła
Powiedziałbym, że po prostu ją wybił ręką, od razu wyskoczył z ręką w kierunku piłki, podobna sytuacja jak z Boatengiem.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
tu juz napewno Niemcy nie maja obiecqnego awansu za podlozony karny nic dwa razy mafia zarobila raz i teraz inaczej przywali
wlasciwie frajer ten co uderzal dobrze ze nie czarny (dla niego) bo by go uwedzili w kraju
 
M 176

michal93

Użytkownik
Powiedziałbym, że po prostu ją wybił ręką, od razu wyskoczył z ręką w kierunku piłki, podobna sytuacja jak z Boatengiem.
no właśnie trochę inna sytuacja zobacz powtórkę dostaje w ręke po uderzeniu głową Francuza, gdyby dotknął jej w tak zwanej walce o piłkę podejrzewam ,że Rizzoli bał się odgwizdać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom