>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [28]

Status
Zamknięty.
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Ale pedalskie Euro
Takie patałachy ze złotym medalem.
Przed finałem masówa na Francję
Pachniało takim rozstrzygnieciem.
Grałem Portugalię po karnych ale jakis predator sie urwał ze smyczy i zabił gola. Niech tak będzie.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ale pedalskie Euro
Takie patałachy ze złotym medalem.
Przed finałem masówa na Francję
Pachniało takim rozstrzygnieciem.
Grałem Portugalię po karnych ale jakis predator sie urwał ze smyczy i zabił gola. Niech tak będzie.
Boli? Ma boleć ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
kiepsko trollujesz..
Kiepsko? To pokaz mi , jaka druzyna, zamyka sie tak na wlsanej polowie, po strzeleniu bramki na poczatku spotkania? Przeicesz gol to tylko kwestia czasu.
Nastepna sprawa, to Fabian na karne, gdzie wiadomo, ze on nic nie lapie ni w klubie ni w reprezentacj . Boruc, siedzi na lawie, a mamy jeszcze zmiane.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Kiepsko? To pokaz mi , jaka druzyna, zamyka sie tak na wlsanej polowie, po strzeleniu bramki na poczatku spotkania? Przeicesz gol to tylko kwestia czasu.
Nastepna sprawa, to Fabian na karne, gdzie wiadomo, ze on nic nie lapie ni w klubie ni w reprezentacj . Boruc, siedzi na lawie, a mamy jeszcze zmiane.
Jeatem takiego samego zdania
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tomek80 ma rację, bo co prowadzilismy to sie cofalismy chociaz bronic nie umiemy,a Fabianski na 10 karnych wyczuł cale 0 ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
oj, to dlaczego nie ma Cie w sztabie, madry czlowieku po fakcie? smiac mi sie chce jak piszesz o zwolnieniu Nawalki....
Nie pisze o zwolnieniu Nawalki, uwazam , ze powinien dalej trenowac, ale mam nadzieje, ze nasza gra po strzelniu bramki nie bedzie opierac sie tylko na obronie Czestochowy. Zrobilismy duzy progres, nie musimy strzelac bramki reka, zeby wygrac z San Marino :]
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
oj, to dlaczego nie ma Cie w sztabie, madry czlowieku po fakcie? smiac mi sie chce jak piszesz o zwolnieniu Nawalki....
Bo taka jest prawda ze gowno osiagnal, cwiercfinal zawdzieczamy pilkarzom nie jemu. W koncu mamy reprezentacje ktora moze walczyc z kazdym w Europie. A Nawalka po strzeleniu bramki Szwajcarii cofa caly zespol, i kaze grac pily z wylaczeniem pomocy. To jest dobry trener? To samo karne z Portugalia, mielismy jedna zmiane, bylem pewien ze Boruc wejdzie... ale nie bo po co. Juz abstrachujac od takich sytuacji ze kolo 70 minuty w meczach gdzie Milik nic nie gral, czyli w prawie kazdym wpuszczalbym Stepinskiego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom