>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Mamy tutaj świetny przykład kogoś kto gra za 20zł i namawia innych do wejścia &quot;all in&quot;.
tu cię boli. Tak tak, przecież ty wiesz lepiej za ile ja zagrałem, racja.
Pilnuj swoich pieniążków a nie wtrącasz się do innym, to jest żałosne.
Mamie też tak do portfela zaglądasz ?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Racja ;) Sorki za moje wpisy, po prostu to jest silniejsze ode mnie jak czytam wpisy tego gościa ???? Ja w tej sprawie już się wypowiedziałem. Kto zrozumiał chwała mu za to, kto nie przekona się w przyszłości, o co mi chodzi.

Wracamy do tematu.

Serbia i WB prawdopodobnie nie rozegrają już dziś żadnego spotkania. Chodzi oczywiście o Davis Cup.
Rozumiem, ale pogadać można na PW. Zapraszam do podawania typów.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Mamy tutaj świetny przykład kogoś kto gra za 20zł i namawia innych do wejścia &quot;all in&quot;. Dziś amatorzy uważają Cie za Boga, doświadczeni poczekają co przeniesie przyszłość ;)
Chłopie ale nawet jeżeli ma taki budżet i za tyle gra to co Cię to interesuję ? Grałem typy magika za 500 zl i nawet 1000 każdy gra za tyle ile go stać a czy on zagrał za 3k czy 20 zl mnie to nie interesuję ważne że wygrał i to się liczy , widzę że dostałeś rangę znawca chociaż nie wiem za co i tutaj fifa rafa odstawiasz bym ci napisał za co tą rangę dostałeś ale znowu bym jakieś kartki dostał , a btw każdy ma swój rozum ja nigdy nie gram za wszystko ale jeżeli kto tak lubi ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk dzisiaj:
Pawełek, Zeiliński, Celeban, Dvali, Augusto, Goncalves, Kokoszka, Alvarinho, Madej, Grajcar, Morioka
Bez klasycznego napastnika.

Ostatnie ostrzeżenie. Za chwilę kartki za posty nie w temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom