>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Wie ktoś co się dzieje w meczu Huey/Mirnyi vs Kontinen/Peers? Wynik stoi od jakiegoś czasu? Jaka przerwa medyczna może krecz?
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Właśnie nie mogę nigdzie się doszukać o co chodzi, mecz przerwany przy 4:3 15:15 serwis Huei/Mirnyi, na 90% jakiś medical pewnie albo jakiś wal, nie mam pojecia
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
jak Bet365 rozlicza krecz ?
Zwrot ???? Ja w Betssonie mam zwrot jeśli krecz nastąpi w 1 secie ???? Nastąpił w drugim secie więc mam lost :p Ale nie zmienie bukmachera , krecz to rosyjska ruletka albo win albo lost lubię tam grać i tam będe grał ????
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Dobra panowie od tenisa polecacie coś dorzucić z tego USA w nocy? Do taśmy musze jeszcze kilka betów dobrać, Isner? Sock? Warto to dokładać?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dobra panowie od tenisa polecacie coś dorzucić z tego USA w nocy? Do taśmy musze jeszcze kilka betów dobrać, Isner? Sock? Warto to dokładać?
Isner i Sock są mocnymi faworytami i tylko kataklizm może im odebrać wygraną w spotkaniach ???? Chociaż wiadomo to jest taki sport gdzie nie można być pewnym niczego :p
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Oglądał ktoś dziś spotkanie Melzer - Thiem ?
Nie ale takich meczy się nie gra kiedy grają zawodnicy z tego samego kraju a jeśli się gra to tylko na wyższy kurs!!! Podejrzewam że Thiem olał ten turniej, i tak jest wysoko w rankingu, wygrał w tym sezonie sporo turnieji, i taka strata punktów za Atp Kitzbuhel za rok ubiegły to żadna strata i po prostu pozwolił wygrać koledze z reprezentacji który odbudowuje ranking...
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Oglądał ktoś dziś spotkanie Melzer - Thiem ?
Tak, nie graj przeciwko Melzerowi, jego rywale w momencie gdy moga przelamac to cos ich blokuje i wyrzucaja najlatwiejsze pilki na swiecie. Tak robil Daniel i dzisiaj to samo Thiem. Pewnie czuja taka presje ze moga wygra z takim tuzem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom