>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
babunia 316

babunia

Użytkownik
Jastrzębie- Górnik
typ: over 2,5 RR w dogrywce
kurs: 1,85
myślę, że Jastrzębie będzie chciało wykorzystać przewagę zawodników i przyciśnie.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Tenis
Dusan Lajovic - Fernando Verdasco 2 @ 1,38
Bublik A / Donskoy E - J Brunstrom &amp; A Siljestrom 2 @ 1,20
Paul-Henri Mathieu - Dustin Brown 1@ 1,73
Vincent Millot - Benoit Paire 2 1,47
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Jastrzębie- Górnik
typ: over 2,5 RR w dogrywce
kurs: 1,85

myślę, że Jastrzębie będzie chciało wykorzystać przewagę zawodników i przyciśnie.
też to zagrałem @ 2,00 ale już chyba żałuję, bo to jest poziom A klasy
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Który był Sagan?
Sagan to co dzisiaj zrobił to ........unreal nie wiem z czym to można porównać - coś w stylu finału RG dla holendra takiego co tylko umiał serwować Verkerk bodaj - zapomniałem juz nazwisko - kilka lat lub kilkanaście temu - nie wiem ile lat wstecz zerknąłem ale chyba 3/4 on nigdy lepiej niż 10 w czasówkach nie był a obsady były dużo słabsze niż tutaj. On nie jeżdzi czasówek na żadnych poważnych imprezach , bo są za długie a on zwyczajnie za słaby.

Błąd 365 polegał dzisiaj na tym głównie , że nie zakumali , ze w momencie dawania kursów i miejscówek już 100 zawodników było na mecie !! i pomimo to Sagan w 10 ???? respekt - Ząbek dał super typa , to była promocja roku można powiedzieć .......no i nie weszła ???? )
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Łęczna gra w 9. Czerwo + teraz kontuzja zawodnika w dogrywce i brak zmian.

A jednak Łęczna w 10. Zawodnik wrócił na boisko, a wcześniej był w karetce. Najs.
Nie był w karetce, opatrzyli go na noszach i wrócił ;).

W ogóle sędzia jest mega słaby, ale co poradzić skoro to PP, pewnie Łęczna w karnych wygra.

Choć wcześniej nie widać było różnicy między Ekstraklasą a 3 ligą i nadal nie widać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom