>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ludzie, dam Wam dobrą radę, nie grajcie już nigdy ŻADNYCH deblów w turniejach innych niż Wielki Szlem. Dosłownie zawsze dochodzi do sytuacji patologicznych, to jest mój 4 debel w ostatnim czasie, który nie wchodzi. 3 ostatnie to łamaki z wygranego 1 seta na przegrany mecz, dziś chciałem postawić na łamaka a wyszło jeszcze gorzej. Nie będę już nawet tego na czarną listę wpisywał tylko zapamiętam do końca życia aby nie grać żadnych sprzedajnych debelków
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Sparta Praga u21 DNB -&gt; 2.75

Do przerwy przegrywają 2:1 , jest szansa na łamaka. Żadne teorie spiskowe, ale młodziaki z Pragi sporo wygrywają po łamaku. W dodatku faworyci kursowi, lepsze miejsce w tabeli i wyniki. Kurs fajny, a jak będzie remis tylko to mamy chociaż zwrot.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Dobrze, że ja bukmacherkę traktuję jako zabawę i gram za jakieś dyszki lub kilka dyszek, a nie hazard i wygrywanie za wszelką cenę bo dzięki temu popadłbym w deprechę i stałbym się bankrutem na takich odpałach jakie się dzieją u mnie od jakiegoś czasu. Kiedyś jak coś nie wchodziło to nie wchodziło od początku, a teraz wszystko na początku cacy (wygrana 1 seta w tenisie lub przewaga 20 pkt w kosza czy dwubramkowe prowadzenie w nogę) a potem moje typy dostają raka i w magiczny sposób przegrywają ????
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Dobrze, że ja bukmacherkę traktuję jako zabawę i gram za jakieś dyszki lub kilka dyszek, a nie hazard i wygrywanie za wszelką cenę bo dzięki temu popadłbym w deprechę i stałbym się bankrutem na takich odpałach jakie się dzieją u mnie od jakiegoś czasu. Kiedyś jak coś nie wchodziło to nie wchodziło od początku, a teraz wszystko na początku cacy (wygrana 1 seta w tenisie lub przewaga 20 pkt w kosza czy dwubramkowe prowadzenie w nogę) a potem moje typy dostają raka i w magiczny sposób przegrywają ????
co ty tutaj robisz jak stawiasz za dyszke ???? D
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Dobrze, że ja bukmacherkę traktuję jako zabawę i gram za jakieś dyszki lub kilka dyszek, a nie hazard i wygrywanie za wszelką cenę bo dzięki temu popadłbym w deprechę i stałbym się bankrutem na takich odpałach jakie się dzieją u mnie od jakiegoś czasu. Kiedyś jak coś nie wchodziło to nie wchodziło od początku, a teraz wszystko na początku cacy (wygrana 1 seta w tenisie lub przewaga 20 pkt w kosza czy dwubramkowe prowadzenie w nogę) a potem moje typy dostają raka i w magiczny sposób przegrywają ????
Traktujesz jako zabawę, ale to właśnie Ty chyba tutaj najwięcej płaczesz :?
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Dobrze, że ja bukmacherkę traktuję jako zabawę i gram za jakieś dyszki lub kilka dyszek, a nie hazard i wygrywanie za wszelką cenę bo dzięki temu popadłbym w deprechę i stałbym się bankrutem na takich odpałach jakie się dzieją u mnie od jakiegoś czasu. Kiedyś jak coś nie wchodziło to nie wchodziło od początku, a teraz wszystko na początku cacy (wygrana 1 seta w tenisie lub przewaga 20 pkt w kosza czy dwubramkowe prowadzenie w nogę) a potem moje typy dostają raka i w magiczny sposób przegrywają ????
Pograłeś Matkowskiego z Inglotem, bo nie wiem czy wchodzić? :grin:
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Na Matkowskiego chcesz grac ? ????
Ja zdecydowanie idę w kierunku Socka :-|
Sock wczoraj grał finał w Bazylei. Teraz gra z słabym partnerem deblowym, więc sądzę, że może odpuścić. Zresztą Inglot i Matkowski tylko debel, więc grać potrafią. Do tego Skarpeta jutro ma singla.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
co ty tutaj robisz jak stawiasz za dyszke ???? D
A to forum dla ludzi z nałogiem? ????
Gram regularnie, ale małymi kwotami to chyba się zalicza do terminu &quot;bukmacherka&quot;.
Co do kolegi o płaczu, chyba nikt nie lubi przegrywać, a zwłaszcza we frajerski sposób. Narzekanie na zawodników i drużyny to chleb powszedni tutaj, więc nie widzę w tym nic strasznego, a że lubię się tym dzielić z innymi to już moja sprawa i nie obchodzi mnie co myślą o mnie inni ????
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Dobrze, że ja bukmacherkę traktuję jako zabawę i gram za jakieś dyszki lub kilka dyszek, a nie hazard i wygrywanie za wszelką cenę bo dzięki temu popadłbym w deprechę i stałbym się bankrutem na takich odpałach jakie się dzieją u mnie od jakiegoś czasu. Kiedyś jak coś nie wchodziło to nie wchodziło od początku, a teraz wszystko na początku cacy (wygrana 1 seta w tenisie lub przewaga 20 pkt w kosza czy dwubramkowe prowadzenie w nogę) a potem moje typy dostają raka i w magiczny sposób przegrywają ????
Nie ośmieszaj się, każdy Twój post to płacz i żale, ale usilnie próbujesz przekonać ludzi, że traktujesz to TYLKO jako &#39;zabawę&#39; a tak poza tym, to kogo to interesuje lul
 
R 118

revolt86

Użytkownik
no to już sam nie wiem , Sock wiele razy grał debla + singla w turniejach i dochodził jednocześnie daleko .
Dziś z debli to jestem pewny tylko debla Kontinen/Peers , że nie dadzą ciała
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom