>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ludzie, dam Wam dobrą radę, nie grajcie już nigdy ŻADNYCH deblów w turniejach innych niż Wielki Szlem. Dosłownie zawsze dochodzi do sytuacji patologicznych, to jest mój 4 debel w ostatnim czasie, który nie wchodzi. 3 ostatnie to łamaki z wygranego 1 seta na przegrany mecz, dziś chciałem postawić na łamaka a wyszło jeszcze gorzej. Nie będę już nawet tego na czarną listę wpisywał tylko zapamiętam do końca życia aby nie grać żadnych sprzedajnych debelków
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Sparta Praga u21 DNB -&gt; 2.75

Do przerwy przegrywają 2:1 , jest szansa na łamaka. Żadne teorie spiskowe, ale młodziaki z Pragi sporo wygrywają po łamaku. W dodatku faworyci kursowi, lepsze miejsce w tabeli i wyniki. Kurs fajny, a jak będzie remis tylko to mamy chociaż zwrot.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Dobrze, że ja bukmacherkę traktuję jako zabawę i gram za jakieś dyszki lub kilka dyszek, a nie hazard i wygrywanie za wszelką cenę bo dzięki temu popadłbym w deprechę i stałbym się bankrutem na takich odpałach jakie się dzieją u mnie od jakiegoś czasu. Kiedyś jak coś nie wchodziło to nie wchodziło od początku, a teraz wszystko na początku cacy (wygrana 1 seta w tenisie lub przewaga 20 pkt w kosza czy dwubramkowe prowadzenie w nogę) a potem moje typy dostają raka i w magiczny sposób przegrywają ????
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Dobrze, że ja bukmacherkę traktuję jako zabawę i gram za jakieś dyszki lub kilka dyszek, a nie hazard i wygrywanie za wszelką cenę bo dzięki temu popadłbym w deprechę i stałbym się bankrutem na takich odpałach jakie się dzieją u mnie od jakiegoś czasu. Kiedyś jak coś nie wchodziło to nie wchodziło od początku, a teraz wszystko na początku cacy (wygrana 1 seta w tenisie lub przewaga 20 pkt w kosza czy dwubramkowe prowadzenie w nogę) a potem moje typy dostają raka i w magiczny sposób przegrywają ????
co ty tutaj robisz jak stawiasz za dyszke ???? D
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Dobrze, że ja bukmacherkę traktuję jako zabawę i gram za jakieś dyszki lub kilka dyszek, a nie hazard i wygrywanie za wszelką cenę bo dzięki temu popadłbym w deprechę i stałbym się bankrutem na takich odpałach jakie się dzieją u mnie od jakiegoś czasu. Kiedyś jak coś nie wchodziło to nie wchodziło od początku, a teraz wszystko na początku cacy (wygrana 1 seta w tenisie lub przewaga 20 pkt w kosza czy dwubramkowe prowadzenie w nogę) a potem moje typy dostają raka i w magiczny sposób przegrywają ????
Traktujesz jako zabawę, ale to właśnie Ty chyba tutaj najwięcej płaczesz :?
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Dobrze, że ja bukmacherkę traktuję jako zabawę i gram za jakieś dyszki lub kilka dyszek, a nie hazard i wygrywanie za wszelką cenę bo dzięki temu popadłbym w deprechę i stałbym się bankrutem na takich odpałach jakie się dzieją u mnie od jakiegoś czasu. Kiedyś jak coś nie wchodziło to nie wchodziło od początku, a teraz wszystko na początku cacy (wygrana 1 seta w tenisie lub przewaga 20 pkt w kosza czy dwubramkowe prowadzenie w nogę) a potem moje typy dostają raka i w magiczny sposób przegrywają ????
Pograłeś Matkowskiego z Inglotem, bo nie wiem czy wchodzić? :grin:
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Na Matkowskiego chcesz grac ? ????
Ja zdecydowanie idę w kierunku Socka :-|
Sock wczoraj grał finał w Bazylei. Teraz gra z słabym partnerem deblowym, więc sądzę, że może odpuścić. Zresztą Inglot i Matkowski tylko debel, więc grać potrafią. Do tego Skarpeta jutro ma singla.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
co ty tutaj robisz jak stawiasz za dyszke ???? D
A to forum dla ludzi z nałogiem? ????
Gram regularnie, ale małymi kwotami to chyba się zalicza do terminu &quot;bukmacherka&quot;.
Co do kolegi o płaczu, chyba nikt nie lubi przegrywać, a zwłaszcza we frajerski sposób. Narzekanie na zawodników i drużyny to chleb powszedni tutaj, więc nie widzę w tym nic strasznego, a że lubię się tym dzielić z innymi to już moja sprawa i nie obchodzi mnie co myślą o mnie inni ????
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Dobrze, że ja bukmacherkę traktuję jako zabawę i gram za jakieś dyszki lub kilka dyszek, a nie hazard i wygrywanie za wszelką cenę bo dzięki temu popadłbym w deprechę i stałbym się bankrutem na takich odpałach jakie się dzieją u mnie od jakiegoś czasu. Kiedyś jak coś nie wchodziło to nie wchodziło od początku, a teraz wszystko na początku cacy (wygrana 1 seta w tenisie lub przewaga 20 pkt w kosza czy dwubramkowe prowadzenie w nogę) a potem moje typy dostają raka i w magiczny sposób przegrywają ????
Nie ośmieszaj się, każdy Twój post to płacz i żale, ale usilnie próbujesz przekonać ludzi, że traktujesz to TYLKO jako &#39;zabawę&#39; a tak poza tym, to kogo to interesuje lul
 
R 118

revolt86

Użytkownik
no to już sam nie wiem , Sock wiele razy grał debla + singla w turniejach i dochodził jednocześnie daleko .
Dziś z debli to jestem pewny tylko debla Kontinen/Peers , że nie dadzą ciała
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom