>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
D 570

duff999

Użytkownik
Opelka to będzie taka nieco lepsza wersja Isnera CHYBA. Pamiętam jak dramatycznie w mlodosci isner grał wymiany , a najbardziej wspominam jego finał z Las Vegas w 2008 puszczany na polsacie sport przeciwko również wtedy bardzo korzennemu na korcie Kevinowi Andersonowi. ???? Opelka już teraz gra je dużo lepiej , a trzeba pamiętać , że jest od Big Johna większy. Będą z niego ludzie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Fnatic Academy win 3rd map 1,381 ✅
Fnatic Academy -3,5 3rd map 1,806 ✅

lekko to gram, ale zapowiada się jednak szybki pojedynek. Divizion miał słabiutkie strategie na mirage wczoraj a Fnatic Ac. potrafili tu ostatnio ogrywać lepsze ekipy.
Dodatkowo Fnatic totalnie nie szło na tym turnieju i w końcu na mapie Divizion zaczęli fajnie grać więc będą mieli dobre momentum po wygraniu bo na to się zapowiada.
VwS - Outlaws (2nd map) 1,571 ✅
VwS -2,5 - Outlaws (2nd map) 1,787 ✅

Mirage to ich mapa a są drużyną lepszą. Grali ostatnio tą mapę często i prezentowali się na niej nieźle. Na mapie wybranej przez Outlaws prowadzą 12:6 i prezentują się lepiej. Danych na temat Outlaws na tej mapie nie mam.
same plusy ???? Bodajże 16:4 i 16:2 czy jakoś tak.

Dopiero wróciłem więc teraz rozliczam.
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Nie wiem jak się wrzuca linka do analiz z działu, ale jakby ktoś chciał coś poczytać i może dobrać jakiś typ na noc to zapraszam do działu NHL, gdzie podałem 2 bety ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 902

hank

Użytkownik
Szymon czemu lecą kursy na Miami, za dużych szans to ja im nie daję w Kanadzie, w zasadzie to żadnych. Kontuzji też żadnych nie widzę. No chyba że bardzo mocno polecasz over to zamienię ten handi -6,5?
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Opelka to będzie taka nieco lepsza wersja Isnera CHYBA. Pamiętam jak dramatycznie w mlodosci isner grał wymiany , a najbardziej wspominam jego finał z Las Vegas w 2008 puszczany na polsacie sport przeciwko również wtedy bardzo korzennemu na korcie Kevinowi Andersonowi. ???? Opelka już teraz gra je dużo lepiej , a trzeba pamiętać , że jest od Big Johna większy. Będą z niego ludzie.
Wymiany może i bardziej trzyma w korcie, ale kończącego nie ma takiego jak Jasiu, no i serwis dużo słabszy na tą chwilę, ale jak się rozwinie to czemu nie...
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
poza typami z działu, proponuję też over 4.5 60&#39; - 1.64 Unibet - w spotkaniu Blue Jackets - Canadiens - stawka 2/10. Można poczekać na live - może przez 5-10 minut nie będzie bramki.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Szymon czemu lecą kursy na Miami, za dużych szans to ja im nie daję w Kanadzie, w zasadzie to żadnych. Kontuzji też żadnych nie widzę. No chyba że bardzo mocno polecasz over to zamienię ten handi -6,5?
Czemu lecą nie wiem. Wydaje mi się, że może dlatego, że zrobiło już się chyba to hc trochę za wysokie bo chyba już -7,5 było. Toronto jeszcze potrafi być niestabilne (patrz spotkanie z Denver). Ja wolę over bo spodziewam się szybkiego spotkania ale linia też już poszła na 203,5 i to już jest wg. mnie w miarę prawidłowa linia więc też nie bardzo bym się w nią pakował.
Lecę spać. Dodałem dwa typki w dziale. Pozdrawiam i udanych łowów.
Nie wiem jak się wrzuca linka do analiz z działu, ale jakby ktoś chciał coś poczytać i może dobrać jakiś typ na noc to zapraszam do działu NHL, gdzie podałem 2 bety ;)
Pobrane i zagrane. O dziwo dużo ludzi dzisiaj widzi tutaj obie ekipy jako wygrane więc liczę, że specjaliści się nie mylą ????
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Pytanie ma co do NHL w bet365
Załóżmy że chcę postawić over 2,5 Canadiens, kurs jest @1,8, ale jak zjadę niżej i zakład &quot;suma goli drużyny&quot; to 3 lub więcej goli ma kurs @1,95. Czy obydwa są liczone z ewentualną dogrywką? Skąd ta różnica w kursach
 
H 902

hank

Użytkownik
Czemu lecą nie wiem. Wydaje mi się, że może dlatego, że zrobiło już się chyba to hc trochę za wysokie bo chyba już -7,5 było. Toronto jeszcze potrafi być niestabilne (patrz spotkanie z Denver). Ja wolę over bo spodziewam się szybkiego spotkania ale linia też już poszła na 203,5 i to już jest wg. mnie w miarę prawidłowa linia więc też nie bardzo bym się w nią pakował.

Lecę spać. Dodałem dwa typki w dziale. Pozdrawiam i udanych łowów.
Dzięki, biorę ten over + -3,5 SAS, przecież UTAH nie będzie znowu rzucać over 50% zza łuku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom