>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ten Snopek z całym szacunkiem dla niego, to pasuje do tego NHL jak Messi do NBA. Szac dla TVP za NHL, ale Panie Boże....Ale tam to tylko Laskowski jest dobrym komentatorem.
Poproszę link do Atlanty, owocnej nocy Panowie ;)
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
poza typami z działu, proponuję też over 4.5 60&#39; - 1.64 Unibet - w spotkaniu Blue Jackets - Canadiens - stawka 2/10. Można poczekać na live - może przez 5-10 minut nie będzie bramki.
Jak dla mnie to Kurtki w 1 tercji zalądują

Także lekko próbujemy


Blue Jackets strzela w 1 tercji @ 1.9 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Chcialem pisac, ze najwaznieksze by atlanta nie dala na poczatku meczu odjechac bo wsh lubi sie nakrecac na poczatku a potem gasnie...heh
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
poza typami z działu, proponuję też over 4.5 60&#39; - 1.64 Unibet - w spotkaniu Blue Jackets - Canadiens - stawka 2/10. Można poczekać na live - może przez 5-10 minut nie będzie bramki.
teraz warto załadować po 1.82 Betsson - wisi bramka w powietrzu ;)
 
mieszko 70

mieszko

Użytkownik
Ktoś posiada link do nba, z obrazem przyzwoitej jakości ? ????
P.S widze że powtórzyłem pytanie, sorki i dzięki za link
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Jak dla mnie to Kurtki w 1 tercji zalądują
Także lekko próbujemy

Blue Jackets strzela w 1 tercji @ 1.9 bet365
✅

Edit: up na Canucks nic na live nie gralem,przed meczem była analiza ,nie wyszło ???? a dziś Kurtki wyglądają dobrze wobec braku Price ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobry wieczór ja czekam na hokeja London over 6,5 ,narazie tylko Ernies przegrywa a mam ich ż ewygrają ,a tak jest dobrze piłka weszła emelec overki ,jestem szcześliwy że kase wypłaciłem troche bo tylko przegrywałem
Co polecacie nanocke zagrać ?? Dziękuję
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Przestrzegam przed grubym graniem na Anaheim dzisiaj. To nie jest wcale mocny bet na dzisiaj, a Kojoty niejednokrotnie wygrywały z Ducks w Kaliforni.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Detroit wygra po porażkach bo chcem walnać ale prosze o opinie czy odpuścić ten meczyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom