>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Domel bo nie mogę zamknać pisze prawdę o zamykaniu że niemam tej opcji ,nie gram we wszystkich bukach jak inni walą ja tylko w 1 gram jestem spokojny
Obserwuję już Twoje posty któryś dzień i za cholerę nie rozumiem żadnego. Tak chaotycznie kleisz zdania, jakbyś przekładał to z suahili do google tłumacza. Bierz mniej towaru ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Pograłem na Pain lekko na obu mapach wygraną po 2,50. Wg. mnie spokojnie jedną mapę są w stanie wygrać z Amerykanami. Zespoły na dosyć podobnym poziomie a kursy strasznie faworyzują Selfless. Kilka dni temu musieli grać 3 mapy.
mirage ✅
overpass ⛔
Overall plusik jest bo płasko przy 2,50 pograne na oba typy. Jakoś co tutaj podam to lepiej idzie niż to co w dziale ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Sorka za moje zdania ,ale jakoś cieżko mi coś dobrego napisać ,niewiem czemu tak się dzieje Przepraszam za to wszystko
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na 3 mapie dla mnie jednak Amerykanie. Na dust2 obie nie grają wiele ciężko coś powiedzieć. Ale raz że momentum po stronie Amerykańców, dwa kilka dni temu też wygrali z paiN 2:1 i wydaje mi się, że tak patrząc na te dwie mapy to są trochę lepszą ekipą, może nie tyle technicznie co są lepiej zgrani.
Tak więc.
Selfless map 3 1,598
Selfless 2,5 map 3 1,806
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
8 gem win Evans @ 2.5

już bez &#39;presji&#39; będzie więc jak dobrze zacznie gema to moze zlamac na koniec


✅

teraz dosyc pewnie chociaz było po 40 ????
w 2 secie trzeba konsekwetnie stawiac przelamania zysk jest pewny ????
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Na 3 mapie dla mnie jednak Amerykanie. Na dust2 obie nie grają wiele ciężko coś powiedzieć. Ale raz że momentum po stronie Amerykańców, dwa kilka dni temu też wygrali z paiN 2:1 i wydaje mi się, że tak patrząc na te dwie mapy to są trochę lepszą ekipą, może nie tyle technicznie co są lepiej zgrani.

Tak więc.
Selfless map 3 1,598
Selfless 2,5 map 3 1,806
Gdzie to grasz?
 
M 493

milo93

Użytkownik
gram za tyle ile mi się podoba heh ???? Tutaj akurat taka stawka bo na próbę zagrałem na remisy patrząc na ich h2h...
A jak co to niech zobaczą sobie na mój temat za ile grałem (i zaniedługo też tak będzie hehe :cool: )
Nie no coś takiego to się nie dziwie ???? mówiłem o tamtym wcześniejszym
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dzięki Wszystkim za dobre sława ,już nie moge się doczekać hokeja OHL i NHL bo mma overki w Nhl 3,5 a w OHL 6,5
Evans ładnie poleciał 1 secik ,oby w 2 też tak było
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom