>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Mavs @2,70 woow
LAL ostatni raz wygrali z nimi trzy lata temu, trzeba podtrzymać serię
A nie zauważyłeś, że Lakers ostatnie sezony dostawało z kim popadnie, a w tym obojętnie z kim gra pokazuje klasę? Ta drużyna po odejściu Bryanta zyskała drugi oddech. Zrzucono zbędny balast, bo status legendy sprawiał, że Kobe obojętnie w jakiej formie musiał grać i wszystko grano przez niego. Teraz w końcu ten młody zespół pokazuje na co ich stać. Lakersi to taki Real Madryt. Jak gra Ronaldo to wszystko musi opierać się na nim, gdy on nie gra każdy gra o niebo lepiej bo może pokazać pełnie swoich możliwości
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Zauważyłem i wiem że Lakers to już zupełnie inny zespół niż sezony wcześniej ale mimo to łapie @2,70 na Dallas
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Znam ludzi co grają za 2zł i sprawa im to przyjemność, bo mają okazję wyjść z domu, spotkać się i pogadać z kumplami w naziemnych. I za przeproszeniem w uju mają czy wygrają czy nie, bo to inne starsze pokolenie, dla których nie liczy się tylko kasa, a inne wartości. To zwam się w główkach poprzewracalo i oceniacie ludzi po ilości kasy w portfelu, za przeproszeniem co wam do tego? Życie komuś układacie czy sobie? Jednego stać na chleb z biedronki, innego nie. Skończcie pier... kto za ile gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Znam ludzi co grają za 2zł i sprawa im to przyjemność, bo mają okazję wyjść z domu, spotkać się i pogadać z kumplami w naziemnych. I za przeproszeniem w uju mają czy wygrają czy nie, bo to inne starsze pokolenie, dla których nie liczy się tylko kasa, a inne wartości. To zwam się w główkach poprzewracalo i oceniacie ludzi po ilości kasy w portfelu, za przeproszeniem co wam do tego? Życie komuś układacie czy sobie? Jednego stać na chleb z biedronki, innego nie. Skończcie pier... kto za ile gra.
Kup sobie czujnik chwytania ironii, bo ten Twój jest wyraźnie spieprzony.
PS. Ja tych ludzi co grają za 2 zł codziennie obsługuję, więc nie zaimponowałeś mi tym postem ni uja ;)
 
deepred 735,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Znam ludzi co grają za 2zł i sprawa im to przyjemność, bo mają okazję wyjść z domu, spotkać się i pogadać z kumplami w naziemnych. I za przeproszeniem w uju mają czy wygrają czy nie, bo to inne starsze pokolenie, dla których nie liczy się tylko kasa, a inne wartości. To zwam się w główkach poprzewracalo i oceniacie ludzi po ilości kasy w portfelu, za przeproszeniem co wam do tego? Życie komuś układacie czy sobie? Jednego stać na chleb z biedronki, innego nie. Skończcie pier... kto za ile gra.
???? ????
 
deepred 735,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Czas paru typom kaganiec założyć, bo tutaj wiecznie spina na tym channelu, każdy tylko pierdzieli ile to nie wygrał i wieczne płacze o lewarów z challengerów i zdziwienie, że 8/10 nie siedzi.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
@Zuchman nikt nikogo nie ocenia tylko niech pokaże jakiś screen z kuponów bo dużo osób już rzucało tysiące na zakłady ale chyba zapałek bo to coś jak YETI... Dużo o tym gadają a nikt nie widział ;) Więcej luzu i koniec off- topa ????

Boca Juniors 21-25 Hispano Americano ????
over 119,5 @1,83 roczniak
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Kup sobie czujnik chwytania ironii, bo ten Twój jest wyraźnie spieprzony.
PS. Ja tych ludzi co grają za 2 zł codziennie obsługuję, więc nie zaimponowałeś mi tym postem ni uja ;)
Nie będę komentował bo i tak nie zrozumiesz..

Powiem ci że jakby do mojego punktu przychodziła grupka osób która spotyka się dla przyjemności i utrzymanie kontaktów, a nie nastawiona na wygrywanie milionów jak wy, to bym im nawet kawę i ciastka postawił i z dumą patrzył na osoby które coś sobą reprezentują. Od 15 lat przychodzą do punktu w prawie w takim samym składzie, kilku się niestety już wykruszylo. Ty jesteś przesiakniety internetem i innymi brudami których długo z siebie nie zmyjesz. Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w życiu.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
@Zuchman nikt nikogo nie ocenia tylko niech pokaże jakiś screen z kuponów bo dużo osób już rzucało tysiące na zakłady ale chyba zapałek bo to coś jak YETI... Dużo o tym gadają a nikt nie widział ;) Więcej luzu i koniec off- topa ????


Boca Juniors 21-25 Hispano Americano ????
over 119,5 @1,83 roczniak
pokaż screen z kuponu Boca Juniors ;)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na 3 mapie dla mnie jednak Amerykanie. Na dust2 obie nie grają wiele ciężko coś powiedzieć. Ale raz że momentum po stronie Amerykańców, dwa kilka dni temu też wygrali z paiN 2:1 i wydaje mi się, że tak patrząc na te dwie mapy to są trochę lepszą ekipą, może nie tyle technicznie co są lepiej zgrani.
Tak więc.
Selfless map 3 1,598
Selfless 2,5 map 3 1,806
Dramat na tym dd2. od 5:2 do 6:16.
⛔
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Już myslalem że bede plakał jak Evans dał się odłamac na 3:4 i Amerykaniec mial 30:0 przy swoim podaniu na 4:4 w gemach, ale na szczescie amerykaniec przegral kolejne 4 pilki i zrobilo sie 3:5 . mialem under 17.5 ale i tak jak na czelka to nie bylo duzo zwrotów

dobra : co myslicie o New York Rangers w 60&#39; ? @ zaraz bd pewnie okolo 1.6
wiem że kurs nie powala ale jak ktos ogladal wczoraj Canucks z wyspiarzami to raczej nie ma żadnych watpliwosci kto tutaj po 3 tercji bedzie wygrany. Canucks wczoraj naprawde wygladali slabo dzis moze byc gorzej, tym bardziej że NYR grają u siebie ?
widzialem w dziale kubson gra naprzeciw ale to chyba tak liczac bardziej na szczescie niz rozsadek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom