>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Halo, halo dobry wieczór. Jest ktoś kto założył konto na BWIN w celu uzyskania tej free kasy 40 zł? Jak coś to proszę o pomoc, bo założyłem dawno i nadal nic mi nie wpłynęło jako środki bonusowe
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Halo, halo dobry wieczór. Jest ktoś kto założył konto na BWIN w celu uzyskania tej free kasy 40 zł? Jak coś to proszę o pomoc, bo założyłem dawno i nadal nic mi nie wpłynęło jako środki bonusowe
Może się przez jakiś powód nie kwalifikujesz. Ktoś miał podobny problem w dziale.

Najlepiej napisz do nich. Tutaj niewiele pomożemy.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
w zeszłym roku w grudniu Barcelona przegrała u siebie z Zalgirysem, który nie miał mocniejszego skład, a raczej dużo słabszy, natomiast Barca była dużo mocniejsza niż obecnie ... ;)
to zagramy
Zalgiris +7,5 @1,83
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Napisałbym w tym temacie dotyczącym Bwin. Było tam kilka wpisów osób, które również nie dostały od razu, tylko po czasie ale jacyś nadgorliwi jak zawsze te wpisy usunęli i teraz nie wiem kto to był, bo bym mu się zapytał po jakim czasie dostał bonus -.-
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
w zeszłym roku w grudniu Barcelona przegrała u siebie z Zalgirysem, który nie miał mocniejszego skład, a raczej dużo słabszy, natomiast Barca była dużo mocniejsza niż obecnie ... ;)
to zagramy
Zalgiris +7,5 @1,83
Ciekawe to jest,ale Zalgiris,lepiej gra na wyjazdach niz w domu.
Co Pana odj...z Macabi w 4 kwarcie:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom