>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
domel206 802

domel206

Użytkownik
serio mowisz ?
z startem lublin ?



dobra paniska

jak wiecei teraz jest mecz MLS
toronto gra z montrealem pierwszy mecz skonczyl sie 3:2 dla impacat

teraz jest przerwa i prowadzi 2:1 toronto
co oznacza ze montreal musi wyrownac i zaczna atakowac a to oznacza tylko jedno duzooooo bramek !!! jak to mls beda kontry beda bramki nawet jak wyrownaja na 2:2 to toronto sie rzuci do ataku i montreal bedzie mogl skontrowac, tak czy inaczej zapowiada sie ciekawa polowa i radze sledzic ????



od siebie daje
over4.5 @ 1,8 - oczywiscie warto poczekac do kursu 2 ale ja wiem ze tutaj bramka moze pasc bardzo szybko i ja nie czekam, oczywiscie z kazda minuta kurs bedzie rosl i nawet jak bd 70 minuta to warto atakowac nastepne 2 bramki, taka specyfika mls ????
✅ - dlugo nie trzeba bylo czekac na 5 bramek ???? ) uwage bo za chwile znowu cos wpadnie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
domel206 802

domel206

Użytkownik
Jeszcze 2 bramki myśle, że wpadną


nie, juz nie ????
ja zapomnialem ze 3:2 to dogrywka wiec juz zostanie, ewentualnie jakis staly fragment gry ale z akcji pewnie nie bedzie brami za duzo do stracenia zeby ktos ryzkowal ????
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
nie, juz nie ????
ja zapomnialem ze 3:2 to dogrywka wiec juz zostanie, ewentualnie jakis staly fragment gry ale z akcji pewnie nie bedzie brami za duzo do stracenia zeby ktos ryzkowal ????
Racja też nie zwróciłem na to uwagi, zalepione oczy mam hahahaha
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
oni mieli 1 wygrac, zauwazylem w tym sezonie ze jak jest kurs ponizej 2 albo ponizej 1,9 to trzeba atakowac w 2 stronee ????
Pingwiny to mi lubią zalepiać, jak zazwyczaj po nocy gram na underdogów tak dziś kuszą faworyci, zobaczymy co z tego będzie ????
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
MLS over 2.5 w dogrywce @1.72 ⛔

kurs nie powala ale jedna ktos strzeli bo montreal musi odrabiac 2 bramki wiec nic do stracenia, fakt ze juz sily nie maja obydwie druzyny, ale to moze akurat pomoc kiedy obrona nie wroci stworzyc moze sie fajna sytuacja bramkowa ????


niestety nie udalo sie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom