>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
R 813

robssson

Użytkownik
A mi się po prostu wydaje że nic nie zagrałeś z tego meczu a teraz robisz wielki szum... Czyż tak nie jest? ????
Kolego teesbor i młodybankrut. Nie chcę się tu rozpisywać napiszę w skrócie. Mam gdzieś kursy i na kogo on gra. Jednak jak widzę jego argumentację jak podaje te typy, to skłania mnie ku graniu przeciwko nim. Zwycięzców się nie sądzi prawda? Byłbym smieszny bo gram taki kurs? Jeżeli chcesz o tym porozmawiać zapraszam na priv, bo mam inne zdanie, tu już nie spamujmy. Pozdrawiam
e: Teesbor napisz do mnie na priv, spokojnie pogadamy. Tu już nie spamujmy. Pozdrawiam
e2: Nie wiem co jest grane, bo nawet po dodaniu do znajomych, nie mam opcji napisania priv?
 
T 189

teesbor

Użytkownik
Kolego teesbor i młodybankrut. Nie chcę się tu rozpisywać napiszę w skrócie. Mam gdzieś kursy i na kogo on gra. Jednak jak widzę jego argumentację jak podaje te typy, to skłania mnie ku graniu przeciwko nim. Zwycięzców się nie sądzi prawda? Byłbym smieszny bo gram taki kurs? Jeżeli chcesz o tym porozmawiać zapraszam na priv, bo mam inne zdanie, tu już nie spamujmy. Pozdrawiam

e: Teesbor napisz do mnie na priv, spokojnie pogadamy. Tu już nie spamujmy. Pozdrawiam
nie moge do Ciebie pw napisac, nie mam takiej opcji-albo nie wiem gdzie sie znajduje. po drugie, nie chce sie spierac. chodzilo mi o to, ze wawo jest zabawny w opisach swoich typow i trzeba to brac z przymruzeniem oka ????
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Sam nie wiem, prosze o pomoc... Mam OpTic bardzo grubo pograne.. moge za nieco ponad stawke zamknac i miec swiety spokoj.
Myslicie, ze OpTic ma szanse na 3 mapie? Po 1 bylem zdegustowany i chcialem za grosze zamykac. Na drugiej prezentuja sie znakomicie.
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Wielki finał
Astralis vs Optic
Moje bety
Optic wygra minimum 1 mapę @1.6
Optic wygra 2 mapę @2.0
Obydwa typy to Lokata pewne na 100% według mnie ale mogę się mylić
Optic win 2.75
Optic win 2:0 @6.5
Lekko
2 lokaty na ✅✅
@1.6✅
@2.0✅
@6.5⛔ ale to lekko grane
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Mi zdecydowanie lepiej wchodzą ligi Filipinska,Koreanska itp ,bo przeciesz to co sie ostatnio wyrabia w NBA ,nie do ogarnięcia.
Na czysty win to mysle,tak:
Lakers
Portland
Kurs 3
P.S.
Dzis gra troche dzikich lig na ,ktorych ostatnio lepiej sie zarabia.
Pewnie bede grał coś na live,to wrzuce.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Optic na Overpassie pokonało Faze, a Astralis SK. Optic o ile się nie mylę zaczyna po CT? Więc można elegancko zamknąć jeżeli ugrają te 10+ rund i potem wjechać na Astralis.
Obie drużyny dobrze tę mapę grają więc imo 50/50
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Dobra, nie pekam, zostawiam OpTic. Na drugiej mapie po profesorsku. Jezeli ktos ma byc zesrany to predzej Astralis. Byli faworytami, wygrali gladko pierwsza mape a tu zdziwko.
Kursy na druga mape dla OpTic byly w granicach 2.00 wiec bukmachersko byli dogiem. Mam nadzieje, ze OpTic przedluza passe z drugiej mapy i wygraja, bo zasluguja.

Amen. ???? //4 browara pije ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom