>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
samarama 119

samarama

Użytkownik
hehehehe
czyżby tilt ?? Odejdź od komputera i nie rób głupot ;)
Panowie odłóżcie te pistolety bo jak widać straszna loteria ;)
Ode mnie z prawdziwego sportu na dziś:
Chelsea + 0.5 @ 1,7 ✅
Juve - Atalanta bts @ 2,04 ✅
Wisła - Lechia bts @ 1,67 ⛔ Paixao xD
Lipsk - Schalke bts @ 1,8 ✅
i lżej remis w el klasyko @ 4,26 ✅
4/5 polecam się na przyszłość ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Dobra, nie pekam, zostawiam OpTic. Na drugiej mapie po profesorsku. Jezeli ktos ma byc zesrany to predzej Astralis. Byli faworytami, wygrali gladko pierwsza mape a tu zdziwko.

Kursy na druga mape dla OpTic byly w granicach 2.00 wiec bukmachersko byli dogiem. Mam nadzieje, ze OpTic przedluza passe z drugiej mapy i wygraja, bo zasluguja.


Amen. ???? //4 browara pije ????
Jakie zdziwko?? Astralis na Cobble gra tragedię, a to najlepsza mapa Optic, żadnego zdziwko nie ma.

Overpass to z kolei ulubiona mapa Astralis więc na pewno nie będą obsrani jak twierdzisz.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
wydaje mi się, że lepiej zamknąć i za drobne po kursie @3.75 zagrać Astralis
Co za logika... przypomina mi uzytkownika o nicku bankroll. Ten to lubil zamykac druzyny i stawiac na przeciwne. I to kilka razy w tym samym meczu ???? ????
Do tej pory splaca Vivusa.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Co za logika... przypomina mi uzytkownika o nicku bankroll. Ten to lubil zamykac druzyny i stawiac na przeciwne. I to kilka razy w tym samym meczu ???? ????
Do tej pory splaca Vivusa.
W csie to akurat ma pozytywne skutki, wczoraj granie na astralis i kontrowanie na tranie sk po kursie 10 i zamknięcie przy stanie 13:9 dawało konkretny zysk. Nawet wygrywając połowę 12:3, 13:2 nie jesteś pewny wygranej meczu, a kursy są powalające.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
W csie to akurat ma pozytywne skutki, wczoraj granie na astralis i kontrowanie na tranie sk po kursie 10 i zamknięcie przy stanie 13:9 dawało konkretny zysk. Nawet wygrywając połowę 12:3, 13:2 nie jesteś pewny wygranej meczu, a kursy są powalające.
E tam. Jezeli chcesz zysk a stawiales na OpTic to teraz mozna z zyskiem zamknac i isc spac. Takie kombinowania na dluzsza mete nie maja prawa przyniesc zysku. Uwierz mi, ja juz 13 lat w tym siedze. Sto razy bylem bankrutem. 101 raza bylem milionerem.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Co za logika... przypomina mi uzytkownika o nicku bankroll. Ten to lubil zamykac druzyny i stawiac na przeciwne. I to kilka razy w tym samym meczu ???? ????
Do tej pory splaca Vivusa.
odpowiedział dobrze KubaM, CS to specyficzna &#39;dyscyplina&#39; do obstawiania gdzie można sporo na takim czymś zarobić. Wiadomo, nie zawsze się udaje ale na CS&#39;sie jestem na grubym plusie.

W csie to akurat ma pozytywne skutki, wczoraj granie na astralis i kontrowanie na tranie sk po kursie 10 i zamknięcie przy stanie 13:9 dawało konkretny zysk. Nawet wygrywając połowę 12:3, 13:2 nie jesteś pewny wygranej meczu, a kursy są powalające.
????
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
E tam. Jezeli chcesz zysk a stawiales na OpTic to teraz mozna z zyskiem zamknac i isc spac. Takie kombinowania na dluzsza mete nie maja prawa przyniesc zysku. Uwierz mi, ja juz 13 lat w tym siedze. Sto razy bylem bankrutem. 101 raza bylem milionerem.
Jasne, zgadzam się. Ale przez 13 lat nie było cs&#39;a do obstawiania ; p Jak ktoś lubi się bawić to i mniej więcej się zna to jak najbardziej do grania. Na Eleague grałem grubo vp, zamknięte przy 14:11 na Cache z Faze i pograne od razu Faze. To samo wczoraj z Astralis z SK oraz pełno innych meczów wcześniej.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
odpowiedział dobrze KubaM, CS to specyficzna &#39;dyscyplina&#39; do obstawiania gdzie można sporo na takim czymś zarobić. Wiadomo, nie zawsze się udaje ale na CS&#39;sie jestem na grubym plusie.


????
Przyjacielu, rozumiem! Ale tak mozna powiedziec o kazdej dyscyplinie. Ja osobiscie uwazam, ze kontrowanie, aby zarobic na przeciwnej druzynie albo te cash-outy wszelkiego rodzaju (bet365, bah, unibet) to zbrodnia i haczyk na ktory sie ludzie lapia.
Testowalem wszelkie rodzaje gry i naprawde uwazam, ze najlepiej miec przemyslany typ a za kilka godzin sprawdzic jego wynik ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom