>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Graty dla niego, ja tam mam swoje swieto, bo ostatnio mega srednio bylo a dzisiejszy dzien to wreszcie golden day i mam troche gotoweczki na luksusowe wakacje. Tak jak pisalem, lubie jak ludzie sie bogaca. Lubie tez jak ja sie bogace! Grunt to zraszac buki ????

Ide do lodowki po 6 browara, jutro moge spac do 12 ????
Nawet nie wiesz jak mi się morda cieszy bo mogę zrobić to samo : D
ew. czekam na jakieś nba od kolegów ekspertów
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Graty dla niego, ja tam mam swoje swieto, bo ostatnio mega srednio bylo a dzisiejszy dzien to wreszcie golden day i mam troche gotoweczki na luksusowe wakacje. Tak jak pisalem, lubie jak ludzie sie bogaca. Lubie tez jak ja sie bogace! Grunt to zraszac buki ????

Ide do lodowki po 6 browara, jutro moge spac do 12 ????

Powiem Ci ze wiele racy o godzinie 01.40 bylem mega zarobiony a rano budzilem sie z moralniaczkiem ???? &#39;nie chwal dnia przed zachodem slonca&#39;
Dobra rada - dzis juz nie graj ????
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Powiem Ci ze wiele racy o godzinie 01.40 bylem mega zarobiony a rano budzilem sie z moralniaczkiem ???? &#39;nie chwal dnia przed zachodem slonca&#39;
Dobra rada - dzis juz nie graj ????
13 lat w bukmacherce, wiem jak to dziala! Wyplacilem 80% zysku z bet365 na skrilla (idzie ponad 5h wiec juz nie da rady obstawic). 20% zysku postawilem na random bety, po statystykach. Zobaczymy.
Ale tak czy inaczej jest naprawde fajnie. Trzymalem sie zelaznych zasad w ciagu dnia no i zysk mega. Jutro oby podobnie!
Wasze kochani zdrowie!! ????????????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom