>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Ile masz dochodu miesięcznie? Przestań grać gościu zanim będzie jeszcze gorzej. Zrób pauze aż będziesz na czysto, a potem wracaj grać dla funu, rozsądniej i ustaw sobie limity jakieś. Ludzie, grajcie z głową bo sobie można zrujnować niepotrzebnie pare miesięcy ze swojego życia przez to.
Dochodu praktycznie brak, studiuje. Czasami cos tam dorobie ale glownie utrzymuja mnie rodzice
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ale polecieli w luja z tymi dzikimi kartami. Barry jasno powiedział, że Jelle za rok wcześniej, a Kima nawet nie uzasadniał, bo nie ma argumentów za nim.
Dla mnie jest prosty argument za Kimem. W obecnej formie obija Norrisa bez większych problemów. Moim zdaniem to oprócz 8 + Mensura, która była pewniakami to kolejny pod względem umiejętności jest Kim.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dla mnie jest prosty argument za Kimem. W obecnej formie obija Norrisa bez większych problemów. Moim zdaniem to oprócz 8 + Mensura, która była pewniakami to kolejny pod względem umiejętności jest Kim.
Ale Barry wyraźnie powiedział, że nie chodziło o umiejętności, a o widowisko. Norris w tym roku był lepszy od Kima, tak samo Daryl. Kim to pod względem wyników poziom Smitha, więc dla mnie to jest lekkie nieporozumienie.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
A ja się nie mogę doczekać kolejnego spotkania z udziałem Reyesa, bo to co zagrał z MvG może być fundamentem pod solidnego gracza z Hiszpanii na lata ;)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dochodu praktycznie brak, studiuje. Czasami cos tam dorobie ale glownie utrzymuja mnie rodzice
Sory siekiera, ale jestem przeciwny pomaganiu takim osobom jak Ty. Teraz jak dostaniesz po dupie, to może w końcu zmądrzejesz i weźmiesz się w garść. Jak sobie nie radzisz i masz problem z hazardem, to idź do specjalisty. Nie pracujesz, utrzymują cię rodzice a grałeś za wszystko co miałeś + brałeś kredyty na grę. Szczyt debilizmu. Jak nie masz pieniędzy to nie graj, a jak masz jakieś wolne środki to sobie można pograć, ale nie robić z tego sposobu na życie, tym bardziej że to nie jest dla Ciebie, co pokazuje twoja działalność na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ale Barry wyraźnie powiedział, że nie chodziło o umiejętności, a o widowisko. Norris w tym roku był lepszy od Kima, tak samo Daryl. Kim to pod względem wyników poziom Smitha, więc dla mnie to jest lekkie nieporozumienie.
Co z tego, że Norris zrobił dobry wynik, skoro to pojedynczy strzał praktycznie? To samo Gurney. Kim moim zdaniem zdecydowanie końcówka sezonu na bardzo dobrym poziomie. Kręcił dobre średnie, a przy okazji sporo maksów rzucał. Jakby spotkał się na tych mś z Gurneyem albo Norrisem, to nawet zbicie do 0 by mnie nie zdziwiło.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
## NCAA Football ##
02:30 Oklahoma -2 @1,86
23:00 1 połowa USC -4 @1,86
## NBA ##
01:05 1 połowa Cavaliers -5,5
01:05 Cavs -9,5 @1,90
02:05 1 połowa Rockets -5 @1,95
02:05 Rockets -8,5 @1,90
04:35 1 połowa GSW -9 @1,90
## NCAA Basketball ##
01:00 Marshall -6 @1,90
01:00 James Madison +4 @1,90
Ktoś z wtajemniczonych coś poleci z tego?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Bardziej interesują mnie kursy na :
Shenzen-Shanghai
Shandong-Guangsha
Jiangsu Dragons-Xingijang
Chociaz jak wylapiesz fajną linie,to czemu nie ;)
Shenzen vs Shanghai linia 212.5 tak oscyluje Excel...wszystko powyzej tego to value jesli bukmacherzy wystawia wyzsza linie. Warto grac w Under. Widze tutaj Shengen 109:103...6 pkt roznicy a wiec:

Shengen 1.33 vs Shanghai 3.15
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Sory siekiera, ale jestem przeciwny pomaganiu takim osobom jak Ty. Teraz jak dostaniesz po dupie, to może w końcu zmądrzejesz i weźmiesz się w garść. Jak sobie nie radzisz i masz problem z hazardem, to idź do specjalisty. Nie pracujesz, utrzymują cię rodzice a grałeś za wszystko co miałeś + brałeś kredyty na grę. Szczyt debilizmu. Jak nie masz pieniędzy to nie graj, a jak masz jakieś wolne środki to sobie można pograć, ale nie robić z tego sposobu na życie, tym bardziej że to nie jest dla Ciebie, co pokazuje twoja działalność na forum.
Popieram, a jak myślisz, że Twoje 4k długu to jest koniec świata to wyobraź sobie perspektywę w której bierzesz kolejne pożyczki, dalej przegrywasz i jesteś dwa razy tyle do tyłu. Oleju to Ty za dużo w głowie nie masz jak narobiłeś takiego bałaganu, ale wykaż się chociaż teraz, spłać to powoli i nie zadłużaj się już. Swoją drogą - gdzie przyznają takim niepracującym osobom aż takie pożyczki?

Okej, koniec offtopu.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Siekiera miałem tak samo jak ty całe studia grałem raz lepiej raz gorzej ale było i tak że dostawało się w poniedziałek od rodziców 100 zł na tydzień a po godzinie już miałem -200 ???? Ale jak pójdziesz do pracy i zarobisz np. 2000 to szkoda oddać na becie te 168 godzin pracy . ZRÓB SOBIE 1-2 msc przerwy (wiem że to praktycznie niemożliwe ale spróbuj , poszukaj innej rozrywki , bieganie basen siłownia , angielski ....
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Siekiera miałem tak samo jak ty całe studia grałem raz lepiej raz gorzej ale było i tak że dostawało się w poniedziałek od rodziców 100 zł na tydzień a po godzinie już miałem -200 ???? Ale jak pójdziesz do pracy i zarobisz np. 2000 to szkoda oddać na becie te 168 godzin pracy . ZRÓB SOBIE 1-2 msc przerwy (wiem że to praktycznie niemożliwe ale spróbuj , poszukaj innej rozrywki , bieganie basen siłownia , angielski ....
Dostałeś stówe i miałeś -200. Jak to zrobiłeś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Dostałeś stówe i miałeś -200. Jak to zrobiłeś?
Jak to nie wiesz jak robią gracze ?
Pożycz 100!
Ziomek pożycz 100 mam pewniaka oddam jak wejdzie
Pożycz stówkę oddam jak będę miał

Przecież trzeba się odegrać :grin::grin::grin::grin:
 
D 192

delfi

Użytkownik
Siekiera miałem tak samo jak ty całe studia grałem raz lepiej raz gorzej ale było i tak że dostawało się w poniedziałek od rodziców 100 zł na tydzień a po godzinie już miałem -200 ???? Ale jak pójdziesz do pracy i zarobisz np. 2000 to szkoda oddać na becie te 168 godzin pracy . ZRÓB SOBIE 1-2 msc przerwy (wiem że to praktycznie niemożliwe ale spróbuj , poszukaj innej rozrywki , bieganie basen siłownia , angielski ....
Albo znajdź sobie Siekiera jakąś pannę którą będziesz mógł pukać to nie będziesz o bukach myślał :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom