>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
#482 OMS, Pawcio rozwalił system: &quot;Allegri powiedział do niego coś, co ja często mówię do swojej byłej żony: zamknij się kretynie!&quot;. :] Mistrz.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
#482 OMS, Pawcio rozwalił system: &quot;Allegri powiedział do niego coś, co ja często mówię do swojej byłej żony: zamknij się kretynie!&quot;. :] Mistrz.
allegri do obrońcy, pawka do swojej zony ????
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Moje tenisowe typy to szukanie ustawki więc statystyki tutaj są dla mnie zbędne.. ????
To tutaj jej nie znajdziesz :razz:
Skup się lepiej na nożnej i tych śmiesznych bananowych ligach jeśli już sugerujesz się giełdą ;)
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
To tutaj jej nie znajdziesz :razz:
Skup się lepiej na nożnej i tych śmiesznych bananowych ligach jeśli już sugerujesz się giełdą :wink:
Widocznie jestem trochę bardziej sceptycznie nastawiony do tego co mi &quot;pokazują w telewizorni&quot;. Nie sądzę, żebyś mógł mnie zapewnić, że ten mecz NIE jest ustawiony, więc wychodzi na to, że TEORETYCZNIE może być..
Ważne żeby typ był na zielono, nic innego mnie nie interesuję! ????
giełda betfair, platforma umożliwiająca zakładanie się między jej użytkownikami, bez pośredniczenia w tym bukmachera- taki tam wynalazek, dosyć ciekawy IMO.
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
mointero 2 set próbujemy 1.80 całoroczny
nie dość, że na początku seta podałem dokładnie ten sam typ po wyższym kursie to jeszcze podajesz go w momencie, gdy spadł z 1,8 na 1,6.. Nie kumam po co, ale powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom