>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
zakład na 2:0 w setach podczas kreczu w stanie 1:1 (dolgo) rozumiem, że przegrany a nie za 1,0?
zależy gdzie, w bet365 zwrot
ktoś tu ostatnio łapał powroty w 2 poł kosz w Brazylii, dzisiaj znowu się na to zanosi, Pinheiros połapane w przerwie po @5, to chyba jakaś reguła w tej lidze
 
5567 719

5567

Użytkownik
Dla mnie w takim przypadku powinna byc wtopa. Gdyby skreczowal w 2 secie to wtedy zwrot. Przeciez to, ze skreczowal w 3 secie i tak nie powoduje, ze w tym meczu &quot;mógłby&quot; jeszcze paść wynik 2-0. Niczego to nie zmienia. No ale życzę Ci zwrotu oczywiście.
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Dla mnie w takim przypadku powinna byc wtopa. Gdyby skreczowal w 2 secie to wtedy zwrot. Przeciez to, ze skreczowal w 3 secie i tak nie powoduje, ze w tym meczu &quot;mógłby&quot; jeszcze paść wynik 2-0. Niczego to nie zmienia. No ale życzę Ci zwrotu oczywiście.
oczywiście jestem takiego samego zdania i z tym się liczę - to jedyna tak na prawdę logiczna opcja ;-)

ale jeśli można odzyskać hajs to czemu nie ;)
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
oczywiście jestem takiego samego zdania i z tym się liczę - to jedyna tak na prawdę logiczna opcja ;-)
ale jeśli można odzyskać hajs to czemu nie ;)
Prawda taka, że zawsze jesteśmy z bukiem na przegranej pozycji. Tu kolega raczykk chyba postawił wczoraj w 87 na bramkę w meczu Szachtar - Celta po kursie 5. A ci mu w nocy piszą, że kurs był nieprawidłowy i rozliczą mu po kursie 1,2.
Co ta publiczność brazylijska tak buczy jak na stadionie. Zrównują się z publicznością Davis Cupu i RO.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Prawda taka, że zawsze jesteśmy z bukiem na przegranej pozycji. Tu kolega raczykk chyba postawił wczoraj w 87 na bramkę w meczu Szachtar - Celta po kursie 5. A ci mu w nocy piszą, że kurs był nieprawidłowy i rozliczą mu po kursie 1,2.

Co ta publiczność brazylijska tak buczy jak na stadionie. Zrównują się z publicznością Davis Cupu i RO.


No i nic nie mozna z tym zrobic ????
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Prawda taka, że zawsze jesteśmy z bukiem na przegranej pozycji. Tu kolega raczykk chyba postawił wczoraj w 87 na bramkę w meczu Szachtar - Celta po kursie 5. A ci mu w nocy piszą, że kurs był nieprawidłowy i rozliczą mu po kursie 1,2.

Co ta publiczność brazylijska tak buczy jak na stadionie. Zrównują się z publicznością Davis Cupu i RO.
Popieram, sytuacja podparta screenami, zero ruszenia. Dramat ten całoroczny.
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Popieram, sytuacja podparta screenami, zero ruszenia. Dramat ten całoroczny.
bet365 hehe, kiedyś miałem podobną sytuację - grałem itf jakiś (zakład na brejki) ładnie się obłowiłem - wyszedłem zadowolony, wracam a na koncie saldo na minusie i informacja, że zakłady zostały rozliczone po kursie 1,2 a nie np. 2,8 - a że kilka zakładów było nietrafionych to suma sumarum wszystko wyszło na minus.
Jedyne co osiągnałem na live to pozbycie się minusa na saldzie gracza :/
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ten Ruud to chyba tylko może przegrać, gdy go publiczność wytrąci z równowagi, bo sportowo to zjada tego gospodarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom