>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Pozdro dla Valentine!! 100 -&gt; 1400 mała zmiana na taśmie a cieszy ????
Graty ????
Szczerze przyznam że jestem mega zawiedziony akurat tym typem (las Palmas - sociedad) oglądałem mecz i to był mega niefart że nie weszło. Ale gratuluję i oby tak dalej ????
Ja większość tych taśm rozbijam sobie też na mniejsze Ako po 3-4 więc też zarobiłem swoje, ale mimo wszystko jak taka taśma wejdzie to banan na twarzy dużo większy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Ale to rozegrał Dolgo od stanu 5-6 i 30:40. Szacunek dla niego.
Busta 2. set ⛔
Można jakoś zrobić, żeby nie widzieć postów niektórych użytkowników?
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Dziwny ten mecz Ukraińca z Hiszpanem. Najpierw łamie Bustę, żeby chwilę później się samemu złamać z dwoma podwójnymi z rzędu. Nasstępnie Busta meczowe przy serwisie Ukraińca i dupa i łatwy TB dla Dolgo
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Zastanawiam się nad deblem Busty. W Buenos Aires przed meczem z Dolgo odpuścił i nie grali, czy w Rio też tak zrobi? Nie wiem. Jak wygra to będzie się chciał zregenerować przed SF niby, ale zaś debel tyle nie wymaga. Jak zagra to i tak myślami raczej przy półfinale będzie, więc można spróbować na Murraya i Soaresa. Tenisowo są lepsi, Soares u siebie, a 1,5 można złapać. Proponuję raczej buka gdzie krecz = lose.
A miałem się pakować w Busta/Cuevas, świetny kurs. No, ale jak gra 3 setowy mecz i za chwile ma grać debla to w takim razie odpada. Myśle, że wgl nie wyjdzie na kort w deblu
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
A miałem się pakować w Busta/Cuevas, świetny kurs. No, ale jak gra 3 setowy mecz i za chwile ma grać debla to w takim razie odpada. Myśle, że wgl nie wyjdzie na kort w deblu
Nie tak za chwilę, bo sam ustali godzinę rozpoczęcia meczu ????
Jak odpadnie tutaj to debla pewnie zagra.
over 3,5 HT @ 2,37
Bach ✅
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
Teatr to chyba najlepsze określenie opisujące tenis jako dyscyplinę. Oglądam spotkanie Dolgopolova i tylko się utwierdzam w tym przekonaniu. Każdy kto ogląda i szukałby w tym spotkaniu jakiegoś rynku dla siebie &quot;powinien&quot; wybrać zwycięstwo C. Bust&#39;y w II secie. Typ oczywiście w plecy, a bukmacher + zawodnicy liczą $$. Giełda jednak to giełda, polecam zerknąć tym zorientowanym o co w niej chodzi, nieprzypadkowe wpłaty, nieprzypadkowy wynik. Betfair przyjęło już 3,3 mln $ w tym spotkaniu- jest się na czym uczyć i wyciągać wnioski.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Masz nosa Valentine, kiedyś też grałem taśmy, ale właśnie przez takie mecze brakło mi siły, dzisiaj mi ja dodales. Zbyt bardzo jestem teraz na bombie, żeby jakieś reputy w dodatku mobilnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom