>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ehh Brożek marnował na potęgę, a mogło być z 4-5 goli dla Wisły.
No ale i tak jest ok.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Masówka w strone Legii, czy to dobrze wróży?
A co ma masówka do tego? ???? Jak będą mieli wygrać to wygrają, jak będą mieli przegrać to przegrają. Masówka tutaj nie ma nic do rzeczy. Zawsze się śmieje jak ludzie argumentują to w taki sposób lub wspominają o &quot;MASÓWCE&quot; - &quot;ooo, masówka, masówka, gram przeciwko! bo przecież masówka = przegrana&quot; ???? I te pisanie po meczu &quot;a nie mówiłem? masówki zawsze tak się kończą&quot; ???? No idzie się pośmiać.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
A co ma masówka do tego? ???? Jak będą mieli wygrać to wygrają, jak będą mieli przegrać to przegrają. Masówka tutaj nie ma nic do rzeczy. Zawsze się śmieje jak ludzie argumentują to w taki sposób lub wspominają o &quot;MASÓWCE&quot; - &quot;ooo, masówka, masówka, gram przeciwko! bo przecież masówka = przegrana&quot; ????
Większość masówek wchodzi, ale przecież w tym meczu masówki nie ma. Także nie wiem o co dyskusja.
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
A co ma masówka do tego? ???? Jak będą mieli wygrać to wygrają, jak będą mieli przegrać to przegrają. Masówka tutaj nie ma nic do rzeczy. Zawsze się śmieje jak ludzie argumentują to w taki sposób lub wspominają o &quot;MASÓWCE&quot; - &quot;ooo, masówka, masówka, gram przeciwko! bo przecież masówka = przegrana&quot; ????
Czyli Twoim zdaniem masówka nie ma żadnego znaczenia? ????
To wytłumacz mi dlaczego buki jeszcze istnieja?
Oni właśnie zarabiają, na takich betach...
Dlaczego spora większość ludzi traci swoje majątki, zamiast wzbogacać się?
Jak zacząłem się bliżej przyglądać betom w które pakuje się spora ilość ludzi, to dość często była jakaś niespodzianka.

Tak, czy inaczej, Legia dziś wygląda solidnie, też mam cichą nadzieje, że wygrają, ale ja gram BTS, @1,95 jest bardziej opłacalne ????
Powodzenia
 
no.21 70

no.21

Użytkownik
arka - legia wyrównany mecz myśle, że 50/50 w tym wypadku
Gdzieś wyczytałem, że w Arce są problemy z napastnikami i możliwe, że zagra jakiś junior albo zawodnik przesunięty z innej pozycji - info do zweryfikowania.

W Legii po pozbyciu się Nikolicia i Projovicia przyszedł Necid, z którym wiąże się duże nadzieje. Gość grał w Turcji, nie miał przerwy w rozgrywkach, był ciągle w cyklu treningowym, przynajmniej z tym nie powinno być problemu. W sparingach Legia miała problemy ze skutecznością.

Do overów i handicapów na Legię podchodziłbym ostrożnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom