>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
owca26 171

owca26

Użytkownik
Za moich czasów to byla taka gierka &quot;Doom&quot; i w to się grało. To był czad jak można było biegać i piłą łańcuchową wjeżdżać w ludzi :grin: A potem chyba w Heroes of Might and Magic grałem i ta gierka mnie wciągnęła jak pamiętam. Kozacka była ????
W herosów to najbardziej 3 mi sie podobała a tak poza tym to Cywilizacja i Age of Empires ???? heh dawno temu
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Settlers też? ???? mega giera!
no baa, kultowa, tylko że podobała mi się tylko ta część gdzie chłopki były takie pulchne, ładne graficznie bo póxniejsze częsci to jakieś takie chudzielce hehe
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Blackhawks podraznione po wczorajszej porazce.
Mega cisneli, mieli od groma sytuacji, brakowalo skutecznosci.
Teraz obiecujacy poczatek, generalnie przewazaja.
Tak wiec idac tym tropem probuje Blackhawks pierwsze zdobedzie 2 gole @2,1
✅
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
no baa, kultowa, tylko że podobała mi się tylko ta część gdzie chłopki były takie pulchne, ładne graficznie bo póxniejsze częsci to jakieś takie chudzielce hehe
A jak ;) z Settlersami taka sama historia z HoMM, tylko jedna część grana godzinami ;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
No 3 część Herosów w opinii wielu najlepsza. Duzy skok jakościowy jesli idzie o grafikę nastąpił, ale ja pamiętam, ze i w &quot;dwójkę&quot; sie ograłem sporo. Ze sportowych Need for speed (po kolei co wychodzily) i ofc Fifa ???? No i w zasadzie na tym zakończyłem granie. Od dawna w nic juz nie gram. Tylko buki hehe.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W tym dziale poruszamy jedynie kwestie związane z zakładami bukmacherskimi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
north juz raczej nie ugra wiec virtusi na brazoli , bedzie value na naszych?
Virtusi powinni wziąć cały turniej, chociaż sk sprawiają wrażenie bardzo groźnych. Jak dla mnie over 2.5 map.
Cóż ten columbus robi w obronie... a mianowicie gdzie jest ich obrona? Tragiczna gra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom