>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Zagra dzisiaj Davis przeciwko Charlotte?
Atakować dzisiaj Warrios nawet za niska stawkę.. 6 kurs to mega value patrząc na to, ze w Spurs też zagrają rezerwy.. Mecz nie wiadoma ale kurs na wojowników wart ryzyka
Niby kurs 6 wart ryzyka, ale ja bym odradzał. GSW bez 4 zawodników pierwszej piątki w tym Currego i Duranta.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Niby kurs 6 wart ryzyka, ale ja bym odradzał. GSW bez 4 zawodników pierwszej piątki w tym Currego i Duranta.

Wiadomo, że pewniakiem tego nie można nazwać ???? ale wydaje mi się, że warto spróbować ponieważ Spurs nie zagra Aldrige, Parker, Leonard, Ginobili i chyba jeszcze o kimś zapomniałem no ale patrząc na same nazwiska zawodników którzy nie zagrają z obu stron to odrazu przychodzi myśl do głowy, że ten mecz to wielka nie wiadoma i może wygrać równie dobrze Spurs jak i Warrios a potem patrząc na kursy jakie buki wystawily to grzech nie spróbować w stronę wojowników
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Wiadomo, że pewniakiem tego nie można nazwać ???? ale wydaje mi się, że warto spróbować ponieważ Spurs nie zagra Aldrige, Parker, Leonard, Ginobili i chyba jeszcze o kimś zapomniałem no ale patrząc na same nazwiska zawodników którzy nie zagrają z obu stron to odrazu przychodzi myśl do głowy, że ten mecz to wielka nie wiadoma i może wygrać równie dobrze Spurs jak i Warrios a potem patrząc na kursy jakie buki wystawily to grzech nie spróbować w stronę wojowników
jak ja widze ostatnio co sie dzieje w koncowkach meczy nba to mi sie odechciewa grania na cokolwiek, ktos tu kiedys pisal, ze jest to liga w zasadniczym tylko i wylacznie pod publiczke, i patrzac na koncowki tych meczy ciezko jest sie z tym nie zgodzic cyrki straszne, a oni sie chelpia, ze to przeciez najlepsza liga swiata a dla mnie to rezyserka w najlepszym tego slowa znaczeniu przytoczylbym kilka meczy ale po co (w regularze porazka z kimkolwiek nie robi znaczenia a takie waly jak juz widzialem to nawet nie ma co pisac) prawdziwe granie sie zaczyna od play offow i takie moje zdanie
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Siatkówka filipiny
FHU - DLSU wynik po dwóch setach 1-1 @2.70 bet365
Warto spróbować, w tej lidze różne cuda się dzieją, ostatnio grałem tam jakiś mecz na live który skończył się 3-2 i 4 na 5 setów koncyzlo się przewaga minimum 8 punktów
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Zverev 1.36 niby malo ale tam mysle, ze i 2-0 sie skonczy, Souza ze Zverevem, ktory nie to ze sie tlukl z wawrinka ale souza na hardzie jakos mi nie pasuje, spoznilem sie z kursem bo krecza mi dlugo rozliczali na dolgopolovie ale kursy wystawione na zvereva na poziomie 1.7 to kabaret
Sam Stosur powyzej3.0 warto tez probowac Georges jest nie ogarnieta i pewnie to wypusci a Sam w Stanach grac lubi
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
haha malo to razy mi ukrecila kupon z majac 5-4 40 na serwisie...od tej pory nie gram ani na nia ani przeciwko..
To żałuj, bo na Venus już @21 latało, a zaraz będzie faworytką o ile utrzyma.
e: no i czorne się połamało
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Niby kurs 6 wart ryzyka, ale ja bym odradzał. GSW bez 4 zawodników pierwszej piątki w tym Currego i Duranta.
Popieram, kurs nie wart ani centa. Zagrywka bukmacherow pewnie, kazdy pogra z mysla ze &quot;value&quot;. Po wygranej Barcy teraz pewnie kazdy wierzy ze bukmacherzy rozdaja pieniadze za darmo... no ale zobaczymy.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Popieram, kurs nie wart ani centa. Zagrywka bukmacherow pewnie, kazdy pogra z mysla ze &quot;value&quot;. Po wygranej Barcy teraz pewnie kazdy wierzy ze bukmacherzy rozdaja pieniadze za darmo... no ale zobaczymy.
w takim razie sugerujesz ustawke skoro odradzasz granie takiego kursu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom