>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Popieram, kurs nie wart ani centa. Zagrywka bukmacherow pewnie, kazdy pogra z mysla ze &quot;value&quot;. Po wygranej Barcy teraz pewnie kazdy wierzy ze bukmacherzy rozdaja pieniadze za darmo... no ale zobaczymy.
Może i masz rację ale buki też nie mają bladego pojęcia jaki dziś może być wynik bo Golden jak i San Antonio pierwszy raz zagrają takimi elsperymentalnymi składami, jeśli ktoś nie chce ryzykować na czysto golden to polecam dodatni handicap +11 po kursie 1
90
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
w takim razie sugerujesz ustawke skoro odradzasz granie takiego kursu
Nie odradzam bron Boze, ale granie 1.14 kursu na Spursow to dla mnie nieporozumienie, a granie GSW ktorzy graja bez podstawowego skladu tylko dlatego ze kurs 6 &quot;ladnie wyglada&quot;. Chociaz, ja dzisiaj 0:2 w nocy wiec pewnie nie mam racji.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jakoś nie widzi mi się aby rezerwy Spurs miały rozjechac rezerwy Golden w tak latwy sposób, wynik tu będzie oscylowal na pograniczu +7,8 dla jednych czy drugich, napewno żadna z drużyn nie odskoczy na więcej niż 15 pkt więc 1.90 na +11 wojwonikow to też promocja...
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
⛔ a już uwierzyłem, że to może ugrać
walczy kipa jeszcze ale una stara juz z roku na rok coraz gorzej a qn to chyba na jakich sterydych ostatnio.
Wracajac do wypowiedzi na temat GSW zdecydowanie bym gral to +11,5 i na winnera tez mozna sie skusic w koncu Currego zawsze moze zastapic Thompson trojkami ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie odradzam bron Boze, ale granie 1.14 kursu na Spursow to dla mnie nieporozumienie, a granie GSW ktorzy graja bez podstawowego skladu tylko dlatego ze kurs 6 &quot;ladnie wyglada&quot;. Chociaz, ja dzisiaj 0:2 w nocy wiec pewnie nie mam racji.
Nie umniejezam Twojej racji bo wiadomo tu się może zdarzyć wszystko ale cały czas piszesz ze Warrios bez podstawowego składu, ale pamiętaj, że Spurs tak samo nawet bez ich rezerwowego Ginobiliego który ciągnął ich ostatnio w meczu z Kingsami który wyciągnęli w końcówce, więc warto spojrzeć obiektywnie bo sam Gasol nie pociągnie Spurs a przecież po drugiej stornie będzie np Igoudala który jak ma swój dzień też może zrobić wiele dla zespołu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom