>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
kumam, ale co ja mam każdego goscia wchodzacego do fortuny pytac i stac z kasa ? ????
Juz wyjasniam jak to wyglada u mnie, musialbys &#39;odkupic&#39; od ludzi wygrane kupony, ewentualnie juz wygrane i odebrane od goscia z kasy z danego dnia, bo zaswiadczenie mozna odebrac max po 24h od wyplaty kuponu, ogolnie ciezko bedzie, bo np. u mnie w punkcie 40tys to miesieczny utarg :d ale sa lepsze takze do zrobienia, chociaz uwazam ze bez znajomego wewnatrz ciezko bedzie, samo zaswiadczenie to juz zaden problem, nikogo to nie bedzie interesowac czy to Twoje czy janusza, kiedys slyszalem ze panowie z czarnych bmw dawali 10-15% od kuponu dla chetnych do wspolpracy ???? tak w skrocie to wyglada
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Libertad narazie rzuciło 6 goli i konie połowy, na tą chwilę jest dobrze miejmy nadzieję, że nie poprawia swojej skuteczności w drugiej połowie rzuca nawet 11 goli to. I tak zakład wjedzie
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
OK czyli robię tak... Jadę do Fortuny umawiam się z gościem, że każdy wygrany kupon od 500pln wzwyż trzyma dla mnie wieczorem do niego jadę odpalam mu 100pln i chce potwierdzenie z tych kuponów na drugi dzień tak?
koles masz 40 k , ktos ma ci zbierac kupony i potwierdzenie za 100 zl ? poco az tyle .. moze 10 zl mu odpal ????
 
domell 454

domell

Użytkownik
Prawda jest chyba taka, że mało kto będzie chciał tak współpracować chyba ;/
Nie wiem skąd jesteś. W miejscu w którym ja mieszkam, nie ma z tym żadnego problemu. Jeśli regularnie zarabiasz, to musisz mieć jakieś stałe, udokumentowane dochody. Im szybciej poznasz kogoś takiego, tym szybciej nawiążesz z nim stałą współpracę.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Ja też, ale to powiedz mi od a do z ostatni raz najbardziej rzeczowo i prosto bez znajomego co najlepiej zrobić i ile zaproponować kiedy, komu itd.
Napisze Ci wieczorem dziś/jutro maila jak najlepiej to załatwić.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Libertad army under 17.5 gola 1.75 gruba stawka
✅✅✅ gładko weszło było warto ???? kto zagrał to się cieszy proszę o reputke jeśli komuś pomogłem
Pozdrawiam.

Liberation ** t9 zrobił swoje.. Jednak chyba każdy kto chciał to znalazł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom