>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
domell 454

domell

Użytkownik
Zaswiadczenie?:d ciezko bedzie taki kupon znalezc, no chyba ze z kilku :d
Dokładnie, zaświadczenie. Można tę sumę rozbić na kilka mniejszych. Wymaga to cierpliwości, jednak jest to &quot;darmowy&quot; sposób.
Zawsze można iść do kasyna, &quot;dać&quot; komu trzeba, opłacić 10% wygranej i dostać zaświadczenie. Jednak ten sposób wyniesie koło 5K.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Też praktycznie nie.
Wszystkie ziemniaki (na prośbę gracza) muszą wystawić zaświadczenie o wygranej. Idź dogadać się z jakimś gościem u ziemniaka, poproś (lub sam to zrób) o skupowanie kuponów z dużymi wygranymi. Zapłać ze swoich pieniędzy za kupon, później sam go odbierz wraz z potwierdzeniem. Potwierdzenia nie wystawiają ludzie siedzący za ladą tylko ludzie na wyższych stanowiskach. W toto jest tak, że jest jeden człowiek na województwo, dany punkt zgłasza że ktoś chce potwierdzenie, w ciągu tygodnia przyjeżdza gość i je wystawia. Ty odbierasz kasą wraz z potwierdzeniem, w razie gdy US się przyczepi to masz pokrycie.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Wszystkie ziemniaki (na prośbę gracza) muszą wystawić zaświadczenie o wygranej. Idź dogadać się z jakimś gościem u ziemniaka, poproś (lub sam to zrób) o skupowanie kuponów z dużymi wygranymi. Zapłać ze swoich pieniędzy za kupon, później sam go odbierz wraz z potwierdzeniem. Potwierdzenia nie wystawiają ludzie siedzący za ladą tylko ludzie na wyższych stanowiskach. W toto jest tak, że jest jeden człowiek na województwo, dany punkt zgłasza że ktoś chce potwierdzenie, w ciągu tygodnia przyjeżdza gość i je wystawia. Ty odbierasz kasą wraz z potwierdzeniem, w razie gdy US się przyczepi to masz pokrycie.
W fortunie robie cos takiego w 5 min przy kasie, dowod osobisty i wygrany kupon, nic wiecej nie trzeba :p
 
domell 454

domell

Użytkownik
W fortunie robie cos takiego w 5 min przy kasie, dowod osobisty i wygrany kupon, nic wiecej nie trzeba :p
Widzisz, nie korzystałem z fortuny. Wiem jak to odbywa się w toto. Problem rozwiązany ????
Zaletą tego sposobu jest niski koszt. Każdy inny sposób kosztuje pokaźny % od wypłaty. I trzeba uważać na naciągaczy. Tutaj Ty masz wszystko pod kontrolą.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
nie. chłop wygrywa i ma powiedzmy kupon z wygraną 2000, Ty mu to 2000 płacisz, on Ci daje kupon i wtedy idziesz do kasy, wypłacasz sobie i bierzesz potwierdzenie
 
domell 454

domell

Użytkownik
Dla pewności wytłumacz to jeszcze raz bardziej łopatoligocznie...
Idę do gościa w fortunie na kasie i mowie mu, ze ma mi zbierac kupony wygrane wieksze kwoty po jakims czasie przychodze daje mi te kupony ja odpalam mu 200 za fatyge i chce potwierdzenie czy jak?
LazzaRov niech Ci wytłumaczy, ma prostszy sposób w krótszym czasie.
 
domell 454

domell

Użytkownik
kumam, ale co ja mam każdego goscia wchodzacego do fortuny pytac i stac z kasa ? ????
Możesz po prostu iść do gościa za ladą, powiedzieć że jeśli będzie ktoś z grubszą wygraną to żeby dał Ci znać, a Ty ją odkupisz w ten sam dzień. Wypłata większych kwot nie odbywa się przy ladzie, zazwyczaj następnego dnia można ją odebrać. Więc Ty kupujesz od gościa kupon na duża wygraną, dajesz mu pieniądze, później sam wypłacasz z potwierdzeniem. Za cynk o wygranej, dajesz gościowi $ i wszyscy są zadowoleni.
Sprawdź też jak to odbywa się z fortuną, Lazarov pisał że da się to zrobić w 5 min.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom